Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika norweska20

norweska20

#6150166 Napisano: 25.01.2016 23:11:45 w Wkurza mnie...
asiek07095 napisał(a):

wkurza mnie, a właściwie dołuje bezradność. Leżę koło mojego synka i słucham jak wszystko w środku mu charczy przy każdym oddechu.... Zapalenie oskrzeli po raz 5 .... ( ma 19 mies.) ;( emotka

my to przerabialiśmy 6 lat temu u syna  - diagnoza astma infekcyjna( czyli drobna infekcja prowadzi zaraz do zzapalenia oskrzeli ) - kilkanaście razy zapalenie oskrzeli do 2 lat- 2 pobyty w szpitalu z dusznościami zagrażającymi życiu..lekarz mówił że z tego się wyrasta - i faktycznie z roku na rok było coraz lepiej..ale co się leków przez tubę do inhalacji nabrał to masakra ( a przy tym płacz, i w ogóle )...teraz już bardzo rzadko choruje a ma 8 lat- objawy astmy znikły   Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6149677 Napisano: 25.01.2016 07:51:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no to się zaczął tydzień -zakręciłam z rańca kubkiem Nescafe  i PRÓBUJ DALEJ. ehhhhhhhhhhhhhhhhh....I do tego brak kuchenki z berliso Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6149658 Napisano: 25.01.2016 00:45:42 w SZUKAM....
gosposia07 napisał(a):

monia676 napisał(a):

buncia88 napisał(a):

magnus napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

calliope napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

anet napisał(a):

gryszelm napisał(a):

ladyinred napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

z ciekawości, czy dużo jest osób, które nie wygrały w paczce sprzątaczce?  emotka

Ja emotka 0/3 zglaszane na poczatku października 

też 3 zgłoszenia - zero wygranych

U mnie również 0/3  emotka

u mnie jedno zgłoszenie, jedna wygrana, u męża jedno zgłoszenie i zero wygranych emotka

u mnie 0/2

Dziekuje za odpowiedzi emotka  

Jak Ci się humor poprawi to 0/6emotka

0/3 emotka

u mnie też zero na 3 zgł

U mnie też porażka w paczce sprzataczce minimum 6 jak nie więcej zgłoszeń, chyba imiona były zbyt pospolite emotka

ja miałam 6 pudeł czyli 06 Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6148289 Napisano: 20.01.2016 23:01:17 w Paragony
Rano będę w biedronka wiec jak ktoś chętny to biorę najtańsze produkty 2.5zl.. Odjazdowy usmiech Będę mieć 10 paragonów  Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6148203 Napisano: 20.01.2016 19:42:29 w Biedronka
oj będzie silna konkurencja w tym konkursie odjazdowy uśmiech....najtańszy paragon wychodzi po 2,49 zł pasta do zębów Colgate przeciw próchnic..a sms po 1,23 oj będzie się działo - zaczytają się na śmierć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6148148 Napisano: 20.01.2016 17:07:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Mysia ja nikogo nie krytykuje i tak jak pisałam nie jestem święta-chciałam tylko zwrócić uwagę na fakt , o którym nie wszyscy nowi konkursowicze  mogą wiedzieć  że loterię nie przewidują losowań do skutku- w ten sposób wiele nagród nie zostaje wydanych ... nie ma tam zazwyczaj rezerw ...  a co do zarzutów do mnie to w konkursie ,w którym wzięłam udział bez paragonu liczył się POMYSŁ-odp. na pytanie  ....i to on jest nagradzany( a co do ewentualnych poszukiwań paragonu , to byłby już mój problem i ryzyko), a nie numer paragonu - a jak jesteś tak bardzo uczciwa to chwała Ci bogu - pewnie los ci to wynagrodzi ....

Ale serio myślisz, że dla jakiegokolwiek organizatora liczy się POMYSŁ? Dla każdego, prowadzącego firmę liczą się wyniki finansowe. A konkursy i wszelkie inne "działalności marketingowe" są po to robione, żeby sobie zrobić reklamę, dobry PR, żeby sklepy chętniej wzięły produkty "bo dbamy o odsprzedaż". Pomijam już zupełnie fakt, że zdecydowana większość tych "pomysłów" to jest żenada nie do zastosowania w jakiejkolwiek rzeczywistej akcji reklamowej.
Jasno i węzłowato: dla organizatora liczy się SPRZEDAŻ. Jak jej nie będzie, to nie będzie konkursów. Bo po co robić coś, co nie przynosi efektów... A zatem każdy, kto wysyła konkursy bez paragonów, żeruje na tych konkursowiczach, którzy produkty kupują. Jakby wszyscy przestali, to organizator nie zauważając większej sprzedaży w czasie trwania konkursu np. w jakiejś sieci w której był konkurs, da sobie spokój. Czyli to takie jakby podcinanie gałęzi, na której się siedzi, nie? emotka

i wszystko co piszesz by się zgadzało - poza faktem że nadal organizowane są konkursy bez numerów paragonów- więc działalności marketingowe o których piszesz powinny o tym pamiętać i bardziej dbać o swoich klientów, którzy zlecają konkursy...
a moje stwierdzenie zdążyło mi się- nie oznacza że robię to notorycznie ....raczej jest to incydent, bo wolę spokój a nie martwienie się oto czy  paragon dojdzie na czas Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6148143 Napisano: 20.01.2016 16:55:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
qst napisał(a):

norweska20 napisał(a):

arya napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

arya napisał(a):

edzia21 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Tak na chybił trafił wpisałam w nascafe byle jakie dane zakreciłam kubkiem i 100zł przepadło.......może w końcu zagrać w toemotka Zapisałam o której godzinie z minutami i sekundami....

swoją drogą...ciekawe ile osób praktykuje takie zagrywki emotka

Chyba dla rozrywki, też sobie pokręcę emotka Dżizys, to się nie dzieje naprawdę emotka

Dżizys dlaczego????Nie rozumiem....Może Ciebie stać na kilka paragonów do tego konkursu-mnie nie-a nagrody super....Zapewne jest dużo osób takich jak ja którzy spróbowali...Może bramki otwierają się codziennie o tej samej porze.... i może jest teraz szansa na wygraną......

Nie wiem czego nie rozumiesz. Regulamin "wspomina" o zakupie produktów promocyjnych i podaniu w zgłoszeniu danych z paragonu, a nie zmyślonych bzdetów. Wiele nagród nie zostanie wydanych, bo pewnie niejeden wpadł na taki genialny pomysł, żeby sobie "popróbować". Strasznie mnie irytuje takie podejście. Nie gram bez paragonów, a jak mnie nie stać na zakup-odpuszczam. Jak się ma szczęście, to się wygrywa jednym zgłoszeniem (znam to z autopsji). Ot takie mam spaczone podejście. 

I ja muszę się zgodzić z tym podejściem. Owszem do świętych nie należę i zdarzyło mi się grać bez paragonu- ale w konkursach gdzie nie trzeba ich podawać ...a loteria- masakra-np. po przekrętach ludzi z paragonami   w loterii z niebieskim misiem auto nie zostało wydane- bo to loteria i nie ma tam ponownych losowań -(chyba że regulamin jasno o tym pisze )....dlatego ludzie tak naskoczyli na Ciebie-uznali ze tym sposobem odebrałaś szansę na nagrodę - która nie zostanie w ogóle wydana ..a loteria jak sama widzisz droga inwestycja

Z kolei w loterii fioletowej strony od milka nie została wydana nagroda główna 100 tysięcy zł ponieważ laureat główny oraz dwóch laureatów rezerwowych nie spełniło regulaminu emotka  naliczyłem jeszcze że w tej loterii przepadło 12 smartphonów, 15 tabletów, 11 puf, 8 słuchawek, 19 walizek emotka

a skoro już mowa o niebieskim misiu, ktoś wie co z pozostałymi fotelikami? z ostatniego etapu widzę tylko 4 zwycięzców, reszta przepadła?

tak reszta przepadła i nie ma mowy o ponownym losowaniu- pisałam do organizatora stąd to potwierdzona wiadomość Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6147987 Napisano: 20.01.2016 12:26:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

Już dajcie spokój, ja też nie popieram takiego "próbowania", ale jak widać coś do kobiety dotarło. Natomiast krytykuje ją osoba, która sama przyznaje, że zdarzyło jej się grac bez paragonu emotka  Dla mnie podejście aa zagram sobie bez paragonu też jest niefajne, to też pewien rodzaj próby - a zobaczę co im się podoba, a jak już wygram to wtedy KUPIĘ paragonik, a inni niech sobie grają z paragonami naiwniacy emotka  Jedyna różnica to fakt rezerwy, poza tym oszustwo. Mam wrażenie, że ludzie myślą, że dostali pewne przyzwolenie na granie bez paragonów. Po tylu wpisach w temacie Paragony, chyba większość myśl, że skoro tak dużo osób w ten sposób postępuje to czemu ja nie mogę? Szkoda gadać emotka

Mysia ja nikogo nie krytykuje i tak jak pisałam nie jestem święta-chciałam tylko zwrócić uwagę na fakt , o którym nie wszyscy nowi konkursowicze  mogą wiedzieć  że loterię nie przewidują losowań do skutku- w ten sposób wiele nagród nie zostaje wydanych ... nie ma tam zazwyczaj rezerw ...  a co do zarzutów do mnie to w konkursie ,w którym wzięłam udział bez paragonu liczył się POMYSŁ-odp. na pytanie  ....i to on jest nagradzany( a co do ewentualnych poszukiwań paragonu , to byłby już mój problem i ryzyko), a nie numer paragonu - a jak jesteś tak bardzo uczciwa to chwała Ci bogu - pewnie los ci to wynagrodzi .... Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6147843 Napisano: 19.01.2016 23:24:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
otrzymał ktoś was zwrot za misionwrapsy ?
http://www.missionwraps.pl/promocje/cashback Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6147840 Napisano: 19.01.2016 23:21:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
arya napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

arya napisał(a):

edzia21 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Tak na chybił trafił wpisałam w nascafe byle jakie dane zakreciłam kubkiem i 100zł przepadło.......może w końcu zagrać w toemotka Zapisałam o której godzinie z minutami i sekundami....

swoją drogą...ciekawe ile osób praktykuje takie zagrywki emotka

Chyba dla rozrywki, też sobie pokręcę emotka Dżizys, to się nie dzieje naprawdę emotka

Dżizys dlaczego????Nie rozumiem....Może Ciebie stać na kilka paragonów do tego konkursu-mnie nie-a nagrody super....Zapewne jest dużo osób takich jak ja którzy spróbowali...Może bramki otwierają się codziennie o tej samej porze.... i może jest teraz szansa na wygraną......

Nie wiem czego nie rozumiesz. Regulamin "wspomina" o zakupie produktów promocyjnych i podaniu w zgłoszeniu danych z paragonu, a nie zmyślonych bzdetów. Wiele nagród nie zostanie wydanych, bo pewnie niejeden wpadł na taki genialny pomysł, żeby sobie "popróbować". Strasznie mnie irytuje takie podejście. Nie gram bez paragonów, a jak mnie nie stać na zakup-odpuszczam. Jak się ma szczęście, to się wygrywa jednym zgłoszeniem (znam to z autopsji). Ot takie mam spaczone podejście. 

I ja muszę się zgodzić z tym podejściem. Owszem do świętych nie należę i zdarzyło mi się grać bez paragonu- ale w konkursach gdzie nie trzeba ich podawać ...a loteria- masakra-np. po przekrętach ludzi z paragonami   w loterii z niebieskim misiem auto nie zostało wydane- bo to loteria i nie ma tam ponownych losowań -(chyba że regulamin jasno o tym pisze )....dlatego ludzie tak naskoczyli na Ciebie-uznali ze tym sposobem odebrałaś szansę na nagrodę - która nie zostanie w ogóle wydana ..a loteria jak sama widzisz droga inwestycja Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6147490 Napisano: 19.01.2016 14:30:01 w Gratulacje! Dla wygranych!
Mysia napisał(a):

ale dzisiaj piękny dzień, same wymarzone nagrody na forum emotka
leman8
 gratulacje autka! emotka  no i najlepszego emotka
marzenier gratulacje TV emotka
myszania i luko922 gratulacje, bony do Itaki emotka  emotka

zazdroszczę tak cudownie rozpoczętego roku  emotka  emotka

Dołączam się do gratulacji.. Luko922 ciebie to smolar rozpieszcza szczęśliwiec Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6147397 Napisano: 19.01.2016 13:04:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Milkaz abc się do mnie nie przytuliła,klamczucha jedna.... Głupia krowa  Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6147017 Napisano: 18.01.2016 20:31:45 w Konkursy ABC
edzia21 napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

nataszka napisał(a):

Milka Anegdota milczy dalej?Tu już chyba anegdotę trzeba stworzyć o P.Beacieemotka

Milczy, milczy i irytuje emotka emotka emotka Tak anegdota o P. Beacie...
Pani Beatka roztrzepana była,
na Nasze nagrody się zapatrzyła,
z wrażenia wszystkie rozpiski zgubiła,
a na wysłanie sms'ków wcześniej się nie posiliła,
dlatego w Naszych oczach teraz wiele straciła!


emotka

Beatce chyba ta anegdotka się spodobała, bo puściła eski z TV emotka  /gratulacje dla M./ emotka

gratuluje M. stawiam że to nasza top1 w wygranych ....no to czekamy na dalsze smski z tymi mniejszej wartości nagrodami Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6147010 Napisano: 18.01.2016 20:18:34 w Biedronka
kurcze ta biedra to jakoś zakręciła  sprawę- jak dla mnie zabrakło tam słowa co najmniej 4 produkty za 10 zł....i byłoby po problemie i stawiam że tak jutro odpiszą ....produkty maja pojawiać się stopniowo - zobaczcie na daty dostępności przy produktach np
Zott Belriso HotBelriso HOT .Dostępny od 28.01.2016 do 03.02.2016 lub do wyczerpania zapasów Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6146932 Napisano: 18.01.2016 17:58:29 w Paragony

norweska20

#6146924 Napisano: 18.01.2016 17:45:37 w Biedronka
joan napisał(a):

A ten konkurs jest w którejś z gazetek biedrowych?

na stronce biedronki puki co
https://konkurszott.pl/?utm_source=wwwBiedronka&utm_medium=CTR&utm_content=www&utm_campaign=ZottBiedronka#/ Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6146851 Napisano: 18.01.2016 15:26:39 w Biedronka
katrin1 napisał(a):

Czary mary, rezerwo 20 lat biedry- przybywaj, mam paragony! I nawet oryginały! emotka

Ja też chomikuje 3 paragony I czekam i czekam...na tą rezerwę  Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6146498 Napisano: 17.01.2016 19:22:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dragomira30 napisał(a):

Soledad napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Zott Belriso Hot ,w jakim sklepie można kupi.Nie ma ich w Carefur,Tesco, Zabka i osiedlowych

znalazłam w Auchan

ja też przeszłam dosłownie całe moje miasto i ich nie znalazłam - zero Berliso w małym TESCO, Spar, Świstaku, Hermesach, Zabkach itp...masakra jakaś...wiec jeśli ktoś chętny na wymiankę - to posiadam  paragony TESCo Muszyna i 2 razy  Burn Wygraj imprezę życia na Ibizie (wiem że to nie wątek na paragony, ale dodałam konkursy i czekam na modernizację ) Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6145996 Napisano: 15.01.2016 19:23:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Ta Nivea z Natury leci jeszcze? Napiszcie proszę o ktorej godzinie odnotowaliście wygrane sms'y. dzięx

też mnie to ciekawi emotka  

JA MIAŁAM O 17.43 Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6145016 Napisano: 14.01.2016 14:58:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no to i ja ponarzekam , bo jest na co .....porażkowy dzień ...ehhh emotka Wyświetl w wątku >>
0 0