Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xpac

xpac

#6610970 Napisano: 18.06.2019 07:08:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
rengifo napisał(a):

A co sądzicie o zdjęciu głównej wygranej w WIOSENNEZAKUPY OBI ?
Zdjęcie jest praktycznie identyczne z wygranym w konkursie BECKERS konkursbeckers.pl

A niektórymi z kryteriów oceny miały być innowacyjność, oryginalność, nowatorskość, ja tutaj tego nie widzę skoro praktycznie to samo zdjęcie już wygrywało gdzieś indziej, ekspozycja produktu też nie na najwyższym poziomie...

To zdjęcie wygrało już dziesiątki nagród  i nie przestanie dopóki "jest na fali" emotka  Proponuję pomalować dwie ściany, posypać sztucznym śniegiem i będzie może w końcu jakaś konkurencja ... Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6610942 Napisano: 17.06.2019 22:34:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
visionary napisał(a):

Kobiecy zestaw OB z Kropki tv 

A co są też męskie ?
W temacie: Toster Nutella  Wyświetl w wątku >>

xpac

#6610018 Napisano: 14.06.2019 14:34:19 w Zdjęcia naszych wygranych
pikawka napisał(a):

androm napisał(a):

pikawka napisał(a):



Co to za kolor  emotka emotka

szarozielonkawy

Średni.... emotka

Mój też taki sobie 
Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

xpac

#6609666 Napisano: 13.06.2019 16:30:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw Ogrodnika od Flory - info sms teraz Wyświetl w wątku >>

xpac

#6594002 Napisano: 28.04.2019 22:09:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

anaesth napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

Czy ktoś miał problem z dodaniem karty klubu CCC do swojego konta w aplikacji?

Tak przy okazji, mam pytanie. Przepraszam, jeśli umieszczam je w złym temacie... Czy ktoś z osób biorących udział w konkursie Tefal w Biedronce byłby w stanie powiedzieć mi, czy któraś z tych dwóch konkursowych patelni nadaje się na indukcję?  emotka

edit: dziękuję za odpowiedź emotka

Ta metalowa na zewnątrz (błyszcząca srebrna) za 69 zł jest również na indukcję. Śmiga rewelacyjnie emotka

no własnie, akurat tej nie mieli w sklepie ... cholera i teraz numer paragonu wysłany, a jak zwrócę to i paragon zabiorą ... Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

xpac

#6593983 Napisano: 28.04.2019 20:29:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

anaesth napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

Czy ktoś miał problem z dodaniem karty klubu CCC do swojego konta w aplikacji?

Tak... Męczyłam się z tą aplikacją dość długo. Ostatecznie zainstalowałam ją na nowo i założyłam nową kartę, bo miałam dość złośliwości rzeczy martwych. Przy próbie odzyskania numeru karty przy pomocy SMS, przychodziła mi jedynie wiadomość "Twój numer karty to:", bez numeru.

Tak przy okazji, mam pytanie. Przepraszam, jeśli umieszczam je w złym temacie... Czy ktoś z osób biorących udział w konkursie Tefal w Biedronce byłby w stanie powiedzieć mi, czy któraś z tych dwóch konkursowych patelni nadaje się na indukcję?  emotka

Ta grey coś tam jest na wszystkie oprócz indukcji.

Kupiłem patelnie w Biedzie, przygotowałem szczypiorek, jajka ... jeb patelnie na indukcję i... ERROR - nie nadaje się pod indukcję ... masakra.. nowa patelnia Tefal pójdzie na działkę  Wyświetl w wątku >>

xpac

#6591965 Napisano: 21.04.2019 22:29:06 w Zdjęcia naszych wygranych
-Violka- napisał(a):

darog napisał(a):

-Violka- napisał(a):


Zeszłoroczne wygrane spa  emotka .  W formie rodzinnego wyjazdu na święta  emotka . Augustów 

fajne! a w jakim konkursie ta wygrana?

Loteria Fortis selgros . Już nie pamiętam nazwy , chyba trzeba było kupić monstera . Dziennym nagrodami były małe lodówki . Wysłałam 2 zgłoszenia  emotka  Voucher na 5 tys, nikt nie robił problemów byśmy zabrali dzieci . Puli wystarczyło na 6 około świątecznych dni  emotka

Augustow ? Trzeba bylo mówić, to bym udostępnił działke za darmo emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6587523 Napisano: 05.04.2019 19:34:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nswe69 napisał(a):

Tefal Biedronka patelnie - każdy  ma paragon opisany "Pat.SS Simpleo 28cm" ? Tu chyba nie powinno być żadnych problemów skora tylko Biedronka w konkursie ?

z regulaminu :
3. TEFAL Simpleo Patelnia 28cm B8150674 - więc chyba jasno na paragonie jest opisane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6582470 Napisano: 20.03.2019 20:27:15 w Avanti
kreatia napisał(a):

xpac napisał(a):

Jakby ktoś się zadeklarował, że odda 50% na cele charytatywne to obiecuję, że będę klikał codziennie emotka  no może chociaż 30% emotka

No, no. Za 4 (slownie: cztery) głosy dać 50 000 zł. Na bogato.  emotka emotka

to są bardzo cenne głosy emotka  a czemu 4 ?? do końca zostało 11 dni więc 11 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6582462 Napisano: 20.03.2019 20:01:16 w Avanti
Jakby ktoś się zadeklarował, że odda 50% na cele charytatywne to obiecuję, że będę klikał codziennie emotka  no może chociaż 30% emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6582207 Napisano: 20.03.2019 00:08:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

zawsze można jakieś grosze (no dobra.. złotówki) wpłacać blikiem na fundacje (np. siepomaga), przynajmniej ta kasa się komuś przyda
kiedyś też zarejestrowałam się z myślĄ, że będę robić te przelewy na tel, ale do dziś ich nie ogarniam emotka
hm, ciekawe.. taka inna sprawa - blikiem zapłaciłam 18tego jeszcze parę minut przed północĄ, a bank zapisał sobie tę transakcję jako zleconĄ 19tego, także też zmarnowana szansa..
może ktoś ma pomysł dlaczego nie działa mi na klawiaturze mała literka Ą? tylko ona jedna jedyna emotka

No wlasnie tak przelewalem ale jak konkurs trwa jeszcze jakies 150dni razy 1zl razy 3 aplikacje= 450zl emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6582206 Napisano: 20.03.2019 00:07:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

xpac napisał(a):

Ja mam zarejestrowane 3 aplikacje i się okazało, że się nie da wysłać blikiem "Przelew na telefon" bo aplikacja musi być z tego samego banku i już teraz wiem, że nie będę grał codziennie niestety ;/



Nie musi być z tego samego banku.  Nie wszystkie banki maja przelewy Blik na telefon, 6 czy 7 na razie ma. W regulaminie napisali za to, że przelewy na telefon muszą być do innego użytkownika, ale jak to sie mówi, 'rób swoje ryzyko jest twoje".

Hmmm sprawdzę jutro, możliwe że drugi numer tel nie jest przypisany do konta blik w aplikacji banku Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6582186 Napisano: 19.03.2019 22:33:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

gyrydymptum napisał(a):

anaesth napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Organizator dopiero po losowaniu wysyła zapytanie do banku czy dana osoba wykonała w danym dniu transakcje blikiem czy też nie. Będzie więc pewnie sporo rezerwy, lub też niewydanych nagród.

Oby to wyglądało tak, że wylosowana osoba nie wie, że jest pretendentem do nagrody, póki nie dogadają się z bankiem... Dość mamy frustracji po nietrafionych bramkach, konkursach kreatywnych niezaspakajających gustu jury, pechowych losowaniach... aby jeszcze się dowiedzieć, że kasa nam przemyka koło nosa  emotka

Zgodnie z regulaminem tak właśni będzie. Mail z nagrodą dopiero po weryfikacji banku.

Jest i druga strona medalu - jeżeli ktoś zarejestruje aplikację i nie zamierza się bawić w robienie tych blików codziennie, to tylko zajmuje miejsce i marnuje nagrodę emotka  Jeżeli dobrze doczytałam, to laureat rezerwowy jest jeden, a nagroda niewydana zostaje u organizatora.
Coś mi się kojarzy, że w poprzedniej loterii pilnowałam tych blików codziennie, a jakoś niczego nie udało się wygrać. Tylko nic dziwnego, jeżeli sĄ takie warunki j.w. 

Ja mam zarejestrowane 3 aplikacje i się okazało, że się nie da wysłać blikiem "Przelew na telefon" bo aplikacja musi być z tego samego banku i już teraz wiem, że nie będę grał codziennie niestety ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6582042 Napisano: 19.03.2019 16:50:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
basku napisał(a):

basku napisał(a):

prosze napiszcie czy wraz z nagroda tic tac - glosnik konkretnie - jest tez protokol przekazania nagrody? czy niema? kto rozwozi?

dziękuje, a napiszcie prosze jeszcze jak rozpoznac czy zalacznik dolaczyl sie poprawnie? w formularzu zwyciezcy? emotka

najeżdżasz na przycisk i powinna pokazać Ci się nazwa pliku który załączyłaś  Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6582026 Napisano: 19.03.2019 16:25:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nswe69 napisał(a):

chaber20 napisał(a):

nelunia napisał(a):

Wkurza mnie, że formularz z Tic Tac wypełniony tego samego dnia (1.5 tyg temu) w którym przyszedł, do tej pory dane nie są zweryfikowanie i podane na stronie.  

Mam tak samo, właśnie napisałam do nich bo zaczynam się obawiać czy wszystko zrobiłam poprawnie i czy nagroda nie przypadnie. 

daj znać kiedy odpiszą, bo pisałem wczoraj i czekam na odp...

ktoś nr. tel ma do Tic Taca ? to ten krakowskiej agencji ?

+48 12 350 57 22 od razu mówię, że telefonicznie nic nie załatwisz. Biorą od Ciebie dane, numer tel i obiecują, że oddzwonią - 3 razy tak mi mówili, ale odpisali w miarę szybko na maile  Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

xpac

#6578618 Napisano: 08.03.2019 18:13:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
niurek napisał(a):

Na Captain Jacka jak zawsze można liczyć -karton piwa znów płynie emotka

U mnie też - mail o 18:10  Wyświetl w wątku >>

xpac

#6575677 Napisano: 28.02.2019 10:21:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

jokan napisał(a):

wowela napisał(a):

Słuchawki Bose z tic tac... ktoś wie jak wygląda sprawa z gwarancją? 

czytalam tu, ze gwarancja 24 m na pirwszego wlasciciela, jak sprzedasz to nie ma gwarancji (ale nie wiem na ile to prawda...)

Witam'
Też czytałem warunki gwarancji na stronie BOSE - ale jest problem My nie mamy nic emotka  nawet protokołu przekazania , nie ma nawet od jakiej daty liczyć tych 24 miesięcy 
Napisałem do 4 Frame i do BOSE - czekam na jakąś odpowiedź

Organizatorem jest Hand Made a nie 4 Frame emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6575453 Napisano: 27.02.2019 14:52:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

xpac napisał(a):

lowmacp napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

lowmacp napisał(a):

W poniedziałek została nadana do mnie przesyłka kurier 48 Poczta Polska. Czy to z konkursu Lipikar?? Ktoś też dostał info?

ja też tam wygrałam, a nie dostałam info o nadaniu przesyłki emotka

W takim razie nie wiem cóż to jest emotka

o matko, przyjdzie to zobaczysz... afera jakby rozdawali darmowe batoniki ...

xpac, Ty to chyba nie znasz definicji słowa "afera". Lowmacp zadała normalne, kulturalne pytanie, więc o żadnej aferze nie może być mowy. Kiedy do mnie ma przyjść jakaś konkursowa przesyłka i dostaję o tym info smsem, to też mnie zżera ciekawość, co tam dla mnie wiozą i cieszę się niczym dziecko rozpakowujące prezent emotka Nie widzę w tym nic złego.

Cudnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

xpac

#6575388 Napisano: 27.02.2019 10:47:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lowmacp napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

lowmacp napisał(a):

W poniedziałek została nadana do mnie przesyłka kurier 48 Poczta Polska. Czy to z konkursu Lipikar?? Ktoś też dostał info?

ja też tam wygrałam, a nie dostałam info o nadaniu przesyłki emotka

W takim razie nie wiem cóż to jest emotka

o matko, przyjdzie to zobaczysz... afera jakby rozdawali darmowe batoniki ... Wyświetl w wątku >>

xpac

#6575145 Napisano: 26.02.2019 13:37:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

kemli napisał(a):

Hej, mam pytanie odnośnie formularza z tictaków. Udało mi się wygrać głośnik  emotka , ale niestety radość nie trwała długo, bo podczas wypełniania formularza pojawił się komunikat żebym podała "Podaj email zgodny ze zgłoszeniem". Problem w tym, że podaje email zgodny ze zgłoszeniem, a formularz mi nie przechodzi. Miał ktoś podobną sytuację ?


Faktycznie dziwne, bo mail w zgłoszeniu musiał być prawidłowy skoro informacja o wygranej dotarła.

ja mam info że " brak wygranej przypisanej do kody" - jakoś tak, dzwoniłem, pisałem - mają problemy techniczne, odpiszą jak rozwiążą  Wyświetl w wątku >>
0 0