Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xpac

xpac

#5927798 Napisano: 08.10.2014 11:37:00 w Biedronka
kalka napisał(a):

Czy Oxford już całkiem pozamiatany, czy jeszcze nie było wyników z ostatniego etapu?



W MDW były wpisy, że dzwonili, a w "Paragony" ktoś chciał paragon kupić za ostatni etap, także du.a....

EDIT: Pomyliłem z ogólnopolskim emotka Ten Biedronkowy już dawno zamieciony pod dywan emotka

http://oxfordwbie....pl/Lista_finalistow Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5926205 Napisano: 03.10.2014 19:14:49 w Czy informują/ informowali?
Do kogoś dzwonił Oxford z ogólnego?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5925961 Napisano: 03.10.2014 13:10:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

a czy cos wiadomo w sprawie laureatów z Tchibo?
albo z ferrero rosche z I etapu?



Złota rybka dzwoniła jakiś czas temu, wpis w temacie "Informują" Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5925741 Napisano: 02.10.2014 23:27:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

A krupnik!!!
Nie zapominajcie o Krupniki!!
Ja sama mam ze 4 litry emotka
Oj,obawiam sie że takie miksy serowo czekoladowo piwne mogą zakończyć sie zwrotem
Tylko ciekawe czy Edzia zwroty przyjmuje
emotka emotka



No to ja dorzucę zapas Leonów, także zapojka tez będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5925295 Napisano: 02.10.2014 10:37:57 w Kaufland konkursy

"sprzedaż promocyjna" emotka Dla mnie to po prostu sprzedaż produktów w promocyjnej cenie...



Chodzi o sprzedaż produktów w czasie trwania konkursu - gdyż jest to konek promocyjny (promują dany produkt ), cena nie ma z tym nic wspólnego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5925240 Napisano: 02.10.2014 09:26:32 w TESCO konkursy
hania83 napisał(a):

Ja Columbita też nie mogę rozgryźć - chociażby sytuacja ze zmywarkami, w C4 wygrana, a w Tesco puszczone 3 smsy w podobnym stylu jak w C4 - i pudło. Teraz udało się z tabletem, na 2 smsy 1 trafiony emotka .



Może jest tak, że nie chce im się wszystkiego czytać, więc biorą pulę 1000 pierwszych odpowiedzi i z tego wybierają, szczerze przyznam, że zawsze biorę udział pod koniec konkursu, następnym razem wyśle smsy pierwszego dnia, zobaczymy czy coś to da ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5925177 Napisano: 02.10.2014 00:11:44 w TESCO konkursy
Rymowanki to ja za każdym razem wysyła i zawsze jedna wielka Du.. emotka no chyba, że mój styl Im nic a nic nie odpowiada ... Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5925175 Napisano: 02.10.2014 00:09:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zapewne można tak zrobić, ale w takim razie trzeba mieć 100 numerów telefonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5925170 Napisano: 01.10.2014 23:44:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mallina napisał(a):

turli napisał(a):

Z tego co pamiętam to ten pan Tomasz jest zawsze obecny w każdej dużej loterii spożywczej. Też obstawiam że ma sklep.


Patrząc na realne szanse wygrania takiej ilości nagród, to musiałby mieć pewnie sieć hipermarketów emotka Co łączy, te loterie w których się pojawia? Można kupić produkt gdziekolwiek i potrzebny jest tylko nr paragonu, który można potem wysyłać teoretycznie w nieskończoność. W Hochlandzie natomiast trzeba do każdego zgłoszenia kupić realny serek, więc szanse jakieś tam są, bo nawet hurtownicy mają ograniczone budżety emotka



Naprawdę myślisz, że jak wyślesz ten sam numer paragonu 100 razy to organizatorzy poproszą tylko o jeden paragon?? To by była klęska organizatorów...

Ps.: Przynajmniej teraz znamy nazwisko pana Tomasza... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5925164 Napisano: 01.10.2014 23:30:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak myślicie Oxford z ogólnego powinien dzwonić w tym tygodniu?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5925163 Napisano: 01.10.2014 23:26:08 w TESCO konkursy
norweska20 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

to i ja wyładuję nerwy -ten Columbit .....

emotka emotka emotka emotka emotka emotka



ja pier....znowu nic ..już nie mam sił do tych konkursów-ręce opadają...ja tego nie mogę zrozumieć , że wygrywają non stop te same osoby..a tu człowiek za cholerę nie może się wpisać z nagrodą..bo jej nie przyznają...kombinuje z tymi tekstami na wszystkie sposoby- a ten durny Columbit tego nie rozumie emotka emotka



No bo jak już ktoś wygrał 1-2 tablety to wie na co Columbit mniej więcej patrzy, ale oczywiście za cholerę Ci o tym nie powiedzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5924678 Napisano: 01.10.2014 11:59:52 w Biedronka
79magda napisał(a):

Nie biorę udziału w żadnych plastycznych konkursach, więc Kiorę znam tylko z opisówek. Ale dla mnie treść, którą właśnie przeczytałam wyżej jest dobitnym dowodem na to, że w końcu to międolenie i wydzwanianie, czyli po prostu zawracanie d.py skończy się dla nas - jako konkursowiczów - bardzo źle.

Czy naprawdę Ci telefoniczni maruderzy nie widzą, że wszyscy mają ich już dość i kolokwialnie mówiąc rzygają na te telefony?! Rozwiązują konki? Rozwiązują! Listy zamieszczają? Zamieszczają! Maile i eski ślą? Ślą! Naprawdę tak trudno poczekać dzień czy godzinę dłużej na wyniki emotka żenada



correct emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5923726 Napisano: 29.09.2014 13:19:12 w Biedronka
A już skończcie bo to i tak temat rzeka...

A kto tu mówi o zarabianiu?? Mam 7 letniego laptopa i fajnie by było już go zmienić, a ty mi tu z jakimiś wózkami wyjeżdżasz.. Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5923172 Napisano: 27.09.2014 14:06:16 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

Koleś, przynajmniej "czity" wszelkich konkursów na czas mi nie w głowie emotka i skoncz juz temat, bo robisz offtop. W poniedzialek dzwonie do Kiory, mam nadzieje ze podkreca weryfikacje i zajma sie ludzmi Twojego pokroju emotka



Ludźmi Twojego pokroju?? a kim Ty jesteś że kogoś osądzasz Sędzia Anna Maria Wesołowska?? Bardzo bym chciał, aby Kiora podkręciła weryfikację, bo już mnie wkurza ryż wysypujący się z pudełek... ( zrobisz mi przynajmniej przysługę - kochana jesteś emotka )

Ps.: Wracając do Cyfrowego Polsatu, mam nadzieję że dobrze spożytkowałaś te 10.000 tys wygrane u nich, nabijając głosy już nie powiem gdzie .... mając fikcyjne konto na FB co jest niezgodnie z regulaminem Facebooka emotka Chyba właśnie aureola z głowy spadła... Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5923169 Napisano: 27.09.2014 13:58:17 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

xpac napisał(a):

edzia21 napisał(a):

xpac napisał(a):

Tylko ja się pytam co z tymi, którzy nie mają dzieci ?? emotka chociaż poje zdolności plastyczne są na poziomie 8-latka emotka


Najlepiej to jakby ci, którzy nie mają dzieci, odczepili się od tego konkursu i dali wygrać tym, którzy mają dzieci, a właściwie samym dzieciom, które będą miały furę radości, ale na zasadach fair-play, w senie że ową pracę wykonuje właśnie dziecko. Ja rozumiem, że nagrody to świetny zarobek, ale juz bez przesady... emotka Zachłanność do niczego dobrego nie prowadzi.

BTW. Przepraszam za składnię - w piątkowe wieczory tak już mam

emotka



Haha co Ty piszesz? To może Ci co mają tablety odczepia się od konkursów gdzie do wygrania są tablety?? To może ci co mają dzieci odczepia się od konkursów tylko dla dorosłych? To może jak wygrałas 2 nagrody w jedym konkursie oddaj jedną dla tych co nie wygrali? To może odczep się od konkursów tylko dla mężczyzn?? Były przypadki ze faceci wygrywali podpaski... Każdy ma równe szanse
.. A myślisz ze rodzice w tym konkursie nie wykonywali prac konkursowych za swoje dzieci? Zastanów się co piszesz....

Ps.: a co do celów zarobkoeych to mogę dać sobie rękę uciąć ze nie jedną rzecz juz sprzedałaś na Allegro....


Dla jasności sytuacji - laptop by mi się przydał i to bardzo, jednakże dziecka nie posiadam, dlatego NIE BRAŁAM UDZIAŁU i odpuściłam sobie robienie z siebie pajaca, przy wymyślaniu danych wyimaginowanego dziecka i tworzenia pseudo prac "dziecięcą ręką".
Tak jak już tu ktoś wspomniał, regulaminy nie wykluczają z konkursu osób, które posiadają konsole, tablety i inne gadżety, podobnie nie wykluczają mężczyzn z konkursu o tematyce kobiecej i vice versa. TU dorośli zostali wykluczeni. TROCHĘ przyzwoitości nikomu nie zaszkodzi. A atakiem nic nie zdziałasz. Widać sporo masz za kołnierzem. A kojarzysz konkursy "na czas" Cyfrowy Polsat? emotka także już zamilcz.



"Sprzedam ipody Touch (najnowsze) 64 GB w kolorach do wyboru: biały/czarny - pełna gwarancja Apple, ktora zacznie plynac z chwila uruchomienia. "

"sprzedam wygrany numer (wraz z paragonem) na fartuszek z Vanisha - za doładowanie"

Święta jesteś? To tylko niektóre z Twoich grzeszków... Także już zamilcz Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5923161 Napisano: 27.09.2014 13:16:30 w Biedronka
dolly napisał(a):

Mikki chyba nie zrozumialas/es przekazu.



hehe to tak na rozluźnienie sytuacji "Najlepszy Przekaz W Mieście " emotka

https://www.youtu.../watch?v=S6YtIrwWOzA Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5923146 Napisano: 27.09.2014 11:50:06 w Biedronka
Slonecznik napisał(a):

Ten konkurs był dla dzieci. Wysłanie pracy wykonanej przez osobę dorosłą jest złamaniem zapisów regulaminu.
Natomiast mężczyźni mogą brać udział w konkursach, gdzie do wygrania są podpaski i żele do higieny intymnej i wygrywać je do upojenia. Albowiem nie jest to zabronione zapisami regulaminu.
Jest ogromna różnica między kłamstwem a śmiesznością.
Pozdrawiam.



Złamaniem regulaminu?? Proponowałbym "spruć się" do każdej osoby z działu MDW, czy też paragony i wpływać na Ich wyrzuty sumienia,gdy kupują paragony ( bo grali na 5 telefonów -złamanie regulaminu), gdy na fb wygrywają całą rodziną ( bo grają na 5 kont-złamanie regulaminu), gdy odsprzedają numery telefonów za doładowania (złamanie regulaminu)... koniec tematu bo to już się robi śmieszne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5923103 Napisano: 27.09.2014 02:56:39 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

xpac napisał(a):

Tylko ja się pytam co z tymi, którzy nie mają dzieci ?? emotka chociaż poje zdolności plastyczne są na poziomie 8-latka emotka


Najlepiej to jakby ci, którzy nie mają dzieci, odczepili się od tego konkursu i dali wygrać tym, którzy mają dzieci, a właściwie samym dzieciom, które będą miały furę radości, ale na zasadach fair-play, w senie że ową pracę wykonuje właśnie dziecko. Ja rozumiem, że nagrody to świetny zarobek, ale juz bez przesady... emotka Zachłanność do niczego dobrego nie prowadzi.

BTW. Przepraszam za składnię - w piątkowe wieczory tak już mam

emotka



Haha co Ty piszesz? To może Ci co mają tablety odczepia się od konkursów gdzie do wygrania są tablety?? To może ci co mają dzieci odczepia się od konkursów tylko dla dorosłych? To może jak wygrałas 2 nagrody w jedym konkursie oddaj jedną dla tych co nie wygrali? To może odczep się od konkursów tylko dla mężczyzn?? Były przypadki ze faceci wygrywali podpaski... Każdy ma równe szanse
.. A myślisz ze rodzice w tym konkursie nie wykonywali prac konkursowych za swoje dzieci? Zastanów się co piszesz....

Ps.: a co do celów zarobkoeych to mogę dać sobie rękę uciąć ze nie jedną rzecz juz sprzedałaś na Allegro.... Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5923046 Napisano: 26.09.2014 21:22:57 w Biedronka
Tylko ja się pytam co z tymi, którzy nie mają dzieci ?? emotka chociaż poje zdolności plastyczne są na poziomie 8-latka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#5922735 Napisano: 26.09.2014 00:15:14 w Biedronka
sylzab2294 napisał(a):

size napisał(a):

No to mamy wsio: sms, e-maile i polecone emotka Ambitna schiza konkursowa emotka
Tylko czekać aż zawyje listonosz, padnie bateria w telefonie i zniknie połączenie z netem emotka


bardzo różnie z nimi...ostatnio się zapierali, że tylko maile, bo ludzie telefonów nie odbierają emotka



No dobra jak wyślą maila to chcą jeszcze jakieś papiery?? czy tylko w celach informacyjnych i potem tylko czekać na laptopa ?? Wyświetl w wątku >>
0 0