Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6025169 Napisano: 30.05.2015 20:46:32 w SZUKAM....
fryteczka napisał(a):

ondine napisał(a):

Szukam podpowiedzi na temat TestMeToo, dostałam zaproszenie na maila do jakiegoś niby nowego testu, potwierdziłam chęć udziału w teście, wyświetlił mi się komunikat "To już pewne, bierzesz udział w teście!", ale jakim, o co chodzi? Nic nie mogę znaleźć na tej stronie, nie ogarniam tego, bo drugi raz się tam w ogóle zalogowałam emotka Może ktoś podpowiedzieć? Może być na PW, będę wdzięczna emotka  

Teraz jest test wody smakowej żywca. Może 2gi nabór bo ja juz swoja mam w domu emotka  

Dzięki za odpowiedź emotka A można sprawdzić gdzieś co to za test? Jak wejdę w "Moje dane" to po prawej stronie mam listę i mam na niebiesko zaznaczone "Potwierdź dane do wysyłki", trzeba je gdzieś potwierdzić? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6025157 Napisano: 30.05.2015 19:38:34 w SZUKAM....
Szukam podpowiedzi na temat TestMeToo, dostałam zaproszenie na maila do jakiegoś niby nowego testu, potwierdziłam chęć udziału w teście, wyświetlił mi się komunikat "To już pewne, bierzesz udział w teście!", ale jakim, o co chodzi? Nic nie mogę znaleźć na tej stronie, nie ogarniam tego, bo drugi raz się tam w ogóle zalogowałam emotka Może ktoś podpowiedzieć? Może być na PW, będę wdzięczna emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6024708 Napisano: 29.05.2015 13:24:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

niki napisał(a):

niki napisał(a):

ondine napisał(a):

Ja też napisałam reklamację do Brico, na razie nie otrzymałam odpowiedzi. Jestem ciekawa jak to teraz rozwiążą...

daj znać jak Ci odpiszą emotka

mi odpisali 
Witam serdecznie.
W ramach wyjaśnienia Pani wątpliwości, sklep jest zobowiązany przesłać wszystkie zgłoszenia
do Organizatora. zobaczymy czy faktycznie tak zrobią 


ciekawe czy je jeszcze maja, moze wyrzucili?

Kurde, a ja nawet nie zrobiłam kopii paragonu.
Mi odpisali, że sklep został pouczony, a ostatecznej weryfikacji i tak dokona Organizator, ale to przecież nic nie znaczy, nie będzie im się chciało tego roztrząsać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6024688 Napisano: 29.05.2015 12:58:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja też napisałam reklamację do Brico, na razie nie otrzymałam odpowiedzi. Jestem ciekawa jak to teraz rozwiążą... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6024672 Napisano: 29.05.2015 12:37:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kuba, jest rozwiązany. W "Wynikach" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6024249 Napisano: 28.05.2015 17:08:00 w SZUKAM....
dzasmina napisał(a):

ondine napisał(a):

dzasmina napisał(a):

pierwszy raz nacięłam się na allegro, bez zgloszenia na policji nie odzyskam kasy?emotka
dodam, że to była licytacja, kasę wpłaciłam i na tym się zakończyło. sprzedający miał kilkaset komentarzy i wyglądał na sklep. teraz konto jest zawieszone. bardzo proszę o dobrą radę emotka

Teraz jest jakiś Program Ochrony Kupujących, zajrzyj: http://poznaj.all...pl/pok/regulamin.php

Ja raz miałam taką sytuację, ale odzyskałam kasę cudem.

czytałam, ale jak patrzę na czas i ile to zachodu to ręce opadają

Ja pisałam do Sprzedającego, straszyłam policją i jak już miałam papiery gotowe do zawiezienia na komisariat to dostałam przelew. A na dużą kwotę Cię okradli? Zresztą nieważne, tak czy tak bym walczyła emotka Teraz też bym tak zrobiła, postraszyła, a jak nie pomoże to zgłosiła na policję. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6024226 Napisano: 28.05.2015 16:46:39 w SZUKAM....
dzasmina napisał(a):

pierwszy raz nacięłam się na allegro, bez zgloszenia na policji nie odzyskam kasy?emotka
dodam, że to była licytacja, kasę wpłaciłam i na tym się zakończyło. sprzedający miał kilkaset komentarzy i wyglądał na sklep. teraz konto jest zawieszone. bardzo proszę o dobrą radę emotka

Teraz jest jakiś Program Ochrony Kupujących, zajrzyj: http://poznaj.all...pl/pok/regulamin.php

Ja raz miałam taką sytuację, ale odzyskałam kasę cudem. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6023964 Napisano: 28.05.2015 11:44:12 w WC - rozmowy o wszystkim
zdolnabestia napisał(a):

Wypełniłam ankietę mając przed oczami rodzinę w wiosce mojej babci. Skumało się dwoje opóźnionych osób, pobrali się, narobili całą gromadkę dzieci i wszystkie są opóźnione. Codziennie rano podjeżdża bus i wozi je do szkoły specjalnej. 

Też znam taką rodzinę i na tej podstawie wypełniłam ankietę... Bardzo trudny temat. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6023812 Napisano: 28.05.2015 00:36:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trebor1 napisał(a):

W stresującym konkursie Nivea , wysłałem zgłoszenie "za pięć 12sta" 23.05, ale dopiero w 25.05 mi na @ przyszło, że zgłoszenie zostało przyjęte. Załapałem się do III etapu, czy już raczej do IV ?

III emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6023790 Napisano: 27.05.2015 23:24:34 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

U mnie z kolei jeśli już to susza... a deszczu w prognozach brak.
Za to zimno i gwiździ od morza na okrągło. Efekt zapewne mamy jednako czarujący.emotka

Tak źle i tak niedobrze. Chociaż u Was komarów zwykle nie ma emotka U nas jeszcze ze 2 tygodnie i pewnie się nie będzie dało wyjść na zewnątrz wieczorem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6023785 Napisano: 27.05.2015 23:10:52 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

ondine napisał(a):

Kurczę, ale żeby na przełomie maja i czerwca była taka pogoda, żeby ogrzewanie włączać... Masakra!

No nie? Nie chcę widzieć tego rachunku za gaz, jaki dostanę. emotka
Jak już wyglądało, że się ociepla...

W zasadzie u mnie to może 2 dni takie naprawdę ciepłe były, a w tamtym roku wydaje mi się, że o tej porze to już były upały...
A tu u mnie lało całą noc, cały dzień i dalej leje...
Mam nadzieję, że przestanie, bo znów stan Wisły się podniesie i będzie plaga komarów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6023781 Napisano: 27.05.2015 22:57:02 w Wkurza mnie...
Kurczę, ale żeby na przełomie maja i czerwca była taka pogoda, żeby ogrzewanie włączać... Masakra! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6023641 Napisano: 27.05.2015 17:16:13 w Czy informują/ informowali?
carissma napisał(a):

Jak często informują z Nałęczowianki w Tesco?

Raz informowali, jeszcze raz będą, bo konkurs podzielony jest na dwa etapy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6023517 Napisano: 27.05.2015 13:52:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan, te pieczątki nic nie znaczyły. U mnie nie wiedzieli nawet, że mają je przybić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6023472 Napisano: 27.05.2015 13:04:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

a macie linka do regulaminu z Brico?

http://www.bricom...onkursUrodzinowy.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6023462 Napisano: 27.05.2015 12:53:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
skarb888 napisał(a):

A udało się trafić coś więcej niż czajnik?

Nie, nie słyszałam jeszcze, żeby ktoś w "moim" Brico wygrał coś innego niż czajnik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6023459 Napisano: 27.05.2015 12:46:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

U mnie w Brico ( odebrałam nagrodę wczoraj ) było całkowicie inaczej niż w tamtym roku . Sklep pierwszy raz brał udział , bo dopiero co otworzyli. A więc oświadczenie musiałam pisać ręcznie , w  tamtym roku mieli gotowe. Nie spisywała żadnych danych z dowodu , tylko sprawdziła czy się zgadza adres i jeżeli kupony,, niby miały być w Toruniu w siedzibie'' tutaj miała kupony -bo przypinała paragon do nich . Nie mówiąc ze musiałam się wykłócić o numer paragonu , kierowniczka twierdziła że zły wpisałam ( górny, a miał być dolny ) Dopiero jak powiedziałam że zgłaszam sprawę do Organizatora -powiedziała żebym nie zgłaszała i że wydadzą mi czajnik -masakra ......z wielką łaską .

Mojego dowodu nawet nie widziała emotka Wyjęła z szafki mój kupon, podpięła paragon, kazała napisać oświadczenie i tyle  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6023441 Napisano: 27.05.2015 12:26:22 w Ambasadorinnowacji - Philips
defed napisał(a):

Negocjacje z Philipsem się opłacały emotka  W ostatniej aukcji wylicytowałam:
STRZYŻARKA PHILIPS QC5132/15 ,o taką: http://www.avans....7eAAQw&gclsrc=ds
ale z powodu braków na magazynie zaproponowali mi model o dużo niższej wartości:
STRZYŻARKA PHILIPS QC 5115/15 ,o taką: http://www.avans....s-qc-5115-15,id-9319
więc poprosiłam o atrakcyjniejszą ofertę zamiennika, i otrzymam:
STRZYŻARKA PHILIPS HC 5450/15 ,o taką: http://www.avans...._FIAMw&gclsrc=ds
która jest co prawda o dyszkę tańsza, ale ma więcej opcji ustawień i dłuższy czas działania, więc na moja korzyść. Jestem usatysfakcjonowana emotka

No i super emotka Nie ma co odpuszczać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6023436 Napisano: 27.05.2015 12:21:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja na podstawie "mojego" Brico poczyniłam już pewne subiektywne obserwacje, czekam na Wasze wyniki i wtedy podsumujemy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6023178 Napisano: 26.05.2015 23:19:19 w Czy informują/ informowali?
kalajf napisał(a):

A czy Brico na swojej stronie umieszcza laureatów czy dzwonią?

Dzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0