Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harnas

harnas

#6300638 Napisano: 15.12.2016 11:31:35 w Lay's
luko922 napisał(a):

harnas napisał(a):

parole21 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Jak ktoś by chciał drożej sprzedawać konsole, to zła wiadomość jest taka, że wśrów wielu innych promocji, w RTV euro AGD teraz nasze konsole są za 999zł. Aż do Wigilii.

To nie jest zła wiadomość. Wręcz przeciwnie. Promocja trwa do świąt, a większość tego typu sprzętu kupuje się po świętach jak uzbiera się kasę od ciotek i babć emotka Wtedy ceny są wyższe i nigdy nie miałem po świętach problemu ze sprzedażą sprzetu. Ba, po świętach sprzedawałem za więcej niż mógłbym wziąć przed świętami emotka Taka jest moja teoria, która w moim przypadku się sprawdza emotka

Ciekawa teoria emotka  Wyniki sprzedaży mówią co innego - kupujesz rozpieszczonemu synkowi konsole na święta raczej, przed wigilią emotka

Raczej bliżej mi do teorii harnas emotka
A gorsza wiadomość jest taka, że w Media Expert można kupić za 900zł  emotka
https://www.peppe...z-media-expert-33352

ufff ... jak dobrze, że nie wygrałem emotka Wyświetl w wątku >>
2 andii, moniazr 0

harnas

#6300637 Napisano: 15.12.2016 11:29:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Smolar informował kogoś z RedBulla na Orlenie? Bo już zgłupiałem, czy informowali, czy nie ... Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6300605 Napisano: 15.12.2016 10:55:46 w Biedronka
eskel napisał(a):

falus napisał(a):

krseta napisał(a):

A wyniki powinny być dziś czy coś źle kojarzę?

Jak zadzwonią do mnie z autem to dam znać  emotka  

Kurde do mnie mieli dzwonić emotka

macie problem, bo oni SMSami informują emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6300573 Napisano: 15.12.2016 10:02:57 w Lay's
parole21 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Jak ktoś by chciał drożej sprzedawać konsole, to zła wiadomość jest taka, że wśrów wielu innych promocji, w RTV euro AGD teraz nasze konsole są za 999zł. Aż do Wigilii.

To nie jest zła wiadomość. Wręcz przeciwnie. Promocja trwa do świąt, a większość tego typu sprzętu kupuje się po świętach jak uzbiera się kasę od ciotek i babć emotka Wtedy ceny są wyższe i nigdy nie miałem po świętach problemu ze sprzedażą sprzetu. Ba, po świętach sprzedawałem za więcej niż mógłbym wziąć przed świętami emotka Taka jest moja teoria, która w moim przypadku się sprawdza emotka

Ciekawa teoria emotka  Wyniki sprzedaży mówią co innego - kupujesz rozpieszczonemu synkowi konsole na święta raczej, przed wigilią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6300105 Napisano: 14.12.2016 11:06:36 w Biedronka
Zawsze w ostatni dzień jest największa emotka

mia - odpowiadając na Twoje ostatnie pytanie - przy takiej ilości zgłoszeń jak posłałem w zeszłym tyg zawsze coś wygrywałem, a tu klapa, stąd moje zdziwienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6299405 Napisano: 12.12.2016 18:17:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madlette napisał(a):

violka88 napisał(a):

madlette napisał(a):

Jeśli chodzi o Heinekena, ktoś wygrał zgłoszeniami popołudniowymi lub wieczornymi?  emotka  Bo ja zawsze wysyłałam później i tłumaczę sobie tak swoje porażki, że czytają od zgłoszeń porannych, wybierają pobieżnie, a następnych już nie czytają, bo im się nie chce emotka

u mnie z nocy nagrodzone emotka

Dzięki, w takim razie to tylko i wyłącznie moja ułomność emotka

ja przed pracą, przed 6 rano mi nagrodzili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6299345 Napisano: 12.12.2016 16:14:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilosto3995 napisał(a):

Czy Heineken z niedzieli informuje też w poniedziałek?

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6299330 Napisano: 12.12.2016 15:35:59 w Smolar
pistacja9 napisał(a):

Czy Smolar na bieżąco informuje z Red Bull Orlen?

z tego co wiem to tak Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6298998 Napisano: 11.12.2016 17:08:53 w Lay's
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

bethan napisał(a):

ten sam tekst wysłałam 2 razy: na swoje nazwisko i nic. Potem puściłam na dziewicze i bach, od razu nagroda.

Ojej, ojej! To STRASZNE! Bojem siem! emotka emotka emotka

bethan napisał(a):

cb656 napisał(a):

Ojej, ojej! To STRASZNE! Bojem siem!

czy o coś Ci konkretnie chodzi? Bo ani to śmieszne, ani na temat.

Tak. emotka Konkretnie: to straszne jest, że TEN SAM TEKST, puszczony dwa razy, raz jest odpalantowany, drugi raz nagrodzony!
Potworna niesprawiedliwość! Okrucieństwo wyboru! Bojem siem, że  Organizator jest NIEUCZCIWY! Nieuczciwość to jest to, co tygryski potępiają najbardziej emotka emotka

zjedź Snickersa, bo znów zaczynasz gwiazdorzyć  emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6298983 Napisano: 11.12.2016 16:40:39 w Lay's
luko922 napisał(a):

bethan napisał(a):

cb656 napisał(a):

Mam podobne spostrzeżenia. Na TE SAME DANE w minionych dwóch latach kilka wygranych.

No pewnie, tutaj nie ma żadnych ale. Natomiast pojawiają się jedynie w tym jednym, słynnym konkursie Lay's, który właśnie trwa.
Zresztą wszystko mi jedno - banują, czy nie. Cieszę się, że już się kończy i niech wskoczą znowu jakieś premie  emotka


Dla mnie oczywiste jest, że blokują, ale trzeba sobie jakoś radzić. Poza tym i tak uwielbiam tę agencję emotka

Dokładnie, blokują, ale za to są chyba najuczciwszą agencją na rynku. Zawsze idzie się dogadać i nagrody nie giną w "dziwnych okolicznościach" emotka Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

harnas

#6298828 Napisano: 10.12.2016 20:00:02 w Lay's
scrabble napisał(a):

luko922 napisał(a):

A ja mam takie pytanie: Czy jest ktoś kto wygrał w jednym konkursie AVANTI, a następnie tym samym nazwiskiem wygrał w innym ich konkursie? Bo moja obsesja na temat ich blokowania nazwisk rozrosła się ostatnio i nie wiem czy w ogóle mam po co grać w PEPSI C4, jeśli wygrałem już w Laysach... emotka  

Avanti na pewno nie blokuje nazwisk, dumaj lepiej nad hasłem zamiast teoriami spiskowymi, przynajmniej w tym przypadku  emotka  

oho, koleżanka niepoprawna optymistka emotka Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

harnas

#6298026 Napisano: 08.12.2016 16:59:08 w Biedronka
Zgłoszeń mają pewnie tyle co w konkursie Schwarzkopf w Biedrze  co było 1000 zestawów dziennie, a teraz jest tylko 21 nagród dziennie. Mniejsze znaczenie ma to co napiszesz, większe ile zgłoszeń wyślesz. Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6297976 Napisano: 08.12.2016 16:09:36 w Biedronka
o kuźwa, takiej porażki jeszcze nie doświadczyłem. Cholerny JET Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

harnas

#6297934 Napisano: 08.12.2016 15:22:47 w Biedronka
Też tak myślę, wtedy dali w czw ale mieli tylko 4 dni do wyłonienia, teraz mają 7 ... Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6297794 Napisano: 08.12.2016 11:52:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
ale będzie słodko - kilka kg ciastek od HIT emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6297480 Napisano: 07.12.2016 18:12:15 w Lay's
cb, myslisz ze dodając pogrubienia wzmocnisz przesłanie swoich bredni? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6297401 Napisano: 07.12.2016 15:47:23 w Lay's
cb656 napisał(a):

harnas napisał(a):

cb656 napisał(a):

masza napisał(a):

Najlepszym wyjściem byłby formularz z @ i tyle, bez nazwisk

"Najlepszym" to rozwiązanie jest dla kogo? Dla cwaniaczków

no i co w tym złego? Musisz kupić i otworzyć 2 paczki Lays na każde zgłoszenie, więc dla fundatora czysty zysk, a przecież o zwiększenie sprzedaży tutaj chodzi ...

emotka
Głośniej, głośniej... śmiesznie wyglądają takie poglądy na tym forum, zrzeszającym "najuczciwszych z uczciwych wojowników o CZYSTĄ GRĘ i jasne zasady obowiązujące wszystkich bez wyjątku" emotka Yasne. Bo w każdym konkursie chodzi (grającym emotka ) "tylko" o zwiększenie sprzedaży, a nie o wygrane - te to wcale się nie liczą, bo ważny jest sam udział i SATYSFAKCJA emotka Taaa... tak mi mów, a ja zdrów emotka

przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem post maszy i mój. Wtedy może załapiesz o co chodziło emotka
Bo była mowa o perspektywie organizatora, mu zwisa czy paczki kupił i zjadł Pan X, czy Pani Y, liczy się zysk Wyświetl w wątku >>

harnas

#6297381 Napisano: 07.12.2016 15:19:03 w Lay's
cb656 napisał(a):

masza napisał(a):

Najlepszym wyjściem byłby formularz z @ i tyle, bez nazwisk

Taaa... albo ma się rzeczywiście tylu wtajemniczonych znajomych/krewnych, że można czynić zgłoszenia w ich imieniu (co zresztą nie jest fair tak dla formalności przypomnę), albo słać wszystkie zgłoszenia NA SIEBIE, czyli na jedne i te same dane. I tu zonk, bo zgodnie z regulaminem jedna nagroda z danej kategorii wyklucza możliwość wygrania drugiej. Czyli jak ktoś wygrał piłkę, a nie trafił tygodniowej, to pozamiatane, dalej NA SIEBIE nic nie ugra, choćby miał najgenialniejszy pomysł.

"Najlepszym" to rozwiązanie jest dla kogo? Dla cwaniaczków! emotka Stworzyć alias adresu mailowego to dwa kliki, jak ktoś płodny w pomysły powysyła 10 zgłoszeń na 10 aliasów i trafi dajmy na to 2, to pozostałych osiem zastępuje nowymi i dalej jazda.

no i co w tym złego? Musisz kupić i otworzyć 2 paczki Lays na każde zgłoszenie, więc dla fundatora czysty zysk, a przecież o zwiększenie sprzedaży tutaj chodzi ... Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6297316 Napisano: 07.12.2016 13:46:27 w Lay's
Pierwsi oszustwo zapoczątkowali pracownicy Avanti, bo skoro wygrałem konsolę w ich poprzednim konkursie kilka miesięcy temu to dlaczego nie mogę wygrać jej znowu dzisiaj? Regulamin tego nie zabrania, a każdy kto choć trochę grał w konkursach organizowanych przez Avanti, ten wie że nagminnie stosuje wykluczenie. Nawet Smolar przy Lidce się chowa emotka
Nie widzę tu nic nagannego. Mało kto juz tego nie robi. Po co marnować kody na siebie, skoro można wygrać na członka rodziny, znajomego itd. Powinno Avanti przede wszystkim zastanowić się nad sensem tego banowania nazwisk. Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6297295 Napisano: 07.12.2016 13:22:00 w Lay's
Już jakiś czas temu zauważyłem, że pojawiły się dziwne nazwiska, niby literówki w stylu Kowaski zamiast Kowalski. I nagrody wpadają. Jakiś sposób jest, w końcu "ja się tylko pomyliłem"...
Głupota ze strony Avanti, że wprowadziła te bany...
Wysyłam na siebie nic, raz, drugi, trzeci ... Wysyłam na nową osobę to samo i od razu piłka jest.
Więc nic to nie zmienia, bo nagrody lądują finalni i tak u tych samych osób, tylko sobie robią smrodu i niepotrzebnej roboty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0