Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6095005 Napisano: 16.10.2015 13:06:24 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):

Ja też nie wiem czy mam pilny stan,czy nie.Nie wiem bez badań jakie spustoszenie w kościach zrobiły leki,które muszę brać?Idzie zima i nie wiem,czy nie wychodzić,żeby sie nie połamć,czy właśnie wyjśc i może wtedy zrobią mi na cito badania na pogotowiu-obłęg jakiś:-(

Może trzeba było spróbować iść prywatnie do lekarza, który pracuje w szpitalu. U nas często tak robią, jeśli lekarz pracuje w szpitalu i się idzie do niego na prywatną wizytę i widzi wskazania albo chce sprawdzić to każe przyjechać do szpitala. Właśnie w ten sposób tata będzie miał robione badania, podczas dyżuru lekarki, do której poszedł prywatnie. Szczerze współczuję, tyle czasu czekać... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6094983 Napisano: 16.10.2015 12:42:20 w Wkurza mnie...
niunia-k napisał(a):

ondine napisał(a):

barszcz napisał(a):

ondine napisał(a):

Wkurzają mnie te skierowania od lekarza POZ do dermatologa... Kolejek to nie zmniejszyło, a po to, żeby dostać to skierowanie muszę zmarnować pół dnia w przychodni... I kolejny miesiąc oczekiwania na wizytę emotka

U mnie na wizytę u dermatologa,czeka się trzy dni.Gorzej do poradni osteoporozy do której mam skierowanie.Mam przyjechać w listopadzie,żeby wyznaczyli mnie na przyszły rok i to dopiero wkurza!!

Zwracam honor, znalazłam przychodnię, gdzie nawet z dnia na dzień się mogę zapisać i w której przyjmuje sprawdzony lekarz, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona emotka Za to we wrześniu chciałam zapisać tatę do kardiologa i był termin za 2 tygodnie, a później się okazało, że gdybyśmy nie załatwili tacie tej wizyty przez znajomą tego samego dnia, to już prawdopodobnie by taty nie było... Teraz jest po operacji i miał mieć kontrolę, zadzwoniłam i terminów już nie ma do końca roku. Do dermatologa bym wytrzymała 2 tygodnie, ale do kardiologa? Przecież to zagrożenie życia...

U nas jeżeli stan jest pilny to mówisz przy umawianiu się że to taki i taki stan to jest załatwiane najszybciej albo nawet poza kolejką.

Tylko w przypadku taty nie było wiadomo, że stan jest zły, lekarz rodzinny dał mu skierowanie "na wszelki wypadek", bo z jego badań wynikało, że wszystko jest OK, ale chciał mieć czyste sumienie. Dopiero kardiolog od razu skierowała tatę na oddział. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6094933 Napisano: 16.10.2015 12:01:19 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):

ondine napisał(a):

Wkurzają mnie te skierowania od lekarza POZ do dermatologa... Kolejek to nie zmniejszyło, a po to, żeby dostać to skierowanie muszę zmarnować pół dnia w przychodni... I kolejny miesiąc oczekiwania na wizytę emotka

U mnie na wizytę u dermatologa,czeka się trzy dni.Gorzej do poradni osteoporozy do której mam skierowanie.Mam przyjechać w listopadzie,żeby wyznaczyli mnie na przyszły rok i to dopiero wkurza!!

Zwracam honor, znalazłam przychodnię, gdzie nawet z dnia na dzień się mogę zapisać i w której przyjmuje sprawdzony lekarz, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona emotka Za to we wrześniu chciałam zapisać tatę do kardiologa i był termin za 2 tygodnie, a później się okazało, że gdybyśmy nie załatwili tacie tej wizyty przez znajomą tego samego dnia, to już prawdopodobnie by taty nie było... Teraz jest po operacji i miał mieć kontrolę, zadzwoniłam i terminów już nie ma do końca roku. Do dermatologa bym wytrzymała 2 tygodnie, ale do kardiologa? Przecież to zagrożenie życia... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6094919 Napisano: 16.10.2015 11:49:56 w GFK
Badanie multimedialne +10. Pytania były o kawę i o kremy. Zaznaczyłam, że najczęściej kupuję Soraya i odrzuciło. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6094749 Napisano: 15.10.2015 23:34:36 w Biedronka
snowflake napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

przed chwileczką było ok

emotka

ondine napisał(a):

Działa bez problemu emotka

emotka
U mnie przestała działać ( strona niedostępna bla bla bla...) jak chciałam wysłać hasło emotka  Może to znak, żeby je wysłać jutro?! emotka   emotka  

Dobrze, że w ogóle przypomniałaś, bo ja zadowolona piszę, że strona mi działa, a dopiero teraz uświadomiłam sobie, że nic dziś nie wysłałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6094746 Napisano: 15.10.2015 23:31:04 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie te skierowania od lekarza POZ do dermatologa... Kolejek to nie zmniejszyło, a po to, żeby dostać to skierowanie muszę zmarnować pół dnia w przychodni... I kolejny miesiąc oczekiwania na wizytę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6094744 Napisano: 15.10.2015 23:27:49 w Biedronka
snowflake napisał(a):

Działa Wam strona Mocy Nagród? emotka

Działa bez problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6094273 Napisano: 15.10.2015 11:32:48 w Wkurza mnie...
thefirm napisał(a):

Mnie wkurzaja zasady na tym forum. Jedyne forum z jakim się spotkałem w internecie które wymaga absurdalnych rzeczy tj dodania 3 konkursów w październiku. Może lepiej opłata msc tak z 200zl? Jeszcze więcej ludzi się zniechęci do tego forum. P.S.
Polak Polakowi Polakiem.

Polak to chciałby tylko BRAĆ. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6094260 Napisano: 15.10.2015 11:25:02 w Biedronka
U mnie obserwacje takie - nowe nazwisko nie "weszło", stare znów wygrywa. Chyba nie warto zmieniać nazwisk emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6094236 Napisano: 15.10.2015 10:58:11 w Sport
pioge7 napisał(a):

victorious napisał(a):

Tragedia. Siatkarze przegrali ze Słowenią 2:3 i odpadli z Mistrzostw Europy. Nie będzie medalu. emotka

Tez sie załamałem ale mówi sie trudno, za nimi ciężki rok, ledwo skoczyła sie liga światowa, potem puchar świata a teraz mistrzostwa, zaraz sezon ligowy a w styczniu turniej kwalifikacyjny,... Mają prawo być zmęczeni... Ja jestem z nich bardzo dumny, dali nam tyle satysfakcji i dumy, że przy przegranych meczach można powiedzieć tylko szkoda i czekać na kolejne medale. To są ludzie, nie roboty nie zawsze będą wygrywać... emotka  

To prawda, chociaż ja do tej pory nie mogę tego do myśli dopuścić, że odpadli.
I nie mogę zrozumieć, że nie zakwalifikowali się do Rio po Pucharze Świata.
Ale nieważne, wychodzi na to, że fakt, że z ME nie będzie kwalifikacji na IO okazał się dla nas bezbolesny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6094056 Napisano: 14.10.2015 22:25:16 w Pomocy!!!!
netka2000 napisał(a):

ondine napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Czy ktoś kupował buty na stronie eobuwie.com.pl ? Chodzi mi o to, czy są oryginalne.. chciałam kupić sobie emu (tak wiem, tragedia, brzydkie i jak można to nosić) ale mi się one podobają i w tym roku chciałam kupić oryginalne. Dlatego chciałabym wiedzieć, czy tam na pewno będą. 
Ktoś coś wie w tym temacie ?  emotka

Nie kupowałam, ale obstawiam, że śmiało można kupować. W ostatnim Avanti była gazetka tej strony (mam jakiś kod -40 zł na pierwsze zakupy, gdybyś była zainteresowana, nie wiem czy jest uniwersalny), więc nie sądzę, żeby się reklamował w taki sposób sklep z podróbkami emotka

Tylko nie mylić ebuty z eobuwie. Tym pierwszym mozna zaufać

A eobuwie nie? Bo ja właśnie mam ulotkę z eobuwie i lola.lola też pyta o eobuwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6093966 Napisano: 14.10.2015 19:56:01 w Pomocy!!!!
lola.lola napisał(a):

Czy ktoś kupował buty na stronie eobuwie.com.pl ? Chodzi mi o to, czy są oryginalne.. chciałam kupić sobie emu (tak wiem, tragedia, brzydkie i jak można to nosić) ale mi się one podobają i w tym roku chciałam kupić oryginalne. Dlatego chciałabym wiedzieć, czy tam na pewno będą. 
Ktoś coś wie w tym temacie ?  emotka

Nie kupowałam, ale obstawiam, że śmiało można kupować. W ostatnim Avanti była gazetka tej strony (mam jakiś kod -40 zł na pierwsze zakupy, gdybyś była zainteresowana, nie wiem czy jest uniwersalny), więc nie sądzę, żeby się reklamował w taki sposób sklep z podróbkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6093824 Napisano: 14.10.2015 16:47:36 w Biedronka
fryteczka napisał(a):

ondine napisał(a):

Chyba ruszyli z 10.10. emotka

teraz juz bez wiekszej selekcji emotka

Tym razem już migusiem emotka Jeszcze niedzielę obskoczą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6093821 Napisano: 14.10.2015 16:42:27 w Biedronka
Chyba ruszyli z 10.10. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6093587 Napisano: 14.10.2015 12:22:45 w Biedronka
O ruszyło powoli... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6093581 Napisano: 14.10.2015 12:19:06 w Biedronka
benasia napisał(a):

Moc się zacięła   emotka


Reszta haseł nie nadaje się na nagrodzenie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6093489 Napisano: 14.10.2015 11:02:44 w Biedronka
fryteczka napisał(a):

ondine napisał(a):

Długo już na tym dwudziestym ósmym miejscu stoi lista? emotka

juz 38 emotka

Teraz to ruszyli z kopyta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6093478 Napisano: 14.10.2015 10:54:25 w Biedronka
Długo już na tym dwudziestym ósmym miejscu stoi lista? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6092518 Napisano: 12.10.2015 22:36:16 w Pomocy!!!!
defed napisał(a):

Chcę dodać konkurs https://www.podstawawnetrza.pl/ , nie ma go w bazie (sprawdzam przez dodanie linku), a  po uzupełnieniu pozostałych okienek wyskakuje mi że konkurs jest juz w bazie i wyświetla sie link konkursu zupełnie odbiegającego tematycznie od mojego, o ten: http://www.e-konk.../110170#.VhwQ7Pntmko emotka

Dodaj na końcu linku / emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6091061 Napisano: 09.10.2015 17:03:02 w Biedronka
targicola napisał(a):

ondine napisał(a):

Będę wdzięczna za odpowiedź, bo robię akurat zakupy. Czy dwupak Pepsi 1,75 l nadaje się na moc? Nie ma go w regulaminie, może ktoś pytał?

jak najbardziej się nadaje.w moich dwupakach każda z flaszek jest konkursowo opisana emotka

Właśnie widzę, ale w regulaminie wszystkie czteropaki i dwupaki są wyodrębnione, a te nie, więc wolałam zapytać emotka  dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0