Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#5996600 Napisano: 25.03.2015 14:31:00 w Visa Konkursy
fryteczka napisał(a):

W galerii.  Nie wiedziałam,ze tyle ludzi visa płaci za psy

Dla mnie to zbyt przedmiotowe traktowanie psów, mimo, że wiem, że pewnie w rzeczywistości nikt nie zapłacił za tego psa Visą, ale to zostaje w świadomości i znajdą się tacy, którzy uwierzą, że świat zszedł na psy (dosłownie), a hodowle (i pseudohodowle) już handlują nimi na potęgę nawet obsługując terminal do płatności kartą. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996534 Napisano: 25.03.2015 12:36:31 w Visa Konkursy
konkursowa-gwalcicielka napisał(a):

Czy ten sam adres do wysyłki nagrody nie przeszkadza przy wygranych dwóch osób - ja i siostra? Czytałam regulamin, nic nie widzę na ten temat.

Nie przeszkadza, Ty na siebie też możesz dostać dwie nagrody, ale z innego dnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996525 Napisano: 25.03.2015 12:28:54 w Ambasadorinnowacji - Philips
kaskaderka1 napisał(a):

Dostałam tylko jedną odznakę,resztę zadań jest niesprawdzona.Też tak macie ?

Też, ale może dlatego, że dopiero wczoraj na szybko wypełniałam wyzwania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996518 Napisano: 25.03.2015 12:24:06 w GFK
stenka napisał(a):

u mnie zdrowie: lekarstwa na przeziębienie

Miałam dziś zdrowie, ale nie przeszło jak zaznaczyłam, że miałam dolegliwości takie jak: migrena, przeziębienie/grypa, ból gardła, ból zatok.
Może wiek nie ten, w poprzednim pytaniu zaznaczyłam 18-25 lat.

kinga255 napisał(a):

hej mam pytanie troche z innej beczki odnosnie gfk czy tam jakies nagrody czasem dodaja do sklepu czy ciagle jedno i to samo?? wybor dosc skromny

Nagrody się nie zmieniają, tu się głównie bierze doładowania, gotówkę albo bony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996470 Napisano: 25.03.2015 10:56:31 w Visa Konkursy
mia napisał(a):

Jakoś żadnych ruchów na ich stronie nie widzę - galeria ani drgnie. emotka
Szkoda, bo za godzinę muszę wyjść - ominą mnie emocje. emotka

Może to znak, że znów wrzucą wyniki po 17, a nie jak w poniedziałek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996444 Napisano: 25.03.2015 10:27:14 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

ondine napisał(a):

kajeczka napisał(a):

napisał(a):benasia napisał(a):szukam darmowego i prostego programu do skracania filmów? Jak dotąd to znalazłam tylko takie co dodatkowo jakieś niepotrzebne programy mi doinstaluje np co zmieniają strone startowa czy coś... Może ktoś zna sprawdzone źródło gdzie znajdę taki program bez innych niespodzianek?

Windows Movie Maker - osobiście się tym nie bawię, ale moja 10-latka sobie radzi  emotka

Ja też ten polecam. Jeśli masz Windowsa to nie musisz nic ściągać, bo go masz na kompie, jest łatwy i daje radę emotka

Windowsa mam ale tego programu nie widzę    :/

Wyszukaj przez wyszukiwarkę plików i programów, ja też nigdy go nie mogę znaleźć ręcznie tylko zawsze wpisuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996438 Napisano: 25.03.2015 10:25:13 w Ambasadorinnowacji - Philips
Chyba o 12 zawsze ruszały nowe wyzwania emotka Ale się wyświetlały, a teraz pusto. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996364 Napisano: 25.03.2015 00:00:51 w Visa Konkursy
magisterek napisał(a):

ODNOŚNIE WYCIĄGÓW NA KTÓRYCH NIE MA NAPISANE ŻE TO VISA I BRAKU POTWIERDZEŃ Z BANKU OTRZYMAŁEM TAKĄ INFORMACJE
MOŻE SIĘ PRZYDA:

Szanowny Panie,
Uprzejmie informujemy, iż w przypadku wygranej, w sytuacji braku możliwości
otrzymania dokumentu potwierdzającego z banku, może Pan przesłać skan
karty Visa, na którym widoczne będzie imię i nazwisko użytkownika karty,
nazwa banku oraz 4 ostatnie cyfry numeru karty (te same, które są
widoczne na potwierdzenie transakcji wysłanych z dokumentami
weryfikacyjnymi). Inne informacje należy zasłonić.
 
Z poważaniem,
Zespół Obsługi Konkursu Visa

Toż to szok, że się zlitowali! Ja już pisałam do nich w tej sprawie kilka dni temu, ale otrzymałam jałową odpowiedź "kopiuj-wklej", odpisałam i nie dostałam odpowiedzi aż do dziś, a teraz patrzę - dziś odpisali mi to samo co Tobie. Jednak opłaciło się walczyć o to potwierdzenie Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996362 Napisano: 24.03.2015 23:52:56 w SZUKAM....
kajeczka napisał(a):

benasia napisał(a):

szukam darmowego i prostego programu do skracania filmów? Jak dotąd to znalazłam tylko takie co dodatkowo jakieś niepotrzebne programy mi doinstaluje np co zmieniają strone startowa czy coś... Może ktoś zna sprawdzone źródło gdzie znajdę taki program bez innych niespodzianek?

Windows Movie Maker - osobiście się tym nie bawię, ale moja 10-latka sobie radzi  emotka

Ja też ten polecam. Jeśli masz Windowsa to nie musisz nic ściągać, bo go masz na kompie, jest łatwy i daje radę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996230 Napisano: 24.03.2015 17:39:49 w Visa Konkursy
magisterek napisał(a):

nique napisał(a):

czy komuś zaakceptowali już wydruk transakcji z konta z potwierdzeniem banku, że to Visa?

Nie akceptują! Pytałem, musi być dokument potwierdzający z banku a np Inteligo taki wydaje do 30 dni i płaci się 15zł i nie ma pewności, że będzie tam widniał napis że to płatność VISA! Moje 2 transakcje poszły się.... nooo

Jeśli chodzi o PKO BP i wystawią takie potwierdzenie to weryfikacja przebiega pomyślnie!

askaniu, wydrukowałeś potwierdzenie, poszedłeś do oddziału i Ci wystawili potwierdzenie czy w jakiś inny sposób to przebiegło?
A jeśli chodzi o PKO BPi ich wyciągi "szczegółowe" do 30 dni to są darmowe, ale na tych wyciągach też nie ma info, że to VISA. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996220 Napisano: 24.03.2015 17:33:46 w Visa Konkursy
nique napisał(a):

czy komuś zaakceptowali już wydruk transakcji z konta z potwierdzeniem banku, że to Visa?

A jak zdobyłaś potwierdzenie? Po prostu na wydruku Ci pieczątkę strzelili? emotka Zastanawiam się, bo właśnie na dniach się wybieram do banku w innej sprawie i nie wiem czy jest sens brać wszystkie wydruki, żeby potwierdzili, czy to w ogóle przejdzie. Także też jestem ciekawa odpowiedzi na Twoje pytanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996171 Napisano: 24.03.2015 15:38:26 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

wkurzyła mnie dziś, i to porządnie jedna wyfikowana paniusia emotka
zaparkowałam pod biurem, po uprzednim odczekaniu ponad 10 minut na zwolnienie jakiegokolwiek miejsca. Zadowolona zamykam samochód i nagle słyszę, że ktoś coś mówi. Okazało się, że jakaś paniusia po 60. siedząca w samochodzie pytała "uprzejmie", czy muszę parkować na 2 miejscach. Ja zaskoczona, bo zawsze staram się parkować tak, żeby kto inny też mógł się zmieścić, ale ok... popatrzyłam i doszłam do wniosku, że faktycznie. Z lewej strony mogę podjechać bliżej sąsiedniego auta.
Podjechałam i różnica wyniosła ok 30 cm. W każdym razie niewiele. A babsko w aucie "naprawdę nie wiem, kto pani dał prawo jazdy!!!" i obrażona pojechała. Nosz kurcze, pewno powinnam wyjechać i jej zrobić miejsce!!
Ciekawe, gdzie ona chciała się zmieścić? było miejsce na 1,5 auta (ew. auto i motocykl), a nie 2. Szczególnie, że nie ma miejsc wyznaczonych liniami. Szkoda, że do właściciciela mercedesa nie miała pretensji, bo ten stał rozkraczony jak żaba na 2 miejscach z liniami. Idealnie na środku.
A sorry.. właściciela merca nie było, więc skrupiło się na mnie... emotka emotka
Babsko zepsuło mi humor, zupełnie jakbym nie miałą innych spraw i zmartwień na głowie emotka emotka

Haha, nie przejmuj się, trzeba było powiedzieć, że jakby była takim wspaniałym kierowcą to by się zmieściła w tą połówkę miejsca i wyszła przez szyberdach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996068 Napisano: 24.03.2015 13:01:45 w Visa Konkursy
fryteczka napisał(a):

jutro pietek,sobota i niedziela wyniki tak?

Piątek, sobota, niedziela i poniedziałek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996029 Napisano: 24.03.2015 11:51:35 w SZUKAM....
giulietta napisał(a):

a dzwoniło wczoraj Albedo z puszkami z piątku?

Nie wiem czy z piątku, ale ja trafiłam puszkę w... środę, miałam jeden telefon, nie mogłam odebrać, bo byłam na zajęciach i od tamtej pory cisza, ani kontaktu ani SMS'a z prośbą o kontakt. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996027 Napisano: 24.03.2015 11:49:09 w Visa Konkursy
constanza napisał(a):

hania83 napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

napisał(a):martunik3 napisał(a):Teraz jeszcze dzwonią z 17-go

Do wszystkich już dzwonili, czy czeka ktoś jeszcze na telefon ? emotka

 Mój mąż czeka emotka

Tez czekam na telefon z 17 marca i zaczynam sie stresowac emotka

Się nie stresujcie, dzwonią cały czas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5995911 Napisano: 23.03.2015 23:17:33 w Rossmann
krseta napisał(a):

ondine napisał(a):

kosztelka napisał(a):

napisał(a):krseta napisał(a):w konkursie cif&domestos jakie produkty biorą udział w konkursie.... bo po dzisiaj widzę, że nie wszystkie- np. kostki toaletowe

A ja kupiłam kostkę toaletową i mam kod konkursowy - czyli, że biorą udział emotka

Też za kostkę dostałam kod.

to juz nie rozumiem, dziś nie dostalem dokumentu, mimo ze sie upomnialem...

Kostki biorą udział, ja na pewno nie kupowałam nic innego co by się mogło załapać do konkursu. Jeśli Ty nie dostałeś to napisz do nich z prośbą o kod, bo widocznie po prostu Ci się nie wydrukował, pewnie znów jakiś błąd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5995820 Napisano: 23.03.2015 19:31:12 w Rossmann
kosztelka napisał(a):

krseta napisał(a):

w konkursie cif&domestos jakie produkty biorą udział w konkursie.... bo po dzisiaj widzę, że nie wszystkie- np. kostki toaletowe

A ja kupiłam kostkę toaletową i mam kod konkursowy - czyli, że biorą udział emotka

Też za kostkę dostałam kod. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5995816 Napisano: 23.03.2015 19:28:55 w Visa Konkursy
Tygodniowa ma piosenkę, której melodia jest w tej prześladującej mnie reklamie majonezu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5995727 Napisano: 23.03.2015 16:58:10 w Wkurza mnie...
constanza napisał(a):

ondine napisał(a):

constanza napisał(a):Wkurza mnie, ze juz sie zaczęli czepiać wesołego kierowcy po tym filmiku https://m.youtube.../watch?v=__eHdPk9dwE  emotka Mozna nie lubić jego żartów ale ludzie w jego autobusach sa dla siebie o wiele milsi, podroz mija szybko i czasem nie sposob sie nie roześmiac. Wole jechac z kims takim niz z naburmuszonym kierowca, ktory klnie i trąbi na wszystkich, zamyka drzwi przed nosem i szarpie autobusem - ze niby jazda z takim kierowca jest bezpieczniejsza niz z wesołym?dobre emotka

Kto się czepia i dlaczego?  emotka Facet mógłby zrobić karierę radiowca, ale ma gadane... Stacje radiowe się powinny o niego bić  emotka

Nie wiem dokladnie bo ztm zatrudnia inne firmy do prowadzenia autobusów ale zaczęły tez wpływać skargi, ze ludziom to nieodpowiada i wezwali go na rozmowe z gora, dostal reprymende itd

Szczerze powiedziawszy... niektóre jego teksty przekraczały pewne granice  emotka Ale ogólnie to mi by to nie przeszkadzało, ale Polacy to dziwny naród, wiecznie nadęty, zgorzkniały, bez poczucia humoru. Polakom przeszkadza z reguły to, że ktoś jest szczęśliwy i uśmiechnięty. Rozumiem, że ktoś może być zmęczony (niektórzy wiecznie), ale jazda komunikacją miejską m.in. polega na tym, że się przebywa wśród ludzi i tolerowanie ich to umiejętność życia w społeczeństwie, jak komuś przeszkadzają ludzie to powinien jeździć samochodem albo taksówkami. Może Ci, którzy zgłaszają wolą kierowców, którzy zamykają im drzwi przed nosami, pewnie dlatego, że sami by to robili  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5995715 Napisano: 23.03.2015 16:45:23 w Visa Konkursy
aniolek33 napisał(a):

wysyłają maile/dzwonią jak się wygra?

Dzwonią, a potem mail. Wyświetl w wątku >>
0 0