Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6218276 Napisano: 21.06.2016 22:28:19 w GFK
ola26 napisał(a):

Mam pytanie: czy działają Wam doładowania z GFK? Wczoraj doszło,wpisuję raz,drugi,dziesiąty i ciągle komunikat "Doładowanie nie powiodło się,skontaktuj się z centrum obsługi klienta." 
Mam mix w play...
Co jest ? emotka

Działają, ale ktoś kiedyś pisał, że dostał wykorzystany. Najprościej do nich napisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6218213 Napisano: 21.06.2016 20:56:00 w Sport
taalvikki napisał(a):

gol golem, ale występ Polaków jest mocno kiepski dzisiaj. 

gosiulka28 napisał(a):

bardziej podobała mi się gra Ukrainy, cały czas mieli piłkę,przynajmniej próbowali atakować, a my chyba mieliśmy dzisiaj szczęście

Zgadzam się emotka Na piłce nożnej raczej słabo się znam i nie przepadam, ale to dało się zauważyć nawet z mojego punktu widzenia, momentami bez problemu wyciągali piłki naszym spod nóg emotka Tak czy tak, fajnie, że wygraliśmy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6216780 Napisano: 20.06.2016 09:35:12 w Wkurza mnie...
Moja niemoc i perspektywa nadchodzącego weekendu. I wkurza mnie, że ten się już skończył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6216711 Napisano: 19.06.2016 22:53:00 w GFK
Zakupy +77 (pytają o Mango, ktoś już pisał, dziękuję emotka )
Badanie multimedialne +10 (po zaznaczeniu płci K, 24 lata odrzuciło)
Żywność +10 (wpisałam rocznik około 50. i odrzuciło) Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6215704 Napisano: 16.06.2016 19:02:22 w WC - rozmowy o wszystkim
koper napisał(a):

Pufa z Lay's jest moim największym zaskoczeniem konkursowym 2016 roku.
Wiedziałam, że jest wielka i żółta.
Żałowałam, że trzeba ją wygrać, żeby mieć szansę na telewizor.
Wygrałam, byłam pewna, że oddamy ją do świetlicy, gdzie oddajemy większość nadprogramowych wygranych i zabawek po dziecku.
A tu się okazało, że pufa jest tak wygodna, że zostaje z nami.  Miłość od pierwszego "usiądnięcia"  emotka
Co więcej, odwiedzający nas niekonkursowi znajomi, po wypróbowaniu naszego nowego siedziska sami biorą udział w konkursie.

Takie same pufy mamy na uczelni (to jest dopiero demotywator!) i zgodzić się muszę, jak w trakcie okienka się człowiek rozsiądzie to się później na zajęcia zebrać nie może emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6213125 Napisano: 13.06.2016 21:27:40 w Ambasadorinnowacji - Philips
truskaweczka123 napisał(a):

ja jestem juz tam zarejestrowana na pewno dluzej niz rok i tez  nic jeszcze nie testowalam ani nie aukcjowalam ....
poki co mam ok 900 puntkow... bo z braku czasu nieregularnie wykonuje te wyzwania niestety emotka
ale czy ktos moglby mi napisac skad sie bierze te odznaki co sie pokazuja kolo loginu? i czy gdzies jest opublikowana lista nagrod i to ile trzeba mniec punktow by mozna bylo przystapic do aukcji?
ile trzeba miec punktow by moc 'kupic' nawet najtansza rzecz na aukcji?
bede bardzo wdzieczna za pomoc.

Te odznaki są właśnie przyznawane za wykonywanie zadań. Jak wykonasz wszystkie zdania z cyklu "Poznaję" to otrzymujesz odznakę "Poznaję" i tak z dwoma kolejnymi odznakami. W każdym etapie masz do zdobycia po jednej odznace.
Lista nagród pojawia się zwykle dzień przed aukcją, a aukcja jest po czterech etapach.
Możesz znaleźć w tym temacie na poprzednich stronach po ile i jakie nagrody można było wylicytować na poprzednich aukcjach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6212728 Napisano: 13.06.2016 11:10:29 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

ondine napisał(a):

sylwia2 napisał(a):

Jestem na ambasadorze od ponad roku i ani razu niczego u nich nie testowałam.  Ktoś tutaj ma podobną sytuację?

Jasne. Ja jestem ponad 1,5 roku i nie testowałam, ale trzeba przyznać, że do niektórych testów zgłaszam się tylko dla punktów, bo regulaminy nie zawsze są korzystne. Jestem 1,5 roku i nawet nic nigdy nie wylicytowałam emotka

i u mnie podobnie, chociaż z licytacją idzie mi lepiej

Ja cały czas poluję na jedną konkretną rzecz, nie biorę nigdy "czegokolwiek", może to dlatego. I zawsze, ale to zawsze jak licytuję to mnie wywala ze strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6212695 Napisano: 13.06.2016 10:52:20 w Ambasadorinnowacji - Philips
sylwia2 napisał(a):

Jestem na ambasadorze od ponad roku i ani razu niczego u nich nie testowałam.  Ktoś tutaj ma podobną sytuację?

Jasne. Ja jestem ponad 1,5 roku i nie testowałam, ale trzeba przyznać, że do niektórych testów zgłaszam się tylko dla punktów, bo regulaminy nie zawsze są korzystne. Jestem 1,5 roku i nawet nic nigdy nie wylicytowałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6212440 Napisano: 12.06.2016 20:17:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja po ostatniej aferze w "moim" Brico zrezygnowałam z ich konkursu w tym roku emotka Może robię błąd, bo może będą chcieli w tym roku zrobić wszystko uczciwie, ale trudno, nie jest mi żal, ale też mnie nie zdziwi jak powygrywają jakieś makiety i inne cenzurarele, po zeszłorocznym wydaje mi się, że tam po prostu jest samowolka emotka No chyba, że zmienili zasady. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6212341 Napisano: 12.06.2016 15:16:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Ja też nic nie podpisywałam ,wcześniej chyba było okienko do podpisu , a teraz nie dali ich sprawa.
Dzisiaj jadę do mojego ,,ulubionego '' sklepu z tamtego roku, może spotkam moją ,,ulubioną ''kierowniczkę ,a może już skuterem jeździ emotka emotka

Ja też tam dziś byłam, ale po naszych doświadczeniach zeszłorocznych z tego sklepu niech sobie wsadzą te nagrody w nos emotka W ogóle nie lubię obsługi tego sklepu. Chociaż jest szansa, że po ostatniej zadymie będą chcieli się zrehabilitować i przyznają uczciwie nagrody. Oby, ciekawa jestem wyników, trzymam kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6211748 Napisano: 10.06.2016 15:54:46 w GFK
Artykuły spożywcze +100. Pytają o frytki Aviko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6211217 Napisano: 09.06.2016 22:29:55 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Wkurza mnie linienie moich sierściuchów. I to, że ja też zaczęłam linieć- przy dlugich włosach, w każdym myciu, garść zostaje w ręce emotka

Też mnie to wkurza. emotka Czarna bluza+ kot albo pies to szara bluza. emotka

Mój pies tak nie linieje, ale babci kot... tragedia. Na kotach się nie znam, ale słyszałam, że gubią sierść jak tęsknią, to prawda? Bo akurat babcia wyjechała i całe mieszkanie ma usłane sierścią... I też mnie to wkurza... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6211157 Napisano: 09.06.2016 20:09:05 w GFK
Zakupy +10. Było pytanie gdzie robiłam zakupy w ciągu ostatnich 14 dni, zaznaczyłam Lidl, Biedronka i Tesco i odrzuciło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6211147 Napisano: 09.06.2016 19:54:37 w WC - rozmowy o wszystkim
ace napisał(a):

joan napisał(a):

taalvikki napisał(a):

co jest takiego wyjątkowego w tych torbach obag, że wszyscy tak ich pragną?


Nie wiem, niemniej też się nad tym ostatnio zastanawiałam emotka Ale każdy ma inne coś wymarzonego, np. ja wolałabym jakiś plecak Deutera emotka

o mój boże a myślałam, że jestem jedyna taka dziwna która nie piszczy na widok Obaga emotka

Też się dopisuję do listy niepiszczących emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6210582 Napisano: 08.06.2016 22:16:59 w WC - rozmowy o wszystkim
defed napisał(a):

Byłam dziś w salonie Play, chciałam zarejestrować karty SIM, ale dzisiaj się nie dało - przeciążony system, więc spytałam tylko czy mogę kilka kart zarejestrować na 1 osobę i ile to mniej więcej zajmie czasu. Pani zapytała "ile kart?". Kiedy powiedziałam SZEŚĆ, lekko się zdziwiła. Zajmie to ok. 30min. Ale musielibyście widzieć jej minę, gdy na koniec poprosiłam jeszcze o nowy dodatkowy starter emotka

Pewnie się zastanawiała po co rejestrujesz karty skoro robisz jakieś ciemne interesy emotka
A tak odnośnie rejestrowania kart - od kiedy ma wejść obowiązek rejestrowania SIM na kartę i czy na pewno ma wejść? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6209913 Napisano: 08.06.2016 10:08:55 w GFK
Usługi finansowe +60, zaznaczyłam, że mam konto w PKO BP i WZWBK. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6204613 Napisano: 31.05.2016 14:45:22 w Kupię...
Pralkę! Oferty poproszę na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6204612 Napisano: 31.05.2016 14:43:24 w Ambasadorinnowacji - Philips
Według regulaminu punkty przepadają, ale jak dotąd chyba nigdy nie przepadały z końcem roku i zawsze informacja była pewna, bo sami o tym pisali, więc i tym razem na pewno nie przepadną, nie ma się co stresować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6204294 Napisano: 31.05.2016 09:44:53 w Ambasadorinnowacji - Philips
kate1980 napisał(a):

ondine napisał(a):

kate1980 napisał(a):

czyli do końca roku jeszcze jakieś 2 aukcje? dobrze liczę ?

Chyba nie, było od początku 26 pozycji emotka

czyli? nie bardzo rozumiem emotka

Bo to ja źle przeczytałam Twój post! emotka Przepraszam, obstawiałabym, że jeszcze trzy będą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6204011 Napisano: 30.05.2016 20:05:38 w Ambasadorinnowacji - Philips
kate1980 napisał(a):

ondine napisał(a):

Nikt nie chce tego urządzenia do mikrodermabrazji? Teraz kosztuje 3.600. Jest takie kiepskie, czy co? Sama się zastanawiam emotka

ja chciałam, ale nadal brakuje mi punktów do niej emotka

Przed chwilą jak pisałam kosztowała 3.600, a teraz ktoś jedną wziął i już 4.155 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0