Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6040435 Napisano: 05.07.2015 23:20:04 w Ambasadorinnowacji - Philips
brylancik0 napisał(a):

renia577 napisał(a):

llqsfgsu napisał(a):

agnieszkaluk napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

kubatbg napisał(a):

Odrzucono wykonanie zadania - Weź udział w naszym badaniu! 


czy to nie był zwykly test co bym wolał dostać kupując szczoteczkę ? jak można to odrzucić ...

I u mnie taka sytuacja .
Czyli odznaki nie dostaniemy ? emotka

Czy w ogóle ktoś ma zaliczone to zadanie?

MI zaliczyli... sama w to nie wierze

mnie też odrzucili

mnie tez nie zaliczyli... ktos pisal w tej sprawie??

Ale po co Wy chcecie pisać?? Nie dostaliście się do badania, więc odrzucili wyzwanie. To nie ma nic do odznaki, bo to było wyzwanie specjalne, czemu nie czytacie tego, co się pisze? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6040400 Napisano: 05.07.2015 20:40:35 w Ambasadorinnowacji - Philips
llqsfgsu napisał(a):

ondine napisał(a):

llqsfgsu napisał(a):

skad ktos wie ze jest tym tajemniczym klientem???

Informowali mailami emotka

czyli jesli usunęłam poczte bez sprawdzania to teraz nie dowiem sie czy jestem dajmy na to tym tajemniczym klientem

Jeśli Ci zaliczyli wyzwanie "Weź udział w naszym badaniu!" to najprawdopodobniej jesteś tajemniczym klientem, ale z tego co wiem, to tajemniczy klienci już są w trakcie zadania, więc już raczej za późno, ale musisz rozmawiać z tymi, którzy biorą w tym udział, ja nie biorę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6040352 Napisano: 05.07.2015 14:44:26 w Ambasadorinnowacji - Philips
llqsfgsu napisał(a):

skad ktos wie ze jest tym tajemniczym klientem???

Informowali mailami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6040271 Napisano: 04.07.2015 21:24:09 w Ambasadorinnowacji - Philips
teodozja napisał(a):

A dostajecie po zaliczeniu zadań i sprawdzeniu przez nich prawidłowości, odznaki? Bo ja mam zadania angażuję zaliczone, a odznak brak

Już pewnie wiesz o co chodzi, ale w razie gdybyś nie wiedziała - sprawdź czy wykonałaś wszystkie zadania z Angażuję, bo po jakimś czasie dodali jeszcze jedno - Odwiedź FanPage Philips Polska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6040268 Napisano: 04.07.2015 21:08:23 w GFK
mariolakal napisał(a):

ondine napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Zakupy + 10... Dlaczego nikt nie napisał, o co Im chodziło ?  emotka

A co zaznaczyłaś, że odrzuciło?

Pierwsze-lepsze margaryny i masła bez zastanowienia... Po dwóch-trzech pytaniach "podziękowali mi"... emotka

Mi też niestety odrzucili. Zaznaczyłam, że do smażenia używam Palmę, więc na pewno nie o Palmę chodzi. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6040249 Napisano: 04.07.2015 18:13:16 w GFK
mariolakal napisał(a):

Zakupy + 10... Dlaczego nikt nie napisał, o co Im chodziło ?  emotka

A co zaznaczyłaś, że odrzuciło? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6039230 Napisano: 01.07.2015 17:17:22 w Ambasadorinnowacji - Philips
madzia34 napisał(a):

a co to za tajemniczy klient w ogóle,z czym to sie je?? emotka

Można było się zgłosić do uczestnictwa w tym programie i oni wybrali chyba tylko 50 osób, którzy zostawali tajemniczymi klientami, a reszcie widocznie po prostu odrzucili. Mogli to po prostu zostawić samo sobie, a nie wprowadzają zamieszanie emotka W każdym razie, to do odznaki nie ma nic, to było w zadaniach specjalnych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6039033 Napisano: 01.07.2015 10:56:18 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

Czy w Plusie na kartę (czyli SimPlusie) można sprawdzić billing?

Usiłowałam wczoraj 2x wysłać smsa na konkurs, niby się nie wysłał i zwrotka żadna nie przyszła, ale mam wrażenie, że kasa z konta zeszła. I chciałabym to sprawdzić na billingu, bo kule bele mam tylko 2 paragony, więc jeśli zdublowany sms jednak wyszedł z telefonu, nie mogę go ponownie zgłosić emotka

A nie masz konta na stronie Plusa? W Orange jak się zalogujesz na swoje konto to można sprawdzić historię połączeń, może tak samo jest w Plusie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6038661 Napisano: 30.06.2015 14:49:51 w Ambasadorinnowacji - Philips
onagra napisał(a):

Hej mam pytanie jak Wy zdobywacie tyle punktów i w ogóle nie pojawiają mi się wszystkie wyzwania wiecie może czemu tak jest?? Z góry dziękuję za odpowiedź emotka

Te punkty zbiera się przez cały rok, nie tylko z czterech etapów, które są dostępne emotka A wyzwania dzielą się na męskie i żeńskie, więc nie będziesz miała męskich wyzwań.

To dopiero wymyślili z tym pierwszeństwem licytacji emotka Chociaż jak nie będzie szczoteczek to chyba wszystko mi jedno emotka Pamięta ktoś jak były szczoteczki ile trzeba było mieć punktów na nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6038239 Napisano: 29.06.2015 17:44:04 w GFK
Zdrowie i finanse +71 punktów. Pytają o środki przeciwbólowe i na problemy żołądkowe. Jedno pytanie w jakim banku posiada się ROR. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6036836 Napisano: 25.06.2015 17:19:40 w Pomocy!!!!
Wydaje mi się, że nie, bo prawa przenosisz, więc nie należą już do Ciebie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6036383 Napisano: 24.06.2015 18:41:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iaziaz napisał(a):

Tak patrze na stronce sklepu z tymi buta z Activia sa tylko przecenione na kolekcje biegową,a na nie przecenione te vouchery nie obejmuja wiec jak kupic?

Te przeceny pewnie prędzej czy później się skończą. Osobiście mam nadzieję, że nie będą tak restrykcyjnie podchodzić do tego tematu w sklepie i że będzie można kupić coś spoza kolekcji biegowej emotka Zobaczymy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6036168 Napisano: 24.06.2015 12:10:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

5 etap z activi to do kiedy trwał? 

Do 14 czerwca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6036137 Napisano: 24.06.2015 11:27:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

no nawet teraz jak wchodzę, dodaję zgłoszenie, to miejsce tylko na imię, nazwisko i mail emotka ale spoko, jak Wy dopisywaliście w liście do nich, to ja też dopiszę na osobnej kartce i gitara emotka

Mi się coś upierniczyło, że to po tych pierwszych danych i po dodaniu zdjęcia paragonu dopiero jest miejsce na adres, później regulaminem się utwierdziłam, a wychodzi, że jednak to tylko moje urojenia emotka Chyba zapomnieli o paru ważnych elementach formularzu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6036128 Napisano: 24.06.2015 11:13:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

mam pytanko, mianowicie w formularzu do Activii wpisywało się wyłącznie imię, nazwisko i e-mail. A po wygranej proszą, bym odesłał im listem tylko paragon, a oni po weryfikacji paragonu wyślą voucher. Czy przyjdzie on w wersji elektronicznej, czy w wersji papierowej, bo zastanawiam się dlaczego nie chcą adresu emotka z góry dzięki wielkie za odpowiedź

Nie pamiętam dokładnie jak wyglądało zgłoszenie, ale w regulaminie jest info, że trzeba było przy zgłoszeniu podać dane teleadresowe, więc pewnie je podałeś ale nie pamiętasz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6036097 Napisano: 24.06.2015 10:33:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdyby ktoś miał info czy vouchery z Activii są na pewno tylko na kolekcję biegową to będę wdzięczna za informację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6036057 Napisano: 24.06.2015 10:02:01 w Informują
katrin1 napisał(a):

ondine napisał(a):

Activia - V etap, maile.

Jesteś pewna, że to nie rezerwa z poprzednich etapów?

Jestem pewna, bo pierwszy raz w V etapie zagrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6036051 Napisano: 24.06.2015 09:51:55 w Informują
Activia - V etap, maile. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6032026 Napisano: 15.06.2015 18:44:00 w Ambasadorinnowacji - Philips
Zadbaj o piękny uśmiech
1. usuwa do 6 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, co prowadzi do czystszych zębów i piękniejszego uśmiechu
2. odmierza 30-sekundowe okresy informując o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i sygnalizuje konieczność rozpoczęcia mycia
następnej
3. kieruje płyn między zęby, gdzie znajdują się największe skupiska bakterii tworzących płytkę nazębną
4. 2 minuty
5. 2 tygodniach

Co wiesz o szczoteczce Sonicare DiamondClean?
Funkcja ta nazywa się "łatwy start" i powinna być używana przez 7 dni.

Niech wszystko pójdzie Ci gładko!
1. IPL to system światła podawanego w sposób impulsowy do domowej depilacji laserem.
2. Urządzenia Lumea można używać do nóg, bikini, pach, brzucha. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6032024 Napisano: 15.06.2015 18:32:53 w Intermarche
slonko365 napisał(a):

Taką mam dygresję w kwestii Brico - jeśli poszczególne sklepy są franczyzą, to nikt nic nie zrobi jednej czy drugiej kierowniczce, bo to są osobne biznesy, w których nikt nikomu nie podlega. Taki właściciel - franczyzobiorca płaci za franczyzę i w zamian może korzystać z marki, wspólnych zamówień, promocji organizowanych przez sieć, ale jeśli czegoś nie ma w umowie na franczyzę, to nic nie musi. Mo że i powinien, ale nikt tego i tak od niego nie wyegzekwuje.

Ale franczyzodawca powinien się tym nieuczciwym franczyzobiorcą zainteresować, ale wiem... kto by się przejmował taką drobnostką. Dla nich ważne, że kasa się zgadza emotka
No trudno! Brico to już chyba zamknięty temat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0