Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6021525 Napisano: 23.05.2015 22:05:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojowniczka napisał(a):

co Wy z tym numerem- każdy może zgłosić max trzy zgłoszenia- w pierwsze dni była "blokada" i jak drugi raz wpisywało się ten sam nr to nie akceptowało. Zmienili to bo ktoś im uświadomił, ze to numer kasy, a nie nr paragonu. Więc wszystkie TRZY zgłoszenia mogą być z tym samym numerem, ale tylko TRZY zgłoszenia na jedną osobę

Ja nie byłam pewna, czy tak jest na pewno, bo ciągle się pojawiają sprzeczne wersje na forum emotka

mama2006 napisał(a):

tak, ktoś się dzisiaj już chwalił. Myślę, że jakiś sklep indywidualnie się wyrwał, bo gdyby agencja powiadamiała to byłoby więcej wygranych na forum.Mam nadzieję, że się nie mylę emotka

Na pewno tak jest, powiadamiają sklepy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6021499 Napisano: 23.05.2015 21:13:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

violka88 napisał(a):

alaalicja napisał(a):

krzych88 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Tak, to numer kasy i ten numer należy wpisać w Nivea. Jedna kasa = te same numery na każdym paragonie  

Super, dziękuję za tak szybką odpowiedź emotka  

Naprawdę?Kurczę, ja kupiłam 2 szt, na 2 oddzielnych paragonach i dopiero w domu zobaczyłam te same numery. Stwierdziłam, że to pomyłka i zgłosiła tylko jeden. Myślicie, że mogę 2 zgłoszenia dodać o tych samych nr? 

możnA MAX 3 zgłosić o tych samych numerach emotka

dziwne ta zasada.... 3 paragony... kupuję w sklepie a potem okazuje się że już numer zgłosozny... jestem stratny nie mogę grać ... dziwnie to przemyśleli emotka

Oni tego w ogóle nie przemyśleli emotka Ale jak dla mnie ta kwestia jest dalej niezrozumiała, może coś pominęłam - na 100% numer kasy może być zgłoszony trzy razy przez ogół uczestników? Czy może przez jedną osobę? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6021464 Napisano: 23.05.2015 19:08:35 w Intermarche
luko922 napisał(a):

Czy do kogoś więcej Brico dzwoniło? Widziałem jeden wpis w Informują.

Tak, ale dzwonią sklepy, więc pewnie każdy będzie informował w swoim czasie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6021446 Napisano: 23.05.2015 17:49:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krzych88 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu Nivea stress protect. Jaki mam wpisać numer paragonu? Według nich to trzy litery i 8 cyfr. No niby znalazłem coś takiego na paragonie, ale mam 3 różne paragony na ten konkurs i na każdym z nich jest ten sam numer, bo robiłem zakupy w tym samym sklepie. Też tak macie, że za każdym razem wpisujecie ten sam numer?

Tak, to numer kasy i ten numer należy wpisać w Nivea. Jedna kasa = te same numery na każdym paragonie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6021444 Napisano: 23.05.2015 17:45:24 w SZUKAM....
mia napisał(a):

ondine napisał(a):

Szukam info z jakiego numeru dzwoni Bricomarche, bo miałam telefon i nie zdążyłam odebrać emotka

Nieaktualne, jakby ktoś też szukał to dzwonią z 662 (jest już też info z Informują) emotka

To znaczy dzwonią z centrali, czy po prostu ten sam sklep macie? emotka


Dzwonili z 662, oddzwoniłam, Pani powiedziała, że zadzwoni za 15 minut i dzwoniła już ze sklepu (telefon stacjonarny z numerem kierunkowym), więc na pewno dzwoni sklep emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6021415 Napisano: 23.05.2015 16:29:54 w SZUKAM....
Szukam info z jakiego numeru dzwoni Bricomarche, bo miałam telefon i nie zdążyłam odebrać emotka

Nieaktualne, jakby ktoś też szukał to dzwonią z 662 (jest już też info z Informują) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6021336 Napisano: 23.05.2015 11:43:43 w Pomocy!!!!
Jak się zalogujesz w telefonie na Allegro to masz takie opcje:


Wchodzisz w "Kupony" i wyświetla się takie okienko:


I tu na dole masz miejsce na wprowadzenie kuponu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6021332 Napisano: 23.05.2015 11:27:56 w Biedronka
mia napisał(a):

bethan napisał(a):

A to takie oryginalne życzenia "więcej Biedronek" http://20latrazem...contest/view/id/1378 emotka

Znaczy seks (przynajmniej biedronek) przechodzi, kartki na kręcących się pupach też... Defed, coś Ty tam musiała wypisać???emotka

Też się boję emotka Może moderator ma dość dziwnie sprecyzowane kryteria emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6020840 Napisano: 22.05.2015 12:28:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiciunia21 napisał(a):

vickichelm napisał(a):

Tak , to chyba nie loteria elotta emotka Czy czekacie na wyniki nivea?

Chyba zaspali emotka

A oni nie mają przypadkiem czasu do wtorku? emotka
Obstawiacie, że jak po pierwszym etapie były wyniki wcześniej to teraz też będą wcześniej? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6019876 Napisano: 20.05.2015 12:02:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

lusienka napisał(a):

Pojawia się lista zwycięzców Nivea Stress

Jest tam 75 osób , czy ja cos źle pacze emotka

U mnie na razie 15, ale cały czas się pojawiają, więc ciekawe czy będzie 75. Pewnie tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6019538 Napisano: 19.05.2015 16:49:07 w Wkurza mnie...
snowflake napisał(a):

Wystarczy nie zaklinać rzeczywistości  emotka

Warto czerpać wiedzę z własnych doświadczeń, a nie zasłyszanych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6019484 Napisano: 19.05.2015 15:23:41 w Wkurza mnie...
snowflake, widzę, że należy odpuścić i przytaknąć na wszystko, co mówisz, bo inaczej nie wyluzujesz, więc tak, masz rację, zawsze i wszędzie, pod każdym względem emotka Cześć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6019328 Napisano: 19.05.2015 13:10:58 w Wkurza mnie...
snowflake napisał(a):

ondine napisał(a):

To, że nie wszędzie jest tak jak piszesz, że telemarketer nie ma fizycznej możliwości wpisania ludzi na listę Robinsonów, a tym samym usunięcia danych z bazy. Zależy od firmy i należy próbować, a nie z góry zakładać, że oni nie mają takiej możliwości, tyle emotka

Kłania się czytanie ze zrozumieniem  emotka  Pisałam o firmach, w których pracują/pracowali moi znajomi, nie o wszystkich, co też wyraźnie zaznaczyłam. To Ty pisałaś, że wszędzie konsultanci mogą usunąć nasze dane:
bzowapani napisał(a):

ondine napisał(a):Nie zgodzę się, mają fizyczną możliwość. Też pracowałam na słuchawce emotka . Wystarczy poprosić o wpisanie na listę Robinsona i muszą to zrobić. Już nie raz tu o tym pisałam, poczytajcie, można się wpisać i się skończą natrętne telefony emotka

Więc się zdecyduj jak w końcu jest  emotka

A co do listy Robinsonów to tez nie jest wszystko takie pewne, telefony zależą m.in. od tego, kto jest właścicielem danej bazy.
Z mojej strony EOT

No ja też na początku nie napisałam, że KAŻDY ma możliwość tylko, że ogólnie mają możliwość, powyżej też przytoczyłaś mój fragment, w którym piszę, że zależy od firmy, więc naprawdę nie wiem czyje to czytanie ze zrozumieniem się "kłania" emotka chyba warto trochę wyluzować emotka
Z mojej strony też! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6019144 Napisano: 19.05.2015 09:36:00 w Wkurza mnie...
snowflake napisał(a):

ondine napisał(a):

Ja pracowałam w jednej z najbardziej znanych agencji badawczych w Polsce i do ich obowiązków należało umożliwienie wpisania respondentów na listę Robinsonów. Może to zależy od rodzaju działalności (nie wciskaliśmy ludziom kitów w postaci pościeli itd tylko prowadziliśmy badania), albo od wielkości firmy, ale to nie zmienia faktu, że każdy ma fizyczną możliwość wpisania się na listę Robinsonów emotka

Ale co ma jedno do drugiego? Ja pisałam o firmach zapraszających na pokazy. I o tym, że taki telemarketer mając przed sobą jedynie kartki z wydrukowanymi danymi lub system komputerowy, który wybiera za niego numery nie ma możliwości usunięcia naszych danych z ich bazy. Siedzą, dzwonią, zapraszają i tak przez 8 godzin z przerwami, nie mając dostępu do usuwania danych.

To, że nie wszędzie jest tak jak piszesz, że telemarketer nie ma fizycznej możliwości wpisania ludzi na listę Robinsonów, a tym samym usunięcia danych z bazy. Zależy od firmy i należy próbować, a nie z góry zakładać, że oni nie mają takiej możliwości, tyle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6019085 Napisano: 18.05.2015 23:08:07 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

Wkurza... Przeraża... Dobija.... Ewaluacja zewnętrzna  w mojej szkole. Dziś się zaczęła i już wiemy, ze będzie masakra. Od września mamy nową dyrektorkę (wygrała konkurs, jedna z nas), która próbuje działać, naprawiać i robić wszystko z prawem. Ale... poprzednia "stara" narobiła smrodu co niemiara, pozostawiała niedoróbki, połowy dokumentów w szkole nie było, bajzel totalny. Ewaluacja jest za ten rok i dwa poprzednie... No i nie jest różowo w dokumentacji. Aż strach myśleć, co dalej. emotka

Współczuję. U mojej mamy w szkole też była możliwość, że się pojawią, ale na szczęście jak się jeszcze nie zapowiedzieli to już nie zdążą. Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6018873 Napisano: 18.05.2015 15:46:20 w Wkurza mnie...
snowflake napisał(a):

ondine napisał(a):

Nie zgodzę się, mają fizyczną możliwość. Też pracowałam na słuchawce emotka . Wystarczy poprosić o wpisanie na listę Robinsona i muszą to zrobić. Już nie raz tu o tym pisałam, poczytajcie, można się wpisać i się skończą natrętne telefony emotka

Popytałam i tez się nie zgodzę. To, że w jednym miejscu jest taka możliwość nie oznacza z automatu, że w każdym innym jest tak samo.

Ja pracowałam w jednej z najbardziej znanych agencji badawczych w Polsce i do ich obowiązków należało umożliwienie wpisania respondentów na listę Robinsonów. Może to zależy od rodzaju działalności (nie wciskaliśmy ludziom kitów w postaci pościeli itd tylko prowadziliśmy badania), albo od wielkości firmy, ale to nie zmienia faktu, że każdy ma fizyczną możliwość wpisania się na listę Robinsonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6018817 Napisano: 18.05.2015 14:28:43 w GFK
Wrrr... doszłam bardzo daleko w ankiecie kosmetyki do makijażu, wybierałam te standardowe marki (Astor, Maybelline, Max Factor, L’Oréal, Revlon itd), przechodziło dalej, a na pytaniu jakich najczęściej lakierów używam do paznokci wybrałam Essie i odrzuciło, nie wiem czy to było powodem czy któreś wcześniejsze pytanie im nie spasowało. Więc +10 punktów. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6018635 Napisano: 18.05.2015 11:28:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

a czy informawali juz z brico?

Raczej nie, nikt nic nie pisał. Mają czas do 22 maja + 10 dni na powiadomienie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6018627 Napisano: 18.05.2015 11:20:47 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

ondine napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Właśnie dostałam maila od DHL emotka  Nadawca: DHL Express <info@kromann.ru
Myślicie, że to prezent od nivea?

Całkiem możliwe, bo ja wcześniej tego nie dostawałam, a teraz też na tej poczcie, gdzie zamawiałam Nivea mam ten badziew od DHL. Najgorsze jest to, że się wycwanili i "używają" maili istniejących firm emotka

wysyłałam @ do Nivea ale (uff) nie mam tego DeHaeLa u siebie (jeszcze i oby nigdy)

Ja wcześniej nie miałam jak wszyscy się żalili na ten SPAM, a dziś dostałam, więc nie życzę Ci tego, ale możliwe, ze też Cię to czeka emotka emotka
Być może zbiegła się ta fala w czasie z Nivea, ale nie zmienia to faktu, że to mega wkurzające! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6018599 Napisano: 18.05.2015 11:05:37 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

Właśnie dostałam maila od DHL emotka  Nadawca: DHL Express <info@kromann.ru
Myślicie, że to prezent od nivea?

Całkiem możliwe, bo ja wcześniej tego nie dostawałam, a teraz też na tej poczcie, gdzie zamawiałam Nivea mam ten badziew od DHL. Najgorsze jest to, że się wycwanili i "używają" maili istniejących firm emotka Wyświetl w wątku >>
0 0