Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika violka88

violka88

#6371136 Napisano: 23.06.2017 16:09:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
13 zgłoszenie okazało się szczęśliwe i dziś udało się wygrać z NESTLE  emotka
czy z nestle loteria jest jakiś limit na osobę czy na gospodarstwo domowe?  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6370749 Napisano: 22.06.2017 18:56:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mdepfs napisał(a):

słoik od Stovit + złamana słomka

u mnie też słoik ze słomką emotka  a ja myślałam że dostanę słoik dżemiku Stovitemotka  
mąż dziś otrzymał wymarzoną kamerkę HERO  z konkursu ABC za kibicowanie ze snicersem emotka  (z rezerwy) Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6370362 Napisano: 21.06.2017 21:02:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
andii napisał(a):

Przelewy z naescafe emotka  i zwrot DOVE z Rossmanna  emotka dzięki defed

u mnie też przelew - jeden/jedyny emotka  ale jest  emotka  przynajmniej zwrot za kupione nescafe... Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

violka88

#6368736 Napisano: 16.06.2017 18:25:06 w Smolar
tytomaszszczescie napisał(a):

kasiaw1431 napisał(a):

ongis napisał(a):

matys napisał(a):

Dla mnie agencja Smolar to jest żenada jeżeli chodzi o loterie właśnie ze względu na stronę z wynikami, czyli nie publikowanie wyników:

1.) Po pierwsze: sprawdzanie wyników przez http://www.wyniki.smolar.pl/ to dramat ze względu na captcha, która bardzo opóźnia sprawdzanie jeżeli ktoś ma do sprawdzenia kilkanaście lub więcej paragonów.
Marnowanie czasu, bo captcha w takim formularzu jest zupełnie niepotrzebna - nie ma uzasadnienia!

2.) Po drugie: wyniki tego formularza są wątpliwe!
Przed chwilą wpisałem swój numer telefonu i wymyślony numer paragonu - zamiast otrzymać komunikat w stylu:
"Nie zgłaszałeś takiego numeru paragonu!"
- otrzymałem komunikat:
"Niestety nie wygrałeś!"

Poszedłem za ciosem i wpisałem również zmyślony numer telefonu i znowu otrzymałem ten sam komunikat:
"Niestety nie wygrałeś!"

Oznacza to, że wpisywane dane są jedynie sprawdzane z wgraną bazą zwycięzców, nie zaś z całą bazą danych.

W skrajnych przypadkach, jeżeli mają wgraną bazę danych zwycięzców np. tylko do niedzieli, a Wy sprawdzacie swoje zgłoszenie z poniedziałku, to zostaniecie wprowadzeni w BŁĄD właśnie tym komunikatem "Niestety nie wygrałeś!"

Gdyby agencja była poważna, to otrzymalibyście komunikat w stylu:
"Niestety dla tego dnia w którym dokonałeś wskazane zgłoszenie nie publikujemy jeszcze wyników, spróbuj ponownie za jakiś czas. "

Po co się jednak przepracowywać pisząc właściwy skrypt, lepiej każdemu jak leci wyświetlać jeden komunikat.

Ta strona ma właśnie utrudnić życie cwaniaczkom co mają jakieś chore ilości do sprawdzenia. Jak masz jeden czy kilka numerów i parę  paragonów do sprawdzenia to nie problem. Na stronę ma wejść dopiero ten kto dostał sms o wygranej aby odnaleźć wygrany nr paragonu. Smolar to najsympatyczniejsza agencja i ludzie tam pracujący.

Dla mnie Smolar to jedna z najlepszych agencji. Z wygranymi wysyłają sms-y nie przepadnie nagroda bo nie możesz akurat odebrać, a strona z wynikami to tylko dla naszej wygody by sprawdzić który paragon odesłać. Inne agencje wcale nie mają stron do sprawdzenia i jest ok? Strona idealna dla wygranych. Wiesz że trafiłeś to sprawdzasz tylko sobie jakim paragonem i tyle. 

podpinam się

nie ma co narzekać, Smolar to jedna z lepszych agencji zwłaszcza od loterii, wysyłają szybko nagrody, pomogą Ci zawsze jak zadzwonisz lub napiszesz e-maila

i co najważniejsze walczą z hurtownikami / drukarzami i chwała im za to

gorzej w hasłowych - bo ich styl wyboru zależy od temperatury powietrza i kierunku wiatru emotka

agencja fajna emotka  ale ja mam problem z wygraniem u nich emotka  bardzo rzadko wygrywam zwłaszcza w hasłowych, nie umiem ich rozgryśemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6368691 Napisano: 16.06.2017 15:44:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

violka88 napisał(a):

jak myślicie czy dziś nestle loteria puści maile z bonami 500zł do decatlonu???? emotka  czy też mają dziś wolne emotka

Zawsze informowali w piątki, ale dzisiaj różnie może być. W końcu długi weekend mamy emotka

Też mi się wydaje, że chyba dziś nie puszczą -  emotka  iskierka nadziei pozostanie do poniedziałku emotka  bo na 8 zgłoszeń mam ZERO wygranych w loterii Nestleemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6368589 Napisano: 16.06.2017 12:11:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jak myślicie czy dziś nestle loteria puści maile z bonami 500zł do decatlonu????emotka  czy też mają dziś wolne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6368443 Napisano: 15.06.2017 21:37:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
jak myślicie czy z zestawem colgate już skończyli wysyłanie smsów???? czy jeszcze jest szansa na nagrodę z tego konkursu - np jutro?  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kokii 0

violka88

#6367665 Napisano: 14.06.2017 10:01:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kedziorldz napisał(a):

Hej,

Mam pytanie odnośnie Żywca. Czy udało się wam znaleźć puszki/butelki oznaczone promocyjne? Wiadomo co trzeba kupić żeby był kod pod kapslem? Widziałem, ze czasem na piwie APA część kapsli była zielona a część złota, jutro będę testował czy kolor kapsla ma znaczenie. Póki co kupiłem piwo w puszce, nie była oznaczona konkursowo, jedyna różnica to, ze ten metalowy kluczyk jest niebieski i ma "pełna" blaszkę, na której jest nadrukowany kod.

a  w tym konkursie są też potrzebne paragony czy tylko kod???? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6367380 Napisano: 13.06.2017 14:01:25 w Albedo Marketing
mariolakal napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

visserarthur napisał(a):

A co tu się stało...
http://wiosennaloteria.pl/
Koleżanka dostała jakiś czas temu telefon z Albedo, by nie wyrzucała paragonów, bo jeden ze zwycięzców raczej nie dośle wymaganych dokumentów, ale że pousuwali... Może tylko przypadek i lista wróci, ale dziwnie to wygląda...

Może fundatorzy przyglądnęli się wyczynom Albedo formalnie?  emotka  I nagle posiadacze aut już nimi nie są?


Wczoraj sprawdzałem i Pani Mariola była na liście i Pan Robert - stali auciarze.. a dziś już ich nie ma jako laureatów? To wszystko śmierdzi...

Jaka to Mariola jest "stałym auciarzem" ?  emotka  Chętnię Ją poznam...  emotka

no ja mam ciągle paragon emotka  jakby tak przez przypadek do mnie zadzwonili  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6366164 Napisano: 09.06.2017 16:36:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Moje dzieciaki wygrały nagrodę w ABC w konkursie na Dzień Dziecka emotka  po długiej suszy na pocieszenie  emotka Wyświetl w wątku >>

violka88

#6364558 Napisano: 06.06.2017 12:17:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i znów wielkIE OGROMNE nicemotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6364311 Napisano: 05.06.2017 21:02:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

violka88

#6362428 Napisano: 31.05.2017 17:25:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Masza86 napisał(a):

kinzao napisał(a):

bethan napisał(a):

kermit napisał(a):

Rany,a ja myślałam, że zgłaszam raz, wpisuję ilość lodów i otrzymuję odpowiednią ilość szans

Ja podobnie  emotka

Jak tak nie jest, to ten zapis o ilości lodów na paragonie jest o kant d... rozbić Tylko w błąd wprowadza, też cały czas zgłaszałem np 10 lodów jako jedno zgłoszenie i myślałem, ze z automatu mam 5 'losów' emotka

no kuźwa..... teraz się wkurzyłam ! czyli jak mam  np 10 lodów to zgłaszam  paragon 5 razy , ten sam tak ?? bo ja do tej pory zgłosiłam raz i wpisałam 10 mając nadzieje na 5 losów?? emotka

nie wiem czy tak idzie - kilka razy zgłaszać ten sam paragon - ja po prostu kupuję po 2 lody na każdy paragon - czyli 10 lodów po 2 lody na każdym paragon i wtedy zgłaszam  5 różnych paragonów Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6362418 Napisano: 31.05.2017 17:18:58 w Kaufland konkursy
gosia16 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

www.kauflandspa.pl/ emotka

emotka   emotka   emotka

i znów tradycyjnie NICemotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6362398 Napisano: 31.05.2017 16:30:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 jak myślicie czy będą dziś wyniki z tego dawnego konkursu https://www.kauflandspa.pl/   ????
miały być dziś - ale nadal cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6362274 Napisano: 31.05.2017 13:14:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kinzao napisał(a):

bethan napisał(a):

kermit napisał(a):

Rany,a ja myślałam, że zgłaszam raz, wpisuję ilość lodów i otrzymuję odpowiednią ilość szans

Ja podobnie  emotka

Jak tak nie jest, to ten zapis o ilości lodów na paragonie jest o kant d... rozbić Tylko w błąd wprowadza, też cały czas zgłaszałem np 10 lodów jako jedno zgłoszenie i myślałem, ze z automatu mam 5 'losów' emotka

ja myślę, że to tylko ściema. W I edycji miałam kilka paragonów - na jednym nawet 12 lodów i dziw ten paragon nie wygrał emotka  a paragon na którym były tylko 2 lody został wylosowany (bilety). Teraz zgłaszam tylko paragony z 2 lodami i sądzę że są większe szanse na wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6362129 Napisano: 31.05.2017 10:29:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i znów nicemotka  mam już tych konkursów dośćemotka emotka emotka  wyć mi się chce emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6361159 Napisano: 29.05.2017 12:38:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanie w jaki sposób sprawdzić wynik w agencji smolar jeśli paragon rozpoczyna się od zera? emotka

wpisać bez zera

dziękuję  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6361134 Napisano: 29.05.2017 12:06:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanie w jaki sposób sprawdzić wynik w agencji smolar jeśli paragon rozpoczyna się od zera? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6360220 Napisano: 25.05.2017 21:25:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
aurorcia napisał(a):

violka88 napisał(a):

czy z konkursu Pudliszki w C4 powiadamiali z nagrodami głównymi i bonami????
czy jest jeszcze jakaś iskierka nadziei? emotka

Wszystko powiadomili, nie ma nadziei  emotka

dziękuję za info emotka  
i znów kolejna porażka konkursowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0