Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6107386 Napisano: 05.11.2015 19:00:11 w Pomocy!!!!
burza94 napisał(a):

koper napisał(a):

Nie musisz nikogo prosić. Ustawiasz na taśmie produkty na pierwszy paragon, stawiasz taki plastikowy ogranicznik oddzielający zakupy, wykładasz produkty na drugi paragon, ogranicznik i zakupy na trzeci paragon.
Kasjerka pewnie nawet tego nie skomentuje , to żaden wstyd...

Nie lubię innym komplikować życia. Kasjerka może nie skomentuje, ale ludzie czekający za mną w kolejce i owszem.

Niech komentują, czym się przejmujesz? Mi się nigdy nie zdarzyło, żeby ktoś komentował, a nawet jeśli, to miałabym to gdzieś, zawsze można przejść do kasy obok, a poza tym bez przesady, to nie zajmuje nie wiadomo ile czasu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6107008 Napisano: 05.11.2015 12:36:15 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

slonko365 napisał(a):

ondine napisał(a):

Ja mięso jadam, bardzo chętnie, ale dla mnie porównanie świni z psem jest trochę śmieszne emotka

Wiesz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia emotka  Ktoś, kto ma w domu świnkę jako zwierzątko domowe - a o są podobno bardzo inteligentne i czyściutkie zwierzątka - by Cię zlinczował za tak wypowiedź emotka  To raczej nie o gatunek chodzi, ale o nasz osobisty stosunek do zwierzaka. Jeśli spędziliśmy z nim kilkanaście lat i był naszym przyjacielem i członkiem rodziny, to po prostu jego krzywda i strata boli. A jak kogoś nie znamy, i zobaczymy w wiadomościach zdjęcia z jakiejś masakry to powiemy "o jejku" i dalej będziemy jeść kolację.

A w czym pies jest lepszy od swinki? Zwierzak to zwierzak, nie ma znaczenia czy to wiewiórka czy pies czy świnia. To co nasz pies to przyjaciel prawie jak człowiek,a pies ten którego jedzą u chinczyka to tylko jedzenie?  
Kończę bezsensowną dyskusję, dla mnie pies to po prostu pies i nie uwazam go za człowieka. KONIEC.

Dla mnie pies to przyjaciel, często lepszy niż człowiek, na pewno bardziej wierny, wdzięczny i oddany. Ze świnią tego nie doświadczyłam emotka . Nikt tu w dyskusji nie uważa psa za człowieka, ale czy człowiek, który mówi do zrozpaczonego człowieka (bez względu na powód) "nie rób szopki" naprawdę ma szacunek do ludzi? Faktycznie, bezsensowna dyskusja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6106870 Napisano: 05.11.2015 10:29:30 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

ondine napisał(a):

Ja mięso jadam, bardzo chętnie, ale dla mnie porównanie świni z psem jest trochę śmieszne emotka

Wiesz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia emotka  Ktoś, kto ma w domu świnkę jako zwierzątko domowe - a o są podobno bardzo inteligentne i czyściutkie zwierzątka - by Cię zlinczował za tak wypowiedź emotka  To raczej nie o gatunek chodzi, ale o nasz osobisty stosunek do zwierzaka. Jeśli spędziliśmy z nim kilkanaście lat i był naszym przyjacielem i członkiem rodziny, to po prostu jego krzywda i strata boli. A jak kogoś nie znamy, i zobaczymy w wiadomościach zdjęcia z jakiejś masakry to powiemy "o jejku" i dalej będziemy jeść kolację.

No dokładnie, dlatego ja zawsze psów będę bronić, bo traktuje je jako przyjaciół człowieka, świnki nie, ale zrozumiem kogoś, kto ma w domu świnkę i nie nazwałabym szopką tego, gdyby płakał po jej stracie emotka
cherry_coke ja bym za moim psem skoczyła w ogień, bez dwóch zdań emotka   Ale to oczywiście nie o to chodzi, żeby komuś mówić, że ma kochać zwierzęta i już, bo to indywidualna sprawa każdego człowieka, szanujemy swoje zdanie i już, mnie najbardziej to oburzyło, że można czyjś smutek i stratę (naprawdę, nieważne z jakiego powodu) nazwać szopką, przekroczoną granicą czy inne takie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6106749 Napisano: 04.11.2015 22:26:52 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Pewnie czesc z Was mnie pojedzie ale co tam-wkurza mnie takie rozczulanie sie nad psem pomimo,ze sama mam psa.To zwierze i szanuje zwierzeta,ale no nie robmy z tego szopki.

Tylko widzisz, tutaj nie chodzi "tylko" o śmierć zwierzaka, która już sama w sobie może być bardzo bolesną sprawą dla osoby, która była z nim związana. Dodatkowo chodzi jeszcze o podjęcie decyzji o uśpieniu psa - z jednej strony serce się kraje na myśl o takiej decyzji, a z drugiej ktoś ją musi podjąć, jeśli zwierzak cierpi. Ja tutaj nie widzę żadnej szopki. A nawet gdyby ktoś przekroczył jakieś tam granice (choć pytanie, gdzie właściwie miałaby taka granica przebiegać), to smutek i żal i poczucie przytłoczenia tak ciężką i nieodwracalną decyzją i tak by to usprawiedliwiało jak dla mnie.

A zupełnie inną kwestią są częste sytuacje, gdy osoby bardzo zaangażowane w obronę praw zwierząt (choć nie wiem, czy nie jest to głównie na pokaz), mam wrażenie nie widzą poza tymi zwierzakami świata i głodne dziecko by kopnęły w tyłek gdyby nie miało futerka. Nie stosuję tu żadnych uogólnień, że jak ktoś kocha zwierzaki to coś z nim nie halo, ale rzeczywiście czasem mnie zastanawia, czy odrobinki energii poświęcanej zwierzętom te osoby nie mogłyby poświęcić ludziom. Ale to taka dygresja nie odnosząca się do nikogo z moich przedmówców, a pokazująca tylko zjawisko, które być może leży u podstaw tych wszystkich dyskusji "miłośnicy zwierząt" kontra "miłośnicy ludzi" emotka

Jak dla mnie czymś innym jest przesadzone "rozczulanie się" nad zwierzętami ogólnie, szczególnie gdy ktoś mięsko to a i owszem jada, ale smutek po stracie konkretnego, bliskiego zwierzaka zasługuje na uszanowanie i przytulenie - pioge7 emotka

Zdecydowanie więcej jest (i będzie) fundacji pomagających ludziom niż zwierzętom. Ja się nie dziwię, że są osoby, które wolą pomagać zwierzętom, człowiek o pomoc poprosić potrafi, a pies nie. Musi być równowaga, jedni muszą pomagać ludziom, inni zwierzętom.
Ja mięso jadam, bardzo chętnie, ale dla mnie porównanie świni z psem jest trochę śmieszne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6106652 Napisano: 04.11.2015 19:08:42 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Nie zamierzam mowic,ze jestes psychiczny nie znam Cie a i kompetencji w tej kwestii nie mam.Chodzi mi tylko o granice,ktorych sie nie powinno przekraczac.Inaczej niedlugo bedzie wiecej schronisk dla zwierzat niz domow pomocy dla dzieci.

Każdy powinien sam sobie wyznaczać tę granicę. Ja mam na przykład totalnie inne zdanie na ten temat i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, mimo, że przekraczam zdecydowanie Twoją granicę (ale nie moją). emotka
Każdy ma swoje poglądy, ale nie powinno się nazywać utraty czyjegoś przyjaciela (bez znaczenia czy jest on człowiekiem czy psem) "szopką"... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6106491 Napisano: 04.11.2015 15:30:17 w Ambasadorinnowacji - Philips
malenka napisał(a):

Szukam podpowiedzi czego dotyczyło zadanie "Wypełnij ankietę dot. higieny jamy ustnej!" i jakiego komentarza oni ode mnie oczekują? Ankieta się nie otwiera, a nie mogę przejść do kolejnych wyzwać póki nie wypełnię tego zadania.

Trzeba było napisać sugestie dotyczące irygatora Sonicare Airfloss emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6106258 Napisano: 04.11.2015 10:59:56 w Wkurza mnie...
pioge, współczuję, też przez to przechodziłam i musiałam podjąć tą samą decyzję, niestety psy żyją krócej niż my i nie mamy na to wpływu... Jeśli cierpiał to na pewno jest mu teraz lepiej. Przykro mi... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6105290 Napisano: 02.11.2015 19:19:32 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję i ja wszystkim!!! emotka
Wasze świetne wygrane to motywacja dla nas emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6105154 Napisano: 02.11.2015 17:07:44 w Biedronka
iaziaz napisał(a):

asante napisał(a):

mmagd napisał(a):

kreatia napisał(a):

I jak tam łiskasy? Poszło info? Może być PW  emotka

A może ktoś pochwali się na forum  emotka

W Mdw jest wpis o wygranej - ktoś wie w jaki sposób informują?

to mógł byc zwrot z whiskasa

Nie, 20 tys. emotka  Mieli wysyłać najpierw maile, potem dzwonić, ale może od razu dzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6105013 Napisano: 02.11.2015 15:03:26 w Ambasadorinnowacji - Philips
lilithbb napisał(a):

Na jakie pytanie zostawialiście odpowiedź wypełnij ankietę dot jamy ustnej?
Na pyt zostaw nam swoje sugestie?

Tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6104714 Napisano: 01.11.2015 22:36:52 w Sport
To był świetny mecz emotka Brawo dla Agi, możemy być z niej dumni! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6104590 Napisano: 01.11.2015 11:15:36 w Ambasadorinnowacji - Philips
monia24 napisał(a):

Jeżeli ktoś już zrobił Philipsa to dorzucili nową ankietę za 10 pkt. Warto wrócić i wypełnić.

Warto skopiować pytanie otwarte, zanim się wyśle ankietę, bo trzeba też je wpisać w Wyzwaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6104463 Napisano: 31.10.2015 18:06:15 w Ambasadorinnowacji - Philips
luko922 napisał(a):

malenka napisał(a):

luko922 napisał(a):

Jakoś nie mogę nigdzie znaleźć na polskich stronach modelu maszynki, którą mam testować (S731012). Dziwne... 

Nie ta?
http://zakupy-wne...-dostawa,6492391,63/

Tak, to będzie pewnie ta. Jakoś nigdzie więcej jej nie widzę emotka

Jest ich sporo, na stronie Media Markt, na Allegro, tylko wpisz z ukośnikiem S7310/12 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6103836 Napisano: 30.10.2015 13:25:21 w SZUKAM....
rkvi napisał(a):

Proszę o pomoc: przedwczoraj dodałam konkursy, których nie było w bazie, do dziś nie mam odblokowanego dostępu do niektorych wątków. Czy to oznacza, że nie zaliczyło mi tych konkursów, czy mam po prostu uzbroić się w cierpliowość?

Jeśli są już w bazie to sprawdź, kto nadesłał konkurs. Jeśli nie Ty, to prawdopodobnie ktoś Cię ubiegł. A jeśli nie ma ich w bazie to musisz uzbroić się w cierpliwość. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6102962 Napisano: 29.10.2015 12:58:35 w Biedronka
pchela napisał(a):

lolka182 napisał(a):

xpac napisał(a):

lolka182 napisał(a):

giulietta napisał(a):

lolka182 napisał(a):

ilosto3995 napisał(a):

Plusem jest to że w "20marzeń"  zwycięskie odpowiedzi będą ogólnodostępne ,bynajmniej obędzie się bez przekrętów. emotka

ale jakie pewnie  będzie komentowanie, obrażanie zwycięzców, rozkładanie haseł na czynniki pierwsze - jak to mówią coś za coś

za oryginalne hasła będą tylko gratulacje emotka plagiat niestety jest przestępstwem.... 

oczywiście plagiatów nikt nie popiera ! ale już słyszę te głosy ; moje było lepsze, dno itp ale może tak nie będzie emotka  powodzenia wszystkim życzę! 

A że tak się zapytam, do kiedy mają czas na powiadomienie??:)

wg regulaminu do 02.11

wydaje mi się, że mają czas do 21.11...?

Wyłanianie zwycięzców 26-30.11, do 2.11. powiadamiają przez e-mail, a 2.11. telefon. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6102603 Napisano: 28.10.2015 19:13:36 w Biedronka
Ja proponuję przenieść już całkiem temat Mocy tam, nie tylko temat przelewów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6101819 Napisano: 27.10.2015 14:00:05 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

renia577 napisał(a):

Dostaliście już wszystkie odznaki za poprzedni etap?Ja mam tylko Poznaję i Angażuję zaliczone.

u mnie to samo

To normalne, długo sprawdzają zadania z Tworzę. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6101179 Napisano: 26.10.2015 13:27:11 w GFK
michałek13 napisał(a):

masza napisał(a):

u mnie przeszło 80% ankiety ; bambino +5 osob  i potem ; dziękujemy + 10 pktów , a wypełniłam prawie całą ankietę emotka

Wczoraj miałam dokładnie to samo emotka

Napiszcie do nich, najczęściej dopisują punkty za takie coś... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6100192 Napisano: 23.10.2015 22:13:03 w Biedronka
evita napisał(a):

Powiem Wam, że ja się ucieszę, jak ktokolwiek z nas dostanie przelew z Mocy emotka Oni tyle tego mają, że jak nie ogarną, to aż strach .... I żal pisać reklamacje - kto to przeczyta. Wszystkie paragony mam obfocone, ale ten długi czas...

Myślisz, że braliby się w ogóle za taki konkurs gdyby zakładali, że nie dadzą sobie z tym rady? emotka
Myślę, że wystarczy dobra baza danych na bieżąco uzupełniania, jeśli mają dobrą organizację pracy to bez problemu sobie poradzą z tym, jakichś mega opóźnień nie mają, więc bądźmy dobrej myśli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6100185 Napisano: 23.10.2015 22:09:45 w WC - rozmowy o wszystkim
laurette napisał(a):

co sądzicie o takich "konkursach" - dostaję dość często info na @ tylko produkty się zmieniają

Alicja, pomóż nam przetestować nowe Dove antyperspiranty ZA DARMO!

Potrzebujemy tylko 4 wolontariuszy.
  Którą paczkę chcesz otrzymać? 
Pomóż nam przetestować nowe Dove antyperspirantyza darmo!

Jaki jest nadawca? emotka
Chodzi o adres, nie o nazwę wyświetlaną. Wyświetl w wątku >>
0 0