Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika petunija1

petunija1

#6376350 Napisano: 05.07.2017 18:58:09 w Udane wymiany - polecane nicki:)
mia
Jak zawsze idealnie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6375954 Napisano: 04.07.2017 21:34:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

ewka656 napisał(a):

masza napisał(a):

ongis napisał(a):

Dlaczego? Dlatego że to loteria z bramkami a z wypowiedzi tego gościa wynika że wysyłali jak by grali w loterie z losowaniem nagród.

a  wysyla się jakoś inaczej?

też jestem ciekawa na czym to polega?

Mam jakieś dziwne wrażenie, że raczej nikt nam tego nie wyjaśni emotka

To pilnie strzeżona tajemnica.
Też nie umiem wyczuć kiedy te bramki otwierają.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6375380 Napisano: 03.07.2017 17:22:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Czy jest ktos kto wyslal ponad 10 zgłoszen na nestle i nic emotka Tak mnie zdolowali na początek tygodnia. Chyba, ze glowna mi dadzą, to im wybaczę. Może.

Jest. Fakt, że Nescafe i tak piję, a córka wodę mineralną, ale zapasy mam już na pół roku, kurna... emotka

Po co ja jeszcze gram w to Nestle?!
Konkursowicz to jednak dziwne"stworzenie"emotka emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, andii 0

petunija1

#6374796 Napisano: 01.07.2017 20:05:56 w Smolar
-Violka- napisał(a):

loteryjny napisał(a):

duzo wyslaliscie zgloszen na Okocim haslowy (lodowki Smeg) ? emotka

emotka

1 genialną.emotka Wyświetl w wątku >>

petunija1

#6374761 Napisano: 01.07.2017 14:59:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
petunija1 napisał(a):

kinzao napisał(a):

Hilcona i Gusto organizowala ta sama agencja, sposob ogloszenia wynikow taki sam, ta sama praca... Przypadek? I nich mi tu ktos jakies upomnienie wystawi za "urazanie" tego goscia.

To może trzeba uderzyć do fundatora nagród.Agencja to nie Albedo przypadkiem? emotka

Hilcon to na 100% Albedo,ale gdzie widzicie,że Gusto to też Oni?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6374588 Napisano: 30.06.2017 21:21:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

jaką dostajecie zwrotkę w Okocimie Smolara? U mnie tylko dziękujemy za udział, nie takie klasyczne jak idzie od Smolara zawsze

mam taką sama. emotka Wyświetl w wątku >>
1 mdepfs 0

petunija1

#6374586 Napisano: 30.06.2017 21:19:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
kinzao napisał(a):

Hilcona i Gusto organizowala ta sama agencja, sposob ogloszenia wynikow taki sam, ta sama praca... Przypadek? I nich mi tu ktos jakies upomnienie wystawi za "urazanie" tego goscia.

To może trzeba uderzyć do fundatora nagród.
Agencja to nie Albedo przypadkiem?emotka Wyświetl w wątku >>

petunija1

#6374562 Napisano: 30.06.2017 20:22:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
edzia21 napisał(a):

astronautka napisał(a):

bruce napisał(a):

edytkass napisał(a):Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs fotograficzny "Zjedz pizze i wyjedź na Sycylię"Wyniki dostępne tutaj: https://www.faceb.../?type=3&theater

emotka  I od razu w komentarzach pod wygraną fotką info, że to plagiat... emotka  No, ja nie wiem, czy to jakaś plaga, czy jak?! Normalnie człowiek się zniechęca, żeby w czymkolwiek brać udział! emotka

ja zaczęłam wierzyć w "mafię konkursową".... emotka

To nie mafia, to "Maklowicz" na wakacjach emotka

edzia21 się nie narażaj,bo jeszcze się Pan poczuje urażony.emotka Wyświetl w wątku >>

petunija1

#6374034 Napisano: 29.06.2017 19:03:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grzybekmalutki napisał(a):

petunija1 napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

Warto pisać reklamację w sprawie nagrody której nie odebrałem z loterii koraliada?? Nie miałem żadnego info od kuriera, awizo, smsa?? Ktoś kiedyś coś ugrał taką reklamacją?? Czy zapis regulaminu że nagrody nie odebrane pozostają własnością organizatora ciężko obejść??

A może najpierw napisz do Agencji co się stało.Ja miałam tak dwa razy,że nagroda z winy kuriera wróciła do Nadawcy i w obu  przypadkach po "zwykłej" prośbie mailowej i wyjasnieniu,że nie miałam informacji/telefonu od kuriera nagrody zostały wysłane ponownie. emotka

Już pisałem, podali różne punkty z regulaminu, więc nie są chętni do ponownej wysyłki.

Szkoda. emotka
Widać wszystko zależy od dobrej woli Organizatora.
W tej sytuacji pisałabym reklamacje-co masz do stracenia. Wyświetl w wątku >>

petunija1

#6374019 Napisano: 29.06.2017 18:42:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grzybekmalutki napisał(a):

Warto pisać reklamację w sprawie nagrody której nie odebrałem z loterii koraliada?? Nie miałem żadnego info od kuriera, awizo, smsa?? Ktoś kiedyś coś ugrał taką reklamacją?? Czy zapis regulaminu że nagrody nie odebrane pozostają własnością organizatora ciężko obejść??

A może najpierw napisz do Agencji co się stało.
Ja miałam tak dwa razy,że nagroda z winy kuriera wróciła do Nadawcy i w obu  przypadkach po "zwykłej" prośbie mailowej i wyjasnieniu,że nie miałam informacji/telefonu od kuriera nagrody zostały wysłane ponownie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6373496 Napisano: 28.06.2017 18:25:08 w Lay's
bajdeq94 napisał(a):

@ o wysyłce żółtej walizki z I etapu emotka

i u mnie. nareszcie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6372750 Napisano: 27.06.2017 17:03:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

czy ktoś dostał żółtą walizkę z żabki?

czekam.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6372737 Napisano: 27.06.2017 16:36:35 w Informują
mail z konkursu Tesco  Lays i Pepsi/Lipton III etap Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6372186 Napisano: 26.06.2017 17:32:38 w SZUKAM....
amif napisał(a):

czy ktoś już odebrał telefon z abonamentem wygrany w Makro, gość zadzwonił z Play, miał się kontaktować prawie 2 tygodnie temu i cisza...

Tak.Telefon już mam ze dwa tygodnie.W sprawie samego abonamentu gość dzwonił w sobotę. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6371278 Napisano: 23.06.2017 21:08:18 w Popraw sobie humor...
mattadore napisał(a):

Czy wszyscy co nabijali się z Pani Kartonowej też dostali karniaki ??  emotka emotka

może nie dostali dlatego,że Pani po prostu nie poczuła się urażona i nie "poszła" na skargę.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6371248 Napisano: 23.06.2017 20:00:21 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Nie ma działu "smutno mi" to wpiszę się tutaj.Od wczoraj wszyscy się tu obrażają emotka ,już sobie z tym nie radzę. emotka emotka

A mi tak jakoś smutno, bo dziś jak byłam u siebie na poczcie, to pani tam pracująca powiedziała mi,że zmuszona jest się pożegnać ze mną i z innymi klientami tej poczty, których polubiła, gdyż musi od jakiegoś czasu sama pracować, bo szefostwo odmawia zatrudnienia drugiej osoby, a zresztą nikt tam nie chce pracować za psie pieniądze.Rozumiem jej decyzję, w końcu każdy człowiek uczciwie pracujący zasługuje na godne traktowanie i godziwe wynagrodzenie.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6371228 Napisano: 23.06.2017 19:30:52 w Wkurza mnie...
Nie ma działu "smutno mi" to wpiszę się tutaj.
Od wczoraj wszyscy się tu obrażają emotka ,już sobie z tym nie radzę. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#6371053 Napisano: 23.06.2017 13:24:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Niestle, Nestle, Nestle...z tej mąki chleba nie będzie emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

petunija1

#6370870 Napisano: 22.06.2017 23:17:02 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

joan napisał(a):

Punkt karny dla mnie za to, że "autor zdjęć uważa iż został urażony tą wypowiedzią" - co za czasy, że jakiś forumowicz skarży się na mnie do Pionasa, zamiast napisać mi wprost albo na PW, co mu się nie podoba. Nie myślałam, że tego dożyję, serio.Przynajmniej miej odwagę podać swojego nicka, wrażliwy autorze zdjęć emotka

emotka Ja tu w ogóle wchodzę, żeby odreagować, o dooopie Marynie (od razu przepraszam wszystkie Maryny emotka ) badziewne posty piszę i potem wpisy te usuwam ze wstydem, a tu takie rzeczy... emotka  Admin zareagować musi, skoro jest skarga, to normalna rzecz jest, ale żeby skarżyć Adminowi o komentarze do zdjęć, które się komuś z nas zwyczajnie nie podobają, to się w głowie nie mieści... emotka

Nie tedy droga.
Jak każdy urażony zacznie skarżyć do adminów to dopiero się tu bajzel zrobi,albo co gorzej strach będzie się odezwać bo inwigilacja będzie.
Normalnie politycznie się tu zrobiło.emotka Wyświetl w wątku >>

petunija1

#6370848 Napisano: 22.06.2017 22:16:42 w Popraw sobie humor...
giulietta napisał(a):

mia napisał(a):

Ostatnie punkty karne... emotka https://www.e-kon...na/209/#p6370832Jaki piękny przegląd! Teraz urażony autor ma już wszystko na tacy. emotka
Edit:
Ogólnie nie do śmiechu mi dzisiaj, ale mało się nie posikałam, jak ten wybór cytatów poczytałam. emotka
Więc oczywiście bardzo mi przykro z powodu karniaków, ale dziękuję wszystkim ukaranych za solidną poprawę humoru! emotka

jeżeli już jest coś takiego..... to należy wskazać podstawę prawną czy urażony autor ma rację  emotka  podać link do wpisu, fotki i dane autora  emotka

giulietta tylko czy to autora nie urazi? emotka
Wiesz urazić urażonego to ban.emotka Wyświetl w wątku >>