Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cotomabyc

cotomabyc

#6459347 Napisano: 03.02.2018 14:13:16 w Dziś cieszę się z.....
Moje mądre dziecko zostalo laureatem konkursu z biologii ktory zwolni ja z egzaminow na koniec gimnazjum.
Na ten sukces pracowala 2 lata, nie to co matka zagra w 10 min w konkurs i ma
Jestem taka dumna z jej uporu i pracy Wyświetl w wątku >>

cotomabyc

#6457115 Napisano: 28.01.2018 18:28:38 w Kupię...
Kupię okazyjnie jakąs paczke :
-z narzedxiami?
- wiertlami?
-itp? Wyświetl w wątku >>
0 0

cotomabyc

#6456897 Napisano: 27.01.2018 12:40:14 w Pomocy!!!!
kermit napisał(a):

margo96 napisał(a):

kermit napisał(a):

margo96 napisał(a):

Pomocy, kochani!
1. Czy ktoś próbował wypłacić pieniądze z bankomatu kartą Visa Prepaid z Luksji bądź płacił nią w sklepie? Ja nie mogę - w bankomacie pojawia się informacja, że operacja nie może być zrealizowana. Co robię nie tak?
2. Czy ktoś zna cudowny sposób, jak uratować zalany telefon? Tzn. telefon częściowo działa, ale nie chce się ładować.

Ad.2 Zalany telefon najlepiej otworzyć, wyjąć baterię i pozwolić mu wyschnąć. Nie włączać, nie ładować. Nie suszyć na kaloryferze lub suszarką.  Woda czy inny płyn?

Dzięki, telefon już zasypany ryżem. Niestety otworzyć się go nie da, baterii wyjąć także, nad czym ubolewam, niestety takie telefony teraz robią. Zalany został wodą. A, i niestety popełniłam już trzy z powyższych błędów, tzn. włączyłam go, próbowałam ładować i delikatnie suszyć suszarką emotka

Może napisz jaki to telefon to ktoś z pewnością poradzi jak go otworzyć, bo to chyba niemożliwe, żeby nie dało się wyjąć baterii? Jakbyś go otworzyła miałby większe szanse.


 LUKSJA - odpisano mi ze bedzie aktywna za kilka dni, nalezy sprawdzac na stronie banku. ps pamietaj o odeslaniu kolejnego dokumentu do nich Wyświetl w wątku >>
0 0

cotomabyc

#6456853 Napisano: 27.01.2018 08:20:51 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragon na produkty NeoNail na kwote min 50zl z data 17.01 do 26.01 ( na konkurs z Chodakowska).  Wyświetl w wątku >>
0 0

cotomabyc

#6456703 Napisano: 26.01.2018 15:58:47 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Ja mysle ze mozna nawet pominac skanowanie i zrobic zdjecia tel. I mailem wyslac fotki. Taki mam plan


"Czy konie mnie słyszą?! Ja uważam, że to jest bardzo dobra koncepcja!" emotka emotka
cotomabyc napisał(a):

mietowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Osoby, które wygrały powerbank z gp - gdzie wysyłacie to zdjęcie paragonu, oświadczenie i dane? Trochę pogmatwany ten regulamin i sms, nie mam pewności, co powinnam zrobić. No i nie ma adresu mailowego. 
edit: adres mailowy widzę, konkurs@gto.com.pl - wysłać tam wszystko czy normalnie listem na zwykły adres?

Regulamin jest prosty, widocznie jesteś zmęczona, wyśpij się dobrze emotka
konkurs@gto.com.pl
Drukujesz oświadczenie, wypełniasz wszystkie wymagane pola, podpisujesz, skanujesz i skan wysyłasz mailem razem ze skanem paragonu. Oryginał zostaje w domu. Jak chcesz, możesz wyrzucić, ale nie trać pieniędzy na znaczek. Potwierdzam, że to wystarczy, bo tak zrobiłem i powerbank już w domu.

Aż uśmiechnęłam się do monitora, widząc Twoje pierwsze zdanie, bo po wczorajszym dniu i dzisiejszej nocy patrzę tępo w monitor i wszystko idzie mi dwukrotnie dłużej. Dziękuję za info i tak w ogóle  emotka   emotka

Ja mysle ze mozna nawet pominac skanowanie i zrobic zdjecia tel. I mailem wyslac fotki. Taki mam plan


Wyświetl w wątku >>
0 0

cotomabyc

#6456677 Napisano: 26.01.2018 15:10:10 w Pomocy!!!!
mietowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Osoby, które wygrały powerbank z gp - gdzie wysyłacie to zdjęcie paragonu, oświadczenie i dane? Trochę pogmatwany ten regulamin i sms, nie mam pewności, co powinnam zrobić. No i nie ma adresu mailowego. 
edit: adres mailowy widzę, konkurs@gto.com.pl - wysłać tam wszystko czy normalnie listem na zwykły adres?

Regulamin jest prosty, widocznie jesteś zmęczona, wyśpij się dobrze emotka
konkurs@gto.com.pl
Drukujesz oświadczenie, wypełniasz wszystkie wymagane pola, podpisujesz, skanujesz i skan wysyłasz mailem razem ze skanem paragonu. Oryginał zostaje w domu. Jak chcesz, możesz wyrzucić, ale nie trać pieniędzy na znaczek. Potwierdzam, że to wystarczy, bo tak zrobiłem i powerbank już w domu.

Aż uśmiechnęłam się do monitora, widząc Twoje pierwsze zdanie, bo po wczorajszym dniu i dzisiejszej nocy patrzę tępo w monitor i wszystko idzie mi dwukrotnie dłużej. Dziękuję za info i tak w ogóle  emotka   emotka

Ja mysle ze mozna nawet pominac skanowanie i zrobic zdjecia tel. I mailem wyslac fotki. Taki mam plan Wyświetl w wątku >>
0 0

cotomabyc

#6456517 Napisano: 26.01.2018 10:59:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Trzymejcie mnie emotka
Uwolniłam Minionka za 1000 zł !emotka Wyświetl w wątku >>

cotomabyc

#6456418 Napisano: 25.01.2018 22:21:52 w Wkurza mnie...
...że nieraz głupszymi wpisami wygrywałam nagrody teraz 2 raz sięgam na wyżyny moich intelektualnych możliwościemotka a belVita ma mnie gdzieśemotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

cotomabyc

#6456214 Napisano: 25.01.2018 13:11:46 w Dziś cieszę się z.....
mietowa napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Dziś cieszę się , ze mąż wreszcie wymalowal pokój syna. W bloku. Całe 4 m2
Sprawa nabierała mocy urzędowej jakieś pół roku.
Wreszcie w kolejnej niedzielnej kłótni o malowanie wykrzyczał, że nie pomalował bo ..."nie miał farby" emotka
W poniedziałek napisałam sms, żeby po pracy zerknął do bagażnika bo tam czeka mega niespodzianka .
Zadbałam: farba, folie, wałek, taśma oraz pędzel.
Obserwowałam przez okno reakcję. Coś jakby " k...a m.ć" emotka
I cud. Wszedł i zaczął malować.
Dziś schnie piękny szary kolor.
Że ja na to wcześniej nie wpadłam

Skąd ja to znam emotka Tylko ja mojemu trułam przez rok! Ale w sumie to krótko biorąc pod uwagę, że malował salon, sypialnię, przedpokój i klatkę schodowa, czyli jakieś 80 m2 emotka

J gdybym miała się im prosić to bym sama pomalowała emotka

Eee, bo Wy nie umiecie  emotka . Kiedy mojemu Mężowi się nie chce, udaję, że chcę sama zrobić. Wtedy on wzdycha i się zaczyna: "Dobra, wiesz co, jak ja widzę, jak to robisz, to już lepiej mi to daj". Akurat braku umiejętności to już nie udaję, jestem absolutnie tragiczna w sprawach remontowocośtam  emotka

Latem zaczęłam malować łóżko na biało . Wrócił po nocy z pracy , stwierdził że fuszerke odstawiam i pomalował,. także jest coś na rzeczy emotka Wyświetl w wątku >>

cotomabyc

#6456198 Napisano: 25.01.2018 12:43:46 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się , ze mąż wreszcie wymalowal pokój syna. W bloku. Całe 4 m2
Sprawa nabierała mocy urzędowej jakieś pół roku.
Wreszcie w kolejnej niedzielnej kłótni o malowanie wykrzyczał, że nie pomalował bo ..."nie miał farby"emotka
W poniedziałek napisałam sms, żeby po pracy zerknął do bagażnika bo tam czeka mega niespodzianka .
Zadbałam o szczegóły: farba, folia cienka, folia gruba, wałek, taśma oraz pędzel łamany.
Obserwowałam przez okno reakcję. Coś jakby " k...a m.ć"emotka
I cud. Wszedł i zaczął malować.
Dziś schnie piękny szary kolor.
Że ja na to wcześniej nie wpadłam Wyświetl w wątku >>

cotomabyc

#6455938 Napisano: 24.01.2018 17:29:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta Luksja 100 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cotomabyc

#6455832 Napisano: 24.01.2018 12:42:46 w co chcielibyście wygrać?
monisss napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Nieustannie czekam na telefony z dobrymi wiadomosciami. Ale dzis pomyslalam , ze chyba najbardziej ucieszylby mnie telefon z DKMS, na ktory czekam juz tyle lat, ze komus " przydalby" sie moj szpik. To bylaby wygrana życia emotka

ja akurat takowego się boję emotka więc podziwiam.. 
a ja bym chciała nie chorować, bo już nie wiem,który w tym sezonie złapałam coś od córki ;( przydałaby się jakaś wycieczka w ciepłe kraje...

Znam kogos kto oddal szpik. NIC nie bolalo Wyświetl w wątku >>
0 0

cotomabyc

#6455734 Napisano: 23.01.2018 23:23:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Pluszowe zuru z " kiora biedronka trolle". Wyświetl w wątku >>
0 0

cotomabyc

#6455732 Napisano: 23.01.2018 23:19:12 w co chcielibyście wygrać?
Nieustannie czekam na telefony z dobrymi wiadomosciami. Ale dzis pomyslalam , ze chyba najbardziej ucieszylby mnie telefon z DKMS, na ktory czekam juz tyle lat, ze komus " przydalby" sie moj szpik. To bylaby wygrana życia emotka Wyświetl w wątku >>

cotomabyc

#6455158 Napisano: 22.01.2018 12:54:08 w Czy informują/ informowali?
calineczka354 napisał(a):

Czy informowali już z Kiora z konkursu z jaką postacią disneya chciałbyś spędzić Święta? Nikt się chyba nie przyznawał narazie do wygranych?

Rozeslane wszystkie maile 19go (informacja od Pani z Kiory) Wyświetl w wątku >>
0 0

cotomabyc

#6454709 Napisano: 20.01.2018 10:16:04 w Gratulacje! Dla wygranych!
emotka andii napisał(a):

lager napisał(a):

Bardzo bardzo bardzo wszystkim dziękuje  emotka

Wow ! Gratki!!! To  korzystaj teraz z dobrej passy emotka

Nie znam ale juz Cie lubie Lager
Lubie ludzi ktorzy potrafia sie cieszyc!! FANFARY to jest dopiero wygrana i to confetti normalnie ciary!!!emotka Ps a jak sasiedzi??? Ciesza sie czy zazdroszcza? Wyświetl w wątku >>
0 0

cotomabyc

#6454622 Napisano: 19.01.2018 19:23:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wesola napisał(a):

Pamięta ktoś, czy podawało się dane od razu, jak się zgłaszało pracę w konkursie Boże Narodzenie z bohaterem Disneya, Kiora? Z tego co kojarzę to załączało się paragon, chyba nic nie trzeba odsyłać, żadnego oświadczenia?  emotka

Podawalo sie dane . Czy informowali dzis o nagrodach? Wyświetl w wątku >>
0 0

cotomabyc

#6454125 Napisano: 18.01.2018 21:33:40 w Czy informują/ informowali?
mietowa napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Konkurs "Boże Narodzenie z bohaterem Disneya" Biedronka juz poinformowane - bo nie widziałm wpisów w MDW?

Jutro  emotka

Czekamy Wyświetl w wątku >>
0 0

cotomabyc

#6453358 Napisano: 17.01.2018 09:44:52 w Pomocy!!!!
barbarellaQQQ napisał(a):

Czy ktos wysyłał zgłoszenie na konkurs Columbit w kauflandzie "Ruszaj w nowy rok z rodzina"???
Na plakacie jest napisane ze po prefiksie trzeba wpisac nr systemowy ale on ma 14 znakow  emotka  sporo???

Mój z 2 pauzami ma 9. Wyslalam nr transakcji. Wyraznie w regulaminie stoi ze nr systemowy= nr transakcji Wyświetl w wątku >>
0 0

cotomabyc

#6453274 Napisano: 16.01.2018 22:29:11 w Czy informują/ informowali?
Czy informują z przedświątecznego konkursu Kiora Disney Biedronka? Z jaka postacia Disneya chcialbys spedzic swieta? Wyświetl w wątku >>
0 0