Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xpac

xpac

#6677155 Napisano: 25.01.2020 18:55:41 w Smolar
Katy Lidl Tymbark niestety saldo 0zł ... ktoś już odstał doładowanie ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6675908 Napisano: 21.01.2020 19:22:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

Dostał ktoś SMS z Pocztexu o nadaniu przesyłki poleconej? Co to może być? emotka  

Kwity z ZUSu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6674055 Napisano: 15.01.2020 22:21:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

harnas napisał(a):

nie wprowadzaj w błąd, przedzwoniłem na stację z pytaniem czy coś się zmieniło i czy była dostawa, kierowniczka odpowiedziała mi, że dostali jedynie 10 pudełek, a drugie tyle osób odesłali z kwitkiem, więc kod wcale nie równa się temu, że dostaniesz bombonierkę, co stacja to obyczaj

Ty nie wprowadzaj w błąd.Jeżeli masz voucher to jest dla ciebie bombonierka a jak mówią, że jej nie ma to trzeba do RMF zgłosić i oni to sprawdzą. Stacja znika gdy rozdadzą ilość bombonierek przypadających na stację. Jeżeli na danej stacji przyznali już 10 bombonierek to wtedy stacja znika ale jak widać, może się coś zmienić bo w Toruniu znikły wszystkie a dzisiaj znowu się pojawiły.

Dokładnie tak jak piszesz. Mieli 10 nagrod wydali 10 voucherow i tyle - stacja znika z mapki. To ze kierownicza tak powiedziala to tylko świadczy o tym że resztą poczestiwali sie pracownicy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6673995 Napisano: 15.01.2020 19:18:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

xpac napisał(a):

Po prostu pracownicy sobie wzieli i tyle 1 kod 1 bombonierka - kody sa unikalne przypisane do ilosci bombonierek

ale skad mieli kody?

Nie mieli:) zajumali bombonierki po prostu emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

xpac

#6673985 Napisano: 15.01.2020 18:52:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Po prostu pracownicy sobie wzieli i tyle 1 kod 1 bombonierka - kody sa unikalne przypisane do ilosci bombonierek Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6673982 Napisano: 15.01.2020 18:47:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):




To jak to rozumieć? Jeśli  stacji nie ma na   liście to znaczy, że nie ma już co jechać po bombonierkę, czy " pula została wyczerpana" oznacza, że wydano już vouchery w ilości odpowiadającej liczbie bombonierek na stacji?
Wątek RMF jest niestety zablokowany da osób bez 3 konkursów

To dodaj pare konkursów do bazy to nie boli emotka  jak nie ma juz na liscie to znaczy ze pula wyczerpana, jak masz voucher to nagrode dostaniesz Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6672243 Napisano: 10.01.2020 11:55:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Sms od Smolara - 100zl Tymbark Lidl Wyświetl w wątku >>

xpac

#6665056 Napisano: 09.12.2019 22:25:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Za ile można sprzedać perfumy Antonio z autografem Banderasa, jak myślicie?

wystaw za ile uważasz...rynek zweryfikuje emotka  jednakże na kokosy bym nie liczyła, raczej standardowa cena jak za perfumy "ze sklepu" emotka

No nie gadaj, na pewno +10zl za podrobiony podpis trzeba dołożyć  emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

xpac

#6661090 Napisano: 26.11.2019 15:02:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorcia0221-wp-pl napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

I w ogóle to co teraz mamy wysyłać te paragony? Bo na to są 3 dni tylko, wyślemy i powiedzą że jednak nie wygraliśmy błąd systemu? A co co wygrali a nie dostali maila to niby skąd maja wiedzieć że wygrali, ale masakra ciekawe jak to od kręcą, ja wysyłam oświadczenie i paragon i chce nagrode bo dostałam maila i koniec

ja też odesłałam ,bo dostałam meila o wygranej,pisze czarno na białym nie wyprą się

Nie wiem po co te spekulacje, poczekajcie na rozwój sytuacji  Wyświetl w wątku >>
1 ksantypa 0

xpac

#6660714 Napisano: 25.11.2019 19:49:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama2006 napisał(a):

awe napisał(a):

aurorcia napisał(a):

xpac napisał(a):

andzia65 napisał(a):

xpac napisał(a):

andzia65 napisał(a):

Proszę napiszcie mi czy ktoś z Was miał taką sytuację, że wygrał w Tyskim, ale na stronie loterii nie miał informacji o wygranej. A później otrzymał na meila informację, że wygrał. Bo ja już zgłupiałam. Na stronie loterii nie było informacji o wygranej. Dostałam ją na meila, ale gdy na stronie loterii wpisuję w wylosowanych numer telefonu wygrany w tym zgłoszeniu wyskakuje komunikat, że nie wygrałam.

Ale na stronie loterii nie piszą, że wygrałeś/aś, tylko że dziękują itp dopiero potem przychodzi mail - jeśli wygrasz, a jeśli nie wygrasz to chyba nie przychodzi nic

Dziękuję za odpowiedź  emotka  od razu lżej na sercu.

sprawdź jeszcze numer tel czy wpisałaś dobrze, bo... jak wpisuje swój to wszystkie wygrane się zgadzają 

A ja wpisuje poprawnie numer telefonu i też mam info, że nie wygrałam emotka 

u mnie też na stronie brak wygranej emotka   - ale listy poszły

w przypadku kilku wygranych przez rodzinę,wysyłacie  dane jednym listem?

ja tam wolę nie ryzykować i wysłać oddzielnie emotka  btw ... dziwne, że konkurs trwa od 18.11, a nawał wygranych dopiero od dzisiaj emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mama2006 0

xpac

#6660690 Napisano: 25.11.2019 19:14:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

xpac napisał(a):

andzia65 napisał(a):

xpac napisał(a):

andzia65 napisał(a):

Proszę napiszcie mi czy ktoś z Was miał taką sytuację, że wygrał w Tyskim, ale na stronie loterii nie miał informacji o wygranej. A później otrzymał na meila informację, że wygrał. Bo ja już zgłupiałam. Na stronie loterii nie było informacji o wygranej. Dostałam ją na meila, ale gdy na stronie loterii wpisuję w wylosowanych numer telefonu wygrany w tym zgłoszeniu wyskakuje komunikat, że nie wygrałam.

Ale na stronie loterii nie piszą, że wygrałeś/aś, tylko że dziękują itp dopiero potem przychodzi mail - jeśli wygrasz, a jeśli nie wygrasz to chyba nie przychodzi nic

Dziękuję za odpowiedź  emotka  od razu lżej na sercu.

sprawdź jeszcze numer tel czy wpisałaś dobrze, bo... jak wpisuje swój to wszystkie wygrane się zgadzają 

A ja wpisuje poprawnie numer telefonu i też mam info, że nie wygrałam emotka

też to zauważyłem - wydaje mi się, że mail jest jednak wyznacznikiem wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6660674 Napisano: 25.11.2019 18:52:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

jakiś dramat z tymi łapkami w dół
już nawet jak człowiek się chwali że coś wygrał dostaje łapę w dół 
no dramat
emotka

pewnie niechcący emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6660670 Napisano: 25.11.2019 18:45:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andzia65 napisał(a):

xpac napisał(a):

andzia65 napisał(a):

Proszę napiszcie mi czy ktoś z Was miał taką sytuację, że wygrał w Tyskim, ale na stronie loterii nie miał informacji o wygranej. A później otrzymał na meila informację, że wygrał. Bo ja już zgłupiałam. Na stronie loterii nie było informacji o wygranej. Dostałam ją na meila, ale gdy na stronie loterii wpisuję w wylosowanych numer telefonu wygrany w tym zgłoszeniu wyskakuje komunikat, że nie wygrałam.

Ale na stronie loterii nie piszą, że wygrałeś/aś, tylko że dziękują itp dopiero potem przychodzi mail - jeśli wygrasz, a jeśli nie wygrasz to chyba nie przychodzi nic

Dziękuję za odpowiedź  emotka  od razu lżej na sercu.

sprawdź jeszcze numer tel czy wpisałaś dobrze, bo... jak wpisuje swój to wszystkie wygrane się zgadzają  Wyświetl w wątku >>

xpac

#6660665 Napisano: 25.11.2019 18:41:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andzia65 napisał(a):

Proszę napiszcie mi czy ktoś z Was miał taką sytuację, że wygrał w Tyskim, ale na stronie loterii nie miał informacji o wygranej. A później otrzymał na meila informację, że wygrał. Bo ja już zgłupiałam. Na stronie loterii nie było informacji o wygranej. Dostałam ją na meila, ale gdy na stronie loterii wpisuję w wylosowanych numer telefonu wygrany w tym zgłoszeniu wyskakuje komunikat, że nie wygrałam.

Ale na stronie loterii nie piszą, że wygrałeś/aś, tylko że dziękują itp dopiero potem przychodzi mail - jeśli wygrasz, a jeśli nie wygrasz to chyba nie przychodzi nic Wyświetl w wątku >>

xpac

#6657409 Napisano: 15.11.2019 00:25:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy tylko ja czekam na czytnik z Tic Tac z ETAP VI - 7.10 - 13.10.2019r. ??  Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6656688 Napisano: 13.11.2019 11:20:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

bethan napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Dobrze wiedzieć

Jest aneks w regulaminie.

Domyślam się, ale aż tak tego konkursu nie śledziłam. Nie znalazłam na początku to olałam temat.

no to pięknie.... niestety zrobiłem tak samo, jak nie znalazłem to olałem temat ... a już po konkursie  Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6655485 Napisano: 08.11.2019 14:24:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy dostał już ktoś polaroid z VI etapu tic taców? Widzę ze ślą już nagrody z VII etapu.

Czekam na Czytnik z VI .... Wyświetl w wątku >>

xpac

#6654232 Napisano: 05.11.2019 00:33:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

danaaa napisał(a):

sks900 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Loteria "Majonezowa" Pudliszki to zakup może byc w każdym sklepie dowolnej sieci? Czy tylko Kaufland lub LIdl?

Regulamin loterii wystarczy przeczytać.

Dzięki za cenną radę. Regulamin przeczytałam, zanim zadałam to pytanie.

W regulaminie nie ma słowa "Kaufland"...

"1.3. Terytorium Loterii jest obszar całej Rzeczypospolitej Polskiej."

a najlepiej w Cerfie, bo można obskoczyć 2 konkursy jednym paragonem emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

xpac

#6654230 Napisano: 05.11.2019 00:16:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danaaa napisał(a):

sks900 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Loteria "Majonezowa" Pudliszki to zakup może byc w każdym sklepie dowolnej sieci? Czy tylko Kaufland lub LIdl?

Regulamin loterii wystarczy przeczytać.

Dzięki za cenną radę. Regulamin przeczytałam, zanim zadałam to pytanie.

a) dokona jednocześnie: zakupu 1 majonezu marki Pudliszki i 1 puszki dowolnych warzyw konserwowych marki Pudliszki, a w przypadku sieci sklepów Lidl: zakupu 2 majonezów
marki Pudliszki, zwanych dalej "Produktem Promocyjnym", Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6653582 Napisano: 02.11.2019 10:57:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

kermit napisał(a):

kalinea napisał(a):

kermit napisał(a):

kalinea napisał(a):

yonex napisał(a):

kalinea napisał(a):

xpac napisał(a):

edzia21 napisał(a):

xpac napisał(a):

kalinea napisał(a):

Czy agencje reklamowe korzystają z naszych haseł do tworzenia reklam? 

Zapewne tak, "Dodaj do ulubionych" nie dość że TVP Info tego używa, to ostatnio słyszałem reklamę "BMW - dodaj do ulubionych ". Nie chwaląc sie, kiedyś był konkurs oranżady Hellena i tam w konkursie podalem haslo "Cudze chwalicie swego nie znacie" - oczywiście nic nie wygralem, ale co? Rok, czy dwa lata później ? Leci reklama w tv z Wojewódzkim:) 
Ps.: To tak jak z tą reklamą McDonald i wynalezieniem lodow czekoladowych emotka

MPK we Wrocku też prosi o "dodanie do ulubionych" emotka

Jakiś czas temu ktoś tam wygrał sztabę złota na to hasło, także dalej w natarciu emotka
Złoto - dodaj do ulubionych

Ale czy to nie jest już plagiat?

Cudze chwalicie swego nie znacie - to jest plagiat:) Wieś - Stanisław Jachowicz

I co agencje są takie bezkarne w plagiatowaniiu?


Ty tak na serio? Tekst z przeglądarki i fraza zaczerpnięta z utworu Jachowicza? Tak jak napisał Xpac chyba jedynie plagiat na zasadzie tych lodów czekoladowych z McDonald's emotka
Jeśli już to plagiat IE i Jachowicza a nie szarego konkursowicza...

Kopiowanie tekstów z przeglądarki to nie plagiat?


Są pewne sformułowania, które zaczynają żyć własnym życiem i wchodzą do języka potocznego. Internet Explorer właściwie pewnie jest zadowolony, że ich Ulubione, a co za tym idzie Dodaj do ulubionych stały się swego rodzaju sloganem. Tak jak napisałam jeśli już to splagiatowano IE a nie konkursowiczów, którzy słali Dodaj do ulubionych na potęgę, gdzie się tylko dało.
Ciężko uznać to za plagiat. Tak jak i te czekoladowe lody czy np. łapki w górę i w dół tu na forum (ktoś też mógłby stwierdzić, że splagiatowane z Facebooka) emotka

Rozumiem ale czy to nie jest tak ze jedna agencja użyje tego hasła a druga popełni już plagiat tej pierwszej? Czy mogą tak korzystać do woli?

Jak widzisz, używają do woli... Wyświetl w wątku >>
0 0