Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bluegirl

bluegirl

#6263741 Napisano: 04.10.2016 08:59:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ferrero 10 min temu pudło Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6263523 Napisano: 03.10.2016 19:19:05 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

bluegirl napisał(a):

Można prosić w punkcie informacji o paragon rozszerzony np. w Kaufie drukują.

Dzięki o to mi chodzi, ana tym dokumencie piszę paragon rozszerzony, czy jakiś inny tytuł jest?

Niestety tego nie pamiętam, Pani z obsługi klienta, tak o nim mówiła, a ja nie zwróciłam uwagi na nagłówek.
To druk na  formacie A4(?) (ta duża kartka do drukarki) na niej były rozwinięte pełne nazwy produktów. Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6263466 Napisano: 03.10.2016 17:55:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dobrze się wczytałam, paczka sprzątaczka ma ograniczenie na osobę, nie na gospodarstwo domowe(adres)? Czyli teoretycznie mogą wygrać dwie osoby zamieszkałe pod tym samym adresem? Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6262959 Napisano: 02.10.2016 20:09:22 w SZUKAM....
Można prosić w punkcie informacji o paragon rozszerzony np. w Kaufie drukują.
Wyświetl w wątku >>
1 onlyrybka 0

bluegirl

#6262953 Napisano: 02.10.2016 20:04:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

bluegirl

#6262846 Napisano: 02.10.2016 13:07:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Woseba, Coca Cola lipa.
Almette do tej pory cisza, a dziś otwierając nowy serek rozdarło się wieczko akurat na kodzie. 
Herbapol z rana lipa. 
Milki bramkowe też nic.

Wolę coś  napisać i mieć pretensje do siebie, a nie do bramek i losowań. Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6262581 Napisano: 01.10.2016 12:23:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Z wątku Teraz, załapałam się na krem pod oczy w Supar Pharm, dobrze że sprawdziłam kupony, bo wczoraj wyświetlało mi się że byłam już dwieście któraś, więc miłe zaskoczenie w kuponach. Wyświetl w wątku >>

bluegirl

#6262062 Napisano: 30.09.2016 13:04:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

bluegirl napisał(a):

scrabble napisał(a):

koala33 napisał(a):

Czy ktoś z Was też miał problem z wysłaniem zgłoszenia w konkursie Curvera (Leclerc)? Widzę jaki jest limit znaków, moje zgłoszenie ma mniej, a mimo to nie przechodzi i wyskakuje informacja, że odpowiedź jest za długa... emotka

Mi dziś przeszło bez problemu.

Nie wiem czy chodzi o ten am konkurs, bo kojarzę jeden, ale nie ma tam w regulaminie o Leclercu, ale faktycznie miałam ilość znaków mniejszą niż dopuszczalna, a i tak musiałam kasować, bo niby zbyt wieke.

A pamiętasz do jakiej ilości musiałaś ostatecznie zmniejszyć, żeby przeszło? Masz może zapisane? 

Niesteety kasowałam po całych zdaniach i próbowalam do skutku. Nie wiem więc przy ilu ostatecznie przeszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6261887 Napisano: 30.09.2016 08:47:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

nataszka napisał(a):

bluegirl napisał(a):

scrabble napisał(a):

koala33 napisał(a):

Czy ktoś z Was też miał problem z wysłaniem zgłoszenia w konkursie Curvera (Leclerc)? Widzę jaki jest limit znaków, moje zgłoszenie ma mniej, a mimo to nie przechodzi i wyskakuje informacja, że odpowiedź jest za długa... emotka

Mi dziś przeszło bez problemu.

Nie wiem czy chodzi o ten am konkurs, bo kojarzę jeden, ale nie ma tam w regulaminie o Leclercu, ale faktycznie miałam ilość znaków mniejszą niż dopuszczalna, a i tak musiałam kasować, bo niby zbyt wieke.

Z regulaminu: 1. Zakup przez Uczestnika w czasie trwania konkursu dowolnego Produktu lub Produktów marki Curver załączną kwotę 20zł na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,

A czy po wysłaniu zgłoszenia mieliście jakieś podziękowanie, potwierdzenie, że odpowiedź poszła? U mnie wróciło do planszy głównej, tej z fotką chłopca i nagród w konkursie, żadnego potwierdzenia nie było, więc nie wiem czy odpowiedź w ogóle została wysłana

Brak maila jak poprzednio i z tego co kojarzę to po prostu znikał formularz jak w końcu wysłalo i chyba na ten baner fokusowało Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6261874 Napisano: 30.09.2016 06:40:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

koala33 napisał(a):

Czy ktoś z Was też miał problem z wysłaniem zgłoszenia w konkursie Curvera (Leclerc)? Widzę jaki jest limit znaków, moje zgłoszenie ma mniej, a mimo to nie przechodzi i wyskakuje informacja, że odpowiedź jest za długa... emotka

Mi dziś przeszło bez problemu.

Nie wiem czy chodzi o ten am konkurs, bo kojarzę jeden, ale nie ma tam w regulaminie o Leclercu, ale faktycznie miałam ilość znaków mniejszą niż dopuszczalna, a i tak musiałam kasować, bo niby zbyt wieke. Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6261635 Napisano: 29.09.2016 14:01:32 w Czy informują/ informowali?
gopablo1 napisał(a):

joan napisał(a):

shell napisał(a):

bluegirl napisał(a):

Czy informowali z urodzinowego konkursu Dom i Wnętrze?
Z konkursu na 25 lecie Cztery Kąty widziałam chwalących się wygraną, a co z siostrzanym konkursem?


Kto wygrał w Cztery Kąty? Bo nigdzie nie widział wpisu, a czekam na wyniki.


Były wpisy na forum, niestety ja nic nie wygrałam.

raptem chyba jedna osoba pisała, że dostała maila....ja też mocno liczyłam na wygraną tam emotka

Zdaje się że dwa wpisy pojawiły się na forum, które odebrały mi nadzieję, choć teraz odnalazłam jeden. 
Jeśli Cztery Kąty mi nie poszły, to raczej Dom i Wnętrze też nie sypnie nagrodą. A takie super rzeczy były do wygrania.
Myślałam że wyniki będą w październiku, ale forum szybciej wylało  kubeł zimnej wody na rozmarzony łeb. Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6261516 Napisano: 29.09.2016 10:50:40 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali z urodzinowego konkursu Dom i Wnętrze?
Z konkursu na 25 lecie Cztery Kąty widziałam chwalących się wygraną, a co z siostrzanym konkursem? Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6259836 Napisano: 26.09.2016 11:28:35 w Kaufland konkursy
picola napisał(a):

bluegirl napisał(a):

Wysłałam dziś rano zapytanie czy wczorajsza wiadomość doszła, ale tak samo wróciły dwie zwrotki. O problemie po stronie serwera odbiorcy i ich zwrotka o sprawdzeniu w obecności kuriera.

Nadal nie wiem czy to do nich dociera mimo wszystko

Jeśli to było na wp, to spokojnie maile dotarły. U mnie zawsze są takie komunikaty i bony bez problemu dochodzą.

Tak wp, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6259810 Napisano: 26.09.2016 10:58:09 w Kaufland konkursy
Wysłałam dziś rano zapytanie czy wczorajsza wiadomość doszła, ale tak samo wróciły dwie zwrotki. O problemie po stronie serwera odbiorcy i ich zwrotka o sprawdzeniu w obecności kuriera.

Nadal nie wiem czy to do nich dociera mimo wszystko Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6259692 Napisano: 25.09.2016 21:54:25 w Kaufland konkursy
U mnie załącznik niewielki, a wysłany chwilę temu mail miał dwie zwrotki. Że błąd i tę standardową o rozpatrywaniu jako laureata i sorawdzeniu przy kurierze Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6259508 Napisano: 25.09.2016 04:46:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Mam pytanie.
W loterii Woseba tam gdzie miasto, podaje się to, gdzie się mieszka, czy to, gdzie się kawę kupowało?  emotka

Też miałam dylemat przy zgłaszaniu, bo formularz niejasny, a paragon tego nie precyzuje. 
Niestety nie wygrałam, więcej grać nie zamierzam, więc nie dowiem się czy miasto zamieszkania było poprawną opcją Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6258781 Napisano: 23.09.2016 10:47:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon Netto z 13.09 - poczta polska, polecony za potwierdzeniem odbioru. Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6257804 Napisano: 21.09.2016 16:03:34 w Kaufland konkursy
buncia88 napisał(a):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TQ Group Sp. z o.o.zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.),tylko i wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia konkursu„ P&G troszczy się o przyszłych olimpijczyków

Monika11 napisał(a):

Może ktoś podesłać oświadczenie , nie widzę załącznika w reg. emotka

Wklejacie tę treść po prostu w maila i na końcu podpis wklepujecie?
Czy drukujecie/ręcznie piszecie i odręczny podpis? Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6257714 Napisano: 21.09.2016 14:36:50 w Kaufland konkursy
dala napisał(a):

O 14:24 sms Kaufland z nr 504 xxx 709

U mnie 504xxx199 Wyświetl w wątku >>
0 0

bluegirl

#6257680 Napisano: 21.09.2016 14:17:09 w Kaufland konkursy
nkba napisał(a):

joan napisał(a):

Czyli przed nami jeszcze odsłona trzecia = duety bonów  :)    

Nie targajcie z rozpaczy paragonów, nadal jest szans na nagrodę  :D   

Ciekawe czy lecą od najwyższego stopnia czy najniższego emotka

Dla mnie najważniejsze  bony, a te na całe szczęście są we wszystkich nagrodach. Wyświetl w wątku >>
0 0