Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika petunija1

petunija1

#5583519 Napisano: 13.02.2013 17:48:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

petunija1

#5583358 Napisano: 13.02.2013 15:55:30 w Czas na zmiany...
Kto mi powie gdzie są emotki ???
Buuuuuu.... Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5583192 Napisano: 13.02.2013 13:46:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ekuc2 napisał(a):

monikar napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Czy w Rexonie mogę zagra c tylko raz?
Chciałam dziś wysłać drugie zgłoszenie i mam informację,że ten adres email już mają w bazie....i nie puszcza mnie dalej. emotka



do tej pory można było wziąć udział tyle razy ile się miało paragonów, ja chciałam dziś zagrać drugi raz ale widzę że będą problemy...

to wpisz inny adres e-mail emotka



Tak zrobię!

Jak teraz wstawić buźkę??? Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5582867 Napisano: 13.02.2013 10:57:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Rexonie mogę zagra c tylko raz?
Chciałam dziś wysłać drugie zgłoszenie i mam informację,że ten adres email już mają w bazie....i nie puszcza mnie dalej. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5582070 Napisano: 12.02.2013 18:27:48 w Wkurza mnie...
Odebrałam dzis pralkę z Monnari.

Pani dała mi 7 kapsułek (powinno byc 16) , bo resztę jak stwierdziła całkiem wesoło,pokradły klientki.

A i pralką bawił się jeszcze jakiś chłopczyk to mamy sobie sprawdzić czy wszystko działa. ??????

Na pytanie jak to możliwe,że kapsułki zostały skradzione.
Stwierdziła,że oj tam, że klientki to nawet kożuch potrafią ukraść...

Brak słów. Chyba napiszę do Albedo o tym incydencie. Nie chodzi już o te kapsułki,ale o podejście..masakra...

Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5579880 Napisano: 10.02.2013 02:04:28 w TESCO konkursy
pola731 napisał(a):

nie miałam okazji być ostatnio na forum - napisze mi ktoś czy były wyniki Aventu ?




Jak z Tesco Magazynu to niestety tak. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5579718 Napisano: 10.02.2013 09:30:52 w WC - rozmowy o wszystkim
mia napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Jak slysze Ty to masz szczescie... to mnie krew zalewa...wygrywam glownie w opisowkach, ewentualnie w fotograficznych, no ale znajomi nie rozrozniaja tych konkursow, dla nich po prostu mam duzo rzeczy za DARMO emotka


Dokładnie - to jest stały tekst, który słyszę i który mnie doprowadza do szału. emotka
Szczęście to można mieć (albo i nie) w loteriach, w których akurat kompletnie szczęścia nie mam.



Ja pochwaliłam się koleżance w pracy, może ze trzy razy...
Przy kolejnej wygranej -odebrałam telefon w pracy, usłyszałam -TYLKO NIE WPADNIJ W NAŁÓG!
Normalnie mnie zatkało.

Teraz ,albo rozmawiam zdawkowo jak się da,albo wychodzę z pokoju.

Mina koleżanki bezcenna.
Po za tym może być w pokoju pięć osób i toczyć się ciekawa dyskusja to gdy dzwoni mój telefon ona momentalnie milknie próbując chyba telepatycznie ustalić kto i z czym do mnie dzwoni.
Wiecie jakie to stresujące?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5579047 Napisano: 09.02.2013 10:17:11 w Wkurza mnie...
Mąż! emotka

dzwoniłam wczoraj w sprawie odbioru pralki z Monnari do sklepu.Pani dokładnie nie wiedziała jeszcze jak z odbiorem i powiedziała,że zadzwoni.

Przed chwilą telefon do męża,że można już odbierać.

A on,że przyjedzie we wtorek!!!!!!!!!!!!!!!

Normalnie szlag mnie trafi.
Nawet mu się nie chciało pokombinować by pojechać szybciej.
Ja wiem,że musi mieć kogoś do pomocy,ale litości od czego są telefony.
Czasami mam go dosyć...Cały weekend w tyłku.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5578834 Napisano: 08.02.2013 08:43:23 w Udane wymiany - polecane nicki:)
29renata napisał(a):

petunija1 polecam emotka



dziękuje i wzajemnie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5578829 Napisano: 08.02.2013 08:40:46 w TESCO konkursy

petunija1

#5578649 Napisano: 08.02.2013 05:27:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

anava napisał(a):

calliope napisał(a):

petunija1 napisał(a):

koper napisał(a):

Wracając do dziwnego regulaminu Rexony. Czy jest tam może zapis, który znowu przeczyłam, mówiący, że laureatami mogą zostać tylko osoby z imieniem zaczynającym się na literę a ? emotka




emotka emotka emotka emotka

I po co kupiłam Rexonę? No ja się pytam po co.... emotka


to ja muszę chyba zagrać emotka emotka


Skoro jest taki zapis to i ja zaczynam grać emotka


Przeczytałam ten nieszczęsny regulamin i nie ma tan żadnego takiego zapisu...



emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5578646 Napisano: 08.02.2013 05:26:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ekuc2 napisał(a):

koper napisał(a):

Wracając do dziwnego regulaminu Rexony. Czy jest tam może zapis, który znowu przeczyłam, mówiący, że laureatami mogą zostać tylko osoby z imieniem zaczynającym się na literę a ? emotka


ja jestem na A grałam wczoraj i nic emotka



Może od wczoraj idą na B. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5578614 Napisano: 08.02.2013 04:54:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koper napisał(a):

Wracając do dziwnego regulaminu Rexony. Czy jest tam może zapis, który znowu przeczyłam, mówiący, że laureatami mogą zostać tylko osoby z imieniem zaczynającym się na literę a ? emotka




emotka emotka emotka emotka

I po co kupiłam Rexonę? No ja się pytam po co.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5576273 Napisano: 06.02.2013 03:40:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Szukam czy do kogoś Albedgo jeszcze nie dzwoniło w sprawie pralki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5575278 Napisano: 05.02.2013 05:26:18 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

petunija1 napisał(a):


Współczuję.
Sama chodzę do leczenia z dolną siódemką.Ząb praktycznie na wykończeniu swego żywota,ale pani stomatolog chce go uratować.
I tak mi go rozwierca,żeby łyknął powietrza, po czym po kilku dniach zakłada opatrunek.
Oczywiście po zaklejeniu boli...
emotka

No to znów go rozwierca,żeby tlenu nabrał i się wyciszył...wtedy jest lepiej.

A ja mam dosyć...
Myśleć nie mogę, pracować nie mogę,spać nie mogę...

asante sana łącze się w bólu. emotka


Pierwszy raz słyszę, żeby ząb musiał łyknąć powietrza emotka
Ja miałam cudowną dentystkę, niestety teraz nie mogę do niej pójść. I tak strasznie mnie to wszystko wkurza...



emotka no ona użyła bardziej medycznego stwierdzenia,ale mniej więcej o to chodziło.
Nie wiem po co,ale coś w tym jest bo rozwiercony nie boli prawie wcale a zaklejony...lepiej nie mówić. Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5575267 Napisano: 05.02.2013 05:18:40 w Wkurza mnie...

Współczuję.
Sama chodzę do leczenia z dolną siódemką.Ząb praktycznie na wykończeniu swego żywota,ale pani stomatolog chce go uratować.
I tak mi go rozwierca,żeby łyknął powietrza, po czym po kilku dniach zakłada opatrunek.
Oczywiście po zaklejeniu boli...
emotka

No to znów go rozwierca,żeby tlenu nabrał i się wyciszył...wtedy jest lepiej.

A ja mam dosyć...
Myśleć nie mogę, pracować nie mogę,spać nie mogę...

asante sana łącze się w bólu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5572808 Napisano: 03.02.2013 12:34:42 w Wkurza mnie...
sydariameki napisał(a):

Mój mąż zgubił portfel dwa razy. Raz nawet o tym nie wiedział-otwiera skrzynkę na listy a z niej wypada jego portfel emotka Nic z niego nie zniknęło. Nawet 40zł nikt nie ruszył. Drugi raz zgubił go zaraz koło klatki. Oddał mu go nasz sąsiad, który twierdził,że znalazł go koło kosza na śmieci. Z portfela zniknęła cała gotówka i...moje zdjęcie emotka



emotka emotka emotka
Przepraszam,ale to zdjęcie mnie rozbawiło-masz cichego wielbiciela. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5572027 Napisano: 02.02.2013 02:01:54 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

Ja kiedyś znalazłam portfel z paroma stówkami w środku, kartami kredytowymi i spisanymi na kartce wszystkimi nr pin do nich (łącznie z podpisem który pin do jakiej karty), paragony po 500-600 zł ze sklepów z ubraniami, wystarczyło pójść do bankomatu i sobie wypłacić cały dostępny limit (a sadząc po zawartości portfela sporo tego było). Nie było dokumentów poza jakąś kartą do lekarza i kilkoma nr telefonu. Natrudziłam się bardzo, żeby odszukać tę osobę. Kobieta nawet nie wiedziała, ze zgubiła portfel (więc kasę z bankomatu można było wypłacić nawet kilka razy). Umówiłam się z nią na odbiór i w zamian dostałam... czekoladę. Głupio mi się bardzo zrobiło, ja bym inaczej potraktowała taką osobę, zwłaszcza mając sporo pieniędzy. Ale z drugiej strony nie przyszło mi do głowy nawet sugerowanie znaleźnego emotka



emotka Czekoladę? To też przegięcie w drugą stronę.

Nie mogę czytać tych historii bo zaczynam się wkurzać. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5572024 Napisano: 02.02.2013 01:59:21 w TESCO konkursy
kaki76 napisał(a):

ja ten ekspres dla mamy bym chciala jej sie taki marzy,a niedlugo rocznice slubu maja 31 lat razem wiec dostaliby fajny prezent



emotka fajny pomysł.

Ja do tej Agencji szczęścia nie mam.
Po za tym zauważyłam,że jak czegoś nie potrzebuje to tego nie wygrywam. emotka

Pewnie nie wygram,ale chociaż dam sobie szansę. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5572011 Napisano: 02.02.2013 01:45:20 w TESCO konkursy
agamaty napisał(a):

malenka89 napisał(a):

ja w swoim życiu miałam trochę tych ekspresów, i normalnych, i na kapsułki, no i najlepszy jest jednak normalny z opcją spienienia mleka i koniecznie z młynkiem emotka kawka pyszna, naturalna, zapach w całym domu o poranku bezcenny emotka



echh.. taki z młynkiem to mi też się marzy, póki co mam ciśnienowy ale bez młynka... Tassimo ma być na rozgrzewkę w wygrywaniu takiego PRAWDZIWEGO



Ja mam prawdziwy.Taki na kawę ziarnistą.Bardzo podobny jak na stacjach benzynowych. Nawet czekoladę robi.
A i tak chce Tassimo.No co zrobić?
Po prostu podoba mi się. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0