Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6076126 Napisano: 18.09.2015 11:48:22 w GFK
Napoje - chodzi o kawę, moim zdaniem głównie o Tchibo, bo na końcu jedno jedyne pytanie o Tchibo właśnie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6074385 Napisano: 16.09.2015 10:52:52 w Ambasadorinnowacji - Philips
Nie ogarniam, skoro przerasta ich testowanie to po co się w to bawią... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6071574 Napisano: 11.09.2015 14:19:07 w Wkurza mnie...
To, że mnie wkurza to mało powiedziane, doprowadza mnie do szału! Moja angina, to, że jestem wyłączona z życia, nie mogę mówić, jeść, pić, że po pięciu dniach antybiotyku i zastrzyków dopiero dziś poczułam lekką poprawę... Już dawno powinnam nie mieć tego dziadostwa emotka No ale oby bliżej niż dalej... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6063851 Napisano: 31.08.2015 15:06:54 w Wkurza mnie...
Chyba trzeba zacząć tworzyć ilustrowaną listę zakupów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6063368 Napisano: 30.08.2015 12:17:09 w Problemy z logowaniem
zibek napisał(a):

erdena napisał(a):

nie potrafię wejść na wątek paragonowy - wyskakuje komunikat, że muszę się zarejestrować. inne tematy działają normalnie. czy ktoś może mi pomóc?

Nie jesteś sama z tym problemem.emotka

Ograniczenie. Musicie dodać 3 konkursy do bazy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6063310 Napisano: 30.08.2015 00:12:07 w Pomocy!!!!
awi napisał(a):

Dlaczego nie mogę zacytować posta w poście? Ktoś też tak ma?

Już nieaktualne, wystarczyło zadać pytanie i mozliwość cytowania wróciła. Cud. emotka

Też tak czasem mam, pojawia się maleńkie okienko bez możliwości cytowania i edycji tekstu, muszę odświeżyć parę razy stronę, żeby okno odpowiedzi "zaskoczyło" włącznie ze wszystkimi opcjami - irytujące, ale nie widziałam wcześniej, żeby ktoś to zgłaszał i pomyślałam, że tylko mi się tak robi Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6062871 Napisano: 28.08.2015 16:36:50 w Wkurza mnie...
ewikewik napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

INPOST...
Ostatnio na całej linii... Najpierw list idzie 3 tygodnie. Kiedy się odnalazł pani obiecała, że list do odbiory trafi jak najszybciej, że sama się tym zajmie, że wysłała nawet do oddziału specjalną adnotację żeby jak najszybciej dotarł do odbiory i co... list szedł jeszcze tydzień. emotka
Reklamacje mają oczywiście totalnie w cenzura i sto lat można czekać na odpowiedź.

Kolejny problem z paczką. Po włożeniu do paczkomatu odbiorca dostał info, że może ją sobie z tego samego paczkomatu wyjąć... to nic, że paczka zaadresowana do paczkomatu paręset kilometrów dalej. Pan na infolinii powiedział, że problem jest zbyt skomplikowany i sama muszę go rozwiązać. Gdy już uzyskałam dane do odbiorcy żeby ją sobie wyjąć i nadać ponownie zabrali paczkę (przed upłynięciem 3 dni) do oddziału, w którym nie chcą oddać mi paczki bo nie jestem odbiorcą. emotka

Nie będę się śmiać bo to jakaś masakra emotka
Wkurza mnie, że do niektórych wątków nie mam dostępu bo mam się zalogować emotka Mam nadzieję, że to problem techniczny?

Musisz dodać konkursy, żeby widzieć wszystkie wątki. Nie jestem na bieżąco, ale chyba to zaczęło niedawno działać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6058394 Napisano: 19.08.2015 09:47:27 w Pomocy!!!!
SaMaE napisał(a):

O ja głupia. .. gdzieś niepotrzebnie podałam swój nr. Tel. Czy ktoś miał do czynienia z SMS bez numeru? Jego numer to "prenumerata" ani tego a blokować ani nic! Co zrobić? 

Może spróbuj sprawdzić na swoim koncie internetowym w wykazie połączeń? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6057679 Napisano: 17.08.2015 17:25:40 w Wkurza mnie...
kasiulll napisał(a):

Wkurza mnie niedbałość w całej tej Loteriadzie.
Kupiłam dziś zakłady za 20zł w dużym lotku i zadowolona wyszłam z punktu lotka do domu. Pod domem zorientowalam się, że przecież ta kobieta nie wydala  mi kuponu loteriady. Stwierdzilam ,że po niego wrócę i się o niego przypomnę. Wróciłam do okienka i kobieta od razu nic nie mówiąc dała mi kupon (miała go juz na biurku, nie drukowała przy mnie-podejrzewam , że miala tam cały stosik takich nieodebranych kuponów emotka Wyszłam po raz drugi zadowolona i w drodze do domu zaczęłam ten kupon analizować. Wydrukowany 13 minut później niż mój kupon lotto a do tego "ten kupon to 1 szansa w Loteriadzie!", a mój prawdziwy powinien obejmować bodajże 2 szanse... Ładne jaja robią z tymi kuponami. Nie chce mi się iść tam po raz trzeci i upominać (chyba  że będę miala po drodze...) ale wkurzyłam się tym. No przeciez nie wyrzucają tych nieodebranych kuponów do śmieci emotka

Jeśli nie weźmiesz kuponu odchodząc od lady to już nie powinnaś go dostać, bo taki jest zapis w regulaminie. Tak nie powinno być, ale trzeba się samemu upominać emotka A co do tego, że zbierają to prawda. Ja w zaprzyjaźnionym punkcie dostałam ponad 100 kuponów. Oczywiście nie chodzę i nie sępię, dostałam, bo nikt z kolektury nie gra, więc wklepałam, sama też byłabym głupia, gdybym wyrzuciła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6057567 Napisano: 17.08.2015 12:52:33 w Pomocy!!!!
Poszukuję taniego (o ile coś takiego jest w ogóle możliwe) Internetu za granicą. Czytałam o Lycamobile, ale dla mnie na ich stronie nie ma konkretnych informacji o pakietach w roamingu. Może ktoś korzystał za granicą i doradzi lub ma Internet w jakiejś innej sieci do polecenia?
A może ktoś doradzi jakiś starter do kupienia w Austrii, żeby można było tanio korzystać z transferu danych? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6054601 Napisano: 08.08.2015 21:58:21 w Ambasadorinnowacji - Philips
Kate, wszystkie odpowiedzi są na poprzednich stronach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6054599 Napisano: 08.08.2015 21:56:18 w Wkurza mnie...
A pomyślcie jakie muszą mieć zdrowie te wszystkie pijaczki, skoro od rana w te upały piją do upadłego i potem śpią na ławkach... przebudzenie i od nowa...  Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6054521 Napisano: 08.08.2015 14:55:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi emotka
Nie mam szczęścia do loterii, ale żal było nie wklepać kodów, zobaczymy co z tego wyjdzie i czy w ogóle coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6054488 Napisano: 08.08.2015 13:07:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

ondine napisał(a):

Wygrał ktoś kiedykolwiek w Loteriadzie?? emotka

kilka dni temu ktoś pisał tu na forum ze siostra czy ktoś z rodziny wygrał samochód z tej loterii.

Ooo, dzięki za info emotka Jak ktoś wygrał to może zdradzi ile losów zarejestrował? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6054478 Napisano: 08.08.2015 12:47:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrał ktoś kiedykolwiek w Loteriadzie?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6054444 Napisano: 08.08.2015 09:34:50 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

ondine napisał(a):

Jakiś skończony kretyn, który warczy motorem na całe miasto po nocy, to nie jest dźwięk zwykłego motoru, to jest RYK. Jeździ w kółko, a policja nic z tym nie zrobi, i tak im zwieje... Czemu ludzie potrafią być takimi idiotami, żeby satysfakcję sprawiało im uprzykrzanie życia innym...


bo inni zazwyczaj, dla tzw. świętego spokoju, nie reagują, co daje przekaz pt. "mogę robić, co chcę, bo co mi zrobisz, jak mnie złapiesz". akcje i reakcje są ze sobą powiązane, więc wpiszę w temacie, że wkurza mnie brak reakcji ludzi na wszelkiego rodzaju chamstwo. wkurzają mnie też "dobre" rady typu: "nie reaguj, bo co ludzie powiedzą", "daj spokój, bo ci samochód spalą" itp.

ostatnio przyznałam rację starszej pani, która poprosiła chamsko przeklinające i wrz
eszczące pod oknami dzieciaki o odrobinę ciszy, to moja własna Mama od razu w strach wpadła i prosiła, by "się nie odzywać".. emotka

Jeszcze zależy z jakimi ludźmi ma się do czynienia, bo jeśli z rozrabiającymi małolatami to tak, a ten jeżdżący na motorze przyjeżdża do "ziomków", którzy, jak sąsiad z nimi zaczął, to mu pewnego pięknego wieczoru wybili w murowanym budynku gospodarczym dziurę o wymiarach 1,5 m x 1,5 m. Facet jest policjantem, nie robi to na nich wrażenia, nic na nich nie robi wrażenia. Policja albo przyjeżdża po fakcie albo nie są skuteczni. Kiedyś przyjechał obcy radiowóz z innego rejonu, więc bez sentymentów (to małe miasto i wszyscy się znają) próbowali go złapać, zajechali mu drogę to zjechał ze schodów i pojechał w siną dal. Zanim oni się zebrali to nawet już kurz za nim opadł, motor niezarejestrowany, więc bez rejestracji, nie dojdą kto jechał jeśli nie złapią "za rękę", a jakoś im się to nie udaje (albo nie chcą, żeby się im udało) i nasze reagowanie na tyle się zdaje... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6054415 Napisano: 07.08.2015 23:58:13 w Wkurza mnie...
Jakiś skończony kretyn, który warczy motorem na całe miasto po nocy, to nie jest dźwięk zwykłego motoru, to jest RYK. Jeździ w kółko, a policja nic z tym nie zrobi, i tak im zwieje... Czemu ludzie potrafią być takimi idiotami, żeby satysfakcję sprawiało im uprzykrzanie życia innym... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6053541 Napisano: 06.08.2015 11:59:42 w WC - rozmowy o wszystkim
erychta00 napisał(a):

Poszukuję domku nad jeziorem w lubelskim ewentualnie gdzieś w tej części Polski termin 11-16

Poszukaj w Okunince, nad jeziorem Białym. Podobno rewelacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6053539 Napisano: 06.08.2015 11:58:42 w Pomocy!!!!
ace napisał(a):

spin napisał(a):


10tka to taka 7ka z dodatkiem 8semki, kwestia przyzwyczajenia

Ale przyznam się szczerze że ja nawet nie wiem jak wygląda 7 emotka Ja na moim poprzednim lapku miałam Viste (na którą wszyscy narzekali, a ja ją na prawdę lubiłam emotka ). A w pracy na starożytnym XP działamy. Muszę po prostu poobczajać emotka

Wg mnie siódemka jest dużo lepsza niż ósemka, ale mówię to z punktu widzenia "amatora" emotka Używałam przez jakiś czas ósemki i kompletnie nie mogłam się przyzwyczaić emotka Dlatego tak się obawiam dziesiątki, że będzie podobna do ósemki, ale skoro większość opinii mówi co innego to chyba zaryzykuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6053231 Napisano: 05.08.2015 15:08:53 w Pomocy!!!!
mixik napisał(a):

Poszperaj w necie na temat czy warto... Mnostwo portali sie o tym rozpisuje. W skrocie piszac - warto. Ot chocby nawet tylko po to, by miec darmowa wersje na zawsze. I 10 bardziej w uzytkowaniu przypomina 7, jest intuicyjna, nie naladowana zbednymi bajerami (ba, zrezygnowano nawet z takich klasykow jak gry typu saper i pasjans - oczywiscie wszystko mozna sobie sciagnac za friko ze "sklepu") po to, by wszystko co trzeba - bylo, a czego nie trzeba - mozna bylo sobie sciagnac

Dzięki za opinię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0