Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6018472 Napisano: 17.05.2015 23:34:23 w Wkurza mnie...
snowflake napisał(a):

Ale to i tak nic nie da i konsultanci nie usuną Was z bazy danych. Po prostu nie mają takiej fizycznej możliwości. Mam kilkoro znajomych pracujących na tzw. słuchawce i albo dostają dane w postaci wydruku na kartkach A4 ( wersja prymitywna) albo dzwonią przez system komputerowy ( w nim mogą jedynie pisać komentarze i ustawiać późniejsza godzinę dzwonienia). Choćby taki konsultant zaznaczył, że ktoś chce być usunięty z bazy to i tak nikt wyżej tego nie zrobi i przy kolejnym pokazie w danym mieście dostaną czystą bazę i dalej będą dzwonić do tych samych osób. Konsultanci też nie wiedzą skąd maja nasze numery.

Ja albo zawsze mówię, że nie jestem zainteresowana i się rozłączam albo, że rodziców nie ma w domu ( tylko w tym przypadku mogą dzwonić później) .

Nie zgodzę się, mają fizyczną możliwość. Też pracowałam na słuchawce emotka . Wystarczy poprosić o wpisanie na listę Robinsona i muszą to zrobić. Już nie raz tu o tym pisałam, poczytajcie, można się wpisać i się skończą natrętne telefony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6018170 Napisano: 16.05.2015 15:14:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MaggieMousse napisał(a):

Czytałam regulamin, ale nadal nie wiem... Czy w konkursie Nivea z rowerami mogę teraz, w drugim etapie, zgłosić ponownie paragon który zgłosiłam w pierwszym etapie (i nie wygrałam ofc emotka ) ? czy wygrał ktoś, kto nie wpisał od razu numeru paragonu (tzn nie miał go przed wygraną)? Co tam w ogole pisać? Zdołowałam się trochę, marzy mi się rowerek... emotka

Nie ma takiej możliwości raczej. Rzuciło mi się w oczy, że przed podaniem numeru paragonu zgłoszenie nie jest brane pod uwagę...

lilu napisał(a):

Może ktoś wie czy paragon z rossmana nada się na konkurs nivea? bo kupiłam deo stress protect ale pisze tylko nivea deo spray emotka


Nada się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6017712 Napisano: 15.05.2015 12:59:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama2006 napisał(a):

te rowery to z II tygodnia?

Pierwszego. Drugi się jeszcze nie skończył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6017706 Napisano: 15.05.2015 12:55:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nouvelle napisał(a):

Szczerze mówić to dziwnie wysyłają maile z rowerami, tak jakby je dopiero odczytywali i na bieżąco, na oko - słali do zwycięzców. Bez porównań, bez analiazy... Ale sama pisałam, że nam się wydaje, że oni wybierają dniami i nocami, a tu po prostu - lecą na bieżąco...

A skąd wniosek, że na bieżąco wybierają? Mi się wydaje, że wysłali hurtem do wszystkich. Maile były raczej o tej samej porze. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6017704 Napisano: 15.05.2015 12:53:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

alaalicja napisał(a):

izak1000 napisał(a):

zarania napisał(a):

Ciekawe, czy jeszcze będą maile z Nivea z rowerkami, bo doliczyłam się tylko 9 zwycięzców. emotka

Nie mam nic przeciwko temu aby kolejne doszły... emotka

Też się zastanawiam.Kurczę powiem Wam, że się napaliłam jak głupia na ten rower i nic emotka  Listy jeszcze nie ma, ale podejrzewam, że 75 maili to do tej pory by rozesłali:(

Jedna osoba dziś wygrała już rower z Nivea .gdzieś są już wyniki? jak informują o wygranej ?

Wysyłają @. Nie jedna wygrała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6017679 Napisano: 15.05.2015 12:29:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

zarania napisał(a):

Ciekawe, czy jeszcze będą maile z Nivea z rowerkami, bo doliczyłam się tylko 9 zwycięzców. emotka

Nie mam nic przeciwko temu aby kolejne doszły... emotka

Szczerze wątpię, jest wcześnie, nie wszyscy się spodziewali i sprawdzili skrzynkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6017472 Napisano: 14.05.2015 22:31:45 w SZUKAM....
donia7 napisał(a):

Czy ktoś podpowie gdzie  dostanę taką naklejkę na szybę do auta w stylu "Jadę z dzieckiem"?:)

Zobacz na Allegro: http://allegro.pl...cyjne-naklejki-18602 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6016835 Napisano: 13.05.2015 19:24:58 w Ambasadorinnowacji - Philips
milax88 napisał(a):

ondine napisał(a):

anula81 napisał(a):

ja nie rozumiem zadania tworzę, co mamy napisac o tej majówce ? w sumie nie ma pytania

Jest napisane, żeby polecić miejsce na majówkę. Temat rzeka, łatwo się rozpisać emotka

Teraz jest dopisane. Wcześniej nie było informacji czego ma dotyczyć tekst.

Tak właśnie później pomyślalam, że może dopisali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6016820 Napisano: 13.05.2015 18:56:19 w Ambasadorinnowacji - Philips
defed napisał(a):

dzięki, zapytałam już o alternatywne rozwiązania, czekam na ich odpowiedź...  emotka

Po co wystawiają na aukcję rzeczy, których nie mają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6016800 Napisano: 13.05.2015 17:47:34 w Ambasadorinnowacji - Philips
defed napisał(a):

defed napisał(a):

POMOCY! Co mam zrobić? Dostałam od nich takiego maila:
Ze względu na problemy z dostępnością zamówionych rodzinnych maszynek do strzyżenia włosów (model: QC5132/15), które Państwo wygrali na naszej Aukcji, chcieliśmy zaproponować Państwu inny model z tej serii maszynek - model: QC5115/15

Problem w tym, że proponowany model jest dużo tańszy. I nie dostałam alternatywy zwrotu pkt lub dłuższego czasu oczekiwania...
Miał już ktoś taką sytuację z nagrodą?

emotka  czy miał już ktoś sytuację braku wylicytowanej nagrody w magazynie ambasadora innowacji?

Myślę, że jak nie zgodzisz się to zwrócą Ci punkty... Ja bym się nie godziła, jeśli wylicytowany przedmiot był droższy od tego, który Ci proponują. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6016576 Napisano: 13.05.2015 10:31:43 w Ambasadorinnowacji - Philips
anula81 napisał(a):

ja nie rozumiem zadania tworzę, co mamy napisac o tej majówce ? w sumie nie ma pytania

Jest napisane, żeby polecić miejsce na majówkę. Temat rzeka, łatwo się rozpisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6016467 Napisano: 12.05.2015 22:59:29 w Wkurza mnie...
constanza napisał(a):

wkurza mnie ograniczenie w kremach nivea. To, że ja chcę przetestować krem oznacza, że mama i siostry już nie moga? emotka  nie zamawiałam przeciez kremu dla faceta czy kota. 

To może jakiś błąd, bo ja zamawiałam dla siebie, mama dla siebie (ten sam adres) i nie było problemu z ograniczeniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6016248 Napisano: 12.05.2015 15:36:28 w Czy informują/ informowali?
is77 napisał(a):

Czy bricomarche kogoś nagrodziło? czy to faktycznie był konkurs dla ciotek?

Nie informowali raczej, mają czas do 22.05. + 10 dni roboczych na informowanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6015910 Napisano: 11.05.2015 20:45:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkrzysiek napisał(a):

Mnie się wydaje że nie mieli tysiąca zgłoszeń na konkurs t-mobile i wszyscy wygrali.

Hmm niestety nie, ja nie wygrałam! A co najlepsze, wysyłałam codziennie po kilka zgłoszeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6015729 Napisano: 11.05.2015 14:43:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkrzysiek napisał(a):

asper01 napisał(a):

W RMFie reklamowali jakiś konkurs t-mobile wszystko wiem czy jakoś. Wie ktoś o jaki to konk chodzi?

http://www.e-konk...le.html#.VVCX1Y7tmko

Chyba jest jeszcze nie rozwiązany do końca ten pierwszy... Chyba, że o czymś nie wiem i ktoś otrzymał jakieś info o nagrodach dodatkowych z tego konkursu: https://www.e-kon...ne.html#.VVCjWpOgKVo ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6015663 Napisano: 11.05.2015 12:56:08 w SZUKAM....
0 0

ondine

#6015459 Napisano: 10.05.2015 18:55:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marla napisał(a):

Jeżeli w konkursie Nivea z rowerami wczoraj wysłałam odpowiedź, ale dopiero dzisiaj dostałam potwierdzenie o przyjęciu zgłoszenia to bierze ono udział w pierwszym etapie czy już w drugim?

Raczej w pierwszym. Jak się zalogujesz na konto na Nivea to masz info w jakim dniu dokonano zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6015262 Napisano: 09.05.2015 18:27:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doris1 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

2O kuponów wybiera kierownik sklepu i księgowy (a) a następnie przesyłają je dalej...

oby to nie była prawda emotka

Oczywiście, nigdy nie wiadomo jak wybór zwycięzców zostaje dokonywany, ale na jakiej podstawie kierownik ma odrzucić część poprawnych zgłoszeń? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6015253 Napisano: 09.05.2015 18:03:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bridget napisał(a):

a tak sobie  mysle głosno a moze te 130 znakow  jest bez spacji liczonych? wiec byłoby ok?:)  jak sadzicie? emotka "

"Treść Życzeń w prawidłowym Zgłoszeniu powinna być napisana w języku polskim i ograniczać się do maksymalnie 130 znaków (w tym liter, cyfr, znaków interpunkcyjnych, spacji)", więc jednak nie emotka

Kiciunia21 napisał(a):

2O kuponów wybiera kierownik sklepu i księgowy (a) a następnie przesyłają je dalej...


Skąd to info? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6015249 Napisano: 09.05.2015 17:54:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

silvia8 napisał(a):

ondine napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

bridget napisał(a):

no własnie,   by było nad wyraz kreatywnie zyczenia musiałby miec ok 160 znakow, wtedy cos mozna stworzyc bardziej  rozbudowanego  a zmniejszajac ich ilosc,  czesto charakter  pracy się zmienia i juz nie jest  az  tak ujmujace.. 

Dokładnie.
Moje dzieło było imponujące emotka ale po zmniejszeniu ilości znaków wyszło jak wyszło emotka

Dokładnie, taka ilość znaków jak na SMS byłaby OK, szczególnie, że na kuponach jest na to miejsce emotka

ja swoje skracałam do takiej długości...

Cóż zobaczymy czy się nam poszczęści.Obawiam się tylko że nic z tego nie będzie.Panie sprzedające miały srogie miny i były nieuprzejme .
W momencie jak poprosiłam o kupon prawie mnie zjadły emotka

Haha, zobaczymy! emotka U mnie sklep jest w małej miejscowości, w dodatku jest dość nowy, ciekawe czy to pomoże czy przeszkodzi emotka

bridget napisał(a):

a macie  jakies pieczatki? o których tu była mowa na forum?

Nie. Zdziwiła się babka, że chcę jakąś pieczątkę i powiedziała, że o niczym nie wie. Wyświetl w wątku >>
0 0