Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6015242 Napisano: 09.05.2015 17:36:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

bridget napisał(a):

no własnie,   by było nad wyraz kreatywnie zyczenia musiałby miec ok 160 znakow, wtedy cos mozna stworzyc bardziej  rozbudowanego  a zmniejszajac ich ilosc,  czesto charakter  pracy się zmienia i juz nie jest  az  tak ujmujace.. 

Dokładnie.
Moje dzieło było imponujące emotka ale po zmniejszeniu ilości znaków wyszło jak wyszło emotka

Dokładnie, taka ilość znaków jak na SMS byłaby OK, szczególnie, że na kuponach jest na to miejsce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6015238 Napisano: 09.05.2015 17:21:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bridget napisał(a):

ondine napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

ondine napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

dala napisał(a):

moni250 napisał(a):

fruitella napisał(a):

moni250 napisał(a):
w brico to który wpisujecie ten numer górny czy dolny?
pani przy kasie w jednym ze sklepów powiedziała, że dolny

Mi powiedziała, że ten obok daty emotka

czyli sami nie wiedzą  emotka

Mnie powiedziała, że dolny (numer transakcji). Wpisałam obydwa podpisując odpowiednio: numer transakcji, numer paragonu.

Ja wpisałam ten obok daty .

Mi kasjerka powiedziała, że dolny i ten wpisałam, ale pisałam też w tej sprawie do agencji i odpisali, że będą mieli na uwadze "mój przypadek" i w razie czego przekażą do sklepu, który będzie weryfikował, więc z tego wynika, że jednak ten na przeciwko daty należy wpisać. To było logiczne dla mnie, ale babka ze sklepu się wręcz upierała, a skoro to oni będą weryfikować paragony to stwierdziłam, że niech jej będzie, ale się zabezpieczyłam mailem do agencji

Czy ja dobrze zrozumiałam emotka Ekspedientki będą decydować kto wygra ?
Jeśli tak ,to już można zapomnieć o wygranej emotka

Szczerze powiedziawszy wydaje mi się, że nie. " Komisja Konkursowa działając w oparciu o kryterium kreatywności oraz oryginalności życzeń wyłoni 15 zwycięskich oraz 5 rezerwowych Kuponów na każdy Sklep spośród wszystkich Kuponów wrzuconych do urny w danym Sklepie.", czyli tak jakby komisja wybierała ze wszystkich sklepów z poszczególnych urn (chociaż komisja może też składać się z np. trzech osób z każdego sklepu, nie mam pojęcia emotka ). Ale odbiór nagród i weryfikacja jest w sklepach emotka

a trzymacie sie tych znakow, myslicie ze ktos bedzie liczył czy zyczenia maja 130 czy tez 140?

Ja się trzymałam i szczerze powiedziawszy mam nadzieję, że wezmą to pod uwagę (może nie w takich odchyleniach jak 130-140 znaków ale np. 200 znaków to już spora różnica) bo niełatwo było zmieścić się z czymś "zjadliwym" w 130 znakach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6015236 Napisano: 09.05.2015 17:16:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

ondine napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

dala napisał(a):

moni250 napisał(a):

fruitella napisał(a):

moni250 napisał(a):
w brico to który wpisujecie ten numer górny czy dolny?
pani przy kasie w jednym ze sklepów powiedziała, że dolny

Mi powiedziała, że ten obok daty emotka

czyli sami nie wiedzą  emotka

Mnie powiedziała, że dolny (numer transakcji). Wpisałam obydwa podpisując odpowiednio: numer transakcji, numer paragonu.

Ja wpisałam ten obok daty .

Mi kasjerka powiedziała, że dolny i ten wpisałam, ale pisałam też w tej sprawie do agencji i odpisali, że będą mieli na uwadze "mój przypadek" i w razie czego przekażą do sklepu, który będzie weryfikował, więc z tego wynika, że jednak ten na przeciwko daty należy wpisać. To było logiczne dla mnie, ale babka ze sklepu się wręcz upierała, a skoro to oni będą weryfikować paragony to stwierdziłam, że niech jej będzie, ale się zabezpieczyłam mailem do agencji

Czy ja dobrze zrozumiałam emotka Ekspedientki będą decydować kto wygra ?
Jeśli tak ,to już można zapomnieć o wygranej emotka

Szczerze powiedziawszy wydaje mi się, że nie. " Komisja Konkursowa działając w oparciu o kryterium kreatywności oraz oryginalności życzeń wyłoni 15 zwycięskich oraz 5 rezerwowych Kuponów na każdy Sklep spośród wszystkich Kuponów wrzuconych do urny w danym Sklepie.", czyli tak jakby komisja wybierała ze wszystkich sklepów z poszczególnych urn (chociaż komisja może też składać się z np. trzech osób z każdego sklepu, nie mam pojęcia emotka ). Ale odbiór nagród i weryfikacja jest w sklepach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6015225 Napisano: 09.05.2015 15:53:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

dala napisał(a):

moni250 napisał(a):

fruitella napisał(a):

moni250 napisał(a):
w brico to który wpisujecie ten numer górny czy dolny?
pani przy kasie w jednym ze sklepów powiedziała, że dolny

Mi powiedziała, że ten obok daty emotka

czyli sami nie wiedzą  emotka

Mnie powiedziała, że dolny (numer transakcji). Wpisałam obydwa podpisując odpowiednio: numer transakcji, numer paragonu.

Ja wpisałam ten obok daty .

Mi kasjerka powiedziała, że dolny i ten wpisałam, ale pisałam też w tej sprawie do agencji i odpisali, że będą mieli na uwadze "mój przypadek" i w razie czego przekażą do sklepu, który będzie weryfikował, więc z tego wynika, że jednak ten na przeciwko daty należy wpisać. To było logiczne dla mnie, ale babka ze sklepu się wręcz upierała, a skoro to oni będą weryfikować paragony to stwierdziłam, że niech jej będzie, ale się zabezpieczyłam mailem do agencji Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6015222 Napisano: 09.05.2015 15:11:08 w Ambasadorinnowacji - Philips
Reni napisał(a):

anula81 napisał(a):

a ma cie już nowe wyzwania ? bo pisze ze za 13 dni emotka

powinny wcześniej pojawić się o tematyce "majówka" emotka

Wczoraj czy przedwczoraj była informacja, że "jeszcze dziś pojawią się nowe wyzwania", a teraz za 13 dni, może jeszcze się zmieni i będą wcześniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6014767 Napisano: 08.05.2015 11:26:12 w WC - rozmowy o wszystkim
kreatia napisał(a):

ja myślę, że mimo niechęci do polskiego morza w tym roku właśnie się nad polskie wybrzeże wybiorę, bo jestem w ciąży i raczej do egiptu nie polecę emotka  Jeśli chodzi o namiot - to wspólny prysznic to  wątpliwa przyjemność:D

Do tych 500 zł/osobę - czyli 1000 zł/2os musimy doliczyć koszt dojazdu - paliwa i autostrad, bo zakładam, że jest to podróż samochodem. Nie chce mi się wierzyć, że za 1500 zł dwie osoby nad polskim morzem  spędzą komfortowe siedem dni. Pomijam pogodę, która wiadomo jaka jest.
A Egipt to 2100 zł + wiza i dojazd w okolice lotniska.
Jak widać ta różnica w cenie już nie jest tak ogromna jak się wydawało, bo uważam, że jeśli ktoś ma min. 1500 zł, to dodatkowe ok. 500 zł też znajdzie emotka  

Byłam w Egipcie cztery razy, w tym dwa razy krążyłam na trasie "hotel - plaża - centrum hurghady", bez wycieczek (czyli bez dodatkowo wydanej kasy) i ogólnie cudownie spędziłam ten czas, widoki rafy koralowej i tętniące życiem centrum miasta po zmroku to jest coś pięknego i da się przeżyć bez piramid emotka

Oczywiście, warto widzieć jak najwięcej, warto zwiedzać. Dlatego można polować na super oferty lotnicze, gdzie za kilkadziesiąt złotych możemy polecieć w dowolne europejskie miejsce. 

Ja też uwielbiam Egipt i wbrew temu, co mówią niektórzy zawsze go będę polecać i chętnie wracać.To Ty w tym roku nad Bałtyk, a ja znów szukam czegoś w Egipcie emotka Jak się jedzie już któryś raz to fakt, że z wycieczek się tak chętnie nie korzysta, ale pierwszy raz to tak jak mówisz, warto pojździć i coś zobaczyć emotka
A co do namiotu, przyjemność ze wspólnego prysznica żadna, ale da się przeżyć, ja wyjeździłam się na pola namiotowe, nigdy mi nic nie było, czego z drugiej strony nie mogę powiedzieć o niektórych nieostrożnych osobach w Egipcie emotka , a wakacje na kempingach wspominam super! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6014733 Napisano: 08.05.2015 11:09:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
claudia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tadziowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kreatia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

dochodzą wam @ aktywacyjne z nivea? Wysłąłem zgłoszenie i nic emotka

z godzinę temu dochodziły po ok. minucie na o2

próbuję na inny adres email i ten sam adres domowy: Przykro nam, na podany adres domowy zamówiono już maksymalną liczbę próbek kremu. A email za wczorajsze zgłoszenie o wygranej tez nie przyszedł... to ja już nie wiem co....

U mnie to samo, może to im szwankuje system wysyłania wiadomości z gratulacjami?

miejmy nadzieję emotka

Też ciągle nic emotka choć linki aktywacyjne dochodzą. Ponawiam pytanie, czy taki komunikat po aktywacji jest własciwy?
Dziękujemy, Twoje zgłoszenie już wcześniej zostało aktywowane.
Czy macie inaczej?

Inaczej, pierwsza aktywacja to było coś w stylu "dziękujemy za aktywację" itd, a jeśli już aktywowałaś wcześniej to wyświetlała się taka informacja jak napisałaś. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6014717 Napisano: 08.05.2015 11:00:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

dochodzą wam @ aktywacyjne z nivea? Wysłąłem zgłoszenie i nic emotka

Sprawdź SPAM, na Interii od razu wpadają mi do SPAM'u. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6014714 Napisano: 08.05.2015 10:52:04 w WC - rozmowy o wszystkim
kreatia napisał(a):

500 zł za nocleg i wyżywienie. Mam pytanie: jaki nocleg (w hotelu? ile gwiazdek? w domku letniskowym?), jakie wyżywienie (3 posiłki? jaki wybór? picie? alkohol? desery? menu dla dzieci?)
Żeby zrobić porównanie trzeba wybrać jedną datę i policzyć równo wszystkie koszty wziąć hotel na podobnym poziomie, policzyć wyżywienie, atrakcje, dojazdy itp. Inaczej się nie da, bo nie porównujmy noclegów w hotelu w ciepłych krajach ze spaniem w domku letniskowym bez wyżywienia emotka
Wg mnie polskie morze jest okropne emotka ZIMNE, nic tam nie ma oprócz natłoku ludzi depczących sobie po piętach, odgradzających się od innych na plaży parawanami, piękna pogoda jest rzadkością, nie ma pogody nie ma co robić, atrakcji ZERO, ceny z kosmosu, ryby na tłuszczu pamiętającym mamuty.

Pionas, jeśli chodzi o Twoje plusy:
- tanio (j.w. - zależy od warunków, mi się wydaje drogo)
- brak barier językowych (są hotele z polskimi rezydentami, polacy są w każdym hotelu praktycznie, a poza tym - znam ludzi jeżdżących bez żadnej znajomości języka i sobie świetnie dają radę, kwestia odwagi)
- w miarę blisko ( z południa nad polskie morze? z Sanoka do Kołobrzega to 10h nie w sezonie, a lot do Egiptu to tylko 4,5h)

Najlepsze ceny wycieczek zagranicznych są właśnie w maju, jak ktoś nie ma dzieci w wieku szkolnym, może znaleźć świetne oferty last minute, np. 1058 zł/osobę Egipt, cudny region Marsa Alam z rafą koralową przy hotelu i wyżywieniem All inclusive (nie znam hotelu, wzięłam najtańszą ofertę w tej chwili) Jak tu egipskie rafy porównać do prlowskich atrakcji Mielna? emotka

Pamięta, dwa lata temu Egipt, całkiem fajny hotel ****, all inc. byl za 750 zł, także za 1500 zł był tydzień dla 2osób, teraz nie orientuję się za bardzo w ofertach a szkoda...

Nocleg był w pokojach prywatnych, o których pisałam wyżej. A wyżywienie to obiady w knajpach + samodzielnie przygotowywane śniadania i kolacje. Może nie jestem tak sceptycznie nastawiona, bo bardzo lubię polskie morze (tak, można je lubić  emotka ) i chętnie tam jeżdżę, widzę mniej minusów niż ci, którzy go nie lubią.
Ja się oczywiście z Tobą zgodzę, że nie ma co porównywać Bałtyku i Morza Czerwonego, ale jeśli ktoś chce tak zwyczajnie taniej, a nie luksusowo to Bałtyk wypadnie mimo wszystko lepiej. Zawsze można wynająć ten domek letniskowy czy nawet jechać pod namiot i gotować sobie samemu, a w Egipcie? No cóż, raczej niełatwo by to było zrealizować emotka Zależy wszystko od preferencji, jakby komuś zależało na jak najtańszych wakacjach to przy ofercie 1058 zł i 500 zł wybrałby pewnie Bałtyk, może barierę językową można przeskoczyć, ale cenową nie zawsze emotka A jakby komuś zależało na fajniejszych wakacjach to wybrałby zagranicę.
Ja na wakacjach w Egipcie akurat straciłam mnóstwo kasy, bo znowu jak się już jedzie za granicę to warto - moim zdaniem - coś zobaczyć, zwiedzić, a nie siedzieć tylko w hotelu i na plaży emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6014682 Napisano: 08.05.2015 10:19:29 w WC - rozmowy o wszystkim
pionas napisał(a):

ondine napisał(a):

Ja mimo wszystko jestem zdania, że w Polsce jest taniej (co nie znaczy tanio). W tamtym roku na tygodniowych wakacjach byłam nad Bałtykiem za 500 zł/os. (nocleg + wyżywienie, nie liczę dodatkowych atrakcji, bo za nie trzeba wszędzie płacić), na ostatnie zagraniczne wakacje wydałam 4 razy tyle. Do tego wizy, wycieczki itd, których też nie liczę. Może Chorwacja w kwestii zagranicznych wakacji jest tania, ale znowu droga sporo kosztuje. Z moich obserwacji jednak wynika, że Polska jest tańsza, oczywiście nie porównuje wrażeń, bo wtedy zagraniczne wakacje są bezkonkurencyjne.

Plusy Polski:
- tanio
- brak barier językowych
- w miarę blisko

Plusy zagranicy:
- gwarancja pogody? emotka

Gwarancja pogody, świetne wrażenia i wspomnienia emotka
Nie odpowiadałam w kwestii pokoju nad Bałtykiem, bo pisałeś, że chciałeś w jakimś cichym miejscu, ja byłam we Władysławowie, a Władysławowo raczej takie ciche nie jest, chociaż akurat to miejsce jest blisko morza, dość daleko od rozrywkowego centrum, ale na plaży sporo osób. Znalazłam w tamtym roku ten nocleg w ostatniej chwili, płaciłam 50 zł/osobę w sezonie, minus jest taki, że w kwaterach nie było kuchni (edit: może się coś zmieniło, bo widzę teraz jakąś kuchnię na zdjęciach), także obiady poza pokojem trzeba było jeść, ale za 20 zł można było zjeść dobry obiad, więc super. Śniadanie i kolacje bez problemu, bo w pokojach są talerze, sztućce, kubki, lodówka. Łazienka w pokoju, pokoje czyste, do morza jakieś 200-300m (trzeba przejść tylko przez drogę i kawałeczek przez ośrodek olimpijski Cetniewo, ogólnodostępny, w nim jest kryty basen, korty tenisowe, stadion, boiska do siatkówki plażowej itd, ale jest cicho i spokojnie). Pokoje IRENKA na Ogrodowej Już tu kiedyś komuś polecałam to miejsce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6014654 Napisano: 08.05.2015 09:05:59 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja mimo wszystko jestem zdania, że w Polsce jest taniej (co nie znaczy tanio). W tamtym roku na tygodniowych wakacjach byłam nad Bałtykiem za 500 zł/os. (nocleg + wyżywienie, nie liczę dodatkowych atrakcji, bo za nie trzeba wszędzie płacić), na ostatnie zagraniczne wakacje wydałam 4 razy tyle. Do tego wizy, wycieczki itd, których też nie liczę. Może Chorwacja w kwestii zagranicznych wakacji jest tania, ale znowu droga sporo kosztuje. Z moich obserwacji jednak wynika, że Polska jest tańsza, oczywiście nie porównuje wrażeń, bo wtedy zagraniczne wakacje są bezkonkurencyjne. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6014521 Napisano: 07.05.2015 20:13:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

elbowndg napisał(a):

Czy w konkursie Nivea gdzie do wygrania jest rower, po kazdym zgloszeniu dostajecie maila z potwierdzniem ? Ja raz dostalam, raz nie. Nie wiem czy jest to istotne.

ja dostałam

Ja też, ale nie od razu, po jakimś czasie doszedł Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6014445 Napisano: 07.05.2015 17:52:03 w SZUKAM....
trampek napisał(a):

ja na mame zaznaczylam powyzej 30 a na siebie poniżej i nic emotka a dalam chyba nawilzenie odzywienie i nie lepi sie czy cos takiego i tez nie mam leee

Tez mialam zgloszenie zaakeptowanie i poinformujemy sie czy sie zakwalifikowalas i tyle a wy dostawaliscie jakies inne?

"Dziękujemy za wypełnienie formularza NIVEA. Twoje zgłoszenie zostało zakwalifikowane do przetestowania lekkiego kremu NIVEA Care. Wkrótce
wyślemy do Ciebie nasz produkt. Sprawdź go i odpowiedz nam, czym Cię zaskoczył." Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6014442 Napisano: 07.05.2015 17:49:36 w Czy informują/ informowali?
Szanetka napisał(a):

Czy informują o wygranej z konkursu RMF FM i T-mobile? "Zdobywcy ZOOM.ME i smyczek T-Mobile dostaną informację o przyznaniu nagrody i sposobie jej realizacji drogą mailową od T-Mobile Polska do 5 dni od daty zakończenia konkursu." wg tego termin już miną. Czy ktos coś wie? emotka

Nikt nic nie pisał... Ja jestem sceptycznie nastawiona do tego konkursu, jak do wszystkich RMF'u, jeśli nikt nie napisze na forum o wygranej jednej z 2000 nagród to będzie bardzo dziwne. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6014429 Napisano: 07.05.2015 17:34:29 w SZUKAM....
trampek napisał(a):

Czy z tej ankiety nivea wszyscy wygrali tylko nie ja emotka informowali @?

Przychodziły maile z tematem "Zgłoszenie zaakceptowane". Nie wiem jak oni rekrutują, mi przyszedł od razu, minutę po potwierdzeniu zgłoszenia.
Też zaznaczyłam poniżej 30 lat, może to jest klucz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6014178 Napisano: 07.05.2015 09:24:45 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

maa napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Czy mogę już konkursowe paragony wyrzucić z Castoramy, proszę tez o odpowiedź na PW.

nie było jeszcze wyników

Ktoś pisał, że samochód trafil do "strszego Pana z Warszawy"...więc chyba już były?! emotka

Do osoby co wygrała dzwonili na antenie radia więc musiały być wyniki.
Ryszard z Warszawy wygrał.

Potwierdzam, słyszałam, ze 2 dni temu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6014017 Napisano: 06.05.2015 19:42:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

ondine napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Bo to powinno wyglądać tak:
- czy można poprosić kupon konkursowy?
- ale po co pani kupon? I tak wygra moja ciocia Jadzia i jej sąsiadka Grażyna. Konkurencja niepotrzebna.

Obawiam się, że będzie dokładnie tak jak napisałaś  emotka

ubawiłam sięemotka a u nas pani kupony wręcz wciska! I tak mijam dziś w drzwiach Brico rodzinkę i taki oto dialog:
-nastoletni syn: Mamo, kupon konkursowy dostaliśmy
-mama: No i co?
-syn : może weźmiemy udział?
-matka: że niby jakieś życzenia będę wymyślała, zgłupiałeś???!!!!

A nie to u mnie też raczej wydają, szwagier dostał i mimo, że nigdy nie brał udziału w konkursach to tym razem wziął emotka Nie wiem co na tym kuponie jest napisane, szczerze powiedziawszy nie przeczytałam, bo czytałam regulamin, ale on nie wiedział ani o regulaminie, ani o limicie znaków ani czy te życzenia mają być dla Bricomarche czy... czego on sobie życzy z okazji ich urodzin, uśmiałam się jak go słuchałam emotka W każdym razie myślę, że większość osób tak do tego podchodzi jak napisałaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6014003 Napisano: 06.05.2015 19:31:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Bo to powinno wyglądać tak:
- czy można poprosić kupon konkursowy?
- ale po co pani kupon? I tak wygra moja ciocia Jadzia i jej sąsiadka Grażyna. Konkurencja niepotrzebna.

Obawiam się, że będzie dokładnie tak jak napisałaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6013797 Napisano: 06.05.2015 13:43:53 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie mój brak asertywności i to, że daję się wykorzystywać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6013796 Napisano: 06.05.2015 13:42:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwik napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Dziewczyny,konkurs w Bricomarche,czy macie pieczątki na rachunkach ?

nie

Nie, pytałam przy kasie, kobieta zrobiła wielkie oczy i powiedziała, że o niczym nie wie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0