Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika petunija1

petunija1

#6033320 Napisano: 17.06.2015 22:55:41 w TESCO konkursy
carissma napisał(a):

iszhara napisał(a):

Szukam informacji jaka firm kurierska wozi zestawy żeli Nivea z konkursu Nivea w Tesco?

Na pewno nie Dpd, Dhl, Ups, Gls. Pierwszy raz widziałam dzisiaj tego Pana na oczy. Miał czerwone spodenki i białą koszulkę, ale mógł to być przypadek emotka

No to pomogłaś.emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6033185 Napisano: 17.06.2015 18:24:30 w TESCO konkursy
Czy ktoś jeszcze czeka na kosmetyki Nivea?
Ponoć kurier dziś woził-ja nic nie mam.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6032651 Napisano: 16.06.2015 20:42:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elbowndg napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Mam pytania do Megaturnieju, bo wcześniej się nim nie interesowałam, a regulamin nie jest dla mnie taki zupełnie jasny.
1. Czy jak robię zakupy za min. 10 zł, to wszystkie produkty mają być z gazetki, czy wystarczy 1, a reszta dowolna?
2. W gazetce przy pewnych produktach (np. Knorr, Kropla Beskidu) jest obostrzenie "wybrane produkty", czy jest gdzieś info które dokładnie, czy w praktyce oznacza to wszystkie.
3. Czy będzie problem, jeśli ceny w moim groszku będa się różniły, czy szukać na 100% zgodnych?
4. Czy ważne są dobre opisy? (nigdy w tym groszku nie byłam i  nie wiem jak opisują)

Z góry dziękuję za odpowiedzi emotka

1. wystarczy 1 produkt promocyjny
2. tego tez nie bylam pewna, ale jak no byly delicje to bralam obojetnie jaki smak, aby sie zgadzala waga
3. ceny kazdy sklep ustala sam wiec moga sie roznic id tych z ulotki
4. nie rozumiem pytania 

Nie zgodzę się z punktem 3.
Ceny powinny być takie jak w gazetce promocyjnej-jeśli sklep bierze udziału w promocji to powinien to respektować.
Jak twierdzi inaczej to jest niedoinformowany.Co z tym zrobić jak ceny ma inne to nie wiem.
U mnie w Groszu paragony są bardzo dobrze opisane. Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6032594 Napisano: 16.06.2015 18:47:52 w Intermarche
sosna napisał(a):

Jak powiadamiali z pełnego wózka? Wysyłali e-maile?

Jest lista laureatów na stronie.
http://pelnywozek.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6031716 Napisano: 15.06.2015 10:47:57 w Rossmann
joan napisał(a):

Klienci kupują przeważnie zupełnie-nie-te piwa, słodycze i kosmetyki. A jak już te właściwe, to w niewłaściwym markecie albo czasie.
A tu niespodzianka, dziś w Rossku natknęłam się na panią, co długo rozmawiała przez telefon ze swoim facetem, bo nie miała przy sobie mejla z kodem do odbioru nagrody (wiem dzięki gumowemu uchu). A w koszyku pięknie prezentowały się u niej produkty Schauma i słoiczki Gerbera (wiem dzięki sokolemu wzrokowi). Swój swojego pozna emotka

A co było u joan w koszyczku? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6024231 Napisano: 28.05.2015 16:51:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Miś Velvet i karta Hochland  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6024217 Napisano: 28.05.2015 16:28:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniolka2310 napisał(a):

aguniak napisał(a):

http://www.malma....ampaign=promocja2015 czy to nie są przypadkiem łamańce słowne i może już ktoś dostał info o wygranej ?  

O kurczę...Faktycznie. Są już wyniki

Szkoda ,że nie ma miast..Bo nie wiem czy ja to ja... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6024213 Napisano: 28.05.2015 16:20:19 w TESCO konkursy
Dzwonią dalej.Cały czas kosmetyki. Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6022996 Napisano: 26.05.2015 18:35:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rene5 napisał(a):

Karta z Konkursu Hochland Polomarket

i u mnie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6022892 Napisano: 26.05.2015 16:37:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzasmina napisał(a):

gryszelm napisał(a):

doalki napisał(a):

Ta Activia musi być na jednym paragonie?Z góry dzięki za info.

musi

nie musi, może być być na 5 paragonach, chyba, że coś się zmieniło?

Activia to wygrane za pierwszy tydzień czy drugi? Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6022096 Napisano: 25.05.2015 12:24:02 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

stamp napisał(a):

anialistopad napisał(a):

ja pier....ale się wkur.....emotka    Teraz Polska sie doigra

łoncze sie w buluemotka

Staram się zachować zdrowy rozsądek...
Zatem uprzejmie proszę, zostawcie przynajmniej na tym forum politykę w spokoju. emotka emotka
Czas i tak pokaże czy lepszy bul czy tupolew.

Zgadzam się.Wszędzie polityka -za przeproszeniem do obrzygania.
Niech chociaż tu będzie spokój. Chyba,że partie w ramach zabiegania o głosy zaczną organizować konkursy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6022094 Napisano: 25.05.2015 12:20:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyki Albedo ITM,kurier GLS  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6021647 Napisano: 24.05.2015 13:27:09 w Biedronka
estrelitta napisał(a):

Dzisiaj dostałam na maila potwierdzenie zgłoszenia z czwartku emotka

estrelitta napisał(a):

Dzisiaj dostałam na maila potwierdzenie zgłoszenia z czwartku emotka Byłoby wszystko ok, ale upierdzielili moje życzenia o połowę i teraz ni w ząb ni w oko emotka

Byłoby wszystko ok, ale upierdzielili moje życzenia o połowę i teraz ni w ząb ni w oko :wst

U mnie to samo.Zgłoszenie teraz jest idiotyczne. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6020513 Napisano: 21.05.2015 17:09:59 w Rossmann
nataszka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

No, no emotka  Pani Kamila D. z GRAFa zaszalała, tym razem iPhonik z Dove emotka  szacuneczek emotka

Wysyłają nasze hasełka ,gdzie nie są drukowane wyniki !!! Brak mi słów..............

Jeśli tak robi,to prędzej czy później się na tym przejedzie.
Ona ma raczej to szczęście,że miała okazję przeczytać setki dobrych haseł i może po prostu tym się...inspirować?. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6016932 Napisano: 13.05.2015 22:01:14 w TESCO konkursy
Nie mam zwrotki z Nałęczowianki... emotka
Teraz nie wiem-doszedł sms czy nie...cholera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6016424 Napisano: 12.05.2015 21:08:53 w Paragony
Ma ktoś wolny paragon na konkurs Mola?PW Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6013383 Napisano: 05.05.2015 18:35:15 w SZUKAM....
anialistopad napisał(a):

petunija1 napisał(a):

W czwartek dzwoniło do mnie Albedo z konkursu ITM Schwarzkopf.Nie mogłam niestety odebrać.
I do dzisiaj nie oddzwonili...
Nie wiem co teraz,zgodnie z  regulaminem powinni jeszcze dzwonić,ale kto ich tam wie.
Czy ktoś jeszcze czeka na telefon?emotka

Tak ja czekam na telefon od nich,list już im wysłałam i paragon 

Dzięki kaki,chyba tez tak zrobię. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6013381 Napisano: 05.05.2015 18:31:40 w SZUKAM....
W czwartek dzwoniło do mnie Albedo z konkursu ITM Schwarzkopf.Nie mogłam niestety odebrać.
I do dzisiaj nie oddzwonili...
Nie wiem co teraz,zgodnie z  regulaminem powinni jeszcze dzwonić,ale kto ich tam wie.
Czy ktoś jeszcze czeka na telefon?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6012403 Napisano: 03.05.2015 19:05:09 w Ambasadorinnowacji - Philips
esmi312 napisał(a):

Cześć emotka
Dobrze, że znalazłam to forum i ten wątek, bo jakimś dziwnym trafem dostałam się do testów odkurzaczy  emotka   Po pierwsze trochę podłamało mnie to, że wydłużyli terminy w dzień końca tych pierwotnych a ja wszystko galopem robiłam do ostatniej chwili pierwszego terminu i udało mi się. Za kilka dni znowu maile, że mam im te opinie (które już zostały wystawione przez wszystkich znajomy i zaakceptowane na stronach) wysłać do nich w celu potwierdzenia... normalnie szlag trafił. Dodatkowo mojego modelu odkurzacza nie było na jednej z tych stron co sobie zażyczyli i dopiero po kilku dniach odpisali na maila, że w takim razie nie muszę stawiać tam opinii. Wszystkie wymogi wystawiania opinii przez znajomych, tzn. opinia musi być rozbudowana itp. podali dopiero po przedłużeniu terminu a ja już wszystko wcześniej miałam zrobione i jedna opinia jakaś krótsza była i już za bardzo nie ma jak poprawić, bo z linkami została podana w zadaniu, w ambasadzie... ogólnie szkoda nerwów a znając, życie odkurzacz będę musiała odesłać emotka
Przepraszam za ogólny chaos w wypowiedzi, ale nie potrafię tego ładniej ująć na obecną chwilę emotka

U mnie takie zamieszanie z testowaniem taśmy LED za 59 zł...Żal i wstyd dla Philipsa.
Następnym razem dwa razy się zastanowię kiedy zdecyduje się jakikolwiek test. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6011671 Napisano: 30.04.2015 21:47:12 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
kalka napisał(a):

zibek napisał(a):

Axel jak dla mnie - zwykłego gracza bardzo okej. Często udało mi się wygrać, a pan informujący bardzo miły. Nie chce danych przez telefon, a tylko informuje o wygraniu i co dalej robić, czyli co i gdzie przesłać no i jak nagroda powyżej 760zł, to podaje procedurę wpłaty podatku.emotka
Nagrody przychodzą czasem z lekkim opóźnieniem, ale nie zawsze.

Brzmi ciekawie  emotka   
Jakie konki robił Axel, bo nic nie kojarzę z jego udziałem emotka

Ostatnio sporo w ABC Wyświetl w wątku >>
0 0