Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika erwu76

erwu76

#5767686 Napisano: 06.11.2013 13:34:23 w Intermarche
joan napisał(a):

Czy na paragonie z Crunchipsów macie ich wagę? Regulamin wskazuje, że na paragonie musi znajdować się "gramatura opakowania" emotka Zastanawiam się, ile jeszcze awantur trzeba, zanim paragony będą drukowane poprawnie - na żadnym z moich paragonów nie ma podanej gramatury emotka



w regulaminie znalazłam tylko to:

20.    Dowód zakupu (paragon lub faktura) będzie uznany za potwierdzający zakup Produktów, jeżeli będzie spełniał następujące warunki:
20.1.    paragon lub faktura będą czytelne;
20.2.    w liście zakupów będzie słowo „”Crun”, Crunchips”, „X-cut” „ Xcut” lub inny używany przez producenta skrót marki Crunchips; paragon lub faktura zawierające nazwę innej marki chipsów niż Crunchips lub jednoznaczny skrót nazwy marki chipsów innej niż Crunchips, uznawany jest za nieprawidłowy;


Potem cos o dacie i godzinie, ale o gramaturze na paragonie nic nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

erwu76

#5756531 Napisano: 17.10.2013 13:25:09 w TESCO konkursy
xpac napisał(a):

arya napisał(a):

dominisia22m napisał(a):

dejzi napisał(a):

Czy z danymi i paragonem clubcard trzeba napisać jakieś oświadczenia ??



też mnie to ciekawi...



"6. Po powiadomieniu Zwycięzców nagród, o czym mowa w punkcie 4, 5 niniejszego rozdziału, Zwycięzcy zostaną poproszeni o podanie danych osobowych. Zwycięzcy zostaną także poinformowani, że w terminie 5 dni roboczych od powiadomienia o wygranej powinien wysłać pocztą (decyduje data stempla pocztowego) lub dostarczyć osobiście, na adres Organizatora paragon lub fakturę zakupu produktów objętych promocją, czytelne dane osobowe oraz oświadczenie o pełnoletniości i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z niniejszym Konkursem oraz, że nie dotyczą go zastrzeżenia pkt. 2 rozdział 2 niniejszego Regulaminu. "



No to lipa, bo ja wysłałem tylko paragon i dane....



Ja też, ale przecież takie dali instrukcje w SMS'ie, którym informowali o wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

erwu76

#5756327 Napisano: 17.10.2013 08:39:15 w Paragony
margo466 napisał(a):

joan napisał(a):

A ja wolę, żeby mi paragon polna mysz zeżarła emotka Bo większość osób szukających paragonów na mój paragon zwyczajnie nie zasługuje. Mogę oceniać kogoś jedynie po tym, co prezentuje na forum, ale to mi akurat wystarcza emotka Niemniej czytam ten wątek, bom zawsze gotowa do pomocy (czego nie należy jednak mylić z wspieraniem cwaniactwa i pseudogeniuszy) emotka


emotka emotka emotka



Też tak myślę.

Jeśli ktoś śle zgłoszenia nie majac paragonu, to tak jakby jechał autobusem bez biletu... Ludzie dopiero teraz dojrzewaja do tego,że jeśli taki delikwent zaliczy wpadkę, to nie kontroler jest winny, tylko oszust, który w ten sposób okrada współpasażerów.


Podobnie jest w konkursach.

Poza tym, wspierając nieuczciwe osoby nie dajemy szansy tym uczciwym. Bo przecież często, jeśli ktos nie przejdzie pozytywnie weryfikacji (nie ma paragonu), to nagroda wraca do puli i kolejne osoby maja sznsę na wygraną. Może własnie TY?

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erwu76

#4359895 Napisano: 12.05.2011 07:34:23 w Pomocy!!!!
monia24 napisał(a):

darus napisał(a):

hey. czy wiadomo co z konkursem w carrefour 'Niezaalita ochrona z Always' czy już został rozstrzygnięty?


były juz smsy do potencjalnych laureatow



Monia24, skąd masz tę informację? Wyświetl w wątku >>
0 0