Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6099926 Napisano: 23.10.2015 16:35:44 w Biedronka
kreatia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

byly maile z 20  z mocy?

ja nie mam

brak z 19 i 20 na razie

U mnie z 19 właśnie przyszedł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6099824 Napisano: 23.10.2015 14:46:08 w WC - rozmowy o wszystkim
magalan83 napisał(a):

Gdzie mogę zamieścić link z 50% obniżką na weekend w mieście? Pomóżcie, nie chciałabym zaśmiecać tu i ówdzie 

https://www.e-kon...nizki.html?strona=69 Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6099822 Napisano: 23.10.2015 14:45:26 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie ubezpieczalnie i to jak chętnie biorą pieniądze na składki, a jak niechętnie je wypłacają... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6099811 Napisano: 23.10.2015 14:39:32 w Biedronka
mia napisał(a):

ksantypa napisał(a):

a moc zaliczyła "zgona"-czyżby ugięli sie pod wymyslnością naszych rymów częstochowskich i dochodzą do siebie

Obawiam się, że selekcja dziś będzie. emotka
Raz na jakiś czas ich tak nachodzi - akurat, kurza, w ten dzień, kiedy grałam...

Ja obstawiam, że jednak nie ma dziś selekcji, jest parę rodzinnych wygranych, jedna po drugiej, te same miejscowości i nazwiska, więc pewnie biorą jak leci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6099587 Napisano: 23.10.2015 10:29:15 w Biedronka
ziolko napisał(a):

czy w Waszych biedronkach są suchary Sunbites? bo u mnie nie ma emotka  

Nie ma, w ogóle nie ma u mnie w Biedronkach połowy rzeczy, o których piszecie, Lipton pojawił się niedawno, konkursowy, już są resztki i nie widzę, żeby dowozili, 7up nigdy nie widziałam w żadnej Biedronce w promieniu 30 km, Pepsi pojawia się sporadycznie, nie jest w stałej ofercie... Chyba na jakieś liche Biedronki trafiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6099388 Napisano: 22.10.2015 21:10:23 w Biedronka
mczarna napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

yasiris napisał(a):

słuchajcie, czy w Mocy Nagród przejdzie:
Pepsi 2x1,75 i
Lipton Cytr 2L ?
To mam wybite na paragonach - nie ma tych produktów w regulaminie i nie wiem co robić - grać na te paragony czy odpuścić?

Są to produkty PepsiCo? Są, więc jak najbardziej grać emotka Ja kupiłam regulaminową Lipton Peach Ice tea 2L i też tak mi nabiło.

i tak wszystkiego się dowiemy jak zaczną te przelewy robić...

Dokładnie. Ja mam dwa paragony co do których mam wątpliwości czy przejdą, dziś mi kasjerka wydrukowała ledwie widoczny, jak nie biorę nic na konkurs to takie rzeczy się nie zdarzają emotka Dobrze, że chociaż kupiłam tylko 1x produkty na konkurs, bo mam zapas, a być w Biedronce i nie wziąć nic to byłby grzech emotka , bo inaczej z reszty bym zrezygnowała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6099381 Napisano: 22.10.2015 21:06:59 w Biedronka
yasiris napisał(a):

słuchajcie, czy w Mocy Nagród przejdzie:
Pepsi 2x1,75 i
Lipton Cytr 2L ?
To mam wybite na paragonach - nie ma tych produktów w regulaminie i nie wiem co robić - grać na te paragony czy odpuścić?

Jeśli masz to na dwóch paragonach i dodatkowo na każdym z nich jeszcze Cheetos lub Lay's to możesz grać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6098234 Napisano: 21.10.2015 15:15:16 w Ambasadorinnowacji - Philips
Kamilos65 napisał(a):

Czy wy także macie problemy z zalogowaniem się do ambasadora ?

Nie, wszystko działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6098187 Napisano: 21.10.2015 14:36:07 w Biedronka
Pewnie ogarną dziś moc do soboty, ciekawe czy coś dalej pójdą emotka

Brzyskorzystewko - super nazwa miejscowości, która pojawia się w Mocy, pozdrawiam jeśli jest ktoś na forum z Brzyskorzystewka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6098169 Napisano: 21.10.2015 14:25:26 w GFK
lethe napisał(a):

Zarejestrowałam się co prawda w październiku tego roku i nie dostałam żadnej ankiety. Czy to norma? Ile czekaliście na swoje pierwsze ankiety?


Tak się właśnie czeka na te ankiety, czasem miesiącami, ale później mogą Ci dać np. kilka na raz. Wskazana jest cierpliwość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6098164 Napisano: 21.10.2015 14:23:24 w GFK
parysek10 napisał(a):

ondine napisał(a):

parysek10 napisał(a):

Akurat ja zawsze piszę, o co chodzi w konkretnej ankiecie, a jeśli pytania są ogólne, jak w przypadku ankiety "Finanse"
to taka wiedza na nic się nie zda. A informacja o punktach i tytule
ankiety może być przydatna, bo ludzie wiedzą wtedy że były wysyłane
jakieś ankiety i mogą sprawdzić, czy również ją dostali. Czy to naprawdę takie trudne do zrozumienia?

I jesteś przekonany, że cokolwiek się nie zaznaczy to się przejdzie dalej, skoro twierdzisz, że podpowiedź co zaznaczyłeś nic innym nie da? Zawsze warto to napisać, żeby ktoś mógł się zasugerować, nawet info, że ankieta jest ogólna, to też chyba nic trudnego.

Tak samo niczym trudnym nie jest ewentualne dopytanie, o co chodzi w danej ankiecie. Uważam za przesadę podawanie, czy trzeba zaznaczyć kobieta/mężczyzna itp. Może najlepiej podać odpowiedzi do każdego pytania? emotka

To trudne, bo czasem szukają tylko kilku/kilkunastu osób do uzupełnienia brakującej liczby ankiet i zanim ktoś zada pytanie i doczeka się odpowiedzi to już może być przekroczona liczba respondentów. Szkoda, że uważasz za przesadę, bo właśnie taki jest sens tego wątku. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6097982 Napisano: 21.10.2015 12:30:24 w GFK
parysek10 napisał(a):

Akurat ja zawsze piszę, o co chodzi w konkretnej ankiecie, a jeśli pytania są ogólne, jak w przypadku ankiety "Finanse"
to taka wiedza na nic się nie zda. A informacja o punktach i tytule
ankiety może być przydatna, bo ludzie wiedzą wtedy że były wysyłane
jakieś ankiety i mogą sprawdzić, czy również ją dostali. Czy to naprawdę takie trudne do zrozumienia?

I jesteś przekonany, że cokolwiek się nie zaznaczy to się przejdzie dalej, skoro twierdzisz, że podpowiedź co zaznaczyłeś nic innym nie da? Zawsze warto to napisać, żeby ktoś mógł się zasugerować, nawet info, że ankieta jest ogólna, to też chyba nic trudnego. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6097888 Napisano: 21.10.2015 10:52:50 w GFK
parysek10 napisał(a):

Finanse + 75

emilka211288 napisał(a):

Kosmetyki +70

Domino123 napisał(a):

Kosmetyki dla dzieci + 70 emotka

Czytaliście pierwszy wpis?
"Piszcie jakie macie ankiety i jak odpowiedzieć na nie aby dostać pt"
Po co komuś informacja ile punktów zdobyliście? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6097673 Napisano: 20.10.2015 22:58:56 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie już te spoty wyborcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6097003 Napisano: 20.10.2015 15:22:11 w GFK
Twoje zwyczaje +10, odrzuciło do razu jak zaznaczyłam, że jestem kobietą, co za dyskryminacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6096043 Napisano: 18.10.2015 21:30:53 w Wkurza mnie...
ultrixx napisał(a):

Z dwojga złego to może dobrze, ze przychodzisz to dziadostwo teraz, bo w czasie ciąży taka  pierwotna infekcja mogłaby się skończyć tragicznie.

Już na szczęście minął ponad miesiąc od tej mojej choroby emotka Ale chyba nie ma gwarancji, że jeszcze kiedyś tego nie złapię, choć mam nadzieję, że nie i nikomu nie życzę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6096028 Napisano: 18.10.2015 21:16:58 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

ondine napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie moja pierwsza w życiu angina......... to po prostu jest jakiś koszmar.......... emotka emotka emotka

Doskonale rozumiem, przechodziłam przez to miesiąc temu, przez tydzień nie jadłam i mało co piłam, bo nawet dziąsła miałam zajęte anginą... Przeleżałam 2 tygodnie w łóżku, najpierw antybiotyk, potem zastrzyki i w rezultacie dopiero po 1,5 tygodnia zaczęło mi lekko przechodzić emotka
Także dużo zdrowia i cierpliwości życzę emotka

Ondine, bo Ty nie miałaś anginy, tylko wirusa Herpes, czyli pierwotny wirus opryszczki  emotka  Przechodziłam przez to kilka lat temu, znajomy dostał zastrzyki, leżał w szpitalu, a mnie uratowała dentystka, która pół nocy siedziała nad książkami i szukała przyczyny takiego stanu dziąseł. Oczywiście pierwsza diagnoza to angina. Choroba trwa równe 2 tygodnie, wystarczy używać tantuum verde w sprayu. Bolesne jak choinka, ale nic tego nie zmieni ani nie przyspieszy, zastrzyki były całkowicie zbędne. Najłatwiej zarazić się tym w piaskownicy, jeśli masz dzieci.   

Przeraziłaś mnie. Nie wiem co to ten pierwotny wirus opryszczki, bo nigdy w życiu opryszczki nie miałam, nawet takiej "zwykłej"  emotka
U mnie się zaczęło od gigantycznych węzłów chłonnych i gorączki, później jednocześnie dziąsło i gardło. Też byłam u dentystki, bo na początku myślałam, że to może od zęba, ale to wykluczyła i powiedziała, że mam stan zapalny dziąseł, który pewnie jest spowodowany właśnie anginą. Lekarz przepisał mi te zastrzyki, zlecił morfologię i OB, wyniki były standardowe czyli "coś tam" podwyższone, powiedział, że to normalne podczas infekcji. Mam nadzieję, że nigdy w życiu czegoś takiego nie będę już miała, bo najgorszemu wrogowi nie życzę  emotka Dzieci nie mam, ale przebywałam w tym okresie prawie codziennie w szpitalu, może tam gdzieś to złapałam.
Dzięki za uświadomienie, bo do końca życia byłabym przekonana, że miałam najgorszą anginę świata, a wychodzi na to, że przy tym angina to... pikuś  emotka Zaraz o tym poczytam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6095912 Napisano: 18.10.2015 12:51:20 w Wkurza mnie...
lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie moja pierwsza w życiu angina......... to po prostu jest jakiś koszmar.......... emotka emotka emotka

Doskonale rozumiem, przechodziłam przez to miesiąc temu, przez tydzień nie jadłam i mało co piłam, bo nawet dziąsła miałam zajęte anginą... Przeleżałam 2 tygodnie w łóżku, najpierw antybiotyk, potem zastrzyki i w rezultacie dopiero po 1,5 tygodnia zaczęło mi lekko przechodzić emotka
Także dużo zdrowia i cierpliwości życzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6095486 Napisano: 16.10.2015 22:16:43 w GFK
agusia222 napisał(a):

koki napisał(a):

Badania Multimedialne +10

mam i ja emotka

Piszcie co zaznaczacie, żeby inni mogli się zasugerować... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6095110 Napisano: 16.10.2015 14:50:37 w Wkurza mnie...
violetta napisał(a):

ondine napisał(a):

barszcz napisał(a):

Ja też nie wiem czy mam pilny stan,czy nie.Nie wiem bez badań jakie spustoszenie w kościach zrobiły leki,które muszę brać?Idzie zima i nie wiem,czy nie wychodzić,żeby sie nie połamć,czy właśnie wyjśc i może wtedy zrobią mi na cito badania na pogotowiu-obłęg jakiś:-(

Może trzeba było spróbować iść prywatnie do lekarza, który pracuje w szpitalu. U nas często tak robią, jeśli lekarz pracuje w szpitalu i się idzie do niego na prywatną wizytę i widzi wskazania albo chce sprawdzić to każe przyjechać do szpitala. Właśnie w ten sposób tata będzie miał robione badania, podczas dyżuru lekarki, do której poszedł prywatnie. Szczerze współczuję, tyle czasu czekać... emotka

cała służba zdrowia jest chora, ja musiałam zrobić córce prywatnie badanie, którego wykonanie razem z wynikiem trwa pół godziny,  chcąc je zrobić za darmo musiałabym spędzić 2 noce w szpitalu, bo inaczej im nie refundują emotka beznadzieja

Macie rację, ale nic na to poradzić nie możemy... Czekać w tych chorych kolejkach albo zarabiać fortunę i leczyć się prywatnie...

ziolko, będzie jeszcze gorzej, bo piesi będą mieć coraz więcej praw i będą wpadać ni stąd, ni zowąd na ulicę, bo im się należy emotka Bardzo się wszystkim spieszy, ryzykują nawet życie, to chore.
Mnie denerwuje jak łażą poubierani na czarno w nocy, bez jakichkolwiek odblasków i to jeszcze środkiem drogi... Wyświetl w wątku >>
0 0