Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harnas

harnas

#6293043 Napisano: 30.11.2016 10:38:50 w Kaufland konkursy
trebor1 napisał(a):

SS

harnas napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Serio A trójka jest warta tylko tyle? Żyłam w błędnym przeświadczeniu, że dużo więcej emotka

A3 to jeden z najtańszych modeli Audi, to nie RS7 warte po 500tys emotka

S8 z dobrym wyposażeniem 880, ale trzy latka juz za 350 się dostanie

dodasz niefabryczne bajery, chromik nadwozie i się bańka uzbiera emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6293042 Napisano: 30.11.2016 10:38:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

Ten Kamis był tak dawno, że nie wiem co mam im wysłać ;( Mam 3 jakieś paragony gdzie sa Kamisy, tylko nie wiem który wygrał i czy to w ogóle z tego konkursu? Wysłać im wszystkie?

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6293023 Napisano: 30.11.2016 10:19:57 w Kaufland konkursy
zezowaty_kot napisał(a):

Serio A trójka jest warta tylko tyle? Żyłam w błędnym przeświadczeniu, że dużo więcej emotka

A3 to jeden z najtańszych modeli Audi, to nie RS7 warte po 500tys emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

harnas

#6292561 Napisano: 29.11.2016 15:07:05 w Smolar
agicho napisał(a):

slavek napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

slavek napisał(a):

maria1980 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Dajcie już spokój z tym Smolarem,według mnie to naprawdę solidna agencja a wypadki przy pracy zdarzają się najlepszym.Wszyscy wiemy że grając w różnego rodzaju konkursy podajemy swoje dane osobowe i numery tel.Nie ma co do nich dzwonić i wkurzać zwykłych pracowników.Sam też dostałem smsa o wygranej a nie grałem.

Wypadkiem przy pracy jest puszczenie smsow tym, co nie trzeba. Tworzenie bazy konkursowiczow to nie wypadek, a celowe dzialanie, ktore wys,lo na jaw przy okazji wypadku. Dwie rozne sprawy.

Zgadzam się w stu procentach , nie życzę sobie ,żeby ktoś przetrzymywał moje dane , zwłaszcza ,ze w każdym reg. Jest jasno napisane ,ze dane potrzebne są jedynie dla potrzeb konkursu ! 

Wydaje mi się, że to bicie piany dla samego bicia piany. Jakie to przechowywanie waszych numerów ma znaczenie dla Was? Pytam o realne znaczenie.

Smolar podobno lubił się chwalić, że tępi "konkursowicza". Realne znaczenie ma tworzenie bazy, w której odnotowywana jest każda wygrana, co by ich za dużo nie było w sumie.

Ale gdy losują i wrzucają filmik z losowania to jak to się ma do tego, co napisałeś powyżej?


A jaką mam pewność ,że kartka z  moim nr tel. trafia do ich "akwarium"?? emotka

a co, sprawdzałeś z jakiej puli oni losują? Wygrywają zawsze u nich startery nowe przykład numery 737, starych numerów jak na lekarstwo. Robią przesiew i przy losowaniach głównych moim zdaniem, stąd tak mało nagród na forum zawsze. Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6292416 Napisano: 29.11.2016 12:50:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

wygrał ktoś na te same dane z Heinekena? Nie widziałam w regulaminie nic na temat ilości wygranych, ale nie wiem czy jest sens się starać emotka z góry dzięki za info!

tak, nagradzają te same dane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6292026 Napisano: 28.11.2016 17:28:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
konrads6 napisał(a):

ktoś ma jakieś pewne info na temat gwarancji ps4 z laysów ? tz. czy patrzą na numer seryjny czy też protokół, a może nie uznają ?

tylko z protokołem gwarancja obowiązuje, znajomy reklamował i wszystko było ok Wyświetl w wątku >>
1 konrads6 0

harnas

#6291837 Napisano: 28.11.2016 13:01:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

angelika1701m napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mmika26 napisał(a):

Co piszecie w tym Heinekenie? Chciałam wygrać dla Taty, wysłałam kilkanaście zgłoszeń i nic... rymujecie?

To samo miałam pytać emotka  o Heinekenie piszecie? Bo ja rymowanki z Heinekenem i bez i lipa.

sydariameki napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mmika26 napisał(a):

Co piszecie w tym Heinekenie? Chciałam wygrać dla Taty, wysłałam kilkanaście zgłoszeń i nic... rymujecie?

To samo miałam pytać emotka  o Heinekenie piszecie? Bo ja rymowanki z Heinekenem i bez i lipa.

O Heinekenie,świętach  i z rymem  :-)

Ja za pierwszym zgłoszeniem- zwykłe życzenia dla dziadziusia o dzwoniących butelkach emotka

rymem i z jajem emotka

u mnie zwykłe życzenia, ale skuteczność marna Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6291770 Napisano: 28.11.2016 11:31:03 w Biedronka
mia napisał(a):

jokan napisał(a):

mia napisał(a):

harnas napisał(a):

taalvikki - jutro ja posyłam swoją bombę - wybierz sobie inny dzień, po co marnować paragon emotka

Cudownie, to w takim razie dzisiaj ja zasuwam swoją bombę, skoro mam wolne pole... Przed północą odpalam. emotka

moja bomba juz poszła emotka

To ja czekam. Ostatni będą pierwszymi. emotka

rezerwujcie szybko terminy, bo jak ciepłe bułeczki się rozchodzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6291767 Napisano: 28.11.2016 11:26:22 w Lay's
marysiam napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Lays cebula, lays papryka, dziś schrupiemy przeciwnika 

nie ma rymu bez rymu też jest szansa na wygraną?

rym jest i to bardzo fajny, gratki Agnieszka, pomysłowe emotka Wyświetl w wątku >>
1 marysiam 0

harnas

#6291618 Napisano: 27.11.2016 23:17:46 w Biedronka
taalvikki napisał(a):

maryam napisał(a):

Dużo zgłoszeń wysyłacie? Ja miałam plan 1 dziennie, ale dziś już mi się nie chce.. emotka


mam póki co jeden paragon (ciastka są dobre), ale jeszcze nań nie zagrałam. czekam, aż wymyślę coś rzeczywiście dobrego. obstawiam, że nastąpi to jutro. później nie wiem, może raz na kilka dni coś rzucę, choć rzucać się nie zamierzam, wiedząc, jak to jest w konkursach, w których lud widzi magiczne słowo "samochód". 

taalvikki - jutro ja posyłam swoją bombę - wybierz sobie inny dzień, po co marnować paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6291533 Napisano: 27.11.2016 19:40:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szindy napisał(a):

harnas napisał(a):

szindy napisał(a):

Czy w tym konkursie Kaufland ze smartfonami koniecznie trzeba podawać swój Pesel?

https://kauflandaplikacja.pl/

niekoniecznie, możesz nie brać udziału emotka


Zawsze zastanawia mnie zasadność takich rad a także IQ osób, które je udzielają

Mnie zawsze zastanawia zasadność takich pytań a także IQ osób, które je zadają, masz formularz z obligatoryjnymi danymi, to gdzie te Twoje ultra wysokie IQ? Wyświetl w wątku >>
1 taalvikki 0

harnas

#6291494 Napisano: 27.11.2016 18:08:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szindy napisał(a):

Czy w tym konkursie Kaufland ze smartfonami koniecznie trzeba podawać swój Pesel?

https://kauflandaplikacja.pl/

niekoniecznie, możesz nie brać udziału emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6291450 Napisano: 27.11.2016 14:47:00 w Kaufland konkursy
40 dychy przynajmniej by wygrać 100 ... coraz ciekawiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6291160 Napisano: 26.11.2016 11:15:33 w SZUKAM....
bruce napisał(a):


harnas napisał(a):

bruce napisał(a):

Szukam szczegółowych informacji, na czym w praktyce polega test Belriso. emotka

kupujesz, testujesz, rozdajesz znajomym, dostajesz zwrot i opisujesz wrażenia swoje i znajomych

 Dzięki emotka , ale nie bardzo rozumiem konkrety: czy muszę nabyć i przetestować wszystkie wymienione nowości, czy muszę podawać dane osobowe testujących znajomych (może zabrzmi to głupio emotka , ale chciałabym połowę oddać - razem z zebranymi pieniędzmi i wymienionymi przez nie darami - w ramach szlachetnej paczki ubogim rodzinom,szczególnie ich dzieciom), czy mam dokumentować także testy tych znajomych? emotka

połowa musi być kupiona spośród nowości, reszta bez znaczenia, jakie lubisz, chcesz itd.
Danych osobowych żadnych (poza swoimi) nie podajesz - wyłącznie stopień znajomości w stylu: rodzina, znajomy z pracy, kolega ...
Co do szlachetnej paczki to produkt, który powinien raczej być przechowywany w lodówce, więc chyba średnio Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

harnas

#6291146 Napisano: 26.11.2016 10:46:49 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

Szukam szczegółowych informacji, na czym w praktyce polega test Belriso. emotka

kupujesz, testujesz, rozdajesz znajomym, dostajesz zwrot i opisujesz wrażenia swoje i znajomych Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

harnas

#6291018 Napisano: 25.11.2016 20:39:54 w Smolar
koniczynka123 napisał(a):

harnas napisał(a):

Nowy numer i sukces w Smolarze ... Szczerze mówiąc beznadziejne podejście tej agencji jest do numerów. Teraz na każdy konkurs będę kupował nowy i w nosie z ich bazami emotka

Ja wygrywam na swój numer już od 8 lat i jakoś go nie blokują, co prawda nie wygrywam w każdym konkursie ale chyba nikt nie trafia w każdym emotka Zatem w żadną blokadę numerów nie wierze ale jednak wczorajsza baza numerów mnie też poddenerwowała

jak najbardziej, mi czasami też wpadnie coś na stary numer.
Jednak jak dobry kucharz nie zdradza swoich przepisów tak i konkursowicz nie powinien, ale u Smolara już dawno zauważyłem zależność pomiędzy "nowymi", a "starymi" numerami. Z racji tego, że to już żadna tajemnica to Wam powiem, że już od jakichś 2 lat zawsze kupuje nowe startery jak Smolar organizuje fajny konkurs emotka  I powiem tak - opłaca się dużo bardziej, niż grać na stare numery. Teraz może nieco mniej, bo wszyscy tak zaczynają robić, ale zawsze ... emotka
Jednak wyciek tych danych to przeginka, którą jednak powinny się zainteresować odpowiednie organy wg. mnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

harnas

#6290980 Napisano: 25.11.2016 19:25:14 w Smolar
Nowy numer i sukces w Smolarze ... Szczerze mówiąc beznadziejne podejście tej agencji jest do numerów. Teraz na każdy konkurs będę kupował nowy i w nosie z ich bazami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6290683 Napisano: 25.11.2016 11:41:30 w Smolar
isiulka napisał(a):

masza napisał(a):

isiulka napisał(a):

Ale się pieklicie, tam też pracują tylko ludzie, zwykła ludzka pomyłka  :)  
Jak dla mnie pokrzywdzone mogą się czuć osoby, które brały udział w konkursie, info dostały, a tu jednak pomyłka. Im powinni to jakoś wynagrodzić.

Pomyłka, pomyłką a trzymać nasze dane przez kilka lat to inny temat


Masz a Ty dostałaś smsa na numer, z którego przez kilka lat nie wysłałaś do nich żadnego zgłoszenia?
Ja miałam tylko na te numery z których grałam w przeciągu ostatniego roku. Teoretycznie biorąc udział w konkursie, automatycznie wyrażam zgodę na przetwarzanie danych, bez względu na to czy wygram czy nie, więc do tego momentu wydaje mi się wszystko jasne.
Nie chcę tam nikogo bronić, bo akurat Smolar mi ostatnio mało daje wygrać... ale z doświadczenia wiem jak łatwo o pomyłkę przy ustawianiu automatu sms emotka

isiulka, ja mam na starterze od Smolara SMS z lutego 2015 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6290665 Napisano: 25.11.2016 11:25:28 w Smolar
Napiszcie sobie do nich maila z zapytaniem dlaczego przechowują bezprawnie dane, skoro miały być usunięte zaraz po zakończeniu konkursu emotka  Ja napisałem do nich ze zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych mam prawo do dostepu do swoich danych i żądam ich usunięcia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6290534 Napisano: 25.11.2016 09:19:58 w Smolar
aga17 napisał(a):

A tak w zasadzie to po co im te dane?Handlują nimi czy co?? Bo chyba jak się zbiera takie rzeczy to w jakimś celu.

po to, by jak zobaczą Twoje zgłoszenie w konkursie to system im podświetlił i powiedział - ej, Mirek, uważaj, nie nagradzaj go, on 2 lata temu wysyłał SMSy na konkurs w Tesco, to znaczy, że to konkursowicz z krwi i kości!

A tak na poważnie to coś czuję, że będzie spory dym, a logo Smolara w najbliższym czasie będzie się rzadziej pojawiało jako organizator konkursu.
Niby wszyscy wiedzieli, że gromadzą te dane, ale nie spodziewałem się, że na taką skalę - wysłali mi SMS na starter, który u nich użyłem uwaga ... w 2014 roku! Niezłą mają tę bazę, a najlepsze jest to, że w przypadku loterii sprawą powinna zająć się Izba Celna, a to by skutkowało tym, że Smolarowi mogą cofnąć licencję na prowadzenie loterii ... W sumie nikt by nie płakał emotka Wyświetl w wątku >>
1 canti0 0