Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6113362 Napisano: 17.11.2015 16:22:52 w Wkurza mnie...
Jak dobrze, że mam wszystko za darmo, włącznie z bankomatami emotka

A mnie wkurzył jakiś palant, który wydzwaniał do mnie całe dwa dni, w końcu odebrałam, a ten w imieniu Orange z "genialną" propozycją. Jak powiedziałam, że wszystko spoko, ale ja wydaję mniej na telefon niż mi proponuje to się po prostu rozłączył w połowie mojego zdania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6112453 Napisano: 16.11.2015 11:49:59 w Pomocy!!!!
banka-manka napisał(a):

Szukam sklepów stacjonarnych lub internetowych, które robią naturalne kosmetyki - zależy mi na mydełkach, coś w stylu ministerstwadobregomydła, ale tańsze/inny asortyment. Zwłaszcza stacjonarnie co by nie płacić za wysyłkę. Może ktoś zna coś godnego polecenia?

Przychodzi mi do głowy Stara mydlarnia, ale nie wiem jak cenowo emotka
Co do przelewu to pewnie dziś przyjdzie, był weekend emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6112275 Napisano: 15.11.2015 23:33:56 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

co myślicie o kamerach we własnym domu? żeby przekazywały obraz na żywo, przez całą dobę? 
Ma to sens, czy to totalna głupota?
Przykładem jest rodzina z Poznania, która zamontowała u siebie 12 kamer 
http://logopol.pl/ 

Mają jakieś zapędy na Kardashianów chyba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6110989 Napisano: 13.11.2015 00:01:27 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Dalej jest małe okienko, przynajmniej u mnie emotka
W tym temacie mi na przykład w ogóle nie pojawia się duże, odświeżam i odświeżam i nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6110952 Napisano: 12.11.2015 22:30:23 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

ondine napisał(a):

A propos odstresowania się - W Biedronce od 16.11. będą puzzle dwa wzory w cenie 19,99 zł, więc dobry czas na wypróbowanie emotka 1000 + 500 elementów!
W Lidlu 1000 elementów za 17,99 emotka

A mnie wkurza to małe okienko na forum i brak możliwości cytowania emotka

puzzle są fajne pod warunkiem, że to nie samo niebo lub ocean z 1000 kawałków emotka  

Przychodzi facet do sklepu z puzzlami i mówi:
- Proszę puzzle z wieloma częściami.
Sprzedawczyni daje 100 puzzli.
- Niech pani sobie nie żartuje, jestem zawodowcem.
Daje mu 500 puzzli.
- Takie to układam w 10 minut.
Daje mu 1000 puzzli.
- Takie moje dzieci układają w 30 minut.
- No niech pan idzie na drugą stronę ulicy, tam jest piekarnia, kup sobie tam bułkę tartą i złóż rogala

Hahaha, dokładnie, to fakt, wtedy to może zacząć być frustrujące a nie odprężające emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6110898 Napisano: 12.11.2015 20:15:50 w Wkurza mnie...
A propos odstresowania się - W Biedronce od 16.11. będą puzzle dwa wzory w cenie 19,99 zł, więc dobry czas na wypróbowanie emotka 1000 + 500 elementów!
W Lidlu 1000 elementów za 17,99 emotka

A mnie wkurza to małe okienko na forum i brak możliwości cytowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6110896 Napisano: 12.11.2015 20:10:48 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Właśnie miałam taki sam screen dodać...
Wcześniej trzeba było odświeżyć kilka razy i było to denerwujące, ale do przeżycia, teraz nawet kilka razy nie pomaga i już tracę cierpliwość... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6110246 Napisano: 11.11.2015 00:30:39 w GFK
elotta napisał(a):

jakiś czas temu się zarejestrowałam, ciekawe kiedy w końcu dostanę zaproszenie do ankiety emotka

To trwa czasem bardzo długo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6110210 Napisano: 10.11.2015 22:33:27 w Kupię...
Pilnie kupię kody do CC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6109945 Napisano: 10.11.2015 13:59:56 w Kupię...
Szukam pilnie dwóch kodów do CC w dobrej cenie emotka PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6109791 Napisano: 10.11.2015 10:27:07 w Wkurza mnie...
synk napisał(a):

giulietta
akurat w moin przypadku wygląda to na działania allegro - bo nie mam na razie prośby o dokumenty, mam konto zablokowane, nie moge kupować, sprzedawać i mam taki czerwony komunikat na górze przy zalogowaniu.

Dziwne, że tak od razu zablokowali. Jak miałam aukcję niezgodną z regulaminem to mi ją po prostu usunęli, ale żeby od razu blokować konto... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6109700 Napisano: 09.11.2015 23:20:19 w Biedronka
agamaty napisał(a):

dostałam dziś maila od Mocy Nagród z prośbą o uzupełnienie paragonu do wygranej z 18 września.... Choroba... no nie mam tego paragonu. Niestety nie zapisywałam sobie co i kiedy odsyłałam, ale akurat ten paragon pamiętam, bo była na nim pierwsza Tropicana, jaką udało mi się kupić. Mam z tego dnia pozostałe paragony z kolejnymi numerami na inny konkurs nabyte...  No nie udowodnię, że go wysłałam, ale przecież nie włożyłam chyba do koperty samego oświadczenia, bo niby z maila wynika, że oświadczenie mają, Ech... no cóż, za gapowe się płaci, może przypięłam spinaczem i się odpiął? No cóż, bywa emotka
Ale skoro weryfikacja w toku to może niedługo pójdą kolejne przelewy emotka

Nie jesteś pierwszą osobą z takim mailem, Snowflake pisała, że jej brat też takiego maila dostał. Jakie jest prawdopodobieństwo, że nie włożyłaś tego paragonu do koperty? Dla mnie trochę bardziej prawdopodobne jest to, że się poodpinały i pogubiły przy wyciąganiu oświadczeń z koperty. Nieciekawie to faktycznie nie sposób udowodnić to, że te paragony były. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6109027 Napisano: 09.11.2015 10:09:57 w Pomocy!!!!
kreatia napisał(a):

taalvikki napisał(a):

kreatia napisał(a):

bzowapani napisał(a):

taalvikki napisał(a)
 jednak grzecznie kasjerce wyjaśnisz, że chcesz mieć na 3 paragonach. przyczyny podawać nie musisz, ale kultura jednak jest fajna i sprawia, że milej się pracuje, a kasjerka nie musi się dopytywać, o co chodzi. tylko, za przeproszeniem, buc, ustawia ograniczniki i ani be ani me. 

Ty tak nan serio ?   To już nie wystarczy powiedzieć "dzień dobry" i "do widzenia"?  :P


no na serio. tzn przynajmniej ja, kiedy już muszę wziąć na dwa paragony (rzadko to robię), to mówię: "dzień dobry, czy mogłabym prosić o nabicie na dwa paragony?" itp. jakoś tak mi jest prościej, bo mówię kasjerce od razu, o co mi chodzi. 

Według Twoich słów wychodzi na to, że jestem bucem, a uważam się za całkiem kulturalną osobę. Nie uważam, żeby konieczne było tłumaczenie się kasjerce. 

Nie jesteś "bucem". Jesteś normalną, kulturalną osobą.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6108974 Napisano: 08.11.2015 23:58:37 w Pomocy!!!!
monikar napisał(a):

Czy jeśli mój przelew zostanie zaksięgowany na koncie drugiej osoby można go jeszcze jakoś anulować?

Nie. Musisz za pośrednictwem banku zwracać się do tej osoby, żeby przelała pieniądze, jeśli nie wyrazi zgody to tylko sądownie. Poza tym... banki też pobierają opłaty za pośrednictwo w takich sytuacjach. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6108973 Napisano: 08.11.2015 23:56:58 w Wkurza mnie...
marionzzz napisał(a):

koncert Adele w NY z Eski był tak blisko emotka emotka
najgorsze jest to dawanie nadziei a później takie rozczarowanie emotka emotka

mimo wszystko gratuluję wygranej osobie...

Załatwiłeś/aś wizę na ten cel? Pytam z ciekawości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6108776 Napisano: 08.11.2015 12:04:26 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

ondine napisał(a):

Współczuję... emotka Ja mam nad sobą dwójkę dzieciaków, tatę gitarzystę i co sobotę i niedzielę budzi mnie albo gitara, wystukiwanie rytmu na stole albo "mamoooooooo!" i bieg stada koni po suficie, nie mówiąc już o tym jak xbox idzie w ruch, wtedy sufit się wali emotka

Ja mam kawalera nad sobą i piętro niżej (tylko ten trochę cichszy, bo kawaler nie z wyboru emotka ) a między nimi Ja: mama z dwojką dzieci w wieku żlobkowo-przedszkolnym. Najlepiej jak się gonią na jeździkach - na żadnych zawodach formuły tego nie zobaczysz. Wiem co czujesz i wspolczuję, ale dzieci to dzieci i nikt z nas z rączkami na kolanchach dzieciństwa nie przeżył emotka

Szczerze powiedziawszy, nie przeszkadza mi to, bo to na szczęście moje siostrzenice, więc patrzę na to bardziej przychylnym wzrokiem, nie wiem czy też by tak było gdyby to były "obce" dzieci, czasem żartujemy z kuzynką, że dobrze, że to właśnie my mieszkamy pod spodem, a nie ktoś obcy emotka Choć duszą pedagogiczną nie jestem kompletnie to chyba bym i tak zrozumiała - wiadomo jak to jest w bloku emotka Wolę mieć pobudkę rano niż w środku nocy słuchać odgłosów miłości i disco-polo emotka Nad kuzynką (tą nade mną) swego czasu pomieszkiwał starszy pan, biznesmen, baaardzo bogaty, który sobie przywoził koleżankę "na lewo" i też miała takie "atrakcje" jak Ty... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6108770 Napisano: 08.11.2015 11:25:31 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

Ja mam nad sobą 35letniego "wiecznego kawalera". Przychodzi mi to do domu z imprezy o 3ej nad ranem i tylko szpileczki, odgłosy "miłości" słychać i jak nie "ona tańczy dla mnie" to "Ciapaty please don't break my heart" emotka emotka emotka

Współczuję... emotka Ja mam nad sobą dwójkę dzieciaków, tatę gitarzystę i co sobotę i niedzielę budzi mnie albo gitara, wystukiwanie rytmu na stole albo "mamoooooooo!" i bieg stada koni po suficie, nie mówiąc już o tym jak xbox idzie w ruch, wtedy sufit się wali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6108768 Napisano: 08.11.2015 11:20:29 w WC - rozmowy o wszystkim
Po prostu niektórzy ludzie nie obchodzą świąt, np. świadkowie Jehowy i oni nie dają sobie prezentów, nie trzeba być  buntownikiem emotka
Zegar super pomysł! Możesz też zrobić własnoręcznie jakąś na przykład ozdobę świąteczną, choinkę z makaronu, z szyszek czy ze sznurka, dekorację na choinkę (np. pierniczki czy z masy solnej). Łatwo też zrobić różne pierdółki z masy solnej np. aniołka z imieniem dziecka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6108687 Napisano: 07.11.2015 21:04:28 w GFK
Usługi telekomunikacyjne +10. Zaznaczyłam, że nie mam dzieci na utrzymaniu i przeszło. Dalej, że mam telewizję z Cyfrowego Polsatu i UPC, resztę (telefon domowy, komórkowy i Internet) Orange i odrzuciło. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6107387 Napisano: 05.11.2015 19:01:31 w WC - rozmowy o wszystkim
Monika11 napisał(a):

http://www.ciezarowkicocacola.pl/
Może kogoś zainteresuje
startują od 1 grudnia emotka

Byłam w tamtym roku, na żywo robią wielkie wrażenie, a oprócz samych ciężarówek fajne atrakcje są na miejscu dla dzieci i nie tylko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0