Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#5981906 Napisano: 18.02.2015 20:06:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A mi się podoba jedynie zdjęcie z babcią. Nie ze względu na kreatywność tylko właśnie dlatego, że chwyta za serce. Ale czy zasłużyło? Gdyby babcia miała jechać na wycieczkę to jak najbardziej, a tak to "zrobiła robotę" i pewnie nie pojedzie emotka
Jeśli chodzi o kreatywność to cóż, w moim odczuciu, były bardziej pomysłowe, pracochłonne zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5980616 Napisano: 16.02.2015 14:39:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

januleczkak napisał(a):

Ma ktoś już @ na wygrane puszki Prince Polo z niedzieli?

Ja mam tylko z piątku i soboty, więc chyba niedzieli jeszcze nie było-mam taka nadzieję emotka

Ktoś pisał w MDW, że ma puchę z niedzieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5980400 Napisano: 15.02.2015 22:53:44 w Wkurza mnie...
trebor1 napisał(a):

a ja pamiętam zamierzchłe czasy, w których był prowadzony konkurs nudle knorra,
polegał on na tym, że z jakiś od czapy ikonek (dostępnych w aplikacji) się coś układało, i się to "błyskotliwie" opisywało
jedo moje dzieło zostało wybrane przez komisję i jako jedno z 10 najlepszych w tygodniu, zostało nastepnie poddane pod głosowanie...
wtedy to chyba wysmażyłem jednego z pierwszych postów na forum i poprosiłem o głos,
jak się potem okazało byłem na pierwszym miejscu do ostatniego dnia głosowania, aż mnie zdyskwalifikowali...
po ktoś tu z agencji był na forum i zauważył mój wpis.
I komisja uznała że to nie fer.... że namawiam (a przy okazji jaby nie było propaguję markę ich klienta)
Czaicie, teraz każdy zabiega by informacja o konku przenosiła się po znajomych w sieci wirusowo, i zeby innych namawiac na głosy...
a wtedy... do tej pory to jest dla mnie nie pojęte (to było z 8 lat temu pewnie). Kuriozum

No ale teraz to chyba organizatorzy zdają sobie sprawę z tego, że nieuczciwie są zbierane "kliki" i dają na to przyzwolenie. Bo nie wierzę, że naiwnie myślą, że faktycznie ktoś ma tyle znajomych na FB albo każdego znajomego i członka rodziny namawia do kliknięcia w jego link/zagłosowania itd.
Ja też, pewnie jak każdy, miałam swój punkt zwrotny emotka Czasem się jeszcze (ale baaardzo rzadko) pokuszę, ale szybko się otrząsam i uświadamiam, że marnuję czas. To konkursy na kombinacje, myślę, że każdego kiedyś przestaje kręcić tego typu rywalizacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5980364 Napisano: 15.02.2015 21:51:52 w Wygraj mi / Wygram za...
rettib napisał(a):

Ktoś pomoże w mixie? Całe dnie prób na nic się zdały, nie nadaję się chyba do tej gry :<

W jakim sensie całe dnie emotka w miks się gra w przedziale czasowym 10:00-10:05, później nagród zazwyczaj już nie ma, więc granie nie ma sensu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5980360 Napisano: 15.02.2015 21:48:37 w GFK
monikar napisał(a):

Jak odinstalować tę aplikację GFK Internet Monitor?

Chyba przez dodaj/usuń programy, bo jest tam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5980003 Napisano: 14.02.2015 14:39:05 w GFK
Miła26 napisał(a):

o co chodzi z gfk?

O wypełnianie ankiet, za które zdobywasz punkty, a później wymieniasz na nagrody (doładowania do telefonów, bony itd).
Są też inne akcje, które prowadzi GfK, np. badania gospodarstw domowych, poczytaj na ich stronie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5979997 Napisano: 14.02.2015 14:21:50 w SZUKAM....
Szukam info gdzie znajdę banery Rockstar? Jeśli ktoś byłby tak miły i wyraził chęć podzielenia się tą informacją to poproszę PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5979709 Napisano: 13.02.2015 16:28:17 w GFK
Ostrzegam! Jeśli ktoś będzie im pisał, że ma problem z wypełnieniem tego dzienniczka (to nieszczęsne "dalej" niewidoczne) mogą Was usunąć z badania ! Próbujcie na własną rękę wypełniać te dzienniczki. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5979561 Napisano: 13.02.2015 11:56:15 w GFK
Zaczyna i mnie wkurzać ten monitor emotka Oczywiście mam zainstalowany, a dostałam od nich przed chwilą wiadomość e-mail, że mam ściągnięty, ale niezainstalowany. A jak chcę go zainstalować to wyświetla mi się komunikat, że jest zainstalowany. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5979197 Napisano: 12.02.2015 14:09:37 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie gfk emotka Chciałam sobie zamówić za punkty doładowanie Play 30 zł i mnie co chwilę wylogowuje z tego ich sklepu emotka

Jest jakiś błąd, też to zauważyłam, od rana nie mogłam się zalogować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5979077 Napisano: 12.02.2015 11:47:44 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

erychta00 napisał(a):Wkurza mnie i to wyjątkowo mocno Mix pepsi!!
Od tygodnia używam wszystkich meili z mojej rodziny i nic!

a mi napisało że "wygrałam" a żadnego maila nie dostałam. Teraz myślę że może końcówkę maila pomyliłam? albo jakąś literówkę zrobiłam więc g*o z takiej wygranej ech emotka

Maile nie przychodzą od razu tylko po zakończeniu etapu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5979072 Napisano: 12.02.2015 11:43:42 w WC - rozmowy o wszystkim
barszcz napisał(a):

ondine,akurat z Twoją obrona kurierów sie nie zgodzę.Sama zwracałam kurierowi uwagę pod blokiem,bo ciskał paczkami po całym aucie.Oni mają duuużo za uszami.Od wrzucania przesyłek do skrzynki,po przywłaszczenia.I nie gdybam ,bo to ostatnie udowodniłam i odzyskałam zaginioną część przesyłki.Paczki,to nie worek treningowy,a często są tak traktowane,niestety.

To już inna kwestia, z którą się zgadzam emotka Chodziło mi tylko o tą sytuację nieuwzględnionej reklamacji, bo do tej sytuacji konkretnej raczej kurier nie przykładał ręki, ale co do tego jak traktują paczki to się zgadzam. Na szczęście jeszcze do mnie nie dotarło nic uszkodzonego, ale walcz, też bym na pewno nie odpuściła firmie! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5979036 Napisano: 12.02.2015 10:38:31 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

Wykonałam już wszystkie zadania z tej edycji i nie dostałam póki co żadnej odznaki. Trzeba czekać.

Mnie to zdziwiło (bo chyba z pierwszej sekcji normalnie się dostawało do tej pory punkty i odznakę, z automatu) że akceptować będą pierwsze zadanie, co tam akceptować?  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5978950 Napisano: 11.02.2015 23:35:21 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ewelajna napisał(a):

ondine napisał(a):

napisał(a):Ewelajna napisał(a):Jak tu wygląda kwestia przyznawania tych odznak: "tworzę". Kilka miesięcy nie działałam tam i teraz nic nie wiem...
W każdym bądź razie wykonałam wszystkie zadania (poprzednie) a nie wszystkie zostały zaliczone, nie mam  też żadnych komunikatów. Wy też tak macie?

Oznaki są przyznawane za wykonane poprawnie wszystkich wyzwań z każdego wiersza. Oni muszą zaakceptować Twoje wyzwania i jeśli zaakceptują to przyznają też odznaki, ale ta moderacja trochę trwa... Jeśli nie zaakceptują wszystkich wykonanych przez Ciebie zadań z danej sekcji (Poznaję, Angażuję, Tworzę) to nie otrzymasz tej konkretnej odznaki.



Konkretnie nie dostałam tylko odznaki "tworzę":( Zależy mi bo kartę do empiku bym chciała z aukcji wziąć.  A tu lipa, odznaki brak... Bardzo się starałam przy tym zadaniu więc nie wiem o co chodzi:(

"Tworzę" zawsze długo akceptują, więc musisz uzbroić się w cierpliwość... Nie odrzucili, bo też by Cię poinformowali, po prostu jeszcze nie sprawdzili emotka

P.S. Czy ja dobrze kminię, że skoro wybierali już dawno testerów blendera, a dopiero dziś mi zaakceptowali to wyzwanie to nawet ono nie było brane pod uwagę? Bo logicznie rzecz biorąc - na to wygląda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5978949 Napisano: 11.02.2015 23:25:37 w WC - rozmowy o wszystkim
giulietta napisał(a):

ziolko napisał(a):ja też prosiłam kuriera, żeby poczekał, aż sprawdzę przesyłkę, bo to szkło itp. Otwierałam od razu przy nim, w korytarzu. Wcześniej byłam przygotowana i miałam nóż i nożyczki,... 

podoba mi się emotka ostrożności nigdy za wiele w tych czasach emotka  mi nawet kurier pomógł wyjąć 40-sto kg choinkę, usypać ziemię,  sprawdzić bombki, boa itp., kurierzy to też ludzie i idzie się dogadać, czasem też po tel. przekazywali sobie paczki na teren innego osiedla i kolega kuriera dowoził mi do pracy jak nie było mnie w domu emotka    

Dokładnie! emotka Dlatego ja jestem przeciwna "przeczołganiu kuriera" emotka Bo jak zwykle ci, od których niewiele zależy ponoszą konsekwencje... Nie ma to sensu. Lepiej uderzyć do kogoś "wyżej", kurier tylko dowozi, nie odpowiada na listy reklamacyjne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5978762 Napisano: 11.02.2015 17:56:14 w GFK
Napoje i drinki +10. Pytają o likiery, wybrałam, że najczęściej kupuję Sheridan's i nie był to dobry pomysł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5978760 Napisano: 11.02.2015 17:50:04 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ewelajna napisał(a):

Jak tu wygląda kwestia przyznawania tych odznak: "tworzę". Kilka miesięcy nie działałam tam i teraz nic nie wiem...
W każdym bądź razie wykonałam wszystkie zadania (poprzednie) a nie wszystkie zostały zaliczone, nie mam  też żadnych komunikatów. Wy też tak macie?

Oznaki są przyznawane za wykonane poprawnie wszystkich wyzwań z każdego wiersza. Oni muszą zaakceptować Twoje wyzwania i jeśli zaakceptują to przyznają też odznaki, ale ta moderacja trochę trwa... Jeśli nie zaakceptują wszystkich wykonanych przez Ciebie zadań z danej sekcji (Poznaję, Angażuję, Tworzę) to nie otrzymasz tej konkretnej odznaki. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5978699 Napisano: 11.02.2015 15:10:30 w SZUKAM....
aniolka2310 dzięki emotka W takim razie po prostu szczęście mi nie dopisuje, a nie odrzucają mnie za małą ilość punktów emotka
Dzięki dziewczyny! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5978696 Napisano: 11.02.2015 14:58:36 w SZUKAM....
calliope napisał(a):

ondine napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

napisał(a):ondine napisał(a):Szukam gdzie się dodaje te opinie na ofeminin, bo się plączę po tym serwisie już od jakiegoś czasu i nie mogę znaleźć nic...

Ankieta przychodzi na maila

Aj sorry, nie sprecyzowałam. Chodzi mi o te opinie, za które dostaje się punkty na tym portalu emotka To chyba chodzi o ocenianie produktów, sama nie wiem, jakiś chaotyczny ten portal mi się wydaje emotka

Ten portal jest jak najbardziej chaotyczny i oni sami nad nim nie panują emotka . Moim zdaniem szkoda czasu bo te punkty po miesiącu są wyzerowane, a przy wyborze testerów znowu nie są tak istotne. emotka

Myślałam, że właśnie są istotne te punkty, bo już od jakiegoś czasu próbuję się tam załapać i nigdy nic przy takiej ilości nagród... emotka No nic, może popróbuję jeszcze bez tych punktów... dzięki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5978685 Napisano: 11.02.2015 14:35:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Marcin napisał(a):

MaggieMousse napisał(a):

czy w tym konkursie Delmy wystarczy opis na paragonie "Delma do smarowania" czy muszę iść po pieczątkę? 

Z regulaminu wynika, że powinna być adnotacja na odwrocie jeśli zakup produktu promocyjnego nie jest potwierdzony na paragonie. U mnie też nie widnieje w treści słowo to potwierdzające i niestety na domiar złego sklepikarki nie chcą mi niczego na odwrocie nanieść. emotka A już wysłałem zgłoszenie. Na moim paragonie widnieje tylko Margar. Delma 550 g. emotka

Przecież w regulaminie jest wyraźnie napisane:
"Oryginał dowodu dokonania Zakupu Promocyjnego w postaci paragonu fiskalnego potwierdza zakup Produktu Promocyjnego w rozumieniu niniejszego Regulaminu, jeżeli spełnia następujące warunki..." i tu §2, punkt 8, podpunkt c:
"c) w liście zakupów na paragonie jest słowo pozwalające stwierdzić, iż zakup dotyczy Produktu Promocyjnego, bądź też na paragonie widnieje adnotacja Punktu Sprzedaży pozwalając a stwierdzić, iż zakup dotyczy Produktu Promocyjnego"
A więc skoro masz Delma na paragonie to znaczy, że masz potwierdzenie zakupu produktu promocyjnego...
Dopiero jeśli  nie masz na paragonie, że kupiłeś dosłownie Delmę tylko np. masz Margaryna 550 g, wtedy Ci potrzebna adnotacja. Wyświetl w wątku >>
0 0