Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#5993603 Napisano: 18.03.2015 12:47:26 w Visa Konkursy
liz747 napisał(a):

Zdjęcie w galerii nic nie znaczy, także nie bierzcie tego pod uwagę.

Ja znów widze w galerii przeważająca ilość zdjęć dzieci.....ehh przeczuwam, że znów będą mieć monopol na wygrane.

Niech tak będzie, pożyczyłam dzieci od siostry emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5993596 Napisano: 18.03.2015 12:43:34 w Visa Konkursy
U mnie nie ze wszystkim się to sprawdza. Zdjęcie faktycznie, było w galerii, ale filmik się pokazał, a w galerii nie był emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5993470 Napisano: 18.03.2015 10:16:21 w Visa Konkursy
kubatbg napisał(a):

rogalino
kurde to ja jeszcze spie chyba emotka

myślałem ze jak wczoraj nie dzonili to już pozamiatane emotka a tu w takim razie jest szansa emotka   to dobra dawac te wyniki emotka

A jesteś wśród laureatów na stronie?  emotka Jeżeli wysyłałeś zgłoszenia we wtorek, środa lub czwartek i nie było go wśród laureatów to faktycznie pozamiatane. A jeśli wysyłałeś zgłoszenia piątek, sobota, niedziela, poniedziałek to wyniki będą dziś  emotka

elbowndg napisał(a):

Powiedzcie, jaki format filmu wczytuje? Ja mam avi i mi nie idzie emotka

mi .wmv wszedł  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5992721 Napisano: 16.03.2015 17:59:27 w Visa Konkursy
vazzz napisał(a):

Nie ma jeszcze wszystkich zwycięzców także jakieś minimum szansy jest...

12 już cały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5992713 Napisano: 16.03.2015 17:55:02 w Visa Konkursy
asiabuczkowska napisał(a):

a do jakiego dnia wybierają?

Do czwartku, 12.03. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5992687 Napisano: 16.03.2015 17:39:18 w Visa Konkursy
Tygodniowa bardzo fajna  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5992661 Napisano: 16.03.2015 17:23:08 w Visa Konkursy
Ja myślałam, że już po emocjach skoro tyle stron nowych wpisów od rana, a tu nawet jednego dnia nie uzupełnili emotka
Tempo dziś zabójcze! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5992318 Napisano: 15.03.2015 23:53:57 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja znam dwie takie pary, których znajomość zaczęła się w Internecie emotka Obie z kilkuletnim stażem. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5992074 Napisano: 15.03.2015 00:23:48 w SZUKAM....
zuzola, nie, mąka informuje dopiero w poniedziałek z weekendu emotka
Ja znalazłam ją ostatnio w Biedronce za 1,89 zł - gdyby ktoś szukał (produkty na Wielkanoc, więc może wszędzie się pojawiła) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5992072 Napisano: 15.03.2015 00:21:08 w GFK
marla napisał(a):

ondine napisał(a):

marla napisał(a):Czy udało wam się bez problemu usunąć Monitor Gfk? Cały czas wyskakuje mi komunikat Please close all running instances of Firefox and Internet Explorer , then clik ok.  Wszystko tam pozamykałam i dalej mam ten komunikat przez co nie mogę tego usunąć.

Odinstalowywałaś przez dodaj/usuń programy ? U mnie tez problemu poszło emotka

Tak, ale własnie nie mogę dokończyć usuwania, bo wyskakuje mi ten komunikat.

To może spróbuj w menedżerze zadań zamknąć Firefox i IE ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5992029 Napisano: 14.03.2015 21:01:27 w Ambasadorinnowacji - Philips
avanti9 napisał(a):

czy ktoś miał kiedyś taki blad ze nie mogl dopasować napisu do obrazka. chodzi o odkurzacze. jeden napis mi ''lapie'' a reszty nie mogę dopasować. wcześniej takich problemów nie miałam i z innym zadaniem tego typu w tej turze również wtf.

Próbuj jak najbardziej z prawej strony obrazka kierować napis i jeśli szary pasek trochę pociemnieje, wtedy upuść napis. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5992028 Napisano: 14.03.2015 20:58:45 w GFK
marla napisał(a):

Czy udało wam się bez problemu usunąć Monitor Gfk? Cały czas wyskakuje mi komunikat Please close all running instances of Firefox and Internet Explorer , then clik ok.  Wszystko tam pozamykałam i dalej mam ten komunikat przez co nie mogę tego usunąć.

Odinstalowywałaś przez dodaj/usuń programy ? U mnie tez problemu poszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5991759 Napisano: 13.03.2015 20:48:19 w Visa Konkursy
siasiolka napisał(a):

ondine napisał(a):

napisał(a):siasiolka napisał(a):to ja z innej beczki...
Wygrałam w pierwszym tygodniu.. dostałam maila.. a w nim godzina wysłania zgłoszenia..
no i tu jest problem... bo oni mieli przesunięty zegar o jakies 30 minut.. niby wygrałam o 23:03, a paragon mam dopiero z 23:25..
mam nadzieję, że będą wiedzieć o przesunięciu zegara..
czy jeśli poprawnie przechodzi się weryfikacje to otrzymuje się jakiegoś maila?
bo nawet nie wiem czy i kiedy (w razie co) będę mogła reklamować emotka

Oświadczenie już odesłałam i dopiero teraz zobaczyłam na ten ich przesunięty czas..

Powinnaś dostać maila jak wysłałaś zgłoszenie, powinien przyjść od razu, sprawdź też SPAM jeśli go nie masz w skrzynce  emotka A jeśli dostałaś go przed 23:25 to masz dowód, że wcześniej dokonałaś transakcji emotka

no mail przyszedł o dobrej godzinie (23:40) ale w jego treści jest, że zgłoszenie zostało zarejestrowane o 23:03  emotka
mam nadzieję, że jak będą chcieli mnie "zdyskwalifikować" to wpierw dadzą znak cobym miała szansę na wyjaśnienie sytuacji.

To dziwne, że nawet minutowo się nie pokryło, ja sprawdziłam swoje i też niektóre zgłoszenia są cofnięte, bo wszystkie potwierdzenia przychodziły mi natychmiast, a czasem różnią się nawet o 40 minut, to niemożliwe emotka
Ale masz na paragonie godzinę transakcji i godzinę otrzymania maila zwrotnego, więc musi być OK! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5991735 Napisano: 13.03.2015 20:02:48 w Visa Konkursy
siasiolka napisał(a):

to ja z innej beczki...
Wygrałam w pierwszym tygodniu.. dostałam maila.. a w nim godzina wysłania zgłoszenia..
no i tu jest problem... bo oni mieli przesunięty zegar o jakies 30 minut.. niby wygrałam o 23:03, a paragon mam dopiero z 23:25..
mam nadzieję, że będą wiedzieć o przesunięciu zegara..
czy jeśli poprawnie przechodzi się weryfikacje to otrzymuje się jakiegoś maila?
bo nawet nie wiem czy i kiedy (w razie co) będę mogła reklamować emotka

Oświadczenie już odesłałam i dopiero teraz zobaczyłam na ten ich przesunięty czas..

Powinnaś dostać maila jak wysłałaś zgłoszenie, powinien przyjść od razu, sprawdź też SPAM jeśli go nie masz w skrzynce  emotka A jeśli dostałaś go przed 23:25 to masz dowód, że wcześniej dokonałaś transakcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5991718 Napisano: 13.03.2015 19:39:50 w Visa Konkursy
magisterek, Ty robiłeś wcześniej z igły widły, a teraz ja mogę porobić, po co ta hipokryzja z Twojej strony emotka Poza tym czytaj ze zrozumieniem - napisałam "chciałabym wśród zwycięzców zobaczyć coś oryginalnego", więc dlaczego każesz mi wrzucać jakieś tam zdjęcia skoro tylko luźno odpowiedziałam na pytanie cudaczka "co byśmy chcieli zobaczyć?" emotka Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi albo nie powiązałeś jej z wcześniej zadanym pytaniem, więc spokojnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5991682 Napisano: 13.03.2015 18:07:59 w Informują
Informują na maila o zakwalifikowaniu się do testów Gillette
https://www.e-kon...us.html#.VQMZCOHT2Vo Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5991675 Napisano: 13.03.2015 17:56:56 w Visa Konkursy
Tytuł konkursu: Spróbuj czegoś nowego z Visa, pytanie konkursowe: Kiedy i czego spróbowałeś po raz pierwszy?
W natłoku zgłoszeń typu co zrobiłem/co kupiłem/zobaczyłem niekoniecznie po raz pierwszy giną te, które są faktyczną odpowiedzią na pytanie konkursowe... Ja np. bym chciała zobaczyć w galerii wreszcie zdjęcia, które faktycznie odpowiadają na pytanie konkursowe, ale rozumiem, to wina organizatorów, bo jakie zdjęcia nagradzają, takie ludzie wysyłają. I dlatego też chciałabym wśród zwycięzców zobaczyć coś oryginalnego, a nie setki brudnych dzieci, potraw czy wycieczek. Serio już nic innego się nie robi w tym kraju poza gotowaniem, podróżowaniem, wychowywaniem dzieci i sporadycznie czymś bardziej kreatywnym? Nawet jeśli tak to tak jak pisałam, jak ktoś wyśle coś bardziej kreatywnego to zginie w tłumie "im więcej, tym lepiej"... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5991649 Napisano: 13.03.2015 17:22:02 w SZUKAM....
zuzola napisał(a):

szukam jak często informują z mąki i czy paragon sie odsyła?
bo mam na tym samym jeszcze inny produkt konkursowy .

Informują po max. godzinie albo SMS'em albo wiadomością na e-mail w zależności od tego jak wysłałaś zgłoszenie. Paragonu się nie odsyła. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5991476 Napisano: 13.03.2015 14:05:38 w Visa Konkursy
buncia88 napisał(a):

masza napisał(a):

mia napisał(a):

napisał(a):freyja88 napisał(a):Czarny kot na pierwszej stronie- masza? emotka

Tak, piękny jest!emotka emotka
Kurczę, to jak tak szybko wstawiają, to ja dodaję ciasto, jak tylko tekst obmyślę. A co, tez czasem coś piekę!emotka

dziękuję , mam nadzieję , ze wygra dla mnie kartę:)

Kurcze...nie ma kota... Idę szukać jakiegoś pod blokiem emotka

A ja nie mam dzieci, a też mają branie i co tu zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5991412 Napisano: 13.03.2015 13:15:48 w Visa Konkursy
mia napisał(a):

bethan napisał(a):

Ja się cieszę, że ten facet zniknął już z pierwszej strony, bo ciągle mnie straszył emotka

Za to teraz masz na pierwszej stronie dużą ilośc wygranych emotka kart, więc możesz zatopić się w marzeniach... emotka

Ktoś chciał film?
Już jest - aktualnie na stronie 2.

Czy ten filmik jest jakoś 'wyróżniony' czy trzeba na niego kliknąć? Ja widzę same zdjęcia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0