Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#5998568 Napisano: 30.03.2015 17:10:45 w Visa Konkursy
erychta00 napisał(a):

ondine napisał(a):

erychta00 napisał(a):

napisał(a):erychta00 napisał(a):A jeśli nie wygrałam to mogę znowu ten sam paragon zglosić i ewentualnie później zdjęcie? emotka


ponawiam pytanie emotka

Teoretycznie nie, bo jeśli wygrasz to na żądanie Organizatora będziesz musiała przedstawić rachunki w takiej ilości jakie wysłałaś na daną kwotę i dzień.

zgłosiłam 24 i w zwycięzcach mnie nie ma. A kwota to chyba 18 zl wiec na nagrodę główną sie nawet nie kwalifikuje

Ale jeśli teraz wygrasz na tą samą kwotę i ten sam dzień to jeśli zobaczą, że wysyłałaś zgłoszenie na taką samą kwotę i taki sam dzień mimo, że nie wygrało to poproszą Cię o dwa rachunki. Z reg. "W przypadku kilku Zgłoszeń transakcji dokonanych tego samego dnia i na tę samą kwotę, Uczestnik zobowiązany jest na wezwanie Visa przedstawić potwierdzenia dokonania transakcji odpowiadających liczbie takich Zgłoszeń" Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5998561 Napisano: 30.03.2015 17:05:34 w Visa Konkursy
erychta00 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

A jeśli nie wygrałam to mogę znowu ten sam paragon zglosić i ewentualnie później zdjęcie? emotka


ponawiam pytanie emotka

Teoretycznie nie, bo jeśli wygrasz to na żądanie Organizatora będziesz musiała przedstawić rachunki w takiej ilości jakie wysłałaś na daną kwotę i dzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5998546 Napisano: 30.03.2015 16:49:59 w Visa Konkursy
Może komuś się zdarzyło... Jak błędny bank podany to przepadła wygrana na pewno czy zależy jak wnikliwie zweryfikują? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5998366 Napisano: 30.03.2015 13:33:37 w GFK
maribog napisał(a):

Dotarł dziś kod doładowania 50 PLN i zonk - nieprawidłowy kod emotka

Przecież jakby ktoś wyczaił sytuację to nic prostszego jak podstawić pod światło kopertę i sobie spisać kod. Szczególnie, że piszą taką wytłuszczoną czcionką o ile dobrze pamiętam. Dlatego nie wiem czy to dobry pomysł, że zamiast na maila wysyłają pocztą. Ale do mnie na razie przyszedł jeden i działał, na szczęście...
kaskaderka1 napisał(a):

Ja dołączyłam parę dni temu,ale nie dostaję ankiet. emotka To jest normalne ?

Tu możesz miesiącami nie mieć ankiet, niestety. Ja tak mam, nie przychodzą dwa miesiące, ale jak przyjdą to dwie, trzy, jedna za drugą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5998148 Napisano: 29.03.2015 21:35:07 w Visa Konkursy
dydys napisał(a):

dydys napisał(a):

1234567898765432 napisał(a):a powedzcie mi jak macie powteirzdenia z internet konta macie na nim godzine? ja mam date napis visa ale godziny brak i nei wiem czy moze byc

  • Przecież nigdzie nie wymagają godziny emotka

No tak, godzina zgłoszenia musi być późniejsza niż na wydruku. Zapomniałam o tym, bo ja zgłoszenie dodaję na następny dzień lub nawet po kilku dniach emotka  

Może rozwiązaniem będzie po prostu właśnie wysłanie zgłoszenia w inny dzień niż dzień zakupu.
Czy ten błąd to tylko na zdjęcia czy na teksty/filmy też? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5998106 Napisano: 29.03.2015 19:03:33 w Ambasadorinnowacji - Philips
kaskaderka1 napisał(a):

U mnie też 2,2,0
Ale "Odrzucono wykonanie zadania - Domowe obowiązki - napisz artykuł" emotka nie wiem dlaczego emotka
Czy to zadanie było na odznakę ? bo nie pamiętam .

Tak, to było "Tworzę". Mi właśnie to zaliczyli, w sumie +35 punktów, bo +20 za tekst i +15 za odznakę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5998046 Napisano: 29.03.2015 14:55:24 w GFK
justyna93 napisał(a):

ondine napisał(a):

napisał(a):justyna93 napisał(a):Mam takie pytanie odnośnie Panelu Gospodarstw Domowych z Gfk: czy bierze ktoś z Was udział w tym projekcie? Czy trzeba na to poświęcić
dużo czasu? Jak to w skrócie wygląda i czy  udział w tym jest opłacalny
ze względu na to jakie oferują nagrody dla członków?

Babcia jest w tym już jakieś 5 lat albo nawet dłużej. My też już jesteśmy kilka lat. Zamówiliśmy parę nagród, co pół roku wybierają najlepsze gospodarstwa, można dostać wartościowe nagrody albo przekazy pieniężne, my prawie zawsze dostawaliśmy nagrodę pieniężną mimo, że jakoś mega rzetelnie tego nie robimy emotka . Siostra ma dwójkę dzieci i nie dawała rady czasowo, nie chciało jej się w to bawić, odesłała sprzęt. Warto spróbować, bo w każdej chwili można zrezygnować, nic nie tracisz emotka Za moją namową zapisały się już trzy osoby i są zadowolone. Polega to na tym, że skanujesz kody kreskowe wszystkich produktów, które kupujesz (ale oczywiście nikt nie sprawdzi czy skanujesz wszystkie, czy Ci się chce skanować np. jedną rzecz, po którą wyskoczysz szybko do sklepu, nikt tego nie sprawdza) i opisujesz, ile sztuk kupiłaś, ile zapłaciłaś itd. Są dwa rodzaje skanerów, duże i w nich się opisuje od razu zakupy i automatycznie informacje zostają wysyłane do GfK albo małe, którym tylko skanujesz i opisujesz wszystko przy komputerze. Nie ogarnęłam od czego to zależy jaki skaner otrzymujesz emotka W każdym razie... za nic nie płacisz, jak się coś popsuje to od razu wymieniają na nowe, nic nie tracisz. Jak masz czas i chce Ci się bawić to polecam spróbować emotka

Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź emotka Przyznam, że brzmi to bardzo ciekawie i kusząco, chyba warto spróbować emotka

Wiesz, nagrody może nie są jakieś super ekstra, ale jak się ma czas to można się bawić, tak jak mówiłam, spróbować możesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5998044 Napisano: 29.03.2015 14:53:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleks1983 napisał(a):

Delma to już skończyła informować? wciąż się łudzę:)

Ktoś coś pisał o jakimś losowaniu 12 kwietnia, ale nie jestem pewna czy to prawda. Info do sprawdzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5997978 Napisano: 29.03.2015 00:07:43 w Ambasadorinnowacji - Philips
jomajd86 napisał(a):

jokan napisał(a):

a jak mam sie "podzielic" filmem, aby przejsc DALEJ ?

no właśnie pisałam do nich, bo nie mam tej opcji chyba, że coś zmienili a ja nie ogarniam..

Nie macie pod spodem takich małych kwadracików z logo serwisu itd? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5997964 Napisano: 28.03.2015 22:30:23 w GFK
justyna93 napisał(a):

Mam takie pytanie odnośnie Panelu Gospodarstw Domowych z Gfk: czy bierze ktoś z Was udział w tym projekcie? Czy trzeba na to poświęcić
dużo czasu? Jak to w skrócie wygląda i czy  udział w tym jest opłacalny
ze względu na to jakie oferują nagrody dla członków?

Babcia jest w tym już jakieś 5 lat albo nawet dłużej. My też już jesteśmy kilka lat. Zamówiliśmy parę nagród, co pół roku wybierają najlepsze gospodarstwa, można dostać wartościowe nagrody albo przekazy pieniężne, my prawie zawsze dostawaliśmy nagrodę pieniężną mimo, że jakoś mega rzetelnie tego nie robimy emotka . Siostra ma dwójkę dzieci i nie dawała rady czasowo, nie chciało jej się w to bawić, odesłała sprzęt. Warto spróbować, bo w każdej chwili można zrezygnować, nic nie tracisz emotka Za moją namową zapisały się już trzy osoby i są zadowolone. Polega to na tym, że skanujesz kody kreskowe wszystkich produktów, które kupujesz (ale oczywiście nikt nie sprawdzi czy skanujesz wszystkie, czy Ci się chce skanować np. jedną rzecz, po którą wyskoczysz szybko do sklepu, nikt tego nie sprawdza) i opisujesz, ile sztuk kupiłaś, ile zapłaciłaś itd. Są dwa rodzaje skanerów, duże i w nich się opisuje od razu zakupy i automatycznie informacje zostają wysyłane do GfK albo małe, którym tylko skanujesz i opisujesz wszystko przy komputerze. Nie ogarnęłam od czego to zależy jaki skaner otrzymujesz emotka W każdym razie... za nic nie płacisz, jak się coś popsuje to od razu wymieniają na nowe, nic nie tracisz. Jak masz czas i chce Ci się bawić to polecam spróbować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5997948 Napisano: 28.03.2015 21:18:15 w SZUKAM....
trampek napisał(a):

ziolko napisał(a):

napisał(a):trampek napisał(a):moge sie poradzic emotka ktore wam sie bardziej podobaja
http://allegro.pl...40a86acf77d00be2ff62
czy http://allegro.pl...ana-i5216316967.html

zglupialam emotka  

oba ładne, ale ten Prometeo moim zdaniem fajniejszy... ten drugi ma bardzo małą pojemność talerzy głębokich

dzięki emotka jeszcze czekam na odp sprzedjacefgo czy te talerze z brzegu sa gladkie czy chropowate bo takie paski widze emotka  

Mi też się pierwszy bardziej podoba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5997728 Napisano: 27.03.2015 20:09:08 w GFK
calliope napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

calliope napisał(a):A przekaz pieniężny ktoś już dostał? emotka

No właśnie nie emotka

No to czekamy na poniedziałek emotka

Właśnie nad tym samym się zastanawiałam, nie dostałam jeszcze przekazu, a doładowanie już dawno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5997630 Napisano: 27.03.2015 15:30:27 w Ambasadorinnowacji - Philips
jaanonimka napisał(a):

kate1980 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):kto mnie oswieci jak poprzenosic napisy do odpowiednich obrazkow...???emotka normalnie trace cierpliwosc .

trzeba po prostu dobrze nacelować tzn. aby pierwsze słowo pojawiło się na obrazku i nieco się powiększyła zawartość ramki ... ech nie wiem jak to wytłumaczyć

makabra............... normalnie nie potrafie tego zrobic....................... tyle czasu probuje...............               jedno pole mi sie udalo nalozyc ... przypadkiem zupelnie a reszta ani drgnie emotka *

niemniej dziekuje za odpowiedz

Złap za sam początek zdania. Jak pasek szary zrobi się ciemniejszy, wtedy upuść napis. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5997237 Napisano: 26.03.2015 15:35:57 w Visa Konkursy
Moje fotki ostatnio często bywają w galerii 'nie widmo' i na niewiele się to zdaje emotka Dzisiejsza do galerii wskoczyła jeszcze zanim maila potwierdzającego dostałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996984 Napisano: 26.03.2015 00:05:05 w Ambasadorinnowacji - Philips
malgorzata_b napisał(a):

czy ktoś może mi poradzić ja te odpowiedzi umieścić na swoje miejsce ?

Najlepiej złap za sam początek zdania i jak ten szary pasek zrobi się grafitowy, wtedy upuść podpis. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996983 Napisano: 25.03.2015 23:59:43 w TESCO konkursy
polec napisał(a):

Czy cheetosy informowały z wczoraj?
A jesli tak to wyniki są na bieżąco na stronie, czy tylko na razie mailem ?

Są na stronie na bieżąco. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996728 Napisano: 25.03.2015 17:28:55 w Visa Konkursy
24 marca będzie temat "morza i oceany" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996707 Napisano: 25.03.2015 17:20:35 w Visa Konkursy
buncia88 napisał(a):

elbowndg napisał(a):

freyja88 napisał(a):

napisał(a):mereszka napisał(a):Z 23 już podają emotka

co? Ja nic nie widzę

Ja tez nie

23 to dopiero w poniedziałek chyba?

Też dziś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996656 Napisano: 25.03.2015 16:41:42 w Visa Konkursy
dorota8331 napisał(a):

Jak sprawdzić w galerii widmo czy są tam moje fotki? mam numer zgłoszenia ale co dalej to nie wiem...emotka

Wejdź w jakiekolwiek zdjęcie z galerii i zmień w linku jego końcówkę na swój numer zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5996620 Napisano: 25.03.2015 15:02:33 w Visa Konkursy
nelunia napisał(a):

nie kumam, o jakiej galerii "widmo" rozprawiacie?

Tzn, że po numerze zgłoszenia zdjęcie się wyświetla, ale nie ma go w galerii. Wyświetl w wątku >>
0 0