Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xpac

xpac

#6748514 Napisano: 30.11.2020 14:51:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Czy macie śledzenie przesyłki z 1 etapu Cyfrowego Polsatu?

Do mnie dzisiaj rano dotarła przesyłka, bez wcześniejszej informacji o jej wysyłce.

Dzięki, to czekam na swoją przesyłkę

moja też już w domu Wyświetl w wątku >>

xpac

#6746344 Napisano: 21.11.2020 18:08:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pati12b napisał(a):

xpac napisał(a):

pati12b napisał(a):

xpac napisał(a):

Hej,
Podpowiedzcie proszę, poniższy wpis z regulaminu wynika, że jak wygrałem nagrodę drugiego stopnia, to nie mogę już brać udziału nawet o nagrodę pierwszego stopnia ( konkurs ma parę etapów )?

"3.5. Jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę przez cały czas trwania Konkursu. W trakcie Konkursu Uczestnik może przesłać nieograniczoną liczbę Zgłoszeń. Jednak Zgłoszenia dokonywane przez Uczestnika, który zdobył już Nagrodę w Konkursie na innym etapie, nie będą rozpatrywane przez Organizatora."



Ja dokładnie tak to rozumiem.
Chodzi o konkurs Cyfrowego Polsatu?

tak o ten.. no nie mogę się pogodzić, mam tyle pomysłów w głowie na wygranie TV, ale chyba nie mogę już zagrać ..

A dostałeś maila z powiadomieniem o wygranej?

jeszcze nikt nie dostał emotka Wyświetl w wątku >>
1 pati12b 0

xpac

#6746329 Napisano: 21.11.2020 17:39:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pati12b napisał(a):

xpac napisał(a):

Hej,
Podpowiedzcie proszę, poniższy wpis z regulaminu wynika, że jak wygrałem nagrodę drugiego stopnia, to nie mogę już brać udziału nawet o nagrodę pierwszego stopnia ( konkurs ma parę etapów )?

"3.5. Jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę przez cały czas trwania Konkursu. W trakcie Konkursu Uczestnik może przesłać nieograniczoną liczbę Zgłoszeń. Jednak Zgłoszenia dokonywane przez Uczestnika, który zdobył już Nagrodę w Konkursie na innym etapie, nie będą rozpatrywane przez Organizatora."



Ja dokładnie tak to rozumiem.
Chodzi o konkurs Cyfrowego Polsatu?

tak o ten.. no nie mogę się pogodzić, mam tyle pomysłów w głowie na wygranie TV, ale chyba nie mogę już zagrać .. Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6746327 Napisano: 21.11.2020 17:32:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej,
Podpowiedzcie proszę, poniższy wpis z regulaminu wynika, że jak wygrałem nagrodę drugiego stopnia, to nie mogę już brać udziału nawet o nagrodę pierwszego stopnia ( konkurs ma parę etapów )?

"3.5. Jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę przez cały czas trwania Konkursu. W trakcie Konkursu Uczestnik może przesłać nieograniczoną liczbę Zgłoszeń. Jednak Zgłoszenia dokonywane przez Uczestnika, który zdobył już Nagrodę w Konkursie na innym etapie, nie będą rozpatrywane przez Organizatora." Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6744153 Napisano: 14.11.2020 16:19:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

Pisałam do Cyfrowego Polsatu, że strona konkursowa nie działa i mam odpowiedź: 
WitamyUprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat nie zarejestrował przedstawionego problemu.Pisemne skargi w sprawie Konkursu można przesyłać na adres polskiego oddziału Organizatora, tj. AMC Networks International, ul. Puławska 2, 02-588 Warszawa, w terminie 30 dni od ogłoszenia listy Zwycięzców w sposób określony w pkt. 4.5. Regulaminu.

No super, to żeście mi pomogli  emotka

ja pisałem na [email protected] na razie brak odpowiedzi  Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6744152 Napisano: 14.11.2020 16:17:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zarania napisał(a):

xena napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Pisałam do Cyfrowego Polsatu, że strona konkursowa nie działa i mam odpowiedź: 
WitamyUprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat nie zarejestrował przedstawionego problemu.Pisemne skargi w sprawie Konkursu można przesyłać na adres polskiego oddziału Organizatora, tj. AMC Networks International, ul. Puławska 2, 02-588 Warszawa, w terminie 30 dni od ogłoszenia listy Zwycięzców w sposób określony w pkt. 4.5. Regulaminu.

No super, to żeście mi pomogli  emotka

Już wiem w czym problem, nie można przenosić do kolejnego wersa tekstu tylko pisać jak leci. Wtedy jest w porządku

Zauważyliście że podatek od nagrody należy opłacić we własnym zakresie? 

no co Ty pleciesz ...
"3.3. Organizator jest płatnikiem zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych należnego z tytułu Nagród zdobytych w Konkursie przez Zwycięzcę(-ów)." Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6744073 Napisano: 13.11.2020 21:27:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xena napisał(a):

xpac napisał(a):

xena napisał(a):

xpac napisał(a):

Wysłałem do nich maila - próbowałem na Ie, egde i chrome, potem sprawdze na firefox

rozgryzłam temat emotka  tylko, że wcale mnie to nie pociesza. Przyjmuje tylko 1 linijkę tekstu, wtedy pokazuje się formularz  emotka  tylko trudno cokolwiek sensownego wpisać w 1 linijce... co to ma być??? a piszą 0 300 znakach

to też rozgryzłem, ale mam tekst na rowno 300 znakow nie da sie tego skrócić do 50... mam nadzieję że odpiszą 

szczerze wątpię że ktoś w weekend odpisze a tam etapy tygodniowe emotka

Heh no racja 1 etap do 15.11 no ale wszyscy sa uwiązani do 1 linijki Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6744071 Napisano: 13.11.2020 21:19:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xena napisał(a):

xpac napisał(a):

Wysłałem do nich maila - próbowałem na Ie, egde i chrome, potem sprawdze na firefox

rozgryzłam temat emotka  tylko, że wcale mnie to nie pociesza. Przyjmuje tylko 1 linijkę tekstu, wtedy pokazuje się formularz  emotka  tylko trudno cokolwiek sensownego wpisać w 1 linijce... co to ma być??? a piszą 0 300 znakach

to też rozgryzłem, ale mam tekst na rowno 300 znakow nie da sie tego skrócić do 50... mam nadzieję że odpiszą  Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6743904 Napisano: 13.11.2020 13:57:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wysłałem do nich maila - próbowałem na Ie, egde i chrome, potem sprawdze na firefox Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6743900 Napisano: 13.11.2020 13:50:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magy2020 napisał(a):

xpac napisał(a):

magy2020 napisał(a):

xena napisał(a):

magy2020 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Czy działa wam formularz z cyfrowego polsatu? Nie mogę wpisać danych mają jakiś błąd emotka

Działa

no własnie, dobrze jest do momentu wpisania odpowiedzi na pytania otwarte, potem jakieś cuda wychodzą i na tym sie kończy  emotka

no wpisałam odpowiedź na otwarte, potem dane i chyba poszło

U mnie też nie działa jest coś takiego jak klikam wyślij 

A wpisujecie właściwy numer karty dekodera i adres mailowy przypisany do konta na cp?

nie przechodzi do tej planszy, od razu pojawia sie ten błąd 
btw musi byc ten sam mail co konto na cp ? Ja tam nie mam konta wiec raczej nie musi byc ten sam... Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6743885 Napisano: 13.11.2020 13:32:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magy2020 napisał(a):

xena napisał(a):

magy2020 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Czy działa wam formularz z cyfrowego polsatu? Nie mogę wpisać danych mają jakiś błąd emotka

Działa

no własnie, dobrze jest do momentu wpisania odpowiedzi na pytania otwarte, potem jakieś cuda wychodzą i na tym sie kończy  emotka

no wpisałam odpowiedź na otwarte, potem dane i chyba poszło

U mnie też nie działa jest coś takiego jak klikam wyślij 
Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6727249 Napisano: 06.09.2020 18:38:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

Jak wysyłać smsa, gdy można wysłać do 400 znaków, a telefon zamienia na mmsa? Kiedyś przez to musiałam skracać smsa. Czy to kwestia telefonu? Podpowie ktoś?

A po ilu znakach zmienia na mms?

użyj innej aplikacji do wysyłania smsów, np.: w Samsung Galaxy S9 są takie dwie, jedna od Samsunga druga oryginalna Androida, wystarczy zmienić na inna i nie będzie zmieniać Ci na MMSa Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6726665 Napisano: 03.09.2020 19:56:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

 

xpac napisał(a):

Ktoś wie jak wygląda sprawa gwarancji u Columbita ? Nie dają żadnego protokołu? Pisać do nich na maila?

U nas było tak, że oni nic nawet po upomnieniu nie wydali, tłumacząc iż posiadają fakturę zbiorcżą i zadeklarowali iż w ramach reklaamacji oni coś tam poświadczą.

qurczaki to niedobrze, przecież wystarczy sam protokół przekazania nagrody z pieczątką, nazwą i datą i powinno być OK - napisałem do nich, czekam na odp Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6726460 Napisano: 02.09.2020 23:18:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś wie jak wygląda sprawa gwarancji u Columbita ? Nie dają żadnego protokołu? Pisać do nich na maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6725999 Napisano: 01.09.2020 10:37:47 w Zdjęcia naszych wygranych
produkty dotarły, jeszcze tylko zmywareczka emotka
Wyświetl w wątku >>

xpac

#6725220 Napisano: 28.08.2020 08:47:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

xpac napisał(a):

nataliii napisał(a):

Zrobiłam głupotę z tym konkursem: "Powrót do szkoły z BIC Kids w Carrefour"

Kupiłam tam długopisy zwykłe. Myślicie że jest  sens zgłaszać te produkty?

Z drugiej strony jak oni zweryfikują "Produkt do kolorowania"?

normalnie, wejdą na forum, przeczytają Twoj wpis i będą wiedzieć:)

Ha ha ha, na bank są tu wszystkie agencje.

Na bank byś się zdziwił emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

xpac

#6725113 Napisano: 27.08.2020 17:14:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliii napisał(a):

Zrobiłam głupotę z tym konkursem: "Powrót do szkoły z BIC Kids w Carrefour"

Kupiłam tam długopisy zwykłe. Myślicie że jest  sens zgłaszać te produkty?

Z drugiej strony jak oni zweryfikują "Produkt do kolorowania"?

normalnie, wejdą na forum, przeczytają Twoj wpis i będą wiedzieć:) Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

xpac

#6724566 Napisano: 25.08.2020 20:57:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

w loterii Danio - wartość zakupionego produktu promocyjne wpisuje np.1,69 czy całą kwotę z paragonu?

Czyli suma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6724543 Napisano: 25.08.2020 19:24:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

FBgabriela1 napisał(a):

Hej, mam pytanie odnosnie Almette, czy mozna zgłosić 2 wieczka z jednego paragonu ?  Nie jest to jasne w regulaminie
I czy moze byc alko na paragoqnie ? emotka

Mozna, a to co oprocz tego masz na paragonie nikogo nie interesuje.

tam chyba nikt nie chce paragonu, kiedys wygralem 1000zl to nawet wieczka nie musialem wyslac Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac