Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika stellasz

stellasz

#6456192 Napisano: 25.01.2018 12:33:42 w Kaufland konkursy
kupiłam sobie Gliss Kur na ten konkurs Schwarzkopf, i tak patrzę na niego i normalnie nie wiem co napisać.... no masakra jakaś emotka  chyba się przegrzałam wymyślając jedno zgłoszenie Somat do Biedronki emotka Wyświetl w wątku >>

stellasz

#6456191 Napisano: 25.01.2018 12:30:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
keraz123 napisał(a):

stellasz napisał(a):

myla napisał(a):

Czy ktokolwiek cokolwiek wygrał za dodawanie opini na Opinello?

ja nigdy, ale ja coś rzadko mam fart emotka

Ponieważ robię remont w domu więc wysyłam troche tych opinii ale na razie nic

no ja też sporo tego posłałam, bo mam netto pod domem i tam często zakupy robię. Ale chyba strata czasu Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6456081 Napisano: 25.01.2018 07:01:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
BelVita, wysłałam aż 1 zgłoszenie, a tu nic emotka , wszędzie nic... słabo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6455793 Napisano: 24.01.2018 10:42:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myla napisał(a):

Czy ktokolwiek cokolwiek wygrał za dodawanie opini na Opinello?

ja nigdy, ale ja coś rzadko mam fart emotka Wyświetl w wątku >>
1 myla 0

stellasz

#6455569 Napisano: 23.01.2018 15:23:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
myjka z kreta, II etap, kurier DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6455482 Napisano: 23.01.2018 12:07:28 w NA CO CZEKAMY?
oleg napisał(a):

25.01 - Pantene, Laboo
29.01- Rexona, C4 (22.01 wybór+ 7 dni)
12.02 - Nivea Baby TESCO
28.02 - Kaufland Świąteczne wypieki -info e-mail 
20.01- TESCO „Karnawałowa zabawa z Somersby”- w regulaminie jest  napisane, że komisja 13.02.2018... Wydaje mi się, że pomylili się i powinien to być 13.01. Nawet wysyłka nagród ma być do 10 lutego.

25.01 - Tesco - Tiger ( losowanie 25.01 + 3 dni robocze na powiadomienie ) Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6454703 Napisano: 20.01.2018 09:03:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Od początku stycznia tylko głośnik syoss kaufland i bon 50 zł , też kaufland. Lepszy rydz niż nic emotka Wyświetl w wątku >>

stellasz

#6452367 Napisano: 14.01.2018 07:10:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

taalvikki napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

przedstawiam kolejną część konwersacji ze Szczęśliwym Zwycięzcą 30 telewizorów w loterii Rodzina Wygrywa:
ja:
Dziękuję za odpowiedź, ale czy mam rozumieć, że w jednej loterii wygrał Pan 30 telewizorów? Czy one mają gwarancję?
Szczęśliwy Zwycięzca:
maja, gwarancja jest realizowana przez kontakt ze mną
Niestety na pytanie o 30 wygranych telewizorów nie uzyskałam już odpowiedzi. W ogóle nie wiadomo czy jest to Pan czy też Pani, bo niby sexiasia5 ale mail jest na Kazimierz G. (i w mailu wyświetla się nawet pełne imię i nazwisko)

 oj, bo to całe mafie grają. ktoś wyżej napisał, że jeżeli ktoś inwestuje wuj kasy w loterie to jest to ok, ale ja mam inne zdanie. bo żadna to zabawa i żadna kreatywność być hurtownikiem. także i z tego względu loteriami GARDZĘ I TO SAMO POLECAM. 


Tak jak ktoś już napisał - zgłoszenia szły w tysiące z naszej strony i mimo to ktoś wygrywa wszystkie TV? Wygląda to na przekręt z agencją, a może to sama agencja "sprzedaje" nierozdane nagrody.
Trzeba zaangażować w tę sprawę fundatorów emotka

w dziś dotarła nagroda , na stronie 3479 ktoś pisze że dostał - TV ze sprzątaczki - to chyba to? Więc oszust wszystkiego nie zagarnął. Tylko "prawie" wszystko emotka . Ale bardzo się dziwię że sponsorzy nie reagują na jawne oszustwa. Odechciewa się grać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6452182 Napisano: 13.01.2018 11:32:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

norweska20 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

ivanotta napisał(a):

shineoff napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

korekk napisał(a):

Jeśli ktoś nadal zastanawia się nad udziałem w loteriach, które organizuje Loyalty Point: duck, glade, kiwi ...

to poniższy link, gdzie wystawionych jest 30 telewizorów z tejże loterii powinien dać do zrozumienia czy warto kupować chociażby jeden produkt i brać udział w szemranych gierkach  emotka

http://allegro.pl...zja-i7130753308.html

no miał człowiek szczęście

a ktoś wygrał coś w tych loteriach w ogóle? Ja nie grałam, bo nie kupuję ich produktów, ale bardzo jestem ciekawa emotka  

1x zestaw produktów kiwi u mnie tylko.. na kilka zgłoszeń w każdej z tych loterii

Też wysłałam kilka zgłoszeń z Duck i  Kiwi - nie wpadła żadna nagroda emotka Bądź mądra i pisz wiersze emotka

w 2016 roku z duck wygrałam tv,a w 2017 nawet zestawu na kilkanaście zgłoszeń

A to tylko dlatego, że nie macie swojej firmy handlowo usługowej zajmującej się sprzedażą żywności emotka  . Wtedy też miałybyście szansę na takie wygrane  emotka

Albo drukareczki fiskalnej - nie podpiętej pod fiskus firmy kogucik emotka

Ale jaja ... wiedziałem że coś jest nie tak. W pierwszej edycji każde zgłoszenie = wygrana, później już trzeba było tych zgłoszeń z 10 by coś trafić, a teraz przy kilkunastu zgłoszeniach nic nie wygrałem! Gdzie to można zgłosić? W końcu to wyłudzenie i nagród i zgłoszeń ...

też sporo tego wysłałam i nic, ale to że ktoś takie telewizory sprzedaje to chyba nie oznacza od razu że są z loterii duck? Widać że innym sprzętem też handluje.... Tzn. jaki jest dowód na pochodzenie tych TV? Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6451043 Napisano: 10.01.2018 13:12:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

mietowa napisał(a):

Vivacia napisał(a):

monisss napisał(a):

kurna co się dzieje ?! w nowej gazetce ITM do 17.01 nie widzę ŻADNEGO konkursu tak samo w gazetce Carrefour do 22.01...
Laysy nic nie robią póki co.. emotka

Początek roku zawsze jest biedny konkursowo emotka

Nosiło mi się gdzieś po głowie, żeby w końcu o to zapytać. Wiadomo, że czas przed świętami to jest konkursowy szał i trudno to przebić, ale żeby aż taka cisza i bieda... emotka . Dobrze, że piszecie, że to normalne. Aczkolwiek oznacza to biedniusieńki w nagrody luty  emotka

Niestety jest tak każdego roku, że styczeń i luty to straszna posucha emotka

W kauflandzie coś od jutra ma być.
U mnie jeszcze gazetek brak.

Cuda panie, cuda. Zrób zakupy za min. 50 zł, żeby mieć szansę na wygranie 50 zł. Raz w tygodniu 5000 zł i na koniec 50000 zł. Mnie to nie kręci emotka

takie 50 tyś trochę kręci emotka  a tak serio konkurs dla zbieraczy paragonów - nic nie trzeba kupować emotka
mało tego po koszykach zakupowych leży... Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6450991 Napisano: 10.01.2018 11:13:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

monisss napisał(a):

kurna co się dzieje ?! w nowej gazetce ITM do 17.01 nie widzę ŻADNEGO konkursu tak samo w gazetce Carrefour do 22.01...
Laysy nic nie robią póki co.. emotka

W aktuaalnej gazetce C4 napisali słowo KONKURS i narobili nadziei, a to tylko akcja typu bon 20zł do restauracji przy zamówieniu powyżej 60zł...  emotka

fakt, strasznie biednie ostatnio. Nawet musiałam kupić kawę i żel pod prysznic - bez żadnego konkursu emotka . Dzisiaj sobie jeszcze zgłoszenie na fit&easy wysłałam, ale tam widać większość nagród do dyspozycji organizatora zostanie - takim to dobrze emotka . Jak na taką ilość nagród coś mało tego przyznali. Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

stellasz

#6449444 Napisano: 05.01.2018 17:56:41 w Czy informują/ informowali?
ewelinka-017017 napisał(a):

abc coca cola informowali?

ktoś pisał we wtorek chyba, że tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6446832 Napisano: 29.12.2017 13:37:44 w Smolar
ktoś się pochwalił iphonem z coli w abc a przecież tam miały byś Samsungi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6446425 Napisano: 28.12.2017 15:35:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
listopad, grudzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6445869 Napisano: 27.12.2017 09:29:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do doświadczonych konkursowiczów, w Święta wiadomo dużo czasu więc sobie krzyżówki w tele tygodniu rozwiązywałam emotka  Fajne nagrody  - i tu pytanie. Wygrał ktoś coś w takim magazynowym konkursie? Jak tu sprawdzić czy tam autentyczne dają te nagrody czy tylko taka lipa żeby kasę na smsy nie małą wydać? Bo nie wiem czy jest sens wysyłać, nigdy nie widziałam aby ktoś się chwalił wygraną w takim konkursie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6445230 Napisano: 22.12.2017 10:23:51 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że nie mam w mieście intermarche, tesco, carefurra, stokrotek, nawet stacji cirkle K... gdzie ja mieszkam emotka . I rozpaćkał mi się jogurt w zakupach - oczywiście ubabrał się paragon emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6445228 Napisano: 22.12.2017 10:20:12 w Czy informują/ informowali?
czeko napisał(a):

A milka z abc informuje na bieżąco?

według regulaminu wszystkich po zakończeniu konkursu 20.12 + ileś tam dni na powiadomienie ( nie pamiętam emotka ) Jak toś już dostał info o wygranej niech da znać  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6441302 Napisano: 13.12.2017 10:55:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lubiekisiel napisał(a):

Myślicie, że w ogólnopolskich Pudliszkach przejdzie paragon opisany Ketchup 410g. Bo okazało się, że jak zwykle Kaufland super opisuje paragony tak tym razem coś im nie poszło a nie wiem jak się agencja Redheads na to zapatruje.

Pisałam do nich z pytaniem o to. Nie przejdzie - potrzebna pieczątka ze sklepu na paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

stellasz

#6440945 Napisano: 12.12.2017 16:45:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
monnikk napisał(a):

Wydaje mi się, że jestem jedyną osobą, która nie potrafi wygrać tego przeklętego miecza z Duracella.

zgłasza się osoba nr 2
a loterie coca-coli w abc i biedronce doprowadziły mnie na skraj załamania nerwowego w parze z kalendarzem adwentowym winiar.
A niech się gonią - ja już tego nie kupuję, dziś ostentacyjnie ominęłam osiedlowy abc emotka  - moja wygrana - jedna butelka coli w szafce mniej Wyświetl w wątku >>
1 biokoo 0

stellasz

#6438307 Napisano: 07.12.2017 08:46:38 w Visa Konkursy
wygrałam Eurosport player - chyba najgorsza nagroda dla mnie, ja sportu nie oglądam w ogóle. Wolę sama być tą stroną aktywną emotka
Jakby ktoś był chętny na jakąś wymianę, ja osobiście liczyłam na Spotify emotka Wyświetl w wątku >>
0 0