Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xpac

xpac

#6653529 Napisano: 01.11.2019 22:57:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

xpac napisał(a):

kalinea napisał(a):

Czy agencje reklamowe korzystają z naszych haseł do tworzenia reklam? 

Zapewne tak, "Dodaj do ulubionych" nie dość że TVP Info tego używa, to ostatnio słyszałem reklamę "BMW - dodaj do ulubionych ". Nie chwaląc sie, kiedyś był konkurs oranżady Hellena i tam w konkursie podalem haslo "Cudze chwalicie swego nie znacie" - oczywiście nic nie wygralem, ale co? Rok, czy dwa lata później ? Leci reklama w tv z Wojewódzkim:) 
Ps.: To tak jak z tą reklamą McDonald i wynalezieniem lodow czekoladowych emotka

MPK we Wrocku też prosi o "dodanie do ulubionych" emotka

Jakiś czas temu ktoś tam wygrał sztabę złota na to hasło, także dalej w natarciu emotka
Złoto - dodaj do ulubionych Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6653527 Napisano: 01.11.2019 22:52:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

Czy agencje reklamowe korzystają z naszych haseł do tworzenia reklam? 

Zapewne tak, "Dodaj do ulubionych" nie dość że TVP Info tego używa, to ostatnio słyszałem reklamę "BMW - dodaj do ulubionych ". Nie chwaląc sie, kiedyś był konkurs oranżady Hellena i tam w konkursie podalem haslo "Cudze chwalicie swego nie znacie" - oczywiście nic nie wygralem, ale co? Rok, czy dwa lata później ? Leci reklama w tv z Wojewódzkim:) 
Ps.: To tak jak z tą reklamą McDonald i wynalezieniem lodow czekoladowych - taki pomysł za darmo oddałem   emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6651934 Napisano: 27.10.2019 19:59:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewela83 napisał(a):

Czy do wygranych rzeczy (konsola, czytnik) w konkursie TIC TAC dają paragon czy fakturę? Gdyby sprzęt nie działał?

i na pewno frytki z ketchupem emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6651635 Napisano: 25.10.2019 19:07:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
truskaweczka123 napisał(a):

https://bawsieklockami.pl/

Czy ktoś tutaj z was gra? Udaje wam się? 

.... Wiem że to bramki i ja szczęścia w bramkach nigdy nie miałam... Wysłałam 5 paragonów z mini zestawami  i same pudła



Ale te wyniki to jakieś dziwne emotka

Widziałem jakiś czas temu wpis w MDW, u mnie na jakieś 15 zgłoszeń jedno wielkie zeroooo emotka  grałem o losowych porach  Wyświetl w wątku >>

xpac

#6650836 Napisano: 23.10.2019 12:31:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Z którego losowania informuje dzis tic tac?

W Środy zawsze z poprzedniego tygodnia, czyli 14-20.10 Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6649815 Napisano: 18.10.2019 16:55:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

Czy ktoś wygrał kasę z Pudliszek? Nie widziałam, żeby ktoś chwalił się wygraną?
Czy to loteria widmo? sporo zgłoszeń wysłałam, ale wyników nigdzie nie widziałam emotka

były wpisy w MDW Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6649716 Napisano: 18.10.2019 12:33:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

maribog napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

Smolar miał do 18 wysyłać piwa garage i jak widać nie wywiązał się bo jeszcze nie dostałam! 

To 2 tys paczek. Dajcie im chwilę. Wczoraj rozsyłali smsy z info o pozytywnej weryfikacji danych i o tym, że piwa zostaną za chwilę wysłane. Oni naprawdę mają co robić, a my nie umrzemy z pragnienia jak na piwa poczekamy tydzień dłużej. 

Poza tym 18 jest dzisiaj. Więc, może i Twoje piwa wysłali dziś i dostaniesz je dziś albo w poniedziałek. Termin na wysyłkę jeszcze im nie minął.

Do 18.10 czyli dziś mieli je wydać dla laureatów , a nie firmie kurierskiej. Po drugie ich tak samo obowiązuje regulamin. Jeśli Ty byś coś nie regulaminowego zrobiła, przeoczyła to byś figę dostała, bo regulamin. Regulamin obowiązuje 2 strony... Smolar ostatnio wali nie powiem w co, a my dajemy mu na to przyzwolenie.

Oczywiście, obowiązuje ich regulamin. Jednocześnie warto być człowiekiem. Smolar zazwyczaj trzyma się terminów. 2 tys paczek to mnóstwo roboty. Zwłaszcza, że prawdopodobnie bardzo późno otrzymali te piwa od sponsora - pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Nie rozumiem tego oburzenia, gdy organizator spóźni się z wysyłką nagród, bo często naprawdę nie ma na to wpływu. Naprawdę myślicie, że ktoś coś po złości robi albo z lenistwa? Myślicie, że Smolarowi pasuje mieć 2 tys kartonów z piwami u siebie? Bo rozsyła je Smolar, nie sponsor - paczki przychodzą oklejone taśmą Smolara. Jestem przekonana, że Smolar został już zasypany lawiną maili z pytaniami o to, kiedy w końcu dostanę moje wygrane piwa!!! chociaż termin mają do dzisiaj;) Dzisiaj jeszcze się nie skończyło;) Zawsze mnie zadziwia, po co ludzie wypisują do organizatorów z tyloma, w mojej ocenie, bzdurnymi pytaniami. Maglują ich o to, kiedy wyniki, kiedy wysyłka, wysyłają pytania o kwestie, które jasno opisuje regulamin. Jasne, jak jesteś bardzo spragniony i potrzebujesz tych piw na już, to poczekaj chociaż do tego 19 z wysłaniem pytania. Ludzie mają teorie spiskowe na temat tego, że niektóre agencje blokują ich numery - zaczynam myśleć, że może i tak jest emotka  może blokują właśnie takich wiecznie problemowych  emotka  Jest wiele nagonki na forum na różne agencje i szczerze mówiąc ja zawsze jestem tym zaskoczona. Wygrywam praktycznie w każdej agencji i nigdy z żadną nie miałam problemów. Smolar, po tym jak kurier bez kontaktu ze mną, zwrócił do nich paczkę z adnotacją "rezygnacja klienta z przesyłki"  po moim mailu wysłali ją jeszcze raz tego samego dnia. Albedo samo z siebie po tym jak nieodebrany bon na 100 do biedry do nich wrócił (dwukrotna awizacja, bo nikogo nie było, a potem paczka trafiła do punktu odbioru 80 km od nas i nie opłacało nam sie jechać, więc spisaliśmy bon na straty) pisało do nas z prośbą o numer telefonu dla kuriera i samo z siebie wysłalo bon ponownie. Kamikadze po tym jak nie otrzymałam nerki Somersby i poprosiłam ich o sprawdzenie (pomimo pogmatwania sporego z mojej strony;) sprawę szybko wyjaśniło - nie mieli moich danych w bazie (chociaż mi się wydaje, że wypełniałam formularz), ale nie robili żadnego problemu i wysłali nerkę z kolejną edycją wysyłki... przykładów mam mnóstwo, ale zawsze jak piszę z czymś do agencji, robię to w sposób kulturalny i grzeczny i to samo otrzymuję w drugą stronę.

Dla mnie kluczowe terminy to termin zakończenia konkursu - ten jest bezwzględny i dla mnie i dla agencji i termin rozwiązania (tutaj mam tolerancję dla agencji kilka dni;). Terminu wysyłki nagród nie monitoruje - dopiero jak minął wysyp info o przesyłce na forum (albo jeśli nagród było mało albo jedna;) a termin wysyłki dawno minął) to dopiero wtedy kontaktuje się z agencją. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby paczka z nagrodą prędzej czy później nie dotarła. A w przypadku Garage info jest - wszyscy dostali smsy z informacją o tym, że za chwilę wyślą piwa - więc czekajcie cierpliwie zamiast truć cenzura Smolarowi a potem płakać, że nic się u nich nie wygrywa (po tym jak wpiszą na czarną mityczną listę  emotka

To mi się ulało emotka  

łoo mato, że też chciało Ci się pisać emotka  
BTW gdzie moje piwa !!! emotka  regulamin regulamin regulamin  Wyświetl w wątku >>

xpac

#6649015 Napisano: 16.10.2019 12:04:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
No w końcu Tic Tac - czytnik e-booków emotka  w sam raz na prezent dla żony emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6647768 Napisano: 10.10.2019 22:39:01 w Smolar
avanti99 napisał(a):

izak1000 napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Monika11 napisał(a):

messi napisał(a):

Co raz więcej hurtowników na forum. Jeden użytkownik kupił 150 tic taców. Tu ktos ma pół domu w domestosie za 500 zł, jeśli kupił jak był po 9,99 zł zestaw. Nie dziwię się, że jak zgłoszę 1-2 paragony to nic nie wygrywam  emotka

Ja wysłałam 2 paragony z Domestosa i  dwie nagrody wpadły emotka

u mnie to samo  2/2 -każdy wysyła tyle zgłoszeń ile chce-skoro kupił uczciwie produkt to czemu ma nie zagrać

w tych konkursach trzeba niestety mieć szczęście, ja wysłałam dwa zgłoszenia i zero wygranych. Zresztą ile bym zgłoszeń nie wysyłała to i tak mnie nie losują, zazdroszczę tym którzy mają szczęście wygrywać jednym czy dwoma zgłoszeniami.

Oj przepraszam bardzo... ja wysłałam tylko 2 paragony i wpadł 1 bon więc szło wygrać. 

Trzeba mieć szczęście.... W tic tacach kolejny tydzień nic

W loteriach to trzeba liczyc na szczęście. .W Almette wysłałam  3 zgłoszenia od początku loteriii  i wygralam, w tic tac zglaszam po 1x na tydzien i wygrane są  z 3 i 4 losowania a dziś  z domestosa 0 /2...ale .czekam cierpliwie na "uśmiech losu" emotka

szczescie, nie ma znaczenie ile wyslesz. loterie....wiadomo...

Tu nie chodzi o szczęście,  Smolar jest na tyle popie.... ze banuje numery, przekonałem  się na własnej skórze  emotka  Smolar i ich ta polityczna poprawność.... Wyświetl w wątku >>
2 pini, maximus 0

xpac

#6647716 Napisano: 10.10.2019 19:43:41 w Visa Konkursy
nikos napisał(a):

keraz123 napisał(a):

Czy ktoś wie jak jest z gwarancją na zegarki Garmin z Visy? 

Powinieneś mieć dołączony protokół odbioru wraz z numerem seryjnym urządzenia, na podstawie tego dokumentu przysługuje Ci gwarancja.

No dokladnie tak powinno byc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6644405 Napisano: 01.10.2019 07:57:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

Miła26 napisał(a):

Z konkursu domestos dostajecie potwierdzenie na maila?

na gmaila też nie dostawałam zwrotek

Na jakieś 10 zgłoszeń, ani 1 potwierdzenia ... Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6643638 Napisano: 27.09.2019 13:03:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Serio tyle osób gra w Danio o te maskotki ?? 15tys sztuk, a ja już trzeci paragon wpisany o losowych porach i pudło ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6643106 Napisano: 25.09.2019 18:01:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

coś mało tych nagród wpadło na forum z tic tac emotka albo ludzie przestali się chwalić:)

Po prostu ludzie nie wygrywają  emotka  gram od początku po kilka, kilkanaście zgłoszeń i jedno wielkie zero emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6641244 Napisano: 18.09.2019 22:38:00 w Visa Konkursy
kukuleczka napisał(a):

ja sie nie chwaliłam na forum MDW, ale trafiłam nagrodę tygodniową emotka
kuponów Visa w miarę dużo, około 10 w sumie. Czekam teraz na ostatni voucher z losowania z ostatniego tygodnia, bo z poprzednich etapów dotarły wszystkie.

no właśnie, pierwsza wgrana przyszła po 3 dniach (20zł) a piszesz, że czekasz na kupon już tylko z ostatniego etapu... ja czekam jeszcze z etapu 7 ....
btw - mi tygodniowa też wpadła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6641232 Napisano: 18.09.2019 21:44:22 w Visa Konkursy
Też jeszcze czekacie na kupony do Allegro - 20zł ?? Czekam od 29 Sierpnia i ciszaaaaa Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6640936 Napisano: 18.09.2019 09:41:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

darog napisał(a):

czy to normalny pesel na dziś z RMF?? taki mi się wyświetla na www  można się 

00272115600


Te PESEL osoby urodzonej 21.07.2000

kiedyś był wg: rok-miesiac -dzień urodzenia  w tym numerze mi to nie pasowało

Kiedyś to też płaciliśmy "starymi" złotówkami emotka  normalny nowy PESEL nic w nim dziwnego emotka Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

xpac

#6640650 Napisano: 17.09.2019 14:15:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
pc174 napisał(a):

Nagroda niespodzianka Mokate - ponownie emotka

Tak piszesz o tej niespodziance non stop, więc postanowiłem w końcu napisać co wchodzi w skład owej nagrody:
"pudełko produktów Mokate, o jednostkowej wartości 18,49 zł brutto, składającego się z: kubka
termicznego, 4 paluszków mixów kawowych Mokate" - Gratulacje, 4 saszetki kawy +  papierowy kubek jest Twój emotka

w temacie - 50 zł TYMBARK Wyświetl w wątku >>

xpac

#6639726 Napisano: 14.09.2019 08:36:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Czy ktos wie dlaczego w Strigo nie przechodzi odp. na 241 znakow? Krzyczy, ze ma byc do 250 ?

Bo masz pewnie powstawiane znaki specjalne skopiowane z Worda. Wklej odpowiedź do notatnika, skopiuj i znowu klej do przeglądarki. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

xpac

#6638819 Napisano: 11.09.2019 17:20:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Garmin smartwatch Vivoactive 3 z Visa emotka  jak milo emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6634538 Napisano: 29.08.2019 19:08:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Marrrrne 20zł do Allegro z Visy  Wyświetl w wątku >>