Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mczarna

mczarna

#6088996 Napisano: 06.10.2015 22:19:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

łooo jak zawiało grozą emotka lubie takie potyczki emotka @Edzia emotka

konkurs14 napisał(a):

karola-00 napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

Kolejny etap loterii Biedronki i Persila za nami i kolejny raz tryumfują hurtownicy - tym razem nienasycony jest właściciel numerów 735 xxx xxx. Tak wiem, wiele osób może mieć taki prefiks, ale jak trzy ostatnie cyfry są przybliżone numerycznie, to jedynie może jeszcze utwierdzać mnie w tym przekonaniu. Teraz rozumiem zasadność stosowania numerów systemowych (np. nr kas), a nie nr paragonów. Loteryjność w loteriach powoli staje się loteryjna dla przeciętnego gracza, pewna - dla hurtowni i innych nieregulaminowych cwaniaków.

przez rok napisałeś 3 wiadomości  i masz jeden ptk karny emotka  Czy tylko potrafisz narzekać i szukać sensacji ;]
Weż sie w garść i pomyśl jak załatwić w tydzień 100 paragonów może coś wygrasz ;] Jak masz jaja i łeb to kombinuj! Ja mam tylko łeb na karku i daje rade emotka

uważam, że ocena jednostki na podstawie ilości napisanych wiadomości (wybacz, że przez rok tylko trzy - może dla Ciebie to za mało) jest mało obiektywne. można mieć wiedzę i umiejętności, ale nie musowo o wszystkim pisać i się tym chwalić. jakbym napisał 89 wiadomości , wtedy mogłoby okazać się, że za dużo - i tym również można ściągnąć na siebie falę nieuzasadnionej krytyki. a według Ciebie, jak jedna osoba ma na facebooku ponad 300 znajomych, a inna tylko 20 - to na tej podstawie można ocenić te osoby ? ta co ma 300 to jest super, a ta co ma 20 jest gorsza? - a może tych 20 to prawdziwi wartościowi, znajomi, przyjaciele. jestem zdania, że trzeba bardziej zwracać uwagę nie na ilość, a no formę i treść wypowiedzi. jakbyś była bardziej krytyczna do siebie, to przeanalizowałabyś najpierw ilość wiadomości wysłanych przez siebie na forum w pierwszym roku po rejestracji - też mam ocenić na tej podstawie?
czy w twojej wiadomości z 19 marca 2015r. http://www.e-konk...70450/p/97/#p5994514 "narzekałaś czy szukałaś sensacji" ?
rozróżniaj narzekanie od krytyki, sensację od przypuszczeń i opinii. krytycznie podchodzę do wypowiedzi wielu osób, ale zarazem podoba mi się mnóstwo innych opinii - ale nie muszę o tym wszystkim pisać , chociaż właśnie m.in. temu służy forum i mam nadzieję, że też zrozumiesz te zasady.
a propos jednego (aż!)  punktu karnego - jest on nie za poglądy i krytykę, tylko umieszczenie postu w innym dziale, niż to jest wymagane.
wybacz, nie skorzystam z zasugerowanej przez Ciebie metody  na wygranie "czegoś" (tydzień, 100 paragonów). mam "jaja" - matka natura tak chciała. mam "łeb na karku" - używam go do myślenia, a nie do "kombinowania". miej świadomość, że w konkursach i loteriach sukcesem do zwycięstwa nie jest jedynie posiadanie wspomnianego "łba", ale również szczęście, sprzyjające okoliczności zewnętrzne, trafienie w gusta agencji reklamowej, uczciwa konkurencja. jak tobie udaje pogodzić się wszystkie te czynniki z łatwością i masz tego wymierne efekty to gratuluję. mnie (i podejrzewam, że wielu innym) taka sztuka niestety rzadko się udaje.

Karola-00 nie wiem jak bardzo jesteś zdesperowana aby tak się chwalić na tym forum tym,że zdobywasz liczne paragony...Mi się skojarzyło tylko z jednym w jaki sposób je zdobywasz... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088843 Napisano: 06.10.2015 18:25:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rachel napisał(a):

agicho napisał(a):

Co sie dzieje z konkursem z wrotkami z Delikatesów Centrum - już dawno po terminie, wyn8iki miały być na stronie 2.X. ktoś coś??

Tez chcialam zapytac chyba ze te 30 dni robocze liczyli ?

Nic na maila nie przyszło, tylko na stronie byłoz" Dziękujemy bla bla bla" Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088582 Napisano: 06.10.2015 12:51:52 w NA CO CZEKAMY?
luko922 napisał(a):

- Biedronka LUKSUS
- VELVET Carrefour 
- Lajkonik Intermarche
- Colgate C4
- Nivea Natura

Ale nie wiem właśnie do kiedy, myślałem, że tu się dowiem emotka

Velvet do 12.10,Luksus ok 21.10 Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088295 Napisano: 05.10.2015 22:45:13 w Wkurza mnie...
na 735 to tam wielu wygranych jest dziś:P Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088228 Napisano: 05.10.2015 21:04:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

Kolejny etap loterii Biedronki i Persila za nami i kolejny raz tryumfują hurtownicy - tym razem nienasycony jest właściciel numerów 735 xxx xxx. Tak wiem, wiele osób może mieć taki prefiks, ale jak trzy ostatnie cyfry są przybliżone numerycznie, to jedynie może jeszcze utwierdzać mnie w tym przekonaniu. Teraz rozumiem zasadność stosowania numerów systemowych (np. nr kas), a nie nr paragonów. Loteryjność w loteriach powoli staje się loteryjna dla przeciętnego gracza, pewna - dla hurtowni i innych nieregulaminowych cwaniaków.

Zgadzam się w 200%,  to  staje się po prostu nudne. Tylko obawiam się, że większość na forum to sklepikarze i hurtownicy emotka

A Ty nelunia jesteś? Chyba na tej stronie nie tylko mowa o paragonach, a także o innych rodzajach...Jak jesteś i kombinujesz to się wstydź, o . Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088174 Napisano: 05.10.2015 20:15:10 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Loreal i nie zagram tam...Wcześniejsza z tuszami i serum miała o wiele przyjemniejsze zasady. Nie mogę patrzeć na te same nazwiska... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088104 Napisano: 05.10.2015 19:10:22 w Wkurza mnie...
tusienka napisał(a):

mczarna napisał(a):

Wkurza mnie factoria, nie potrafię w nich zupełnie trafić...

u mnie to samo ,, niestety nie udało ci się wygrać" codziennie od początku akcji po 3 próby i nie wiem już co tam pisać.

konkurs14- chyba zły cytat dałeś. Pewnie chodzi Tobie o Smolar i mój komentarz odnośnie dzisiejszych pralek, a nie wina. Faktycznie- wkurza,że ktoś masowo zgarnia pralki! Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088069 Napisano: 05.10.2015 18:48:25 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie factoria, nie potrafię w nich zupełnie trafić... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6088014 Napisano: 05.10.2015 18:04:34 w Wkurza mnie...
I znów po pralce emotka ...Ale podejrzane te numery 735... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6085369 Napisano: 01.10.2015 22:09:00 w Wkurza mnie...
rachel napisał(a):

Wkurza mnie że mam absolutny spadek formy, który przekłada się na megaaa wolne myślenie... oto jak kilka bezsennych nocy i opieka nad 2 dzieci z matki robi wrak

Wkurza mnie,że lato się skonczyło, ciemno coraz wcześniej, zimno i na dodatek będzie tylko gorzej przez najbliższe kilka miesięcy. WTF! Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6084615 Napisano: 30.09.2015 20:18:59 w Wkurza mnie...
kamil17 napisał(a):

Prince Polo ... Aleksandrów Łódzki, Przemyśl, Ostrów Wielkopolski po 10 , 15 razy w wynikach  => Żal.pl . Potrafią tylko odpisac żeby kupować więcej to się zwiększą szansę. To ja się pytam czy to konkurs dla hurtowników czy detalistów ? ile mam tego kupić 1000, a może 10000, żeby ten bonik na 250 wygrać.
Od dzisiaj Prince Polo, ląduję na mojej czarnej liście. Ani złotówki na tych złodziei nie wydam. Tylko mi cenzura urosła od tych wafli emotka emotka

Nie tylko Prince Polo powinno znaleźć się na tej czarnej. Także Milka, Halls i inne produkty Mandelez,którą to firmę reprezentuje IQ M...dając zawsze te same zasady... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6084569 Napisano: 30.09.2015 19:18:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A Roca dalej sobie  w kulki leci...Termin już dawno minął... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6083922 Napisano: 29.09.2015 21:55:06 w Czy informują/ informowali?
maria1980 napisał(a):

pecia napisał(a):

Loteria Persil w  Biedronce etap 3 informowali już?

Tak ,chyba w piatek albo czwartek ... emotka

Raczej w piątek, bo wtedy jest losowanie Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6083911 Napisano: 29.09.2015 21:46:15 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

lola.lola napisał(a):

benasia napisał(a):

To ja dla relaksu zjem Prince Polo - wysłałam 4 zgłoszenia, nie wygrałam i więcej nie mam zamiaru wysyłac   emotka

nie ma sensu, tam Stasiek drukuje sobie paragony w swoim małym sklepiczku w Przemyślu emotka

no porazka z ta loteriaemotka , ja już nie gram bo nie ma sensu

Bo loterie z IQ to jedna wielka porażka...Ja mam odruch out jak widzę,że to oni prowadzą...Zasady powinni zmienić i tyle... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6083851 Napisano: 29.09.2015 20:29:48 w Wkurza mnie...
A w mojej Biedrze nie ma nawet napoi od Pepsi...Musiałam szukać w innej i cudem znalazłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6083148 Napisano: 28.09.2015 21:36:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lena5_1985 napisał(a):

migi napisał(a):

karolinamat napisał(a):

Czy wam też FB umarło? Jak tu żyć?;)

http://www.sadist...jsbooka-vt380629.htm

:D 

Padłam emotka  

Padło:PP Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6083066 Napisano: 28.09.2015 19:47:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lena5_1985 napisał(a):

mariwanna napisał(a):

wyniki tesco - nie wchodzę w szczegóły, kto wygrał. Ale zdanie "Zwycięzcą serdecznie gratulujemy!" mnie powaliło emotka

Aż razi w oczy emotka

Żenada, o niektórych wygranych fotkach nie wspomnę... Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6083014 Napisano: 28.09.2015 18:36:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

darog napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Szanowni Państwo! Pragnę zwrócić uwagę na nieuczciwy zapis w regulaminie konkursu Wedla "Poczuj dziecięcą radość" w Biedronce organizowanym przez Albedo Marketing, mówiący o tym,że nagrody niewydane pozostaną do dyspozycji Organizatora.To tak jakby z góry dopuścić możliwość/furtkę dla Organizatora,że zostawi sobie cenniejsze nagrody dla siebie, a Uczestnikom Konkursu pozostaną "resztki z pańskiego stołu" w postaci biletów do kina.Powinna zostać w tym Konkursie ustanowiona lista rezerwowa Laureatów, gdyż jestem absolutnie przekonana,że prace konkursowe Uczestników Konkursu w znacznej większości reprezentują odpowiedni poziom merytoryczno-artystyczny i tym samym zasługują na przyznanie najwyższych trofeów.Sugeruję, że jeszcze przed ogłoszeniem oficjalnych wyników dobrym rozwiązaniem byłoby stworzenie Aneksu do Regulaminu dopuszczającego Listę rezerwową Laureatów.

Kasiu emotka

Napisałam to na fb Wedla, nie wiem, czy oni to w ogóle przeczytają.Chyba że ma ktoś jeszcze jakiś adres e-mail Wedla, na który mogłabym ewentualnie przesłać wiadomość.

Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6082988 Napisano: 28.09.2015 18:02:22 w Czy informują/ informowali?
Dostał ktoś ostatnio sms o Knorr? Wyświetl w wątku >>
0 0

mczarna

#6082088 Napisano: 26.09.2015 19:36:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

nouvelle napisał(a):

magnus napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

polarniczka napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

mmagd napisał(a):

Regulamin jest wiążący. Zawsze przed wzięciem udziału w jakimkolwiek konkursie najpierw sama go czytam...
Ale skoro ludzie nie czytają umów, regulaminów to sami są sobie winni. A potem lament i zgrzytanie zębami. 
I wcale takich osób mi nie żal.
I mam nadzieję, że Organizatorzy uczciwie podejdą do sprawy i błędnie wpisane nr nie będą brane pod uwagę.

emotka

czyli jak do 80 letniej babci przyjdą osoby, które sprzedadzą jej gary za 6 tys i podpisze z nimi umowę nie czytając jej, ani regulaminu to babcia jest sama sobie winna i nie będzie ci jej żal jak jej renta to 500 zł...widzę, że jeszcze was życie nie pokopało po tyłkach żeby tak pisać, nie popełniliście żadnego błędu i zawsze pierwsi rzucacie kamieniem...
tak, jesteśmy sami sobie winni, że nie doczytaliśmy, bijemy się w pierś, że jesteśmy gamonie,debile i idioci...nikomu nas nie żal, bo przecież przez nas tyle nagród przepadnie, tyle zamętu zrobiliśmy, jesteśmy po prostu beznadziejni, mamy się udławić tym ptasim mleczkiem albo dostać od niego biegunki.... czytając takie coś życzę ci żebyście nie zdobyli ani jednej nagrody z Wedla, nawet głupiego biletu....

Inna sprawa,że w ogóle nie popieram takiego zapisu w regulaminach konkursów,że nagrody niewydane przepadają na rzecz Organizatora.Co to w ogóle ma byćemotka Organizatorom i sponsorowi powinno zależeć,żeby rozdać wszystkie nagrody,aby nie tylko konkursowicz-hurtownik,ale także zwykły, szary człowiek, który kupił produkty konkursowe na 1 paragon,wymyślił hasło czy też jakąś dłuższą konkursową wypowiedź, cieszył się jak dziecko,że wygrał,opowiadał o tym swoim znajomym i sąsiadom, którzy zachęceni sukcesem znajomego "mugola", sami też w przyszłości będą kupować produkty konkursowe i nabijać kasę producentowi danej marki.

Wg mnie od nadmiaru konkursów część Organizatorów tez ogarnęla głupawka i chyba pazernośćemotka ,  liczenie  na błędy konkursowiczów.
W Wedlu, nie są do końca w porządku, owszem Regulamin jest wiążący, należy go czytać !,
ale podanie na formularzu NR PARAGONU  jest błędem a może nawet działaniem
na niekorzyść, bo skoro podają sprzeczne informacje a przy tym zapis w Regulaminie, że nagroda przechodzi na rzecz Organizatora może być "błędem" celowym. Wystarczy wyłonić zwycięzców
ze złymi numerami i mieć dobre nagrody u siebie.emotka
Już kilka Agencji wprowadza ten niefajny chwyt emotka

To już i u Albedo "przechodzą na rzecz organizatora"? Uuu.... ;-( Nauczyli się od pazernego IQ Marketing...Szkoda..

Co to w ogóle za durne dyskusje...Jest regulamin to czytaj go...Co innego zasady regulaminów - to już inny temat

IQ to jakaś porażka... Wyświetl w wątku >>
0 0