Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika asantesana

asantesana

#5219692 Napisano: 04.06.2012 10:32:17 w Carrefour konkursy
0 0

asantesana

#5219078 Napisano: 03.06.2012 09:23:56 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

asante sana, coś w tym jest

ludzie coraz bardziej rozleniwieni emotka

dzwonię do dziewczyny, że w jednym ze sklepów jest konkurs rysunkowy i nic nie trzeba kupować

a tu fochy, że tylko słodycze i puzzle do wygrania

widać sam powinienem coś wypicassować a nie głowę szanownej pani zawracać

a wracając do tematu - sam nie raz o coś pytam, bo nie sposób we wszystkim być alfa i omegą emotka


I nikt od nikogo nie wymaga bycia alfą i omegą emotka . Sama pytam emotka Wkurzają mnie tylko pijawki ot co. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5219008 Napisano: 03.06.2012 08:39:13 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

cb656 napisał(a):

asante napisał(a):

Ale mnie irytują ludzie (nie będę wymieniać personalnie), którzy notorycznie piszą: Dajcie mi link do... bo nie chce mi się szukać, Szukam konkursów takich i siakich, info na PW. No kurcze blade, nie chce Ci się szukać to nie graj! Innym ma się chcieć? W dodatku wkurza mnie to, że ludzie na to reagują i udzielają informacji takiej osobie... No musiałam to napisać...

Podzielam to oburzenie emotka
Apeluję nie tylko o ignorowanie takich wpisów, ale także ich zgłaszanie do moderacji - bezwarunkowego usuwania. Lenistwo i wygodnictwo należy tępić i wypalać gorącym żelazem emotka




A mnie to wcale nie wkurza i apeluję o niestosowanie się do apelu cb656.
Jest wiele osób, które konkursują z doskoku, a poza tym wiadomo, że nie wszystkie konkursy są w bazie (bo np były dodane w teraz).
Ja tam chętnie podaję linki jak jestem aktywna i sama czasami mam ochotę zapytać.


Ale dostrzegasz różnicę między dajcie bo mi się nie chce szukać a pomóżcie bo nie wiem gdzie znaleźć/nie mogę znaleźć? O to tutaj chodzi. Niedługo ludzie zaczną pisać wygraj mi bo mi się nie chce Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5218937 Napisano: 03.06.2012 08:13:34 w TESCO konkursy
ktosiu napisał(a):

asante napisał(a):

ktosiu napisał(a):

falus napisał(a):

Byłem teraz na e-sklepie tesco http://ezakupy.te...0000562&pageNo=2 i tam też nie ma tej pasty emotka
Czyli każdy co wysle hasełko może dostać notebooka, bo i tak po weryfikacji danych okaże się, że nikt nie ma dobrego paragonu, bo takiej pasty w tesco nie ma emotka chyba, że pojawią się w ostatni dzień konkursu emotka


Ja jeszcze nie byłam w Tesco, ale mam pytanie: o co chodzi z tym płynem do płukania ust? To ma być gotowy zestaw pasta BAM Complete 7 + płyn? Czy mogę samodzielnie dokupić byle na 1 paragonie był?


Ktosiu i nie wybieraj się, bo na Kapelance nie ma tej pasty, nawet ze złości wpisałam się do książki skarg. Wszędzie plakaty i reklamy, nawet na wózkach a pasty brak. Wielicka jest wyłączona z tego konkursu, no przegięcie.


Dzięki. Zajrzę tam za parę dni i dam znać jakby się coś zmieniło.


Super, gdybyś mogla proszę o info na PW czy się już pojawiły, bo ja tam muszę jechać przez cały Kraków. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5218684 Napisano: 03.06.2012 06:34:41 w TESCO konkursy
ktosiu napisał(a):

falus napisał(a):

Byłem teraz na e-sklepie tesco http://ezakupy.te...0000562&pageNo=2 i tam też nie ma tej pasty emotka
Czyli każdy co wysle hasełko może dostać notebooka, bo i tak po weryfikacji danych okaże się, że nikt nie ma dobrego paragonu, bo takiej pasty w tesco nie ma emotka chyba, że pojawią się w ostatni dzień konkursu emotka


Ja jeszcze nie byłam w Tesco, ale mam pytanie: o co chodzi z tym płynem do płukania ust? To ma być gotowy zestaw pasta BAM Complete 7 + płyn? Czy mogę samodzielnie dokupić byle na 1 paragonie był?


Ktosiu i nie wybieraj się, bo na Kapelance nie ma tej pasty, nawet ze złości wpisałam się do książki skarg. Wszędzie plakaty i reklamy, nawet na wózkach a pasty brak. Wielicka jest wyłączona z tego konkursu, no przegięcie. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5218238 Napisano: 03.06.2012 01:28:17 w Wkurza mnie...
Ale mnie irytują ludzie (nie będę wymieniać personalnie), którzy notorycznie piszą: Dajcie mi link do... bo nie chce mi się szukać, Szukam konkursów takich i siakich, info na PW. No kurcze blade, nie chce Ci się szukać to nie graj! Innym ma się chcieć? W dodatku wkurza mnie to, że ludzie na to reagują i udzielają informacji takiej osobie... No musiałam to napisać... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5217325 Napisano: 02.06.2012 04:49:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie Szybko i Słodko - czy ktoś dostał w ostatnich dniach przelewy za luty? Bo ja i wszyscy znajomi dostajemy z marca, a o lutym jakby zapomnieli... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5216773 Napisano: 02.06.2012 08:41:41 w Carrefour konkursy
vilemo napisał(a):

kum...kum... - uwielbiam swój nowy avatar emotka w temacie - żeby nie było - chyba się skuszę na ten konkurs Aquafresh dla dzieci - lubię smakowe pasty, LEGO też emotka


Smakowe powiadasz emotka No tak, mięta to też smak... nawet ta pasta 0-6 lat u nich jest miętowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5216536 Napisano: 01.06.2012 10:01:06 w Wkurza mnie...
A nie ten dzień wykończył.. Cały tydzień był straszny, ale dzisiaj to już przegięcie, pech pecha poganiał i do tego totalna depresja. Oby 2 czerwca był lepszy... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5215565 Napisano: 01.06.2012 01:54:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

kubatbg napisał(a):

ja tez miałem tele i pani powiedziała ze poczta opóźniła przekazy bo za duzo na raz poszło...

a ja do niej ze ja nie brałem ani 1 przekazu wszystko mialo isc na konto bezpośrednio emotka


tak czy siak kazała dzownic do niech bezpośrednio jak w przyszłym tyg nie bedzie kasiury



Fire Flay niezle im sciemnie, ciekawe ile w tym prawdy, potem nam nie starczy czasu na reklamacje...


To bzdura, tez usłyszałam takie tłumaczenie, ale gdyby szło na raty codziennie, to przecież dostawalibyśmy tez partiami, a tu przez kilka dni cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5215227 Napisano: 01.06.2012 11:16:05 w TESCO konkursy
nocti napisał(a):

Jestem tym bardziej zaskoczona, że z każdego etapu ktoś na forum wygrywał. I to nawet nie jedna osoba. Owszem... głównymi się nikt nie chwalił, ale chociaż te biżuterie. No cóż... emotka


No bardzo dziwne...może ktoś się ujawni z nagrodzonych? Prosimy - wtedy będzie wiadomo cy faktycznie info było rozesłane... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5215210 Napisano: 01.06.2012 11:09:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pani powiedziała, ze dobrze, że dzwonimy bo nie wiedzieli o tym. Zbiera nr telefonów i będą dzwonić jeśli się tylko czegoś dowiedzą. Sa w trakcie wyjaśniania sprawy, bo maja dzisiaj dużo zgłoszeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5215196 Napisano: 01.06.2012 11:00:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No to już chwytam za telefon:) Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5214974 Napisano: 01.06.2012 09:25:47 w TESCO konkursy
nocti napisał(a):

kimolotek napisał(a):


co ciekawe nie ma juz regulaminu na stronie smolara z tego konka a to dziwne dla mnie zawsze smolar byl agencja dokladna, konketna i rzetelna-cos sie ostatnio opuscili



Za godzinkę spróbuję się coś dowiedzieć bo w tym momencie Pana od konkursów nie ma w biurze.


No to czekamy, dziwne to opóźnienie mają. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5213460 Napisano: 31.05.2012 11:49:07 w Carrefour konkursy
ania1234 napisał(a):

kimolotek napisał(a):

a czy gillette venus odzywal sie???



A do kiedy mają czas?



28.05 + 7 dni - czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5209789 Napisano: 29.05.2012 01:06:47 w Rossmann
madalenadelamur napisał(a):

Na zdobycie pkt mamy 1 minutę więcej niż 420 nie da się ugrać...Chyba,że mamy cwaniaczków...


Moim zdaniem 425 to również max przy uczciwej grze. Ja dociągnęłam do 400 i jeden rzut więcej jest możliwy ale narazie mi nie wychodzi:). Więcej wydaje mi się na logikę niemożliwe. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5208386 Napisano: 28.05.2012 05:12:01 w Carrefour konkursy
Reni napisał(a):

asante napisał(a):

bartula napisał(a):

asante napisał(a):

A co z Venus Gillete? 4Frame ma czas do dzisiaj, a tu cisza... Ktoś coś wie?


do dzisiaj to mieli chyba wybrać a informować to inna bajka emotka


Nie ma już regulaminu na stronie, może ktoś zapisał, ale nie było podanej informacji o powiadamianiu, tylko że do dnia 28 mają czas na rozstrzygnięcie konkursu. Ostatnio powiadamiali do tej właśnie daty wskazanej w regulaminie.



proszę bardzo-regulamin emotka
http://www.carref...llette/regulamin.pdf


Dzięki emotka
Czyli 7 dni od 28.05 - to sobie jeszcze poczekamy... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5208231 Napisano: 28.05.2012 03:51:32 w Carrefour konkursy
bartula napisał(a):

asante napisał(a):

A co z Venus Gillete? 4Frame ma czas do dzisiaj, a tu cisza... Ktoś coś wie?


do dzisiaj to mieli chyba wybrać a informować to inna bajka emotka


Nie ma już regulaminu na stronie, może ktoś zapisał, ale nie było podanej informacji o powiadamianiu, tylko że do dnia 28 mają czas na rozstrzygnięcie konkursu. Ostatnio powiadamiali do tej właśnie daty wskazanej w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5208025 Napisano: 28.05.2012 02:01:00 w Carrefour konkursy
A co z Venus Gillete? 4Frame ma czas do dzisiaj, a tu cisza... Ktoś coś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5207681 Napisano: 28.05.2012 11:03:16 w Rossmann
Zdradzicie jakie macie wyniki w ekstremalnym strzelaniu Adidasa? Dla mnie 380 to próg nie do pokonania, ale trochę jeszcze czasu jest... Wyświetl w wątku >>
0 0