Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6013652 Napisano: 06.05.2015 10:56:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

Była Visa, są Góralki, dalszy rozdział jednej bajki,
Dywagacje ekstraklasy na poziomie hmmm, gimbazy.
W czym jest Aleksandrów wielki?
W tym, że gdzieś ma te rozterki.


Lecz wszyscy się zastanawiają, gdzie się wafle podziewają?
Kody są, wafli nie ma, toż to chyba jakaś ściema! emotka
joan napisał(a):


Czy Wam ktoś w majty zagląda i pyta, gdzie te wszystkie podpaski Naturella z Kauflanda? Czy sobie nimi kuchnię wytapetowaliście? Czy osuszacie nimi ogródek przed domem, jak szambo wybija?


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6013633 Napisano: 06.05.2015 10:28:55 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

Znowu muszę odpuścić aukcje, bo nie ma dla mnie nic ciekawego. Liczyłam na multicooker, robota kuchennego itp.

Ja już od dwóch aukcji czekam na szczoteczki i jakoś ani widu, ani słychu, więc też się wstrzymuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6013508 Napisano: 05.05.2015 22:15:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

ondine napisał(a):

ace napisał(a):

O co chodzi z tym Nivea? Bo nie bardzo kapuje. Mogę kupic dezodorant gdziekolwiek czy mam omijać jakieś sklepy? Będe wdzięczna za odp emotka

Możesz kupić gdziekolwiek, ale było zamieszanie z numerem, który należy podać. To numer kasy i jak ktoś przed Tobą kupił przy danej kasie dezodorant to strona nie chciała zaakceptować numeru, tak jakby był "wykorzystany" emotka

Dziękuje za odpowiedz emotka  czyli najlepiej kupic w jakimś osiedlowym sklepie? Choć ńikt nie wie gdzie sie konkursowićze zaopatrują XD

Oni coś pozmieniali, mam wrażenie, że nikt tego nie rozumie, co chcą nam przekazać zmianami w regulaminie (a jeśli ktoś rozumie to proszę o wyjaśnienie) emotka
Na chwilę obecną moje pierwsze zgłoszenie przyjęli bez problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6013435 Napisano: 05.05.2015 19:57:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

O co chodzi z tym Nivea? Bo nie bardzo kapuje. Mogę kupic dezodorant gdziekolwiek czy mam omijać jakieś sklepy? Będe wdzięczna za odp emotka

Możesz kupić gdziekolwiek, ale było zamieszanie z numerem, który należy podać. To numer kasy i jak ktoś przed Tobą kupił przy danej kasie dezodorant to strona nie chciała zaakceptować numeru, tak jakby był "wykorzystany" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6013170 Napisano: 05.05.2015 13:27:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majeczka555 napisał(a):

Jaki numer paragonu trzeba wpisać na Nivea? emotka

Numer systemowy, na środku paragonu, na dole. Zaczyna się trzema literami. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6013061 Napisano: 05.05.2015 10:01:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Raczej na wszystkich paragonach jest ta sama nazwa, można kupić dowolny, nie tylko Stress, więc to nie ma znaczenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6012827 Napisano: 04.05.2015 17:01:34 w Kaufland konkursy
maryam napisał(a):

Czy ktoś wie ile kosztuje w Kauflandzie najtańszy playboy?

A są w ogóle? Ja dziś szukałam i w "moim" Kaufie nie było nic z Playboya... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6012806 Napisano: 04.05.2015 16:11:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Co do Bricomarche: Pisałem do agencji w innej sprawie przed weekendem majowym, odpisali mi dziś więc przy okazji spytałem o tę pieczątkę, czy rzeczywiście jest wymagana, bo nikt mi żadnej nie przybił. Na co dostałem odpowiedź: 

Dziękuję za zapytanie.
W tej sytuacji, uznaję Pana maila za zgłoszenie, które weźmiemy pod uwagę podczas weryfikacji prawa do nagrody jeśli wystąpi taka konieczność.
Proszę o przesłanie w odpowiedzi danych osobowych tj. imienia, nazwiska, adresu zameldowania oraz telefonu kontaktowego.
Dane zostaną przetworzone wyłącznie w wyżej opisanym przypadku.

Chociaż wydaje mi się, że po prostu niepotrzebnie się spytałem... A i tak nie będą brali tego pod uwagę. No ale nie wiem już sam, nie lubię takich sytuacji. emotka

No ja byłam dzisiaj i tak jak pisała mia, kasjerka zrobiła wielkie oczy i powiedziała, że nic im nie wiadomo o pieczątkach emotka . Dodatkowo kazała mi wpisać numer transakcji (numer po prawej na dole, nie po prawej na górze). Ja byłam pewna, że mam wpisać numer, który jest na przeciwko daty i konsultowała to i jej współpracownica potwierdziła jej zdanie, że to o ten numer transakcji chodzi, więc już zgłupiałam emotka . A Wy który numer wpisywaliście na kuponie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6012561 Napisano: 04.05.2015 09:57:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

efka napisał(a):

mia napisał(a):

benasia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ja nie mam pieczątki na paragonie z bricomarche emotka

na każdym dają pieczątkę - coś w stylu towar wydano czy jakoś tak.

U mnie nie dają/ nie dali na żadnym.
Mam to gdzieś - jeśli wygram, to paragon pokazuję w sklepie przy odbiorze nagrody. Niech no mi tylko coś powiedzą na temat braku pieczątki...emotka

Jesteś pewna, że nie będzie się odsyłało paragonu do organizatora?

Do tej pory tak jeszcze nie było.
Ale jakby, to wtedy się poświęcę i podjadę do sklepu po pieczątkę. Choć dla mnie to sensu nie ma.

Wg regulaminu paragon się okazuje przy odbiorze nagrody (w sklepie).
Dla mnie te pieczątki też bez sensu, ale nie chce mi się później zastanawiać czy uznają czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6012538 Napisano: 04.05.2015 09:42:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

ondine napisał(a):

agicho napisał(a):

ondine napisał(a):

A ktoś prosił o te pieczątki na paragonie przy kasie? emotka Ja będę dziś albo jutro to zapytam.

ale w jakim celu? Paragon jest dla klienta- w razie reklamacji - a każdy paragon ma adres sklepu więc nie wiem ku czemu mają służyć jakieś pieczątki.

To pytanie do Organizatora raczej, bo to regulamin mówi o pieczątkach, a nie my wymyśliliśmy emotka

Kurcze, nie przeczytałem nic o pieczątce emotka No ale skoro kasjerka wydaje kupon od razu do paragonu, to może TYLKO wtedy daje ten paragon, a nie jak sobie ktoś z nim przyjdzie kiedyś po czasie... A co do ograniczenia znaków to jest ono absurdalnie małe...


Też właśnie próbuję coś ułożyć i faktycznie, ilość znaków nie powala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6012522 Napisano: 04.05.2015 09:12:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

ondine napisał(a):

A ktoś prosił o te pieczątki na paragonie przy kasie? emotka Ja będę dziś albo jutro to zapytam.

ale w jakim celu? Paragon jest dla klienta- w razie reklamacji - a każdy paragon ma adres sklepu więc nie wiem ku czemu mają służyć jakieś pieczątki.

To pytanie do Organizatora raczej, bo to regulamin mówi o pieczątkach, a nie my wymyśliliśmy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6012514 Napisano: 04.05.2015 09:03:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ktoś prosił o te pieczątki na paragonie przy kasie? emotka Ja będę dziś albo jutro to zapytam. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6012126 Napisano: 02.05.2015 13:22:25 w Czy informują/ informowali?
kunlunija napisał(a):

czy informowali już z:

1.  Konkursu Oral-B  - wygraj szczoteczkę elektryczną (http://www.e-konk...0.html#.VUPEOUj3lJM)

2. ABC - gdzie trzeba było kupić karę Jacobs
3. ABC - z przyprawami Knorr
4. Kamis w ITM
5. Leclerc - Woolite
?
Będę wdzięczna za informacje emotka

1. informowali Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6012125 Napisano: 02.05.2015 13:19:44 w Ambasadorinnowacji - Philips
esmi312 napisał(a):

Cześć emotka
Dobrze, że znalazłam to forum i ten wątek, bo jakimś dziwnym trafem dostałam się do testów odkurzaczy  emotka   Po pierwsze trochę podłamało mnie to, że wydłużyli terminy w dzień końca tych pierwotnych a ja wszystko galopem robiłam do ostatniej chwili pierwszego terminu i udało mi się. Za kilka dni znowu maile, że mam im te opinie (które już zostały wystawione przez wszystkich znajomy i zaakceptowane na stronach) wysłać do nich w celu potwierdzenia... normalnie szlag trafił. Dodatkowo mojego modelu odkurzacza nie było na jednej z tych stron co sobie zażyczyli i dopiero po kilku dniach odpisali na maila, że w takim razie nie muszę stawiać tam opinii. Wszystkie wymogi wystawiania opinii przez znajomych, tzn. opinia musi być rozbudowana itp. podali dopiero po przedłużeniu terminu a ja już wszystko wcześniej miałam zrobione i jedna opinia jakaś krótsza była i już za bardzo nie ma jak poprawić, bo z linkami została podana w zadaniu, w ambasadzie... ogólnie szkoda nerwów a znając, życie odkurzacz będę musiała odesłać emotka
Przepraszam za ogólny chaos w wypowiedzi, ale nie potrafię tego ładniej ująć na obecną chwilę emotka

Współczuję zamieszania. Nie dziwię się, że część osób zrezygnowało z testowania tego odkurzacza. Tyle zachodu za to, żeby sobie potrzymać i poużywać odkurzacz, to ma być przyjemność? To im powinno zależeć na komforcie testującego, żeby wystawił dobre opinie. Tak naprawdę to Testerzy wyświadczają im przysługę, w zamian za to każdy tester powinien dostać przedmiot w podziękowaniu, a namęczy się i bywa, że nie dostaje nic emotka Jakby przyszło mi coś testować to bym się zastanowiła 20 razy czytając regulamin słowo po słowie i zastanawiając się czy w ogóle warto... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6010805 Napisano: 29.04.2015 11:00:13 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Dziewczyny bolalo bo bez znieczulenia robila. Ja wszystko robie bez znieczulenia bo po ich zastrzykach pozniej bardzo boli mnie jak odchodza;/  Hm nie wiem moze to metoda w moim miescie lekarzy, ale bylam juz wczesniej raz u innej lekarski na kanalowce i tez mi zatrula i dopiero po 2 tyg kazala wrocic. Powiem Wam, ze po tak 4 h od zatrucia nic nie czułam juz,, policzek,zatoki, nic nie boli emotka  jak reka odjal emotka

To super! Obyś znalazła rozwiązanie problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6010629 Napisano: 28.04.2015 22:13:37 w Wkurza mnie...
wredzia napisał(a):

chochliczka napisał(a):

mam skierowanie do laryngologa,wizyta jutro.poszlam tez do dentysty znow i...okazal sie ze w gornej 4gdzies tam z ttlucos sie dzieje.zatrula mi go-bol tragiczny,mialam juz raz zeba zatruwanego i nie bolal tak jak dzis.teraz rozrywa mi szczeke i policzek,niby za 3h ma byc lepiej.za 2tyg kanaly.a teraz najadlam sie lekow i lese z komorka i zdycham.


Pewnie państwowo byłaś emotka

Współczuję bólu. Teraz to się zęby od razu leczy, a nie zatruwa na 2 tyg, takie metody mają tylko starzy dawno nie edukujący się stomatolodzy. Zmień dentystę.

Niestety, muszę się zgodzić co do zmiany dentysty. Dziwne, że od razu nie zauważyła tylko dopiero za drugim razem, skoro ząb kwalifikuje się do leczenia kanałowego to ciężko go przeoczyć emotka Poza tym po dobrym znieczuleniu nie powinnaś czuć bólu przy zabiegu...
Daj znać jak się sprawa skończy i czy to jednak wina zęba, choć obstawiam, że to bardzo prawdopodobne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6010184 Napisano: 27.04.2015 23:45:48 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

iskierka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie dziś wszystko emotka

Od paru tygodni non stop bolala mnie glowa nad okiem ,czoło- wszystko z prawej strony.Dostalam zastrzyki plus leki przeciwbólowe. Nagle przeszlo, za to z lewej strony zaczal bolec mnie policzek jakby mi ktos przywalil, lewa strona nosa i gorne zeby ;/ Myslalam, ze mam chorego zeba wiec poszlam do dentysty, okazalo sie ze zeby zdrowe, dentystyka zasugerowala, ze to zatoki. Zrobilam zdjecie zatok - niby plynu nie ma, a boli jak cholera emotka  ech 

Troszkę faktycznie wygląda na zatoki .Mi często nawalają zwłaszcza w wietrzne dni .Jakiś czas temu za każdym razem myslałam ze sobie głowę z bólu oderwę ,zaczynały zatoki przechodziło na ucho i wchodziło na dolne zęby do połowy szczęki ....po wyrwaniu zęba na szczękę już ból nie wchodzi ( może ząb od korzenia się zaczyna psuć?)  ps podobno zwykły rtg nie pokazuje dokładnie stanu zatok .Ostatnio kręciło mi się w głowie i zaczynałam mieć kłopoty z pamięcią i koncentracją okazało się że zatrzymała się wydzielina w zatokach. Lekarka kazała mi brać Cirrus bez recepty i przeszło ... Ja ogólnie jak mi zatoki zaczynają dokuczać to biorę ibuprom zatoki +maść rozgrzewająca na bolące miejsca ..Moja ciotka chwali sobie ziołowy sinulan na oczyszczenie zatok ,ale w aptekach są też tańsze kapsułki

Zwykle rtg nie pokazuje stanu zatok?
Ja juz nie wiem co robić ;( Na własną ręke biorę antybiotyk + modafen 3 x dziennie i dalej boli. Lewa strona dziąsła bola i jakby zęby i caly policzek az do nosa ;( juz nie wiem co mam robic ;( Rodzinny wypisał mi jakies cenzuray... Echh . Raczej to nie ból zęba bo by bolalo przy jedzeniu czy cos. Boli mnie za to jak pije cos cieplego i  zimnego. Nie wiem juz co robic.

A co z ósemkami? Wyszły? Moim zdaniem przyczyna może być w zębach, szczególnie ósemkach, ale nie tylko, wydaje mi się, że dentystka powinna skierować Cię na RTG, szczególnie jeśli w zatokach nic nie znaleźli... emotka Ja miałam podobne objawy i okazało się, że to właśnie od zębów ból promieniował, myślałam, że zwariuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6008646 Napisano: 23.04.2015 23:03:54 w Visa Konkursy
Jej prace są super. Ma umiejętności, więc je wykorzystuje emotka Profeska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6008382 Napisano: 23.04.2015 13:35:54 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):


Dlatego lepiej szczeniaka nie brać - nigdy nie wiadomo, jaki wielki wyrośnie.

Szczególnie kupując w pseudohodowlach, bo nie mamy żadnych informacji, jakich przodków miał w przeszłości, a niektórym się wydaje, że jak widzą "mamusię i tatusia" (pomijam to, że mamusia i tatuś nie muszą być rodzicami biologicznymi emotka ) to wyrośnie im taki sam pies, nie wiem co robili na biologii emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6008360 Napisano: 23.04.2015 13:06:19 w SZUKAM....
grazia1981 napisał(a):

Z jakich dni dochodzą puszki z mąki,ja wygrałam pod koniec konkursu,więc nie wiem,czy już się spodziewać? emotka

Do jutra powinni wysłać wszystkie, więc powinnaś się spodziewać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0