Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6053220 Napisano: 05.08.2015 14:49:09 w Pomocy!!!!
mixik napisał(a):

Aj tam aj tam... W zasadzie wystarczy ze masz naklejke z kluczem windowsa. Reszte mozna sobie sciagnac. Nawet czysty obraz plyty z windowsem mozna legalnie sciagnac i podczas instalacji wklepac swoj klucz. Poza tym od 29 lipca jest dostepny do sciagniecia za darmo dla wszystkich legalnych posiadaczy windowsa 7 i 8 najnowszy windows 10. Polecam bo przesiadka jest ZUPELNIE gratis tylko przez rok czasu, za rok trzeba bedzie juz placic. Aktualizacja trwa max godzinke. To taki mix 7 i 8 czyli intuicyjnosc obslugi 7 z lekka dawka nowoczesnych rozwiazan 8. I jak raz zainstalujesz na swoim kompie, to mozna potem bez obaw reinstalowac ile sie chce bo kopia 10 przypisuje sie dodanego komputera na zawsze i zadnych oplat nie bedzie.

No właśnie! Mi od kilku dni się wyświetla info, żeby zainstalować 10 za darmo i tak trochę się obawiam i odwlekam aktualizację, jakoś się boję tego systemu. Jest podobny bardzo do 8? Bo ja działam na 7, a ósemki za nic bym nie chciała, nie mogę się w niej odnaleźć. Poproszę o więcej opinii o "dziesiątce" jeśli masz ją zainstalowaną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6052905 Napisano: 04.08.2015 20:05:41 w Pomocy!!!!
ace napisał(a):

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi emotka  zadzwoniłam do sklepu sie upewnić i Pan mi powiedział ze juz nie dają żadnych płytek, przy pierwszym włączeniu będzie instrukcja co i jak i wtedy będzie można zgrać na płytkę kopie zapasowa. (Teraz musze sie uzbroić w płytkę, bo chyba nie mam w domu emotka ) Ale szczerze mówiąc to kicha trochę.... Dużo by stracili załączając płytkę z systemem? Nie podoba mi sie to emotka  
Joan tez w tym nowym lapku mam tylko 2USB a w starym 4.... I tez mi sie to nie podoba!

Dokładnie, przez jakiś czas będzie Ci się wyświetlać info, żeby zrobić kopię zapasową. Lepiej się zaopatrz w kilka, mi system wlazł chyba na 3 płyty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6052873 Napisano: 04.08.2015 18:39:48 w Pomocy!!!!
ace napisał(a):

Monika11 napisał(a):

ace napisał(a):

Kupiłam laptopa który teoretycznie powinien mieć Windowsa. Ale otwieram pudełko a tu żadnej płytki instalacyjnej, żadnych sterowników, nic! Jak mój stary laptop kupowałam 7lat temu to dołączone miałam z 3-4 rożnego rodzaju płytki.... Czy cos od tego czasu sie zmieniło? Nie chce włączać na razie lapka bo jak jest wybrakowany to bede chciała oddać... A moze ten Windows jest juz wgrany? Ale co w takim razie w razie potrzeby przeinstalowanie systemu?

wgrany-teraz wgrywają 

A to jak należy postąpić w razie chęci przeinstalowywania systemu? 

Musisz mieć wgrany Windows i musisz mieć go na partycji, nie dają już chyba w ogóle systemów na płytach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6052717 Napisano: 04.08.2015 13:36:26 w Ambasadorinnowacji - Philips
cherry_coke napisał(a):

Nowe testy ekspresów

bzowapani napisał(a):

Po zakończeniu testów otrzymasz możliwość zakupu testowanego ekspresu z atrakcyjnym rabatem.


really?! emotka

Dla mnie wszystkie te testy i dzielenie się ze znajomymi testowanym sprzętem to jakaś jedna wielka pomyłka. Do tej pory chociaż co niektórym zostawiali sprzęty, a teraz... można sobie je kupić emotka Mam wrażenie, że oni robią z nas idiotów, którzy rzucają się na sprzęt do testów, odwalają brudną robotę dla samego faktu posiadania przez te kilka tygodni ich niesamowitego sprzętu. Chyba uważają, że to dla nas zaszczyt, niedługo każą płacić dwa razy tyle, co cena rynkowa za możliwość przetestowania emotka
Wydaje mi się, że do testów odkurzaczy też niewiele się zgłosiło osób. Ja raczej nigdy nie odpuszczam punktów, napiszę zwykle cokolwiek, byleby się tylko do testów nie dostać, a żeby otrzymać punkty, ale nawet ja sobie odpuściłam poprzedni test... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6052597 Napisano: 04.08.2015 09:43:01 w GFK
Produkty spożywcze +71 punktów. Pytają o mleka modyfikowane dla małych dzieci, konkretnie o Bebiko, więc w charakterystyce należy zaznaczyć, że ma się małe dziecko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6052473 Napisano: 03.08.2015 20:51:49 w Ambasadorinnowacji - Philips
requiem29 napisał(a):

ondine napisał(a):

Czy ktoś pamięta może ile było punktów za przesłanie zdjęcia, a ile za przesłanie filmiku w ostatnim Tworzę? Co trzeba było pokazać sposoby na dekorowanie kawy? Będę wdzięczna za odpowiedź emotka

za zdjęcie 20 za filmik 40, jak dobrze pamiętam.

No właśnie, dodałam filmik, a dali mi 20 punktów, sprawdźcie, czy dostaliście dobrą ilość punktów. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6052388 Napisano: 03.08.2015 17:30:25 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czy ktoś pamięta może ile było punktów za przesłanie zdjęcia, a ile za przesłanie filmiku w ostatnim Tworzę? Co trzeba było pokazać sposoby na dekorowanie kawy? Będę wdzięczna za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6052386 Napisano: 03.08.2015 17:12:30 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ciesz się cerą pełną blasku
1. dzięki temu pochłania małą ilość wody i szybko schnie, hamując rozwój bakterii
2. Tak – nasza nowa szczoteczka została opracowana przy zaangażowaniu zespołu specjalistów - lekarzy i dermatologów.
3. problematyczną – ze skłonnościami do wyprysków i trądziku
4. została opracowana z myślą o dwóch etapach poprzedzających pojawienie się wyprysków: redukuje nadmiar sebum i usuwa martwe komórki naskórka, które mogłyby zablokować pory.
5. Szczoteczka VisaPure Anti-Blemish posiada cienkie i długie włosie, które umożliwia dokładniejsze oczyszczanie porów.

Pij zdrowo, żyj zdrowo!
1. technologia szybkiego wyciskania
2. 30 minut
3. dzięki silnikowi o mocy 800 W
4. należy użyć grubego sitka
5. z sokowirówki szybciej niż z wyciskarki uzyskasz sok (wyciskarka ma wolniejsze obroty), ale jest on mniej wartościowy – sokowirówka
napowietrza płyn, więc składniki odżywcze się utleniają

Jak dobrze znasz nasze blendery?
Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6052381 Napisano: 03.08.2015 17:02:38 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

Hej, nie wiem co się dzieje z moją zmywarką /BOSCH/ wygraną cheeeba w C4 w ubiegłym roku... Pojemnik od soli jest pełen wody... Czy można go jakoś wyjąć i wylać ? Nadmieniam, że instrukcji ani gwarancji nie posiadam i jestem zielona w tych sprawach... Oprócz tego naczynia "wyprane" nadają się tylko do "koryta"... emotka

Ale w tym pojemniku ma być woda emotka Instrukcję zawsze możesz ściągnąć z neta, wpisując pełną nazwę zmywarki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6052327 Napisano: 03.08.2015 15:28:28 w Ambasadorinnowacji - Philips
U mnie wszystko pozaliczali - 1/1/1 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6050971 Napisano: 30.07.2015 19:24:18 w WC - rozmowy o wszystkim
giulietta napisał(a):

joan napisał(a):

giulietta napisał(a):

miałam szpilki ale całe na gumki, coś jak te http://archiwum.a...-39-i4447770887.html  po czasie gumki się rozciągają, oczywiście odbite na stopie po zdjęciu, stabilność dobrze, że jest ich tyle, bo można się nabawić kontuzji jak nie czegoś gorszego... chodzi się w tym lekko, ale stabilność stopy o wiele pewniejsza w paskach nawet ze zwykłego tworzywa emotka    


Bo gumki się do obuwia na obcasie nie nadają. Co do w/w objawów - grawitacji nie pokonamy, problemy pojawiają się ze względu na obcas, przy płaskich butach/niewielkim obcasie ich nie ma emotka

dokładnie emotka  tylko ja nie umiem chodzić na płaskim, a 9 cm to mój standard  emotka

Podziwiam! Zawsze podziwiam kobiety, które śmigają na co dzień na obcasach. Dla mnie problemem jest okazjonalne wyjście w szpilkach. Zaraz mnie bolą nogi i wskakuje w baleriny. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6050349 Napisano: 29.07.2015 13:18:59 w GFK
awi napisał(a):

monmoon napisał(a):

awi napisał(a):

Odpowiedziałam na kilkadziesiąt pytań dot. stacji benzynowych i... podziękowali za gotowość do udziału w badaniu emotka

I to nie pierwszy raz taki numer wykręcili




też tak miałam ale napisałam do nich maila i już na drugi dzień miałam punkty przyznane emotka


Też tak zrobię następnym razem

Ja jak to przeczytałam to też tak zrobiłam i też mi doliczyli punkty. Wkurzyłam się, bo siedziałam nad tą ankietą i to na pewno nie była charakterystyka respondenta, a już konkretne pytania dot. usług.
Dzięki monmoon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6050305 Napisano: 29.07.2015 12:31:04 w Żegnamy zmarłych
jokan napisał(a):

haz0r napisał(a):

ondine napisał(a):

polarniczka napisał(a):

http://biznes.int...-65-lat,2142085,4199

śmierć dotyka wszystkich.... zmarł Jan Kulczyk...

To prawda, nawet pieniądze nie podtrzymają życia...

To właśnie te pieniądze go zdradziły... cały czas stres i gonitwa za pieniądzem. Chciał sobie podreperować serce w klinice w Austrii i coś nie poszło...

ja tego nie rozumiem...miec tyle kasy i jeszcze tyle harowac, a gdzie jakis odpoczynek, ja bym wyluzowala....

Im więcej się ma, tym więcej się chce. Pewnie odpoczywał, ale to nie zmienia faktu, że jakoś do tych 15 miliardów doszedł, wątpię, żeby bezstresowo. Wniosek taki, że w biedzie żyje się stresująco lecz w bogactwie też, a śmierć nie jest skorumpowana i nie wybiera. Wyświetl w wątku >>
[*] 0

ondine

#6050272 Napisano: 29.07.2015 11:43:05 w Żegnamy zmarłych
polarniczka napisał(a):

http://biznes.int...-65-lat,2142085,4199

śmierć dotyka wszystkich.... zmarł Jan Kulczyk...

To prawda, nawet pieniądze nie podtrzymają życia... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

ondine

#6049932 Napisano: 28.07.2015 17:25:20 w Ambasadorinnowacji - Philips
kate1980 napisał(a):

Czyli co dają odznakę bez punktów? To po co w takim razie podana jest ich liczba?

Dają punkty, nie dają odznak. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6049051 Napisano: 25.07.2015 23:13:24 w WC - rozmowy o wszystkim
asante napisał(a):

Było już wałkowane kilka razy, ale teraz ja stanęłam przed dylematem co kupić dziecku na chrzest (będę Matką Chrzestną). Wiem, ze były propozycje sesji zdjęciowej, ale to odpada w tym przypadku. Zależy mi na czymś bardzo oryginalnym, takiej pamiątce na długo, a nie bardzo drogim  emotka  A! To jest chłopczyk, czyli trudniej. Ratunku emotka  

Ja dwójce swoich chrześniaków kupiłam pamiątkowe srebrne obrazki z grawerem. Może mało oryginalnie, ale ważne, że jest pamiątka. Z czymś bardzo oryginalnym, żeby jednocześnie stanowiło pamiątkę to raczej nie jest łatwa sprawa, jak wpadniesz na coś takiego to chętnie poznam Twój pomysł emotka Zawsze mam problemy z prezentami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6048124 Napisano: 23.07.2015 11:14:22 w Wkurza mnie...
bridget napisał(a):

jokan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

100 razy tłumacze mojemu w jakim sklepie i co ma mi kupić. Pojechal zamiast do polo to do netto i tam mi warkę kupił. I jak tu takiego nie palnac 

to chociaz masz na kogo zgonic....ja ostatnio kupowalam w tesco nestle i wydawalo mi sie, ze trzeba miec za 15 zl zakupy, mi akurat naliczyli 19,49 zł (z tego co pamietam), a zakupy trzeba bylo miec na minimum 20 zł emotka - dlatego powkurzalam sie na siebie samą emotka ))

ja ostatnio mam tendencje wychodzenia bez paragonu, ekspedientki nie daja a ja zapominam, ostatnio po 10 minutach to sobie uswiadomiłam przeszukałam  stos paragonow w sklepie a tego jakby nie było...

Ile razy mi się to zdarza, już czasami jestem wściekła na to moje roztrzepanie i rozkojarzenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6047795 Napisano: 22.07.2015 15:48:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino napisał(a):

gregory napisał(a):

w konkursie activii z bonami na buty wybór bardzo marny. z kolekcji biegowej praktycznie nic mi się nie podoba. czy komus udało się za te bony kupic cos z innej koelkcji. bo tak to mogę wybierac z trzech par (biegowe i nieprzecenione). no trochę to kiepsko. komus udało się kupic cos innego?

możesz kupić te co są przecenione ale w cenie w jakiej były przed przeceną, ja tak np zrobiłem i jutro kurier będzie emotka

A wiecie może jak to jest z innymi rzeczami, np. z kurtkami do biegania? Bez problemu można płacić bonami? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6047329 Napisano: 21.07.2015 19:19:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nina54 napisał(a):

Activia z ogólnego informuje dzisiaj zwycięzców z przedostatniego? Czyli z ósmego? Kurcze, no nie ogarniam już! Ja tu płaczę, że nie wygrałam, ale w takim razie jeszcze jest nadzieja? A kiedy w takim razie będą informować ludzi z ostatniego etapu?

Teraz informowali z dziewiątego. Z ostatniego będą informować pewnie za tydzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6047322 Napisano: 21.07.2015 19:04:47 w Pomocy!!!!
adamaszek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Mam pytanie za 100 punktów:
z jakiego etapu dziś przysyłają info o wygranych z Activii???
I drugie pytanie: czy na konkurs Carrefourowy z Activią można wysłać paragon z początku lipca????
emotka

z 9 etapu emotka

Aha, czyli jeszcze jeden etap do rozstrzygnięcia. Co do drugiego pytania to wydaje mi się, że ważne, aby paragon był wcześniejszy niż  wysłany sms, a więc może być i z 25 czerwca, dobrze kombinuję???

Paragon może być od 17 czerwca. Wyświetl w wątku >>
0 0