Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6127467 Napisano: 08.12.2015 21:54:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

Jak ktoś przyjmie paczuszkę słodyczy, to tak jakby zgodził się na taką rekompensatę, główna przemknie mu koło nosa, ale w przecież organizatorowi o to właśnie chodzi  emotka

Pewnie wyślą cukierki i czekoladę emotka
No ale... muszą wszystkiego próbować, bo są w nieciekawym położeniu emotka
Cóż tu dalej robić, wysłać im treść ustawy... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6127388 Napisano: 08.12.2015 20:20:20 w Biedronka
aniolek33 napisał(a):

ondine napisał(a):

trampek. napisał(a):

Własnie miałam pytac do kiedy maja czas wysłac te karty z biedronki?

Do 20 stycznia chyba.


Jak się pytałam to mówili że do świąt powinni się wyrobić emotka

Ktoś wcześniej napisał jednorazowo, że dostał "bon z Biedry", ale jaki? Tego już nie wiem, bo to miała być karta przedpłacona, z drugiej strony z innego konkursu żadnych "bonów" też chyba nie było emotka Ja czekam, bo jestem ciekawa czy mi uznają paragony..... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6127186 Napisano: 08.12.2015 17:09:44 w Biedronka
trampek. napisał(a):

Własnie miałam pytac do kiedy maja czas wysłac te karty z biedronki?

Do 20 stycznia chyba. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6126602 Napisano: 07.12.2015 19:01:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

Była tu jakaś dyskusja o nowej filii cz cóś o Albedo,że ten sam adres ma nowa firma Smart  Loyalty Platform . Ktoś podał numer m z którego dziś dzwonili w sprawie Winiary i to numer Albedo...

Już ktoś to wykminił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6126504 Napisano: 07.12.2015 16:41:37 w WC - rozmowy o wszystkim
moonfairy napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

moonfairy w wątku "KLIKAMY", wiem, że są też grupy na Fb, "pomagamy konkursowo"

Dziękuję. Tylko coś słabo dziala

Chyba mało kto już się bawi w klikane konkurs y emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6126276 Napisano: 07.12.2015 12:37:49 w Carrefour konkursy
goralmac napisał(a):

emotka Jak tego ekspresu nie wygram to będę musial ta kawę zjeść bez mielenia.

Żucie ziaren kawy odświeża oddech i ma działanie antybakteryjne, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6126206 Napisano: 07.12.2015 11:13:24 w SZUKAM....
moniap82 napisał(a):

czy w konkursie kaufland 200 sklepów macie jakies potwierdzenie że e-mail dotarł?

Nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6126201 Napisano: 07.12.2015 11:11:54 w Paragony
Zapraszam na PW, jeśli ktoś jest chętny na paragony:
- Nivea z Drogerii Natura
- Pluszowe Święta Coca-Cola Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6126103 Napisano: 07.12.2015 01:13:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
Znalazłam treść tej ustawy o przyrzeczeniu publicznym w KC, która była tu na forum przytaczana, nie wiem czy to w tej sytuacji jest jakiś argument, ale może komuś się przyda.
Art. 919 § 1 KC Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6126031 Napisano: 06.12.2015 21:57:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

cocomero napisał(a):

W piątek dostałam mailem wiadomość, że wygrałam główną nagrodę w konkursie - voucher do biura podrózy. Ciężko nawet opisać mi euforię, w jaką wpadłam (to dla mnie nagroda marzenie), oczywiście padły okrzyki radości i taniec zwycięstwa został wykonany emotka  
Szkoda tylko, że radość ta nie trwała długo, bo po pół godziny otrzymałam kolejnego maila, który był kubłem zimnej wody - z powodu błędu technicznego wysłano mi zły mail, mam nagrodę drugiego stopnia, czyli zestaw batonów. Czuję się perfidnie potraktowana. Czuć się zwycięzcą, żeby po chwili w bezduszny sposób być poinformowanym, że jednak nic z tego - nie życzę tego nikomu. Konkursy to dla mnie nowe pole i dlatego chciałabym się zapytać czy ktoś miał kiedyś podobny przypadek. Czy mam coś z tym zrobić? Czy to tylko moje błędne rozumowanie, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca? 

Co najmniej 3 osoby na tym forum pisały o konkursie Wedla i tym przypadku...mieli jakiś błąd i wysłali grupowe maile. Nie jesteś sama emotka

Pamiętam z autopsji, iż zgodnie z prawem wszystkim  omyłkowo poinformowanym o wygraniu głównej nagrody należy się rekompensata w postaci zadośćuczynienia równego nagrodzie o jakiej zostali poinformowani emotka

Prawda, jest jakiś przepis, który o tym mówi, może ktoś przytoczy, jeśli pamięta? Bo mi wypadł z głowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6125892 Napisano: 06.12.2015 14:24:53 w Biedronka
mczarna napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Czy ktoś już otrzymał może kartę wygraną w konkursie na 20 urodziny Biedronki, co 20 Leonów było? Bo nic nie widziałam, albo przeoczyłam, a tak miałam nadzieję że do Świąt ją przyślą emotka

W piątek jedna osoba się chwliła,że dostała...

Właśnie, ale tam ktoś napisał, że dostał bon, a to miała być karta przedpłacona i też się zastanawiałam czy to z tego konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6125864 Napisano: 06.12.2015 12:21:09 w Zakupy na konkursy - usługi
Zrobię zakupy na loterię "Pluszowe Święta" Coca-Cola emotka
Więcej info na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6125612 Napisano: 05.12.2015 17:14:35 w SZUKAM....
Szukam załącznika 1 do konkursu w delikatesach "Piotruś Pan", nie wyświetla mi się w regulaminie, w PDF też nie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6125591 Napisano: 05.12.2015 15:29:31 w Wkurza mnie...
elotta napisał(a):

staszek napisał(a):

Słowo "małż" w sensie mąż. Kto to wymyślił? emotka

Albo wizażowy TŻ emotka

Mnie też obie te formy drażnią, ale myślałam, że tylko mnie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6125308 Napisano: 04.12.2015 20:16:50 w Kupię...
Kupię bilety do Multikina z Wedla, 10 zł/sztukę w ilości 5 sztuk!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6125143 Napisano: 04.12.2015 16:40:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

luko922 napisał(a):

ondine napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

No ja się ujawniłam, choć nadal jestem w głębokim szoku. I mniej więcej wiedziałam jakie dyskusje się tu będą toczyły. Nawet sobie w regulamin zajrzałam, czy zgodne wszystko, a więc wychodzi, że zgodne. Bo jest zapis, że wybierają spośród wszystkich dziennych (a więc i telefonów i doładowań).

Czym tu się przejmować! Jest auto i trzeba się cieszyć i nie przejmować emotka

Też bym się nie przejmował emotka

Ani Ja emotka Ja nawet nie wiem czy bym się przyznała! emotka Tym bardziej jestem pelna podziwu dla Twej odwagi! emotka I serdecznie gratuLEŃuję!!!!

Dlaczego, fajnie się przyznać, ale trzeba pamiętać, że ludzie gadają i będą gadali. Czy czyjeś słowa są w stanie zepsuć radość z takiej wygranej? Jestem prawie pewna, że gdyby krytyk wygrał auto takim samym (przykładowo) hasłem cieszyłby się tak samo i był dumny ze swojej wygranej. Jakoś nie uwierzę, że byłby tak samokrytyczny wobec siebie, że oddałby samochód, bo na niego nie zasłużył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6125024 Napisano: 04.12.2015 14:49:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

No ja się ujawniłam, choć nadal jestem w głębokim szoku. I mniej więcej wiedziałam jakie dyskusje się tu będą toczyły. Nawet sobie w regulamin zajrzałam, czy zgodne wszystko, a więc wychodzi, że zgodne. Bo jest zapis, że wybierają spośród wszystkich dziennych (a więc i telefonów i doładowań).

Czym tu się przejmować! Jest auto i trzeba się cieszyć i nie przejmować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6125014 Napisano: 04.12.2015 14:44:56 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje! Szczególne, ze względu na to, że go bardzo potrzebowaliście! O takich wygranych jeszcze milej się czyta! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6123248 Napisano: 01.12.2015 21:41:11 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

ondine napisał(a):

Wściekłam się, bo nie zostałam poinformowana o zepsutym dystrybutorze na stacji paliw i nabił mi paliwa 2x więcej niż chciałam, bo nie dało się go zatrzymać! Ktoś wie w jaki sposób załatwić tę sprawę? Czy jest sens pisać jakąś reklamację?

Też bym się wkurzyła, zwłaszcza jak bym nie miała wystarczającej ilości kasy żeby zapłacić. No ale jak zapłaciłaś(tak zakładam), to co chcesz uzyskać przez reklamację? Przeprosiny, dodatkowe paliwo gratis, mycie samochodu x 2, uścisk dłoni prezesa koncernu?  Był popsuty wcześniej, czy popsuł się jak tankowałaś?

No właśnie nie miałam przy sobie tyle gotówki ani karty, zapłacił brat. Po prostu każde przyznanie się do winy z ich strony by mnie usatysfakcjonowało i fakt, że coś z tym zrobią, popsuty był wcześniej, bo facet z obsługi był świadomy tego, więc skąd mam wiedzieć, że to nie było celowe działanie stacji i że tak nie zarabiają wykorzystując zepsuty dystrybutor, który tankuje więcej niż ktoś chce? Normalnie zgłosiliby to do naprawy, a nie świadomie zgadzali się, żeby ludzie tankowali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6123162 Napisano: 01.12.2015 19:15:48 w Wkurza mnie...
Wściekłam się, bo nie zostałam poinformowana o zepsutym dystrybutorze na stacji paliw i nabił mi paliwa 2x więcej niż chciałam, bo nie dało się go zatrzymać! Ktoś wie w jaki sposób załatwić tę sprawę? Czy jest sens pisać jakąś reklamację? Wyświetl w wątku >>
0 0