Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6031797 Napisano: 15.06.2015 12:17:07 w Ambasadorinnowacji - Philips
kubatbg napisał(a):

wszyscy macie juz wszystkie odznaki ??

u mnie dalej wisi jedna .... 

Brakuje "Tworzę" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6031521 Napisano: 14.06.2015 11:47:31 w SZUKAM....
vickichelm napisał(a):

wielkie dzięki maribog emotka Nie nie miałam uruchomionej żadnej usługi - to świeży starter emotka A smsy premium mogę wysyłac jeśli doładuje konto za 10 zł prawda? O to mi chodziło z tą opłacalnością doładowania emotka szkoda tylko , że ta kwota jest ważna 10 dni emotka

Tak, musisz doładować konto za 10 zł, a koszt konta ważnego rok to na nowym starterze 3 zł, wtedy masz konto ważne cały rok, bez względu na nominał doładowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6031520 Napisano: 14.06.2015 11:45:12 w GFK
kasia2439 napisał(a):

dziewczyny co robicie, że dostajecie tyle ankiet? U mnie od dłuższego czasu cisza ...

Raczej się nie ma na to wpływu... Chyba, że się posteruje charakterystyką, którą wypełniasz przy rejestracji, ale nie wiem czy to coś pomaga, bo i tak pytania "kwalifikujące" są w każdej ankiecie emotka
Rzadko się dostaje ankiety, przynajmniej ja mam je rzadko, ale da się uzbierać na gotówkę czy doładowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6031145 Napisano: 12.06.2015 15:53:59 w Intermarche
Monika11 napisał(a):

Wkur...am się i tyle -zamietli sprawę pod dywan -kto chce numer telefonu do Organizatora ( z którym rozmawiałam ) zapraszam na PW . Właśnie rozmawiałam i te zgłoszenia -które miały czajniki wg Nich  pozostały ,, przy czajnikach ''

Dokładnie tak zrobili jak przypuszczałyśmy emotka
Mimo obiecanek osobistej weryfikacji, nawet z tego nie potrafili się wywiązać. Chyba nie ma rady na ich urnowe konkursy, można jedynie liczyć na uczciwość ludzi, a wiadomo jak to w dzisiejszych czasach z uczciwością emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6031131 Napisano: 12.06.2015 15:30:46 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

no to macie nieźle emotka  jak gram o rower to rowera nie wygrywam... Grałam o torebkę w c4, wygrałam zestaw do zębów (na który nie odesłałam paragonu, bo mi go wcięło) 

a wkurza mnie, że kolejny dzień upałów. I szlag mnie trafia, jak w pogodzie słyszę, że "kolejny piękny słoneczny dzień".
jasne... ale nie wszyscy się cieszą - pszenica wysycha, truskawki są suche i mało smaczne, morele są malutkie i nie wiadomo, jak będzie dalej.
Ciekawe, co później powiedzą ci, co tak cieszą się ze słońca, jak wszystkie warzywa i owoce podrożeją. A później chleb, bo skoro mało pszenicy, to będzie droga.

No i osobiście nienawidzę upałów, bo wtedy źle się czuję - głowa mnie boli, gorąco mi, ze skóry można wyleźć emotka emotka

Ja lubię upały, ale też rozumiem rolników emotka U nas jest jeszcze większy hardkor - w sadach dookoła są działa przeciwgradowe i mimo zapewnień, że nie rozpraszają zwykłych, deszczowych chmur to łatwo zauważyć, że to nie do końca prawda i często bywa tak, że dookoła pada, a u nas susza. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6030794 Napisano: 11.06.2015 23:58:30 w Intermarche
Monika11 napisał(a):

ondine napisał(a):

mia napisał(a):

Właśnie dzwoniła pani (bardzo miła) z mojego sklepu z informacją o tym, że drogocenny czajnik mogę (ale nie muszę) odebrać na oficjalnym wręczeniu w poniedziałek - jak mi nie pasuje, to kiedykolwiek do końca czerwca. emotka <br />
<b>Info:</b> Wszyscy powiadomieni, listy rozesłane do sklepów, finito. emotka <br />
Możemy więc zacząć oczekiwać listy na stronie.emotka


A mi powiedzieli, że będą weryfikować wszystkich osobiście, a nie dzwonił nikt. Czekam dalej, chociaż nie wiem czy się doczekam, jak nie to będę pisać, bo sprawę z Sandomierza zamietli pod dywan emotka

Mi sprawdzają od tygodnia -czy moje kupony i siostry dotarły do nich i cisza.. pod dywan zamiatają .Zastanawiam się gdzie mogę dalej uderzyć .Pod kogo podlega kierowniczka sklepu ??

Nie mam pojęcia, może jakiegoś kierownika regionalnego...
Ja na pewno jeszcze się do nich odezwę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6030534 Napisano: 11.06.2015 16:07:44 w Pomocy!!!!
kajka89 napisał(a):

Hej. Mam mały problem. Od pewnego czasu korzystam z portalu ale raczej tylko 'brałam'. Jako, że nie lubię toksycznych związków chcę coś zacząć 'dawać' od siebie. Czy możecie mi pomóc i podpowiedzieć w jaki sposób łatwo i szybko sprawdzić czy konkurs, który chciałabym dodać nie znajduje się już w bazie?

Wejdź w zakładkę "Dodaj konkurs" i na samym dole masz pole do wklejania linków, wklej link konkursu, który chcesz dodać do bazy, a następnie kliknij na samym dole czerwone pole "Dodaj konkurs". Jeśli konkurs jest w bazie, wyświetli się informacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6030481 Napisano: 11.06.2015 15:15:12 w Intermarche
mia napisał(a):

Właśnie dzwoniła pani (bardzo miła) z mojego sklepu z informacją o tym, że drogocenny czajnik mogę (ale nie muszę) odebrać na oficjalnym wręczeniu w poniedziałek - jak mi nie pasuje, to kiedykolwiek do końca czerwca. emotka <br />
<b>Info:</b> Wszyscy powiadomieni, listy rozesłane do sklepów, finito. emotka <br />
Możemy więc zacząć oczekiwać listy na stronie.emotka


A mi powiedzieli, że będą weryfikować wszystkich osobiście, a nie dzwonił nikt. Czekam dalej, chociaż nie wiem czy się doczekam, jak nie to będę pisać, bo sprawę z Sandomierza zamietli pod dywan emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6029981 Napisano: 10.06.2015 18:07:10 w Intermarche
Monika11 napisał(a):

bartula napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

a tak z ciekawości to jak zakończyła się sprawa a chytrą babą z Sandomierza?

Mamy czekać aż ,, kierowniczka'' wyśle wszystkie kupony -zobaczymy .....

wygląda na to że czekają na wielbłądaemotka

ja mam wrażenie, że całe podkarpacie "leży". Nikt się nie chwalił Przeworskiem, Nisko nie wiem czy było, nie mówiąc już o tym Sandomierzu emotka

Dokładnie grałam w tych trzech sklepach i cisza - choć żeby z czajnikiem zadzwonili, to by człowiek był pewny -a tak emotka

Ten Sandomierz to chyba zostawili na koniec... Mimo telefonów od kierowniczki mieli weryfikować jeszcze raz telefonicznie, a jeszcze nic nie weryfikowali. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6029876 Napisano: 10.06.2015 14:32:33 w Czy informują/ informowali?
olabas napisał(a):

ludzie, co kilka postów jest pytanie o rowery Nivea, po coś mamy wyszukiwarkę!

No i cóż z tego, że kilka postów wcześniej padło pytanie o Nivea jak to było dwa dni temu, a w ciągu dwóch dni.... to mogli już nawet wysłać, a nie tylko informować, nie przesadzaj emotka
violka88 dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6029768 Napisano: 10.06.2015 11:28:11 w Czy informują/ informowali?
Czy Nivea z rowerami ostatniego etapu już informowało? A jak nie to kiedy możemy się spodziewać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6027872 Napisano: 06.06.2015 11:32:19 w SZUKAM....
Szukam kodu zniżkowego do C&A z Biedronki, może ma ktoś pożyczyć do niedzieli ? emotka Będę wdzięczna!!!

Nieaktualne! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6027320 Napisano: 04.06.2015 22:37:16 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

A jak to sie oblicza ? Zaciekawił mnie temat z liczbami

Sumuje się cyfry z daty urodzin, mi wyszło 27, czyli jestem numerologiczną 9, ale niewiele się zgadza porównując mój charakter z tym co piszą w necie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6027136 Napisano: 03.06.2015 22:40:56 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to, że się rozchorowałam. Przypuszczam, że to wina klimatyzacji, w samochodzie chłodek, na dworze upał (to rzecz, która mnie cieszy, żeby nie było, że tak ciągle marudzę emotka ) i teraz tak mnie boli gardło i stawy, że ledwie funkcjonuję emotka ...
I to, że wymyślili mi uczelnię w długi weekend. Wszyscy w domkach, grille, imprezy, wyjazdy, a ja na uczelni i trzy egzaminy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6025966 Napisano: 01.06.2015 20:58:09 w GFK
Nasze maluchy +15 punktów, pytają o dzieci w wieku 0-3 lat i pytają czy jest się chętnym na wzięcie udziału w badaniu na przełomie lipca i sierpnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6025913 Napisano: 01.06.2015 19:23:40 w Intermarche
mundek2004 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Nie ma szans, żeby się wyrobili do 10 czerwca! emotka

1695 telefonów w tym tempie to życzę im powodzenia

Może już do tych, co ich Pani kierowniczka z Sandomierza wyręczyła dzwonić już nie będą emotka
Jestem ciekawa! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6025837 Napisano: 01.06.2015 17:09:19 w Ambasadorinnowacji - Philips
kapa26 napisał(a):

Może nas namierzyli emotka

Trzeba po prostu podawać początki zdań i będzie OK, ja już nie pamiętam odpowiedzi, ale na drugi raz będę tak robić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6025834 Napisano: 01.06.2015 17:05:51 w Ambasadorinnowacji - Philips
dotti25 napisał(a):

c,a,a,b,a

angied23 napisał(a):

Czy ktoś już ma odpowiedzi ? Mam problem w Poznaje z Niezastąpiona pomoc w kuchni.

 dodam tylko, że kolejność odpowiedzi n ostatnie ulega zmianie emotka

Może wszystkie ulegają zmianie, bo u mnie odpowiedzi poprawne były C, A, C, C, B. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6025387 Napisano: 01.06.2015 00:34:23 w GFK
krzyszu napisał(a):

Czy doładowania z GFK przysyłają pocztą?

Tak, poleconym. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6025214 Napisano: 31.05.2015 00:32:27 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

No se prowadzi se bezstresowe życie dzięki Nivea Stress Protect, czy może być lepsza reklama?

co do reklam to ta mi się bardzo podobała emotka   https://www.youtu.../watch?v=FhkS4Ez4nu8   ja bym chyba odleciała szybciej niż samolot   emotka emotka

Hahaha, dobre! emotka Współczuję "ofiarom" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0