Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#5991318 Napisano: 13.03.2015 11:14:56 w Visa Konkursy
A w ogóle wygrał jakiś filmik ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5991313 Napisano: 13.03.2015 11:09:10 w Visa Konkursy
defed napisał(a):

W powiadomieniu od Visa o poprawnym dodaniu zgłoszenia konkursowego jest napisany numer tego zgłoszenia. Codziennie moje zgłoszenie ma numer rzędu 20.000, 30.000 lub 40.000 (swoje fotki dodaję zazwyczaj popołudniu/wieczorem). Zdaje mi się, że codziennie ten "licznik" startuje od nowa. Codziennie jest tylko 24 zwycięzców. Więc nie dziwię się z zbytnio, że jeszcze nie zgarnęłam ani jednej karty... Ale gram nadal, nie odpuszczam. emotka

Ale już ktoś pisał, że to zły trop emotka :
nelunia napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Jejku naprawdę ile zgłoszeń. Ja mam pod numerem 98633.

Tym to się nie przejmuj, ja w odstępie minuty zarejestrowałam dwa zgłoszenia, pierwsze otrzymało nr 80 tysięcy, drugie 41 tysięcy emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5991305 Napisano: 13.03.2015 10:58:34 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia21 napisał(a):

ondine napisał(a):

A ja polecam po prostu Orange. Może się nie znam na tych "innych" startówkach, ale miałam już kilka sieci typowo pod konkursy i najlepiej sprawdził mi się Orange. Jeśli masz krótko starter to za rok ważności konta płacisz bodajże 3 zł, a później jest już za darmo... emotka  Więc na start kupujesz starter, doładowujesz za 10 zł (musisz, żeby odblokować SMS'y premium), włączasz rok ważności konta i już emotka

To już lepiej kupić samo nju ... doładowujesz za dychę i już. Ważność "po wieki" bez potrzeby wywalania 3 zł. emotka

Oo dzięki Ed emotka Ja też miałam za darmo konto ważne rok, bo miałam dłużej starter, ale jeśli się kupuje nowy to za pierwszą roczną ważność na pewno się płaci 3 zł, więc jeśli w nju jest za darmo to dobrze wiedzieć na przyszłość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5991202 Napisano: 12.03.2015 23:12:11 w Visa Konkursy
bc14 napisał(a):

bc14 napisał(a):

czy zawsze przesyłaja potwierdzenie zgłoszenia?

 po jakim czasie?

Zawsze, od razu po wysłaniu zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5991200 Napisano: 12.03.2015 23:06:24 w WC - rozmowy o wszystkim
A ja polecam po prostu Orange. Może się nie znam na tych "innych" startówkach, ale miałam już kilka sieci typowo pod konkursy i najlepiej sprawdził mi się Orange. Jeśli masz krótko starter to za rok ważności konta płacisz bodajże 3 zł, a później jest już za darmo... emotka Więc na start kupujesz starter, doładowujesz za 10 zł (musisz, żeby odblokować SMS'y premium), włączasz rok ważności konta i już emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5990955 Napisano: 12.03.2015 14:19:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
erychta00 napisał(a):

Coś mam pecha... Tesco nadal milczy w sprawie 300 punktów ;/ Do tego Whiskas stwierdziło że mi nie wyśle paczki dla kociaka.... ;/.

Miał ktoś tak z whiskasem  ?

Może podałaś wiek kota powyżej 4 miesięcy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5990889 Napisano: 12.03.2015 12:07:05 w Visa Konkursy
liz747 napisał(a):

dlatego dziwie się Visie ze nie zrobili punktu w regulaminie, że transakcja powinna być choć trochę związana z tekstem lub zdjęciem konkursowym, bo robi się z tego konkursu teraz kraina utopijna i ludziom puszczają wodze fantazji. Nie mam nic do tego oczywiście ale jest to słabe, równie słabe jest to, że wygrywają głównie zdjęcia dzieci, ktoś już tu zresztą o tym pisał.

Ale na wydruku z terminala jest kwota i sklep, a nie produkty. Wtedy by w większości zgłoszenia były "Visą za masło i bułki zapłaciłem, rodzinie śniadanie zrobiłem" emotka Sama nie wiem co lepsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5990718 Napisano: 11.03.2015 23:52:25 w Visa Konkursy
constanza napisał(a):

moge dokonac transakcji dzis a zgloszenie wyslac jutro?regulamin nic nie mowi na ten temat wiec chyba moge co?:)

Tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5990620 Napisano: 11.03.2015 19:50:08 w Ambasadorinnowacji - Philips
ivanotta napisał(a):

wszystkie odznaki kasują emotka

Wszystkie. W nowym etapie trzeba zbierać od nowa jeśli ktoś jest zainteresowany licytacją jakąś "większą"... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5990540 Napisano: 11.03.2015 16:52:36 w Ambasadorinnowacji - Philips
kaskaderka1 napisał(a):

Jezu idziecie jak burza emotka

Każdy coś zrobi i jest szybciej i nie trzeba samemu wszystkiego kombinować emotka
Sporo tym razem zadań po 5 punktów emotka
malenka napisał(a):

rachel napisał(a):

Są nowe zadania i znów test odkurzacza z zadaniem podzieleniem się 5 znajomym....troche mi się to nie podoba bo co mam tak chodzić po domach z odkurzaczem ???

 Też mi się nie podoba, bo Ci znajomi mają wystawić opinie na 3 serwisach. Więc w sumie trzeba napisać 18 opinii, a odkurzacze dostanie tylko 14 osób spośród testujących. Rozumiem takie zaangażowanie gdyby ten odkurzacz miał u mnie zostać, ale angażować znajomych, robić philipsowi darmową reklamę w internecie, a na koniec dowiedzieć się, że masz odesłać sprzęt? Ja sobie daruję.

Napisz chociaż cokolwiek, 10 punktów to 10 punktów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5990533 Napisano: 11.03.2015 16:45:38 w Ambasadorinnowacji - Philips
Zadbaj o swoje ubrania po zimowej przerwie:
Żelazko ze stacją - Bezpieczne prasowanie bez regulacji temperatury.
Niebieskie - Posiada specjalną końcówkę do prasowania trudno dostępnych miejsc.
Steamer - Ciągły strumień pary usunie nawet największe zagniecenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5990516 Napisano: 11.03.2015 16:24:22 w Visa Konkursy
estrelitta napisał(a):

Widzicie wszystkie wyniki z 9?

Nie, tylko 14 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5990477 Napisano: 11.03.2015 15:32:48 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

Szukam czy jeśli kupię na allegro kilka przedmiotów w tym np 2 od tego samego sprzedawcy - czy jest opcja by płacąc za wszystkie razem (czyli od różnych sprzedawców) by przedmioty kupione u tego samego były wysłane osobno? (bardziej opłaca mi się by wysyłka 2 przedmiotów była jako każdego osobno niż płacić więcej za 1 przesyłkę łączną). Może ktoś wie?

Musisz rozmawiać bezpośrednio ze Sprzedawcą, może pójdzie Ci na rękę, chociaż różnie to bywa, bo niektórzy lubią zarabiać na przesyłce i szukają ku temu okazji... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5990426 Napisano: 11.03.2015 14:00:52 w Visa Konkursy
fryteczka napisał(a):

po jakim czasie zdj.pojawia sie w galerii ? 1 raz dodalam zdj, nie wyskoczyl zaden komunikat i nie wiem czy jest ok 

Nie wiadomo czy w ogóle pojawi się w galerii, bo tam mają zaszczyt tylko nieliczne wystąpić emotka
A powiadomienie wysłania zgłoszenia przychodzi na maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5990416 Napisano: 11.03.2015 13:45:07 w Visa Konkursy
mia napisał(a):

ela napisał(a):

pokazują się wyniki

No i w bardzo dobrą stronę idą!emotka
Miło mi, że moja teoria o zgłoszeniach "tylko z galerii" upadła.emotka

Mam nadzieję, że upadnie jeszcze nie raz i też na naszą korzyść emotka
Gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5990120 Napisano: 10.03.2015 22:52:05 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie orange, doładowałam nr ktory jakis czas temu kupilam za 5 zl chcac wyslac eska na konkurs i co?i kicha ;/ Złodzieje co oni sobie mysla, ze za ile bede im doladowywac nr zeby z łaski swojej pozwolili mi wyslac eska na konkurs wrrrr

To we wszystkich sieciach obowiązuje, a z tego co wiem to sieć Orange wprowadziła to jako jedna z ostatnich, całkiem niedawno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5990068 Napisano: 10.03.2015 20:10:56 w Visa Konkursy
askaniu, sama bym tego nie zrobiła, ale może ktoś myślał, że laureat tygodniowej nie ma już praw do zdjęcia, bo przekazał je w innym konkursie, a nie sprawdził i chciał się upewnić, więc napisał Może jestem naiwna, ale liczę na to, że nie zrobił tego ze złośliwości tylko żeby upewnić się co do uczciwości przyznanej nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5990055 Napisano: 10.03.2015 19:33:31 w Visa Konkursy
magisterek napisał(a):

bandit napisał(a):

Visa moja odskocznia od tradycyjnych płatności - widac dopiero jak dałem zbadaj element na stronie i html sie wyświetla

Jeśli już coś kolego podajesz to to sprawdź dokładnie. Bo podałeś tylko TYTUŁ DO ZDJĘCIA a konkursowy tekst brzmi następująco: "Kupiłem trampolinę! Skaczę na niej z radości, telefonem robię 'selfie" i z VISA mobilne płatności" - można to sprawdzić w galerii, co też uczyniłem, a nawet nie musiałem, bo podesłało mi parę osób na PW. Więc BADAĆ elementów na stronie nie musisz, mamy tu od tego jak widać innych. Biorąc pod uwagę, że tekst to zapewne połowa drogi do nagrody - to zdjęcie fajnie go uzupełnia - i mnie nagroda tygodnia się podoba! - takie moje zdanie. Czy w Galerii widziałem lepsze... hmmm jedno mi się z farbkami podobało, ale wygrało dzienną... widocznie nie była to transakcja zarejestrowana powyżej 51zł

Mam nadzieję, że nagrodzony to czyta i ma z niektórych tutaj niezła BEKE podobnie jak i ja! Pamiętajcie, karma wraca! Gratulujcie szczerze i zyczcie wszystkim dobrze, a będą wygrane!

Jedyne co nie toleruje to kradzieży i PLAGIATÓW w walce z nimi jestem z Wami!

Skąd taki bulwers, ocenianie innych (i nadzieja, że ktoś ma z kogoś "BEKE" mając świadomość, że "karma wraca" emotka ) skoro laureat nagrody tygodniowej nie złamał regulaminu i może spać spokojnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5989863 Napisano: 10.03.2015 13:36:31 w Rossmann
ondine napisał(a):

Hasło: PRACOHOLIZM
SMS: SKARB.pracoholizm na numer 7175
Nagrody: 200x zestaw kosmetyków Kneipp

Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5989860 Napisano: 10.03.2015 13:32:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
Trzymam kciuki za licytujących emotka Ja nie licytuję, zbieram punkty na konkretną rzecz, mam nadzieję, że się pojawi w kolejnych edycjach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0