Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mgrzel

mgrzel

#6180087 Napisano: 05.04.2016 11:48:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
olahorub napisał(a):

mgrzel napisał(a):

A zdjęcia na esky i boscha są inne jeśli zauważyłaś.

Już przestań się tłumaczyć. Twój pseudonim nie wziął się od dziś, co nie kserówko?

edit.
A z tym Avonem to sprawdzę, czy czasem nie jesteś też bezczelnym kłamczuszkiem.

Słuchaj Olu, ja się nie tłumaczę, bo nie mam z czego i powiem Ci, że nie znałam tego mojego pseudonimu. Dziękuję, że mnie uświadomiłaś.  A odnośnie sprawdzania, to sobie sprawdzaj kogo chcesz i co chcesz. Życzę miłej zabawy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6180069 Napisano: 05.04.2016 11:33:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
olahorub napisał(a):

jeśli chodzi o wątek taśmowych zgłoszeń to jeszcze to:

http://eksperci-o...ion,get,id,3731.html

http://nowy.esky.pl/malgorzata-grzelak/


edit:
a jak z nam życie, to pewnie pani gosia (pseudonim "xerogirl") też tym motywem wygrała w avonie...

Jak miło, że mam pseudonim. Złośliwość jest przykra, tym bardziej, że we mnie złośliwości jest tyle co kot napłakał.
Droga olaholub, nie wygrałam tym motywem w Avonie. Wyobraź sobie, że też czasem miewam kreatywne pomysły...
A zdjęcia na esky i boscha są inne jeśli zauważyłaś. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6179978 Napisano: 05.04.2016 09:35:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kursykon napisał(a):

Jaka przemoc, jakie paragrafy? Czy Wam ludzie już coś się w głowach poustawiało nie po kolei ? Jedyne co jest straszne w tym wszystkim to to, że organizator jakoby stwierdził, że nie weźmie tego zdjęcia pod uwagę. Na jakiej podstawie chciałbym wiedzieć ? Może zbyt pobieżnie go przejrzałem, ale w regulaminie nie widzę żadnych wykluczeń, na podstawie których można byłoby nie wziąć tego zdjęcia pod uwagę przy wyborze zwycięzców. Jeżeli zaś pomimo tego tak stwierdzono, to oznacza że organizator ma regulamin głęboko.., co niestety jest konkursową patologią opisaną dogłębnie i szczegółowo na wielu przypadkach. To zawsze źle wróży dla tych, co podchodzą regulaminowo. Inna sprawa to temat, wg mnie te zdjęcie się nie wstrzeliło w niego i z tego powodu mogłoby nie wygrać, ale regulaminowo nie może być wykluczone.

Nie będzie brane pod uwagę ze względu na to, że dokładnie TO zdjęcie zostało już nagrodzone w poprzednim konkursie Korala. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6179663 Napisano: 04.04.2016 12:45:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

giulietta napisał(a):

a zgłębiłaś wiedzę przed tym komentarzem? nie... wiec nie wprowadzaj innych w błąd emotka  skąd wiesz kto czyta forum? kto wykorzysta taka fotkę i do czego? pomyśl

Kto i do czego? emotka

Ja nie wykorzystam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6178776 Napisano: 01.04.2016 12:42:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszania napisał(a):

Jestem oderwana od rzeczywistosci, a wisi mi jeden konkurs...czy byly juz wyniki urodzinowego esky?
Dziekuje,

Raczej nie. Na Fb pisali, że będą w przyszłym tygodniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6177653 Napisano: 29.03.2016 18:44:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

A co myślicie o czymś takim?
Czy to już plagiat, czy tylko inspiracja?


https://ciachnijs...1147d5c01fb1b980.jpg

http://poranakora...3245ef88f1ae31a8.jpg

Też na to zwróciłam uwagę. Według mnie inspiracja, ale mimo ślicznych dzieci, inspiracja mało udana. Zdjęcie z Milki ma moc i fajną perspektywę (duża mama - małe dzieci) a tu jest tylko tatuś na schodach, niekoniecznie duży  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6171970 Napisano: 11.03.2016 22:50:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziomal102 napisał(a):

mgrzel - to może podziel się gdzie ta szkoła konkursowa u Was, że tyle wygrywacie emotka

Może gdzieś jest, ale ja do niej nie chodziłam emotka  A tak na poważnie to znam dwie dziewczyny z forum, które są z Pabianic i serdecznie je pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6171959 Napisano: 11.03.2016 22:26:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja jestem z Pabianic i w Milce udało mi się raz. Pozostałe dwa zdjęcia nie nalezą do mnie, ale cieszę się , ze komuś z mojego miasta się udaje. W Avonie za drugi tydzień to tez ja i wręcz nic mi tu nie śmierdzi a pachnie Dreams Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6169991 Napisano: 08.03.2016 10:25:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Telefon z Ciachnij selfie Milki DPD emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6168855 Napisano: 04.03.2016 15:02:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
polarniczka napisał(a):

megery napisał(a):

to co dzisiaj Skoda (wyniki) ? emotka

emotka

Czyżbyś polarniczka chciała nam przekazać radosną nowinę ? Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6168651 Napisano: 04.03.2016 07:28:17 w Gratulacje! Dla wygranych!
Morti84 GRATULACJE emotka
A ja jeszcze raz dziękuję wszystkim za miłe słowa i gratulacje! Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6167977 Napisano: 02.03.2016 19:03:36 w Gratulacje! Dla wygranych!
edzia21 napisał(a):

rowniez nie wiem co to za konkurs ani nagroda, jednak serdecznie gratuluje emotka  :)

Konkurs jest w bazie:
https://www.e-kon...on.html#.VtcpnH3hCM8
Jeszcze trzy etapy zostały a nagrodą jest 10 tysiaków emotka
Zatem próbujcie! Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6167959 Napisano: 02.03.2016 18:19:17 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dziękuję wszystkim za gratulacje  emotka  i wszystkim życzę takich chwil!  Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6167342 Napisano: 01.03.2016 21:03:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

Mgrzel jakie groźby ?

W tym ostatnim komentarzu, takie stwierdzenie, ze jeśli nie wygra odpowiedz tekstowa to tego ta osoba i inne tak tego nie zostawia. Plus teksty, ze  są załośni. No nie podoba mi się takie podejście. Tak jak ktoś pisał wyżej i tak się pewnie nie dowiemy czym wygra laureat nagrody głównej bo maja podać tylko dane laureatów. Może trzeba im poprostu zaufać. Przepraszam za braki w polskich znakach, bo pisze z tabletu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6167329 Napisano: 01.03.2016 20:34:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

agicho napisał(a):

mdepfs napisał(a):

ja wrócę do Milki. Deskorolkowe selfie dla mnie super emotka

Pabianice górą .

Oj tak, górą emotka . I oczywiście gratuluję, bo to chyba koleżanka z forum

Nie mam pojęcia , śledzę tylko po wynikach.

Bo w Pabianicach są fajne dziewczyny i chłopaki  emotka  
Madzia, jeśli czytasz, to gratki deskorolkowego selfie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6167328 Napisano: 01.03.2016 20:33:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

joan napisał(a):

brudny napisał(a):

Poczytajcie sobie funpage Skody do FB , zaczyna się emotka

https://www.facebook.com/skodapolska


Nie wiadomo, kto prowadzi fanpejdż Skody. Liczy się informacja przekazana pracownikowi Skody, najlepiej z działu PR/marketing.

Wiadomo, ta sama agencja, która odpowiada za konkurs: http://kalicinscy.com emotka

Swoją drogą, jak czytam wypowiedzi osób na profilu Skody na FB, o tym jak Skoda jest żałosna i groźby pod adresem organizatorów konkursu, to jest dla mnie jakaś masakra. Na miejscu Skody poważnie bym się bała  Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6166969 Napisano: 01.03.2016 11:32:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Moim zdaniem to wybrali już wcześniej jeśli dzisiaj mają ogłosić wyniki zgodnie z regulaminem: cyt.:"Jury Konkursu dokona wyboru Zwycięzców po zakończeniu danego etapu Konkursu oraz ogłosi wyniki Konkursu poprzez ich opublikowanie w Aplikacji w następującym terminie: w dniu 01.03.2016roku " Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6164052 Napisano: 23.02.2016 17:50:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
gosposia07 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

a to nie jest ta pani z artykułu z gazety wyborczej? Wygląda podobnie 

Mi się też tak skojarzyło emotka

Moim zdaniem to jest ta pani. Na zdjęciach wygląda nie tyle podobnie co tak samo emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6163888 Napisano: 23.02.2016 12:31:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stifler napisał(a):

mgrzel napisał(a):

szala napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Pabianice coś mają szczęście w konkursie milki emotka

pewnie to mąż tej pani xD

Nie,  to nie jest mój mąż emotka
Ale chciałabym jeszcze zobaczyć mojego męża w galerii milki emotka

Zostawmy coś innym emotka

Ok, ok, żartowałam przecież emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#6163883 Napisano: 23.02.2016 12:25:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Pabianice coś mają szczęście w konkursie milki emotka

Może ten konkurs jest jak śniadaniowy Belvity - tylko dla wybranych miast?

Weź pod uwagę, że jak wysyłasz zgłoszenie to nie wpisujesz swego adresu, więc komisja wybierając zdjęcie nie wie skąd jesteś. Teoria wybranych miast w tym przypadku jest zatem teorią upadłą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0