Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika petunija1

petunija1

#5187113 Napisano: 15.05.2012 05:13:20 w Paragony
Czy ma ktoś nadprogramowy paragon Nestle?
Pomyliłam się i wysłałam 2 razy z tego samego telefonu zamiast z dwóch różnych...
Wiadomo konkurs jeszcze trwa,ale byłoby miło jakby ktoś poratował w razie czego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5186978 Napisano: 15.05.2012 04:14:10 w Wkurza mnie...
vilemo napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Sama na siebie. Mam nieodebrane połaczenia z zastrzezonego i podejrzewam,że to może być wygrana w konkursie na którym mi zależało...ale oczywiscie dziś wziełam jeden telefon zamiast dwóch.
ZAWSZE tak jest jak targam dwa - cisza jak jeden to w domu same nieodebrane.
I teraz się martwię czy jutro zadzwonią. emotka emotka emotka


zadzwonią, trzymam kciuki emotka



Dzięki.
emotka
No i jest jeszcze możliwość,że to jakaś promocja z play... emotka
No nic czekam do jutra. Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5186893 Napisano: 15.05.2012 03:44:15 w Wkurza mnie...
Sama na siebie. Mam nieodebrane połaczenia z zastrzezonego i podejrzewam,że to może być wygrana w konkursie na którym mi zależało...ale oczywiscie dziś wziełam jeden telefon zamiast dwóch.
ZAWSZE tak jest jak targam dwa - cisza jak jeden to w domu same nieodebrane.
I teraz się martwię czy jutro zadzwonią. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5185331 Napisano: 14.05.2012 06:33:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

petunija1

#5177233 Napisano: 09.05.2012 04:47:40 w Rossmann
picola napisał(a):

pisałam prozą, od serca, około regulaminowych 600 znaków




A było ograniczenie znaków ???
No to wiem,czemu nic nie mam. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5174121 Napisano: 07.05.2012 07:01:44 w Wkurza mnie...
kasiunia23 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie mogę wejść na facebook. Czy u Was też nie działa?



też.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5171976 Napisano: 05.05.2012 08:08:50 w dzis mam urodzinki
mia napisał(a):

Podwójna okazja - wczoraj moje dwa lata minęły na forum (chociaż tu jestem młoda emotka ), a dzisiaj 18-te urodziny mojej małej Córeczki...

Jak szybko mija ten czas... emotka



Najlepszego mia

emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5171433 Napisano: 05.05.2012 07:08:20 w Moja pierwsza wygrana!
Perfum z konkursu Cosmopolitan (jakieś 10 lat temu)Zapach zupełnie mi nie odpowiadał,aż dowiedziałam się ,że kosztuje prawie 700 zł emotka , wtedy podobał mi się bardziej...ale koniec końcem go sprezentowałam mamie.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5171100 Napisano: 04.05.2012 07:05:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marines27 napisał(a):

Czy w kamisie każą wysyłać wszystkie paragon w przypadku kilku zgłoszeń? emotka



Chyba zależy. Mojej mamie kazali tylko jeden,ale wiem,że niektórzy pisali,że wszystkie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5170510 Napisano: 04.05.2012 11:58:11 w Carrefour konkursy
kimolotek napisał(a):

czy kazdy dostal zwrotke z alwaysa ze odczytali e-maila??? bo u mnie do dzisiaj nie ma emotka



Z tego co ludziska pisali to nie było zwrotek,ale rowerki byłu już w środę.
Może nie wszyscy jeszcze dostali. Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5170277 Napisano: 04.05.2012 09:17:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nataszka napisał(a):

żele axe z tesco -rozwalona koperta i trochę uszkodzona koperta bo żele nieco wyciekły emotka emotka



tez mam. ale nie ciekną. emotka
i garnier - wszystko PP Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5168976 Napisano: 02.05.2012 05:40:38 w Carrefour konkursy
nocti napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Nie wygrałam rowerka,ale tak z ciekawości rozsyłają dwa różne modele? emotka


Na to wygląda. Właśnie sprawdziliśmy drugi i jest biały, zupełnie inny model katalogowy. emotka W sumie ładniejszy od tego czarnego emotka



Dzięki.
emotka
A tak się jakoś zdziwiłam,że ten sam konkurs a niejako różne nagrody. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5168876 Napisano: 02.05.2012 03:58:37 w Carrefour konkursy
Nie wygrałam rowerka,ale tak z ciekawości rozsyłają dwa różne modele? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5166946 Napisano: 30.04.2012 06:11:49 w Popraw sobie humor...
Marketing, reklama, PR i inne terminy w wersji dla blondynek.

Chcesz wiedzieć, co oznaczają terminy marketing bezpośredni, co to jest przedstawicielstwo handlowe albo czarny PR?
9 minut (z zegarkiem w ręku) i masz to w małym palcu!


Widzisz na imprezie przystojnego faceta. Podchodzisz do niego i mówisz: „Jestem dobra w łóżku”. Jest to marketing bezpośredni.

Przyszłaś na imprezę z przyjaciółmi i widzisz przystojniaka. Jeden z Twoich przyjaciół podchodzi do niego i mówi: „Jest dobra w łóżku”. To jest reklama.

Jesteś na imprezie. Widzisz fajnego chłopaka. Podchodzisz do niego i prosisz, aby zostawił Ci swój numer telefonu. Następnego dnia dzwonisz do niego i mówisz: „Jestem dobra w łóżku”. To jest telemarketing.

Spotykasz na imprezie przystojniaka. Wstajesz, poprawiasz suknię, podchodzisz do niego i nalewasz mu drinka. Mówisz: „Pan pozwoli”, podchodzisz do niego bliżej, żeby poprawić mu krawat, dotykając jednocześnie piersiami jego ręki, a następnie mówisz: „Tak a propos – dobrze jest ze mną w łóżku”. To jest PR.

Zauważasz na imprezie sympatycznego chłopaka. Podchodzi do Ciebie i mówi: „Słyszałem, że jesteś dobra w łóżku”. To jest rozpoznawalna marka producenta.

Dostrzegasz na imprezie niebrzydkiego mężczyznę. Namawiasz go do tego, aby poszedł z Twoją przyjaciółką. To jest przedstawicielstwo handlowe, znane również jako pośrednictwo.

Twoja kumpela nie zaspokaja jego potrzeb, dlatego dzwoni do Ciebie. Jest to wsparcie techniczne.

W drodze na imprezę uświadamiasz sobie, że w domach, które mijasz, może być wielu przystojnych facetów. Włazisz na dach jednego z tych domów, które są najbliżej centrum i drzesz się: „Hej! Jestem dobra w łóżku!”. To jest spam.

Spotykasz na imprezie kilku interesujących facetów. Zostawiasz każdemu z nich notatkę, że jesteś dobra w łóżku. To jest direct mailing.

Przychodzisz na imprezę, widzisz fantastyczne ciacho, podchodzisz do niego i mówisz: „Chodź na górę – jestem dobra w łóżku”. Facet odpowiada: „Nie mogę, ponieważ wolę facetów”. To jest źle dobrana grupa docelowa.

Spotykasz na imprezie sympatycznego faceta. Dzięki pewnym manipulacjom powodujesz kłótnię pomiędzy obecnymi na imprezie dziewczynami, a sama spokojnie obserwujesz rozwój sytuacji. Gdy wszystkie będą poobijane, podchodzisz i mówisz: „Chodź stąd! A propos – jestem dobra w łóżku”. To jest czarny PR.

Przychodzisz na imprezę i mówisz: „Dobrze Ci będzie ze mną w łóżku, jednak w zamian za swoje boskie ciało żądam szampana, kawioru i trufli belgijskich”. To jest barter.

Przychodzisz na imprezę i zastajesz mnóstwo rewelacyjnych panienek. Odpinasz ramiączko i mówisz: „Dobrze jest ze mną w łóżku. Nie wymagam ani czekolady, ani szampana”. To jest dumping.

Jesteś na imprezie, jednak nikt nie zwraca na Ciebie uwagi. Biegniesz do centrum chirurgii plastycznej i zamieniasz się w Marilyn Monroe. To jest plagiat.

Ogłaszasz na imprezie: „Chcecie wiedzieć, jaka jestem w łóżku?” I zabierasz wszystkich na inną imprezę. To jest pozycjonowanie.

W ogóle nie idziesz na imprezę, jednak wszyscy obecni plotkują na temat tego, że jesteś rewelacyjna w łóżku. To jest dobrze wypromowana marka.

Organizujesz imprezę u siebie w domu. Zaprosiłaś tylko facetów, z którymi się przespałaś. To jest zebranie producentów.

Przyszłaś na imprezę z przyjaciółkami i widzicie gorącego chłopaka. Każda z Was opowiada, jak dobrze jest z nią w łóżku i co chce za to otrzymać. To jest przetarg.

Przyszłaś na imprezę i widzisz mnóstwo sympatycznych facetów. Mówisz o tym, że jesteś dobra w łóżku, jednak przekona się o tym tylko ten, który zaproponuje najwięcej szampana i czekolady. To jest aukcja.

Przyszłaś na imprezę i spotykasz faceta swoich marzeń. Podchodzisz do niego i mówisz, że masz na imię Jadzia. Wszyscy wiedzą, jak dobrze jest w łóżku z Jadzią. Jednak Jadzia wie, że podajesz się za nią. Dlatego Jadzia dostaje od Ciebie czekoladkę. To jest franczyza.

Przychodzisz na imprezę z kumpelą. Wszyscy obecni wiedzą, że jesteś dobra w łóżku, jednak polecasz swoją kumpelę, mówisz, że nauczyłaś ją wszystkiego i potrafi robić wszystko to, co umiesz Ty. Dzielicie się z rana czekoladkami i pijecie razem szampana. Jest to współpraca naukowo-technologiczna, znana również jako transfer technologii albo produkt uboczny (spin-off).

Impreza sylwestrowa. Przychodzisz z kumpelą i widzisz mnóstwo przystojniaków. Mówisz, że wylądowanie z Tobą w łóżku kosztuje 5 czekoladek oraz 3 butelki szampana. Pod koniec imprezy kurzy Ci się ze łba. Budzisz się i widzisz obok siebie jakiegoś brzydala. To jest wyprzedaż sezonowa.

Przyszłaś na imprezę z przyjaciółmi i widzisz sympatycznego chłopaka. Podchodzisz do niego i mówisz, że jesteś dobra w łóżku. Wychodzisz z nim. Przychodzicie do domu, a w domu czeka mąż. Sympatyczny chłopak wraca niepocieszony do domu, a Ty dostajesz w mordę. To jest siła wyższa.

Przychodzisz na imprezę i mówisz, że jesteś rewelacyjna w łóżku. Do Ciebie podchodzi kilka dziewczyn u mówi: „Zgadzamy się na 30% czekolady i 40% szampana miesięcznie. W przeciwnym wypadku masz przechlapane”. To jest koszt prowadzenia biznesu, czyli ochrona.

Przychodzisz na imprezę, jednak nikt Cię nie chce. Jedni krzyczą: „Za drogo!”. Inni słyszeli od znajomych, że nie jesteś już tak samo dobra w łóżku, jak kiedyś. Ktoś inny dochodzi do siebie po ostatniej imprezie. Spadasz na imprezę do dalekiej Łomży. W Łomży każdy ma na Ciebie ochotę, zasypują Cię prezentami i chcą Cię poznać bliżej. Jest to promocja na prowincji tudzież w regionach.

Spotykasz na imprezie sympatycznego chłopaka. Podchodzisz do niego i mówisz: „Wiesz, miałam dziś sen. Leżę na jedwabnym prześcieradle i rozpiera mnie ochota na zbliżenie, jednak na całym świecie nie pozostało ani jednego faceta. Cała moja wiedza w temacie Kamasutry nie jest już nikomu potrzebna. Koszmar, nie? Co, słucham? Chcesz, abym Ci udzieliła kilku lekcji?” Jest to podejście kreatywne.

Przychodzisz na imprezę wraz z Jadzią. Oną ma fajny tyłek, Ty zaś masz fajne piersi. Panowie muszą jedna zgodzić się na jeden warunek: jesteście razem. Jest to partnerstwo strategiczne.

Wszyscy wiedzą, jak bardzo dobra jesteś w łóżku. Puszczasz plotkę, że rewelacyjnie gotujesz. Jest to ekspansja na nowe rynki.

Jesteś brzydka i nikt nie ma na Ciebie ochoty. Jednak impreza jest organizowana przez Twojego dzianego tatusia. Są tłumy ludzi i wszyscy mają na Ciebie ochotę. Są to dotacje państwowe.

Przychodzisz na imprezę z brzydką kumpelą i dzięki niej od razu zostajesz zauważona przez najlepsze okazy na parkiecie. To jest kontrast, a twoja kumpela to odpowiednio dobrany background-image.

Przychodzisz na imprezę – taka piękna, seksowna i pewna siebie. Wiesz, że jesteś najlepsza w łóżku. Możesz oddać się za free normalnemu chłopakowi. Jednak każdy z nich już ma przy sobie jakąś zdzirę, która wyciąga od niego pieniądze. To jest rynek, kochanie…


emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5166842 Napisano: 30.04.2012 04:47:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
piłka z konkursu cola Biedronka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5166134 Napisano: 30.04.2012 08:12:07 w TESCO konkursy
kotmarian napisał(a):

denira napisał(a):

ktosiu napisał(a):

denira napisał(a):

a brał ktoś udział w konkursie kibicuje z Tesco?


tak


chyba dziś wybierają, szkoda tylko, że tak mało nagród
emotka


a ja sobie zapomniałam o tym konku!! wiedziałam ze o czyms zapomniałam, kiedy mają być wyniki i czy to TA AGENCJA??




TA AGENCJA. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5166063 Napisano: 30.04.2012 07:20:40 w TESCO konkursy
ktosiu napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Zakład, ze nikt z forum nie wygra emotka emotka


Stawiam, że 1 osoba z forum się przyzna do tv. Ale pewnie nie więcej emotka




Ja się przyznam emotka
Tylko czy można się przyznać do niemożliwego ??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5166055 Napisano: 30.04.2012 07:17:15 w TESCO konkursy
wrrrryyy napisał(a):

Zakład, ze nikt z forum nie wygra emotka emotka




Może kammaro. emotka

Czego nota bene życzę. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5164773 Napisano: 28.04.2012 05:03:44 w Reklamacje wyników konkursów
ekuc2 napisał(a):

a co robimy z Groszkiem ?? emotka




Zgłaszamy do UOKiK. Każdy cos tam skrobnie, może cos da,może nie,ale warto spróbowac.
Wyświetl w wątku >>
0 0

petunija1

#5163009 Napisano: 26.04.2012 07:00:34 w Inne mniejsze markety
efelinkaaa napisał(a):

Czy jest ktoś jeszcze chętny aby napisać pisemko do groszka?

Trzeba się za to zabrać i wspólnymi siłami w końcu napisać.. Jak myślicie? emotka




Ja jestem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0