Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6087187 Napisano: 05.10.2015 10:51:59 w Biedronka
pioge7 napisał(a):

rogalino napisał(a):

pioge7 napisał(a):

najlepiej ma Vivian G. bo ona już chyba wie że ma bilety emotka albo oni: Olech T.; Oleh S

albo Gabryela M. emotka

że ja nie mam oryginalnie na imię tylko pospolicie emotka

Rodzice-konkursowicze będą chyba, nauczeni doświadczeniem, nadawać swoim dzieciom niepospolite imiona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6087057 Napisano: 05.10.2015 00:18:22 w Biedronka
Ciekawe kto będzie jutro biegał na golasa po łące emotka Powodzenia dla wszystkich niepewnych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6086873 Napisano: 04.10.2015 18:09:01 w Ambasadorinnowacji - Philips
PyzaKasia napisał(a):

Dostałam 20 flipsów za zaliczenie wyzwania "Zostań testerem naszego nawilżacza lub oczyszczacza powietrza!". Czy to oznacza, że otrzymam go do testowania? 

Pytam, bo pierwszy raz mam takie "zaliczenie"  emotka  

Nie emotka To tylko oznacza, że wykonałaś zadanie i Ci je zaliczyli. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6085927 Napisano: 02.10.2015 16:04:03 w Ambasadorinnowacji - Philips
dorcia napisał(a):

A jakie były najtańsze rzeczy?
Bo chyba póki co mnie nie stac na nic emotka

No chyba, że na kupny zniżkowe emotka

o kupon do Empiku byłby fajny -po ile były?

Kilka stron wstecz jest cała lista z punktami. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6085855 Napisano: 02.10.2015 14:38:36 w Ambasadorinnowacji - Philips
bloomcia napisał(a):

avanti9 napisał(a):

moje pytania na dzisiaj: kto mi gwizdnal czarnego multicookera i na co czeka Grzegorz z numerem jeden. bo wszystkie produkty na pierwszej pozycji już chyba były to zlicytowania - a jego zawsze było stać.

A po co ma licytować, skoro nikt go na razie nie przebije emotka  Pewnie czeka aż zbliży się punktami do osoby z 2 miejsca lub dalszych (jeśli nie chce tego ekspresu który jest jeden) żeby mu zostało więcej filipsów emotka  Chyba że ma inny plan i czeka na coś super ekstra... Ja sama się długo wahałam czy licytować, bo rok temu na święta dali dużo fajnych nagród i tanio, więc trochę ta myśl była kusząca, ale nie wiadomo czy historia się powtórzy.

Może ma jakiś przeciek, że w 2030 roku będzie samochód do wylicytowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6085771 Napisano: 02.10.2015 13:39:26 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

polarniczka napisał(a):

awi napisał(a):

ondine napisał(a):

mmagd napisał(a):

awi napisał(a):

polarniczka napisał(a):

wkurza mnie, że jak wracam do domu po pracy najchętniej położyłabym się spać...brak mi energii i chęci do czegokolwiek 

Ja też tak mam od dawna, to stres emotka

To nie stres tylko hormony. Zróbcie sobie wyniki tarczycowe i będzie wszystko jasne. 
A w temacie wkurza mnie MOC Nagród. Czekam na te 50  jak na co najmniej nowe Ferarri. Odświeżam, zaglądam a i tak klapa...

Stres, hormony, a ja obstawiam po prostu jesienną stagnację emotka Ile osób teraz się skarży na lenistwo, brak energii, sama zwlec się z łóżka nie mogę co rano i nic mi się nie chce, najchętniej spałabym do 12 emotka

U mnie hormony w porządku, praca stresująca, wszyscy sfrustrowani... Często śni mi się praca, mam tak od prawie roku. Najlepiej byłoby ją zmienić. Chciałabym gdzieś daleko wyjechać i nigdy tu nie wrócić...

ja tez się zastanawiam czy nie rzucić wszystkiego i gdzieś nie wyjechac....mąż na kopalni pracuje i nie wiadomo co dalej będzie, mnie już praca wykańcza psychicznie, dzieci nie ma więc co nas tu trzyma....

jedz poki dzieci nie ma...potem to będzie b.trudno...sama bym wyjechala, ale trudno jak dzieci już w szkołach ulokowane i inne problemy sa tez....

wkurza mnie cos, ale nie wiem co...;-) - chyba chciałabym już 16 i weekend


Dokładnie emotka Po co masz się stresować skoro nie musisz. Szkoda zdrowia na tę pracę. Jedź i szukaj szczęścia gdzie indziej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6085769 Napisano: 02.10.2015 13:36:11 w Ambasadorinnowacji - Philips
Widocznie masz nie do końca uzupełnione dane teleadresowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6085755 Napisano: 02.10.2015 13:26:50 w Ambasadorinnowacji - Philips
trampek napisał(a):

Przepraszam, a gdzie są podane rzeczy na licytacje  z punktami jak wchodzę na aukcje to nie ma a nigdzie indziej nie widzę?

Wejdź w "Aukcje" i zjedź na dół strony. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6085754 Napisano: 02.10.2015 13:25:19 w Biedronka
kaskaderka1 napisał(a):

benasia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

DOKOŃCZ ZDANIE:
KUPUJĘ W BIEDRONCE PONIEWAŻ...

wykonać zadanie konkursowe polegające na uzupełnieniu zdania „Kupuję w Biedronce ponieważ..."

100 znaków- 27= 73. Trzeba byłoby się mocno spiąć emotka

skąd takie info? Edzia pisała i kilka innych osób że samo dokończenie zdania ma mieć 100znaków.  emotka

Ja już zgłupiałam emotka Jak zinterpretować zapis w regulaminie. ?
Wysyłając sms raczej stawiałabym na wpisanie całej treści ,lecz na stronie same dokończenie....

Uzupełnić to uzupełnić, dla mnie 100 znaków na własny tekst emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6085746 Napisano: 02.10.2015 13:19:06 w Ambasadorinnowacji - Philips
Szczoteczka emotka nie stać mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6085628 Napisano: 02.10.2015 12:03:33 w Ambasadorinnowacji - Philips
miraga_ napisał(a):

A czy ktoś już dostał odp. w sprawie testowania oczyszczacza i nawilżacza powietrza, mi zaliczyli zadanie i dodali 20 pkt.
Kiedy do testowanie miało być, ktos pamięta albo ma link do regulaminu? emotka

http://www.ambasa...nawilzacze_14.09.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6085626 Napisano: 02.10.2015 12:02:39 w Wkurza mnie...
mmagd napisał(a):

awi napisał(a):

polarniczka napisał(a):

wkurza mnie, że jak wracam do domu po pracy najchętniej położyłabym się spać...brak mi energii i chęci do czegokolwiek 

Ja też tak mam od dawna, to stres emotka

To nie stres tylko hormony. Zróbcie sobie wyniki tarczycowe i będzie wszystko jasne. 
A w temacie wkurza mnie MOC Nagród. Czekam na te 50  jak na co najmniej nowe Ferarri. Odświeżam, zaglądam a i tak klapa...

Stres, hormony, a ja obstawiam po prostu jesienną stagnację emotka Ile osób teraz się skarży na lenistwo, brak energii, sama zwlec się z łóżka nie mogę co rano i nic mi się nie chce, najchętniej spałabym do 12 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6085528 Napisano: 02.10.2015 10:59:02 w Biedronka
cherry_coke napisał(a):

siasiolka napisał(a):

kasiulll napisał(a):

kreatia napisał(a):

kasiulll napisał(a):

Myślicie że w mocy nagród anulują wygraną i nie prześlą kaski jeśli wygrało się hasłem do innego napoju/chrupek niż były kupione na paragonie? Nie wiem czemu, ale dopiero niedawno ogarnęłam ten fakt, że musi być to hasło o produkcie zakupionym, a nie biorącym udział w promo emotka

Ja pisze o czymkolwiek, niekoniecznie o tym co mam na paragonie. Nie sądzę, żeby. To miało znaczenie emotka  komu by się chciało to sprawdzać... 

też mi się tak wydaje. obyście mieli rację emotka  wszak kaska piechotą nie chodzi

ja też piszę na różne produkty.. nie koniecznie z paragonu..
Jest zapis, że mamy napisać hasło dla produktu zakupionego w biedronce.. ale nie ma słowa, że ten produkt ma być na tym konkretnym paragonie..

Dzwoniłam i pytałam. Niestety nie można pisać o produkcie z paragonu sąsiadki. emotka

No ciekawe czy to sprawdzą, jeśli tak to czuję, że trochę osób straci, choć jakoś wątpię. Ale nie dziwię się im, ja już mam dość pisania o Tropicanie i Cheetosach, z chęcią teraz napisałabym coś o Liptonie... emotka Ale w ilu Biedronkach byłam - w żadnej nigdy nie uświadczyłam Liptona... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6085525 Napisano: 02.10.2015 10:55:57 w GFK
calliope napisał(a):

ondine napisał(a):

Dostał może ktoś zaproszenie do nowego projektu realizowanego przez Havas Media Group ? Zapisaliście się?

Nie wiem czy mówimy o tym samym projekcie ale ja w havas uczestniczę z rok czy półtora i polecam bo to dodatkowe punkty w gfk. Mają co prawda czasami długie przerwy w wysyłaniu ankiet ale i tak się opłaca. emotka


leilani mi akurat z pentagonu nie chcą wysyłać ankiet emotka

No dostałam zaproszenie do tego projektu, ale w pytaniach trzeba było odpowiedzieć czy mam kamerkę internetową, odpowiedziałam, że tak, a później w wymaganiach było info o "bezpośrednich rozmowach przez kamerkę internetową przez 30 minut", to mnie trochę przeraziło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6085404 Napisano: 01.10.2015 23:16:17 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

leona napisał(a):

Wyszłam na 7.00 do lekarza, więc wyjątkowo poprosiłam teściową o odprowadzenie dzieci do przedszkola, żebym zdążyła do pracy. Wieczorem mąż odbiera telefon, że teściowa wie, gdzie są szyny do kolejki, którą kupiła wnukom pod choinkę - otóż są za naszą kanapą. Pokój dzieci jest w sporej odległości od naszej sypialni - nie było powodu tam iść. Teraz nie wiem czy śmiać się, czy płakać, że teściowa pod moją nieobecność tak dokładnie przewertowała wszystkie zakamarki  emotka   

moja jest identyczna...
Jak już musi zostać z dziećmi, bo ja akurat do lekarza czy do szpitala się wybieram, trzepie chyba każdy kąt...
Bo gdy wracam, nagle tysiąc rzeczy które ja mam w "nadmiarze" jej brakuje i tak bardzo by jej się teraz przydały...
A jak udaje greka, że nie wiem o co chodzi, albo jak mówię  że nie mam, to odpowiada :"masz, ja tam widziałam..."

Moja ciotka ma teściową, z którą obecnie mieszka, teściowa agentka szperała jej w sypialni gdy tylko nie było nikogo w domu i kradła jej ubrania, bieliznę, w które w życiu by się nie zmieściła, nawet papierosy, których sama nie pali emotka Ciotka musiała zamontować zamek do sypialni, bo podprowadzała jej dosłownie wszystko, chyba jakaś niestwierdzona kleptomania albo czysta złośliwość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6085397 Napisano: 01.10.2015 22:59:53 w Ambasadorinnowacji - Philips
Wrzucać 8 nagród na które może sobie pozwolić jedna osoba, raj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6084928 Napisano: 01.10.2015 11:46:21 w Pomocy!!!!
edzia21 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

maximus napisał(a):

czy ktoś pamięta czy na  wygranych biletach z tego roku na mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej są wpisane Pesele?

emotka

tak są emotka  ba, nawet ostatnio na bramce sprawdzali mi jego poprawność z peselem w moim dowodzie osobistym emotka


na ostatnim (z Gibraltarem) miałam nadrukowane nazwisko i pesel chyba też, ale nikt tego nie sprawdzał. przy wejściu kazali mi tylko odkręcić butelkę z napojem i wyrzucić korek  (jeżeli ktoś wie, dlaczego, niech mnie oświeci, bo do tej pory tego nie pojmuję emotka ) i tyle. przez bramkę przeszłam bez problemu i bez dowodu.

na meczu z Gruzją nie miałam nadrukowanych danych i sama je wpisywałam (też nikt nie sprawdzał) - ale to chyba zależy od konkursu, w którym się wygrało..

mnie właśnie na tym ostatnim peselowo "trzepali" emotka  i inne panie przede mną również. Natomiast na wcześniejszym meczu, nie! emotka

Zależy od szczęścia albo sprawdzą albo nie, mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby sprawdzali emotka Pamiętam, że wtedy co zalało stadion i mecz był na drugi dzień to ludzie wchodzili "z ulicy", jak ktoś znalazł jakieś skrawki biletów w kałużach i wpuszczali jak leci emotka
Edzia, może uznali, że narozrabiasz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6084715 Napisano: 30.09.2015 22:21:39 w GFK
Dostał może ktoś zaproszenie do nowego projektu realizowanego przez Havas Media Group ? Zapisaliście się? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6083366 Napisano: 29.09.2015 11:29:55 w GFK
Dzieci +10, chyba chodzi o dziecko 6-12 miesięcy, bo ja wpisałam datę urodzenia maj i odrzuciło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6079857 Napisano: 23.09.2015 22:39:52 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ja mam zaliczone, zdjęcia nie dodałam i nie mam sprzętu w profilu... Pisałam o prostownicy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0