Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6001850 Napisano: 08.04.2015 12:20:35 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Dwa mandaty do męża! emotka emotka
No uj mnie trafi! Ma nawigację, CB, co do diabła jeszcze?!! Ogranicznik mu chyba muszę wstawić.emotka
Oczywiście nie odebrałam zgodnie z mężusiowym zaleceniem, ale ile tak można se pogrywać? emotka

Jeśli to fotoradary to Yanosika niech sobie zainstaluje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6001810 Napisano: 08.04.2015 11:11:25 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

Dzisiaj mają być nowe wyzwania. Macie zaliczone wszystko? Mi dalej brakuje ostatniego Tworzę.

Też brakuje mi ostatniego Tworzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6001528 Napisano: 07.04.2015 14:59:11 w Visa Konkursy
brylka napisał(a):

napisze mi ktoś czy oni najpierw dzwonią czy wstawiają wygraną pracę ???

Najpierw praca, później telefon. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6001455 Napisano: 07.04.2015 13:19:21 w Visa Konkursy
ladymarmolade napisał(a):

słuchajcie a ja musze wysłać zgloszenie na swoją kartę czy mogę na czyjś rachunek znaleziony z terminala?

Tylko swoją.
spursman napisał(a):

To parodia, zgłoszenie z LOTTO płacone kartą Visa wygrało... przecież lotto TYLKO za gotówkę może być!!!emotka

Podobno ktoś przy kasie w Realu płacił już kartą, więc może tylko w kolekturze obowiązkowa płatność gotówką. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6001186 Napisano: 06.04.2015 16:26:58 w Visa Konkursy
brudny napisał(a):

a Visa wysyła jakieś potwierdzenie wysłania danych, jakaś automatyczna zwrotka, czy coś?

Nie, nic nie wysyła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6001059 Napisano: 05.04.2015 18:43:26 w Wkurza mnie...
benasia napisał(a):

size oby więcej takich ludzi jak Ty    emotka
Ja podobnie zwierzaki kocham ale mam i psa i kota i więcej nie planuję w domu choć jesienią chciałam kotka uratować,lecz zniknął zanim podjęłam decyzję o jego przygarnięciu.

Mój pies odszedł 3,5 roku temu, wycierpiałam się strasznie i rodzice nie brali pod uwagę kolejnego psa w domu, ale minęło pół roku i przygarnęliśmy suczkę, która marnie by skończyła, bo ze względu na to, że była baaardzo problematyczna, właściciel ją wywiózł na działkę i zostawił tam samą. Poszliśmy z tatą, przyprowadziliśmy do domu i tak z nami została emotka Teraz mówię sobie, że więcej psa miała nie będę, za bardzo się przywiązuję emotka Ale nigdy nie wiadomo co przyniesie los, jak postawi na mojej drodze jakąś bidę to nie ręczę za siebie i za swoje postanowienia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6000891 Napisano: 04.04.2015 14:15:46 w Ambasadorinnowacji - Philips
brylancik0 napisał(a):

hej czy jak nie uznają jakiegoś zadania to informują o tym?

Tak. Jeśli nie ma informacji to niesprawdzone. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6000781 Napisano: 03.04.2015 23:30:06 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

joan napisał(a):

napisał(a):katrin22 napisał(a):Mnie najbardziej wkurzają hipokryci, co topią szczenięta  i kociaki, a potem lecą ze złożonymi rękoma do Kościoła. Nieeee, to mnie nie wnerwia, to mnie wk....a!!! Panuje na świecie jakaś ułomność i znieczulica.
A tak trudno wysterylizować zwierzę? i mieć czyste sumienie?
Ja akurat nie jestem przykładną katoliczką (nie chodzę regularnie do Kościoła), ale człowiekowi ani zwierzęciu krzywdy nie zrobiłabym.
Amen. 


Oczywiście, że nie powinno się sterylizować zwierząt, bo to nieludzkie. Ale topienie maluchów w stawach - to akurat jest bardzo ludzkie emotka
I jeszcze wkurzające są szczeniaki w schronisku, skąd one się biorą? Czyżby w metropoliach żyły hordy dzikich psów i suki po oszczenieniu się pakowały młode w karton, by zostawić je pod schroniskiem? Eh.

Smutne to...wszystko, bo zwierzęta nie potrafią się bronić. A czy to ich wina, że nie są rasowe?
A ludziska te wstrętne jeszcze zadowolone, bo "kłopot z głowy" 
Pocieszające jest to, że nie wszyscy są tacy "odpowiedzialni" 

Ja chyba jestem straszną pesymistką w tym temacie, bo myślę, że niestety zbyt wiele osób wciąż traktuje zwierzęta jak przedmioty emotka
Niby dla wielu pies to przyjaciel rodziny, a jak przyjdzie co do czego to do weterynarza nie zabiorą, bo szkoda pieniędzy, bo to głupota, bo nie ma czasu... Niestety, coraz częściej też i rasowym się obrywa, bo ludzie wyniuchali interes życia, zakładają hodowle, przetrzymują w koszmarnych warunkach albo totalnie się na tym nie znają i rozmnażają, a ktoś, kto nie pomyśli albo nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji kupi szczenię/kociaka od sąsiada/kuzynki/koleżanki, bo taniej, a "rasowy"... Niestety. To ludzie zwierzętom zgotowali ten los... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6000523 Napisano: 03.04.2015 16:23:42 w Rossmann
Krzyżówka Skarb/kwiecień
Hasło: STYLIZACJA
Treść SMS'a: SKARB.stylizacja na numer: 7175
Czas na przesłanie rozwiązania: 30.03.2015 - 29.04.2015
Nagroda: 200x zestaw Inveo - hypoalergiczne serum do rzęs, rewitalizujące i pielęgnujące. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6000479 Napisano: 03.04.2015 14:15:09 w Ambasadorinnowacji - Philips
Uff, pewnie przez ten błąd przedłużyli możliwość zgłoszenia do testów Multicookera do dzisiaj - jakby ktoś zostawił zgłoszenie na ostatnią chwilę, jak ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6000363 Napisano: 03.04.2015 11:41:07 w Wkurza mnie...
Współczuję, mogę się tylko domyślać, co czułaś, też straciłam swojego psa, który cierpiał i nie mogłam mu pomóc Ja jak widzę psa na drodze albo na poboczu to zwalniam jak tylko mogę,
może ktoś, kto jedzie za mną pomyśli, że jestem głupia, ale ja bym
sobie nie wybaczyła gdybym zrobiła krzywdę jakiemuś psu.
I wkurzają mnie idioci, którzy nie zdejmą nawet nogi z gazu widząc psa na środku drogi !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6000360 Napisano: 03.04.2015 11:39:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Agnes napisał(a):

krem Garnier Miracle -nie mam pojęcia skąd

Wizaż
https://www.e-kon...oc.html#.VR5fvOGgKVo Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6000319 Napisano: 03.04.2015 10:07:27 w Wkurza mnie...
Zet napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

napisał(a):frysbi napisał(a):Wkurza mnie podłość ludzi ....
Ktoś otruł mi  jamnika ..... Znalazło by bydle takie przeciwnika równego sobie a nie pieska 15 cm ponad ziemię emotka emotka emotka emotka

Rozumiem Twoją wściekłość, mi w tamtym tygodniu ktoś z premedytacją wjechał na psa samochodem, niestety psina nie przeżyła... Pozostaje mi jedynie wierzyć, że los  się  bydlakowi odpłaci. 


Mój pies też zginął pod kołami auta ,minęły  2 lata, 4 miesiące i 3 dni a ja dalej odtwarzam ten moment rozszarpując stare rany.. szczerzę .współczuję straty Waszych czworonożnych  przyjaciół.

Ja jestem wielką przeciwniczką spuszczania psa ze smyczy w miejscu gdzie mogą się trafić inne psy/samochody, ale byłam świadkiem jak jakiś idiota busem wjechał na chodnik i zabił kobiecie psa NA SMYCZY.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6000315 Napisano: 03.04.2015 10:04:50 w Wkurza mnie...
frysbi napisał(a):

Wkurza mnie podłość ludzi ....
Ktoś otruł mi  jamnika ..... Znalazło by bydle takie przeciwnika równego sobie a nie pieska 15 cm ponad ziemię emotka emotka emotka emotka

Skur.....n !!!!! A jak się piesek ma? Przeżył? emotka
Czasem po prostu nienawidzę ludzi... Cholerne potwory!
Wkurzają mnie ciągłe informacje z radia o wypadkach... Ludzie jadą na święta i się zabijają po drodze... jeżdżą jak wariaci narażając siebie i innych... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6000242 Napisano: 02.04.2015 23:30:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czy Wam też nie wczytuje się strona? Kurde, zostawiłam zgłoszenie do testowania na ostatnią chwilę i obawiam się, że już nie napiszę nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5999784 Napisano: 02.04.2015 00:10:15 w Visa Konkursy
hania83 napisał(a):

A pracę tygodnia wybierają (losują) z nagród dziennych czy ze wszystkich prac zgłoszonych w danym tyg.?

Ze wszystkich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5999141 Napisano: 31.03.2015 23:17:45 w Visa Konkursy
hania83 napisał(a):

Przeciez zawsze mozna wydrukowac potw.transakcji z konta online...

Btw. dzwonili przed chwila z 25.03 emotka

Jeśli potwierdzenie transakcji z konta posiada wszystkie dane, PKO BP np. takich danych nie posiada emotka

magnus napisał(a):

angie222 napisał(a):

Dzisiejsze zgłoszenie ma wyjątkowo niski numer. Ciekawe, czy coś to oznacza?

może wracaja do numerów, które nie wygrały emotka

Numery są przypadkowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5998643 Napisano: 30.03.2015 19:30:05 w Visa Konkursy
defed napisał(a):

ondine napisał(a):

Ja powtórzę swoje pytanie, miał ktoś kiedyś sytuację, w której przez pomyłkę wybrał z listy zły bank? Karta z góry przepada czy zależy od wnikliwości weryfikującego? emotka

kurczę, ciężko stwierdzić co na to weryfikujący... jak chcesz to mogę zadać im pytanie na maila (bo ja nie miałam takiej pomyłki, więc nic mi nie grozi)
podaj mi treść zapytania to im wyślę emotka

Napisałam do Ciebie PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5998637 Napisano: 30.03.2015 19:20:11 w Visa Konkursy
Ja powtórzę swoje pytanie, miał ktoś kiedyś sytuację, w której przez pomyłkę wybrał z listy zły bank? Karta z góry przepada czy zależy od wnikliwości weryfikującego? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5998571 Napisano: 30.03.2015 17:13:31 w SZUKAM....
beciala napisał(a):

Są teraz jakieś kody rabatowe na allegro?

Nie ma niestety. Wyświetl w wątku >>
0 0