Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xpac

xpac

#6632647 Napisano: 23.08.2019 09:51:13 w Visa Konkursy
noska81 napisał(a):

mam pytanie. Dostałam voucher na 20zł do allegro .. i gdzieś mi maila wcieło. Nie mogę odnaleźć. Miał ktoś tak?
A na drugie zgłoszenie nie dostałam odpowiedzi... w sensie drugiego maila z voucherem. 

Czy ktoś może podać adres mailowy z którego przechodzi voucher? 

 O właśnie muszę do nich napisać. Dostałem 2 maile informujące o wybranej.  W jedynym  z nich kliknąłem w link , wpisałem adres email. W drugim mailu jak klikam w link to przenosi mnie pod adres z informacja ze już wysłałem dane. A dzisiaj... tylko jeden ekupon przyszedł, a gdzie drugi ?
[email protected] Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6632134 Napisano: 21.08.2019 15:42:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
keraz123 napisał(a):

Tradycji stało się zadość.. Czyli 20 zł z Visy na allegro kilkanaście minut temu

No i u mnie 2x20zł Wyświetl w wątku >>

xpac

#6630933 Napisano: 17.08.2019 18:47:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

xpac napisał(a):

moskala22 napisał(a):

 Czy ktoś wie jakie dziś jest pytanie w tchibo?

wpisz jakiekolwiek dane i zobacz co jest za zdrapką  - nie musisz wysłać odpowiedzi emotka

i w ten sposób robi się niepotrzebnie im syf

Przecież napisałem żeby nie wciskać "wyślij " !! Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

xpac

#6630920 Napisano: 17.08.2019 16:40:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

 Czy ktoś wie jakie dziś jest pytanie w tchibo?

wpisz jakiekolwiek dane i zobacz co jest za zdrapką  - nie musisz wysłać odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6627700 Napisano: 06.08.2019 19:41:08 w Informują
magisterek napisał(a):

Heinz 150lat o wysyłce WALIZEK! Jutro mam się spodziewać kuriera.

Jutro dopiero wysyłają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6626954 Napisano: 04.08.2019 12:15:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

Już dodany do bazy! 
Hit sierpnia https://hollywoodexperts.pl/  emotka
Wiem, wiem.. nie dziękujcie  emotka

A nagroda to cale 10% zniżki emotka  rewelka emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6626185 Napisano: 01.08.2019 16:47:37 w Visa Konkursy
rutka napisał(a):

Podalam numer karty z ing,płacę google pay a tam jest taki zapis  zakupu dokonano przy uzyciu numeru konta virtualnego w sieci visa a nie faktycznego numeru karty .Jak to rozumiecie?

W celach bezpieczeństwa google " na zewnatrz" używa  innego numeru karty Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6625981 Napisano: 01.08.2019 09:39:39 w Visa Konkursy
bezaczek7 napisał(a):

xpac napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Mam telefon z nfc, mam apke google pay, ale jestem w Santanderze, ktorego aplikacja nie bierze udzialu i mam tam tylko wirtualna karte do platnosci nfc, ktorej nie dodam do google pay, takze ta loteria niestety nie dla mnie emotka  smuteczek emotka

Co Ty pleciesz za głupoty. Też mam Santander, wystarczy zwykłą kartę "bankomatową" podpiąć pod Google Pay i juz, aplikacja Santander nie ma nic do rzeczy bo nią  nie placisz - płacisz przez google pay ( czytaj regulamin )

Nie plote. Nie posiadam karty bankomatowej visa, tylko master card. Karta visa jest wirtualna, zalozona na potrzeby platnosci nfc. Nie mam dostepu do pelnego numeru karty ani jej daty waznosci, w zwiazku z czym nie dodam jej do google pay, bo te dane sa wymagane. Potwierdzalam informacje na infolinii Santandera.

No to jak nie masz bankomatowej to musisz założyć, to i tak lepsze niż  zakładanie  nowego konta w np.: mBanku, niestety życie konkursowicza wymaga poświęceń:) ja kiedyś wziąłem specjalnie kredyt pod konkurs emotka
Tej wirtualnej niestety nie podepniesz pod google pay Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

xpac

#6625956 Napisano: 01.08.2019 08:53:39 w Visa Konkursy
bezaczek7 napisał(a):

Mam telefon z nfc, mam apke google pay, ale jestem w Santanderze, ktorego aplikacja nie bierze udzialu i mam tam tylko wirtualna karte do platnosci nfc, ktorej nie dodam do google pay, takze ta loteria niestety nie dla mnie emotka  smuteczek emotka

Co Ty pleciesz za głupoty. Też mam Santander, wystarczy zwykłą kartę "bankomatową" podpiąć pod Google Pay i juz, aplikacja Santander nie ma nic do rzeczy bo nią  nie placisz - płacisz przez google pay ( czytaj regulamin ) Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6624421 Napisano: 28.07.2019 00:22:35 w Visa Konkursy
paula9891 napisał(a):

bandit napisał(a):

paula9891 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Tak patrzę po regulaminie i widzę, że jako klientka banku PKO BP nie mam szans wziąć udziału w tej loterii. Google Pay nie obsługuje PKO BP, w dedykowanych aplikacjach bankowych nie wymieniają IKO. Słabo. Pora wyrobić nową kartę mBanku i dać sobie cień szansy chociaż na bon do allegro - lepszy rydz, niż nic.

 Czyli, że jak zrobiłam wszystko co trzeba, ale mam iko, to nie biorę udziału w loterii?  emotka
Teraz zainstalowałam google pay i faktycznie nie obsługują pko emotka
Teraz już wiem dlaczego nic nie wygrałam  emotka

Hmm 
a co Ci wyskakuje jak płacisz telefonem ? info o GOOGLE PAY czy info o aplikacji PKO BP ?
moim zdanime można wybrac domyślną aplikację do płacenia telefonem GOOGLE PAY i sprawa załatwiona

ja osobiście doczytałem regulamin, uzywałem płatności mobilnych eurobanku ale w zwiazku z wykluczeniem założyłem konto w mbank-u który obsługuje GOOGLE PAY i powiem jedno emotka   opłaciło się

Pobrałam google pay, dodałam kartę i pokazała się informacja, że nie obsługują mojego banku (pko). Więc nie mogę zapłacić przez google pay, a przez iko nie biorą udziału w loterii.
No niestety, Wygląda na to, ze pko odpada z gry

A czy przed całą procedurą instalacji, dodawania karty itp. nie lepiej było sprawdzić jakie banki obsługują Google Pay ?? Czytałaś regulamin chociaż ?? Tam masz linki do wszystkiego wyjaśnione jak na dłoni 
https://www.visa.pl/plac-z-visa/polecane-technologie/google-pay-konsumenci.html Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6620244 Napisano: 15.07.2019 13:21:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

pikawka napisał(a):

soulfly napisał(a):

Czy ktoś ma jakieś pomysły co zrobić ze zniżkami 10 zł do Empik  od Żywca? 

Rozdać emotka

emotka  dobry pomysł

Zrób konkurs na forum:
"Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać tą nagrodę?" 
Długość wypowiedzi nie może przekraczać 160 znaków wliczając to spację..... Wyświetl w wątku >>

xpac

#6620238 Napisano: 15.07.2019 13:13:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

na konkurs z Tukanami można kupić dwa mydełka Fa?

skoro regulamin nie mówi, że nie można, to można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6620060 Napisano: 14.07.2019 16:09:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Pij rozważnie... wszystkie maile poszły razem?

A cholera wie, ktoś pisał, że zgłoszenie wysłane 2 min przed północą,  no chyba że idą  od tyłu  emotka
Jeśli to już koniec to niestety trzeba przełknąć ten cukierek z lukrecji i grać dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6619890 Napisano: 13.07.2019 18:52:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

Pudełka po tic tac można już chyba wywalić co? Nie będzie już rezerwy,rezerwy?

Też jestem ciekaw, wala mi sie troche tego  Wyświetl w wątku >>

xpac

#6619231 Napisano: 11.07.2019 14:54:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
faworek napisał(a):

Walizka Heinz email 13:59 emotka  

I u mnie walizka emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6618479 Napisano: 09.07.2019 20:04:05 w Zdjęcia naszych wygranych
agakaz2 napisał(a):

mój "kosz" razy dwa





Uuuu i wypaśne torby dali, ja dostałem w jednorazówce emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

xpac

#6617166 Napisano: 05.07.2019 18:04:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kosz lewiatan na całe 3 zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6616971 Napisano: 05.07.2019 12:33:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
GoPro HERO7 Black  - Garnier Biedronka  emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6616961 Napisano: 05.07.2019 12:23:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pini napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czy columbit „wygrałeś 1 nagrodę” w konkursie Garnier oznacza go pro?

Tak, gratuluję

na pewno ?? Bo mam to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0