Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6122946 Napisano: 01.12.2015 12:55:08 w GFK
michałek13 napisał(a):

Przysłali ankieta DZIECI ja zaznaczyłam dwoje dzieci 0-2 lat i drugie 3-...
Istotne jest to dziecko w przedziale 0-2, bo o to dziecko są dokładne pytania.
Ankieta dotyczy melka modyfikowanego, według mnie nie ma nastawienia na daną markę.

Dokładnie tak samo, ale warto zaznaczyć Bebiko, bo późniejsze pytania były często o brzuszek i o rozwój brzuszka dziecka, a Bebiko kładzie na to nacisk w reklamach, więc myślę, że właśnie o to mleko chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6122898 Napisano: 01.12.2015 11:41:26 w Wkurza mnie...
benasia napisał(a):

wkurza mnie nawał reklam z każdej strony gdy otworzę Mozille, z Google Chrome nie miała problemu bo mam AdBlock - czym sie pozbyć dziadostwa na Mozilli?

Musisz zainstalować AdBlock na Mozilli, ja też mam zainstalowany i nie ma żadnych reklam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6121586 Napisano: 29.11.2015 11:10:55 w Paragony
Ostatni dzwonek na paragon Pluszowe Święta Coca-Cola! Proszę o info do 17, bo do tej pory będę na zakupach  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6121332 Napisano: 28.11.2015 13:22:24 w Paragony
Jeśli ktoś jest chętny na paragon na loterię "Pluszowe Święta" Coca-Cola to proszę o PW  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6120944 Napisano: 27.11.2015 16:07:10 w Paragony
Sprzedam paragony Pluszowe Święta "Coca-Cola"  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6120504 Napisano: 26.11.2015 23:56:24 w Pomocy!!!!
tomniewkurza napisał(a):

ondine napisał(a):

Poszukuję najtańszego konta bankowego jako "dodatkowe", więc nie będę dokonywała na nim dużo transakcji. Ma ktoś coś do polecenia? emotka

Rozważ T-Mobile.
  • prowadzenie konta,
  • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
  • wszystkie krajowe przelewy internetowe,
  • 10 przelewów natychmiastowych co miesiąc.
A dodatkowo 5% zwrotu wartości zakupów.Abonenci T-Mobile mogą od ręki otrzymać do 1000 zł limitu w koncie, uruchomić płatności telefonem w MyWallet oraz korzystać z innych przywilejów wynikających ze współpracy z T-Mobile.

Fajne to konto, ale za brak transakcji na min. 200 zł opłata za kartę wynosi 72 zł/rok, a w BZ jednak jest 0 zł przez ponad 1,5 roku emotka Potrzebuję dodatkowego konta i raczej nie będę dokonywała wielu transakcji emotka Dzięki za zaangażowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6120473 Napisano: 26.11.2015 22:32:00 w Pomocy!!!!
bandit napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

ondine napisał(a):

nataszka napisał(a):

ondine napisał(a):

Poszukuję najtańszego konta bankowego jako "dodatkowe", więc nie będę dokonywała na nim dużo transakcji. Ma ktoś coś do polecenia? emotka

mbank

Jakie konto konkretnie polecasz w mBanku? Myślałam o BZWBK Godne Polecenia, do czerwca 2017 jest całkowicie darmowe, ktoś zakładał i korzystał z tej promocji? emotka

mam godne polecenia od 2 lat jakoś, może więcej, zakładałam jak była ta promocja 50zł jeśli się spełni warunki, miałam kartę payback omni zdaje się, parę miesięcy temu zrobili płatną tę kartę 5zł, zmieniłam na inną payback i płacę 1zł o ile zrobię 3 czy 5 płatności, bo jak nie, to 5zł jest opłata (robię dużo co miesiąc, więc nie pamiętam ile dokładnie trzeba zrobić). do mojego konta nie ma żadnej darmowej karty payback (na tym mi akurat zależało), tak mi powiedziała pani w banku. także no, darmowe to ono nie jest, chyba że bez paybacka, tego nie wiem. choć to i tak nic w porównaniu z pko: 9,90 za prowadzenie + 2 za ipko emotka  70gr za przelew jak nie więcej już teraz, nie wiem, rezygnowałam jeszcze jak było 50gr za każdy przelew. no i karta 25? 35? co roku. koszmar  emotka



http://livesmarte...ocent-100-zl-premii/

Dzięki za link, nie wiedziałam o tej promocji, więc chyba tym bardziej się zdecyduję na to konto, dobrze, że promocja trwa do jutra. Sprawdziłam pocztowe, ale jednak chcę mieć kartę, a tu do końca czerwca 2017 za kartę się nie płaci.
Teraz, z tego co się orientowałam za prowadzenie rachunku 0 zł bez wymogów i karta debetowa do czerwca 2017 za darmo też bez wymogów, a później 7 zł. Jeszcze czekam na telefon od konsultanta, żeby dopytać parę szczegółów emotka Dzięki wszystkim za odzew!

P.S. Ja akurat mam w PKO BP "Dla młodych" i nie płacę za nic, więc to konto w PKO się opłaci, ale z tego co patrzyłam to poza tym nie mają nic ciekawego w ofercie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6120386 Napisano: 26.11.2015 20:25:43 w Kupię...
Kupię bilety do Multikina w dobrej cenie. Mogę także zapłacić za nie paragonami na loterię Coca-Cola "Pluszowe Święta" emotka PW! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6120381 Napisano: 26.11.2015 20:21:40 w Pomocy!!!!
greggch napisał(a):

Może ktoś podpowie: 
Chodzi mi o kubki z Jacobsa. Z regulaminu wynika, że przy projektowaniu kubków trzeba używać tylko ikon, które są dostępne w kreatorze. Tymczasem wygrywają kubki na których jest wszystko.... Jak to się robi???

Wszystko jest robione klawiaturą, znakami interpunkcyjnymi, literami itd. Masz różne czcionki, możesz powiększać, pomniejszać, zmieniać kolory. Trzeba pokombinować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6120315 Napisano: 26.11.2015 18:57:45 w Zakupy na konkursy - usługi
Zrobię zakupy do loterii Coca-Cola "Pluszowe Święta" w Warszawie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6120134 Napisano: 26.11.2015 14:58:22 w Pomocy!!!!
zezowaty_kot napisał(a):

ondine napisał(a):

Poszukuję najtańszego konta bankowego jako "dodatkowe", więc nie będę dokonywała na nim dużo transakcji. Ma ktoś coś do polecenia? emotka

Ja takie darmowe konto mam w banku pocztowym - jest za darmo o ile nie ma się karty do bankomatu emotka zrobisz z niego przelew, doładujesz telefon, wypłacisz kasę na poczcie emotka
Nic za niego nie płacę.

O dziękuję, sprawdzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6120126 Napisano: 26.11.2015 14:51:07 w Pomocy!!!!
nataszka napisał(a):

ondine napisał(a):

Poszukuję najtańszego konta bankowego jako "dodatkowe", więc nie będę dokonywała na nim dużo transakcji. Ma ktoś coś do polecenia? emotka

mbank

Jakie konto konkretnie polecasz w mBanku? Myślałam o BZWBK Godne Polecenia, do czerwca 2017 jest całkowicie darmowe, ktoś zakładał i korzystał z tej promocji? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6120124 Napisano: 26.11.2015 14:49:07 w Pomocy!!!!
Poszukuję najtańszego konta bankowego jako "dodatkowe", więc nie będę dokonywała na nim dużo transakcji. Ma ktoś coś do polecenia? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6118638 Napisano: 24.11.2015 12:16:42 w Kupię...
Kupię, kupię bilety do Multikina z Wedla, jak najtaniej oczywiście emotka Poproszę PW z ceną, interesuje mnie 5 sztuk emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6118452 Napisano: 24.11.2015 10:26:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

Dla mnie brązowy, niebieski, jak się przyjęło, jest dla chłopców, a brązowy będzie pasował do obu płci. Zielony też fajny emotka

Mi się też chyba najbardziej brązowy podoba, taki misiowy kolor emotka I czerwony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6117852 Napisano: 23.11.2015 12:56:41 w Wkurza mnie...
akaska napisał(a):

Gwara śląska to nie jest, raczej slang gwary. Istnieją słowniki gwary śląskiej i tak: Lod? może Łod czyli po wsiosku od, psiokóm- chyba chodzi o psy, ale po śląsku to po prostu pies, psy, szcziganiym nie mam pojęcia co to miało znaczyć, ole szcziga to po śląsku czarownica:)  Jeśli chodzi o czworonogóm i szcziganiym to wygooglałam tylko 1 wynik: dyskusja na e-konkursach:) 

"Pasjo ze szcziganiym kundli se zrodziyla" czyli pewnie "pasja ze strzyżenia psów się zrodziła" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6117588 Napisano: 23.11.2015 00:03:14 w Ambasadorinnowacji - Philips
kaskaderka1 napisał(a):

ondine napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Wszystko mi dzisiaj hurtem zatwierdzili, mam 3 x 3 x 3 emotka

Ja mam jeszcze z drugiego etapu niesprawdzone "Tworzę". A z trzeciego tak emotka

u mnie 3,3,2

Czyli tak samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6117443 Napisano: 22.11.2015 17:43:07 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

Wszystko mi dzisiaj hurtem zatwierdzili, mam 3 x 3 x 3 emotka

Ja mam jeszcze z drugiego etapu niesprawdzone "Tworzę". A z trzeciego tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6117433 Napisano: 22.11.2015 17:16:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Alle napisał(a):


ondine napisał(a):

Alle napisał(a):

Konkurs kawy Jacobs - ja rozumiem, że można litery i znaki powiększać i zmieniać ich położenie, kombinować ikonkami etc. Ale kreska, jaką narysowane są słonie na jednej ze zwycięskich prac to raczej nie kwestia klawiatury   emotka   magik jakiś normalnie   emotka

Na moje oko to słoniki z nawiasów albo myślników emotka


Myślniki czy nawiasy mają konkretną kreskę, która nie jest cieniowana...  emotka   

Uwierz mi, naprawdę jak ktoś ma zmysł artystyczny, wyobraźnię i czas to potrafi wyczarować cuda. Mogę się założyć, że pod koniec konkursu będą jeszcze lepsze prace emotka Ale tak, to wszystko da się zrobić, rysować można nawet krótką kreską, myślnikiem. Krótką kreską stworzysz dowolny kształt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6117419 Napisano: 22.11.2015 16:41:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Alle napisał(a):

Konkurs kawy Jacobs - ja rozumiem, że można litery i znaki powiększać i zmieniać ich położenie, kombinować ikonkami etc. Ale kreska, jaką narysowane są słonie na jednej ze zwycięskich prac to raczej nie kwestia klawiatury   emotka   magik jakiś normalnie   emotka

Na moje oko to słoniki z nawiasów albo myślników emotka Wyświetl w wątku >>
0 0