Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dochaaa

dochaaa

#5783875 Napisano: 02.12.2013 13:46:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
u mnie rowniez slodycze TestMeToo Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5783594 Napisano: 01.12.2013 22:33:55 w PLAGIATY
kalka napisał(a):

A propos plagiatów to widziałam pana od plagiatu kolażowego z tropikalną wyspą i kokosami w tle, miał się świetnie i wózek pełen zakupów emotka

plagiatu kolażowego z tropikalną wyspą? Chyba coś mnie ominęo bo nie wiem o co kaman emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5783468 Napisano: 01.12.2013 17:39:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

dochaaa napisał(a):

ktosiu napisał(a):

dochaaa napisał(a):

ktosiu napisał(a):

monikar napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Mlekołaki to nie jest konkurs tylko dla dzieci. U nas syn rysuje swoją pracę, ja robię swoją emotka



dorośli również mogą brać udział?


Tak. Nie wiedziałam jak interpretować regulamin więc napisałam do organizatora konkursu. Otrzymałam odpowiedź, że to konkurs dla wszystkich, dorośli też mogą brać w nim udział.

a na jakiego maila pisalas? Bo ja wyslalam do nich zapytanie o to czy praca musi byc koniecznie rysowana czy inna ale odpowiedzi nie dostalam a wysylalam poprzez formularz na ich stronie.


Wysyłałam również przez formularz, ale zaraz na początku konkursu.

ok rozumiem, choc to dziwne ze i pelnoletni moga brac udzial bo zapis z regulaminu nakieruwuje badziej na niepelnletnich:
"Na odwrocie Pracy konkursowej powinny znaleźć się następujące informacje:
a. hasło MLEKOŁAKI SPEŁNIAJĄ MARZENIA,
b. tytuł pracy,
c. imię i nazwisko dziecka ,
d. datę urodzenia (dzień, miesiąc, rok),
e. czytelny podpis opiekuna prawnego, 3
f. adres zamieszkania wraz z numerem telefonu lub adresem e-mail,"



widocznie ten zapis dotyczy rodziców którzy wysłają prace swoich niepełnoletnich dzieci

widocznie tak, jesli udzial moga brac rowniez pelnoletni to dobra nasza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5783410 Napisano: 01.12.2013 14:32:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiu napisał(a):

dochaaa napisał(a):

ktosiu napisał(a):

monikar napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Mlekołaki to nie jest konkurs tylko dla dzieci. U nas syn rysuje swoją pracę, ja robię swoją emotka



dorośli również mogą brać udział?


Tak. Nie wiedziałam jak interpretować regulamin więc napisałam do organizatora konkursu. Otrzymałam odpowiedź, że to konkurs dla wszystkich, dorośli też mogą brać w nim udział.

a na jakiego maila pisalas? Bo ja wyslalam do nich zapytanie o to czy praca musi byc koniecznie rysowana czy inna ale odpowiedzi nie dostalam a wysylalam poprzez formularz na ich stronie.


Wysyłałam również przez formularz, ale zaraz na początku konkursu.

ok rozumiem, choc to dziwne ze i pelnoletni moga brac udzial bo zapis z regulaminu nakieruwuje badziej na niepelnletnich:
"Na odwrocie Pracy konkursowej powinny znaleźć się następujące informacje:
a. hasło MLEKOŁAKI SPEŁNIAJĄ MARZENIA,
b. tytuł pracy,
c. imię i nazwisko dziecka ,
d. datę urodzenia (dzień, miesiąc, rok),
e. czytelny podpis opiekuna prawnego, 3
f. adres zamieszkania wraz z numerem telefonu lub adresem e-mail," Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5783218 Napisano: 30.11.2013 23:27:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiu napisał(a):

monikar napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Mlekołaki to nie jest konkurs tylko dla dzieci. U nas syn rysuje swoją pracę, ja robię swoją emotka



dorośli również mogą brać udział?


Tak. Nie wiedziałam jak interpretować regulamin więc napisałam do organizatora konkursu. Otrzymałam odpowiedź, że to konkurs dla wszystkich, dorośli też mogą brać w nim udział.

a na jakiego maila pisalas? Bo ja wyslalam do nich zapytanie o to czy praca musi byc koniecznie rysowana czy inna ale odpowiedzi nie dostalam a wysylalam poprzez formularz na ich stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5783100 Napisano: 30.11.2013 21:10:22 w Zdjęcia naszych wygranych
Wrzuci ktos zdjecie kuferka z goplany? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5782934 Napisano: 30.11.2013 14:02:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

arabela79 napisał(a):

Czy wyklejanka to juz praca przestrzenna?
Siostrzeniec ładnie ponaklejal kolorowe zdjęcia, nakleil na kartkę choinkę z bibuły na konkurs plastyczny z Tesco.
A teraz jeszcze raz przeczytałam regulamin i widzę tekst"(niedopuszczalne będą w szczególności prace przestrzenne, malowane na szkle, czy wykonane z plasteliny)"
Zdyskwalifikuja?
Jak myślicie?
Czy przestrzenna praca, to taka bardziej ttojwymiarowa, stojąca?



Moja córka zwyczajnie narysowała pracę kredkami, bo jak w regulaminie jest napisane, że nie może być wyklejana z plasteliny, trójwymiarowa czy na szkle to nie wiadomo co poza zwykłymi rysunkami odrzucą

nie slyszalam jeszcze o pracy wyklejanej plastelina emotka jak juz to wykonanej emotka ja juz pisalam do nich maila z zapytaniem ale poki co to cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5782932 Napisano: 30.11.2013 14:00:19 w GFK
dostawcy internetu za wypelnienie calej ankiety + 0 pkt emotka juz wysmarowalam maila do nich. Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5781316 Napisano: 27.11.2013 20:06:25 w Biedronka
morela napisał(a):

dochaaa napisał(a):

morela napisał(a):


Jutro otwierają koło mnie nową Biedronkę, zachwalają ją że największa w Polsce emotka liczę na to że tłumy wybiorą się na otwarcie a ja może natknę się na jakieś konkretne, porzucone paragoniki emotka

napisz gdzie ta biedronke otwieraja to moze tez sie zalapie emotka




Zaspa, w budynku nowej Gildii, dziś zamykają starą w blaszaku koło ETC i tam się przenoszą
to być może spotkamy się gdzieś między półkami emotka

hehe starosc nie radosc bo na smierc zapomnialam ze beda otwierac nowa gildie emotka ja mieszkam na drugim koncu Gdańska wiec chyba daruje sobie podroz bimbajem z maluchem w wozku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5781315 Napisano: 27.11.2013 20:03:22 w GFK
+10 za slone przekaski, przekroczona liczba respondentow po 3 pytaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5781038 Napisano: 27.11.2013 14:13:20 w Biedronka
morela napisał(a):


Jutro otwierają koło mnie nową Biedronkę, zachwalają ją że największa w Polsce emotka liczę na to że tłumy wybiorą się na otwarcie a ja może natknę się na jakieś konkretne, porzucone paragoniki emotka

napisz gdzie ta biedronke otwieraja to moze tez sie zalapie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5777617 Napisano: 21.11.2013 23:04:04 w GFK
zuzola napisał(a):

w nowych usługach u mnie +10,odpadłam na banku emotka

a ja za to ze nie studiuje ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5775489 Napisano: 19.11.2013 17:59:37 w Carrefour konkursy
giulietta napisał(a):

dochaaa napisał(a):

skarb888 napisał(a):

dochaaa napisał(a):

tez mnie wlasnie zastanawia taka ilosc laureautow rezerwowych, moze oni sami sie teraz pogubili i nie patrza po numerze systemowym a numerze paragonu i wszystkich out? emotka


Nie strasz emotka

to pierwza mysl jaka przyszla mi glowy, mam nadzieje ze powod jest zupelnie inny ..



numer paragonu ten obok daty też był normalnie uznawany emotka emotka


no a w zgloszeniu trzeba bylo podac nie nr obok daty ale wlasnie systemowy emotka mozliwe ze ludzie grajacy w pierwszych dniach przeoczyli ten fakt i wysyli ten obok daty, stad tyle rezerwowych. Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5775455 Napisano: 19.11.2013 17:15:07 w Carrefour konkursy
skarb888 napisał(a):

dochaaa napisał(a):

tez mnie wlasnie zastanawia taka ilosc laureautow rezerwowych, moze oni sami sie teraz pogubili i nie patrza po numerze systemowym a numerze paragonu i wszystkich out? emotka


Nie strasz emotka

to pierwza mysl jaka przyszla mi glowy, mam nadzieje ze powod jest zupelnie inny .. Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5775453 Napisano: 19.11.2013 17:12:58 w Carrefour konkursy
tez mnie wlasnie zastanawia taka ilosc laureautow rezerwowych, moze oni sami sie teraz pogubili i nie patrza po numerze systemowym a numerze paragonu i wszystkich out? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5774152 Napisano: 17.11.2013 14:41:18 w Biedronka
To u mnie zawsze jest na odwrót emotka nie muszę się pan kasjerek pytać gdzie co jest bo zawsze wszystko ładnie wystawione i nic nie pochowane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5773971 Napisano: 16.11.2013 20:35:25 w Biedronka
moniab napisał(a):

czy w konkursie E kupowaliście 2 produkty czy wystarczył jeden, u mnie w Biedrze nie ma żadnych reklam ani ulotek a w regulaminie jest zapis "uczestnik musi dokonać jednorazowo zakupu produktów marki E w sieci sklepów Biedronka za łączną kwotę minimum 15 zł. brutto"

w ofercie Biedronki były 2 płyny do płukania za ok 19 złotych i była to chyba najkorzystniejsza opcja
Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5771501 Napisano: 12.11.2013 19:34:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
iPad z Biedronki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5770805 Napisano: 11.11.2013 22:06:07 w PLAGIATY
ace napisał(a):


A co do usuwania konta to pamietam ze juz byla tu afera z plagiatem jednej ze znanych konkursowiczek. Przyznala sie do bledu, przeprosiła osobę którą okradła, oddała nagrode. Źle zrobiła, ale konta usuwać nie musiala i nie usunęła (chyba - bo dziś już nawet nie pamietam nicku tej osoby, wiec nie wiem;)


pamiętam sytuację o której mówisz,i było dokładnie tak jak mówisz, w dalszym ciągu jest w naszym gronie, okazała skruchę i to najważniejsze, bo zlikwidować konto to prościzna, a zostać i starać sie odbudować nadszarpnięte zaufanie jest już znacznie trudniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5770463 Napisano: 11.11.2013 10:30:46 w PLAGIATY
a to jaka kwote udalo sie wygrac za wierszyk to juz nie istotne? 10 tys to spora sumka wiec policja,sąd, prokuratura itd chętnie się tym zajmą niech Cie o to glowa nie boli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0