Reklama na e-Konkursy.info

Rapsy z Liberem

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#6694463 Napisano: 02.04.2020 17:41:16 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

Kolezanka jest na urlopie macierzynskim.Na jej pensje skladaly sie pensja plus premie.Teraz jej pracodawca nie wyplacil jej zwyczajowej premii
tlumaczac sie sytuacja spowodowana koronawirusem.Czy mial do tego prawo? Nie znam sie na prawie pracy a tym bardziej na ksiegowosci.

A premie nie są za osiągnięcia jakiś tam "planów" miesięcznych?  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

edzia21

#6694379 Napisano: 02.04.2020 13:06:39 w Czy informują/ informowali?
renatak0 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Dzwonił do mnie Columbit, mam nieodebrane, któś może wie z czym?

Może jakas rezerwa? Albo przeszlas wyzej z nagrody II stopnia na I? Zadzwoń i zapytaj jutro emotka

Oddzwaniałam , kobieta do mnie enigmatycznie,że być może ktoś dzwonił do mnie ona nie wie, a na pytanie czy oddzwonią, odpowiedziała byc może .  emotka  Podejrzewam,że może dzwonia przez centralkę i sekretarka sie nie orientuje

A kojarzysz w jakich konkursach columbita grałaś z tego numeru? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6694373 Napisano: 02.04.2020 12:51:39 w Paragony na trwające konkursy
Kupię:
- Tymbark ITM
- Tymbark w AUCHAN
- Tymbark w C4
- Aquahrsh LIDL Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6694340 Napisano: 02.04.2020 11:39:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calineczka354 napisał(a):

Ktoś pamieta może czy podawało soe imię i nazwisko w zgłoszeniu z Lecha? Dzwonili do mnie, a mam jakoś z tylu głowy ze zgłaszaliśmy na męża i teraz nie wiem czy z rozpędu  daliśmy moje dane emotka   Napomknę że wysłaliśmy tylko jedni zgłoszenie.

Nie podawało się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6694322 Napisano: 02.04.2020 11:01:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

Odsyłaliście do Albedo dokumenty z persila ?
w treści maila :
oraz zeskanowanych podpisanych oświadczeń (każde z osobna), zawartych w punkcie 3.6. Regulaminu.

drukowaliście na 3 osobnych stronach ? 3,6,1   3,6,2   3,6,3
a co z załącznikiem nr 1 regulaminu ?
dzięki

Wystarczy skopiować treści oświadczeń do worda, wydrukować, podpisać i już. Nie prościej? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6694215 Napisano: 01.04.2020 20:26:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

lubiejesien napisał(a):

pikawka napisał(a):

emotka emotka Persil biedronka emotka  Może ktoś wygrał więcej zgłoszeń niż ma paragonów i chce oddać jedną wygraną? Bo mam paragon A nie wygrałam emotka emotka  A co...Tak się mnie dziś dowcip trzyma  emotka emotka emotka  

Podpinam się  emotka

ale w regulaminie chyba coś o rezerwach wspominają....?

chyba jednak Albedo czyta dalej!
0 19:58 mail - oczyszczacz, o godz. 20:12 bonik 2 seteczki,
wysyłanie maili to tak samo jak u nich dzwonienie- kilka dni?!
oba zgłoszenia z 20.03

Obstawialabym raczej opoznienia serwerow Twojej poczty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6694205 Napisano: 01.04.2020 19:58:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lubiejesien napisał(a):

pikawka napisał(a):

emotka emotka Persil biedronka emotka  Może ktoś wygrał więcej zgłoszeń niż ma paragonów i chce oddać jedną wygraną? Bo mam paragon A nie wygrałam emotka emotka  A co...Tak się mnie dziś dowcip trzyma  emotka emotka emotka  

Podpinam się  emotka

Moge oddac...co mi tam emotka Wyświetl w wątku >>
2 pikawka, darog 0

edzia21

#6694077 Napisano: 01.04.2020 14:22:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Persil w Biedronce już informował ? emotka Ktoś coś  ? emotka

jeszcze nie, ale do dzisiaj mają czas emotka

ja miałam wpierw zapisane ze do dzisiaj, a potem poprawiłam do piatku, emotka bo niby robocze 7 dni i teraz nie wiem emotka

W regulaminie mignął mi zapis, że laureatów powiadomią do 1 kwietnia, ale dokładnie się nie wczytywałam w dalszą część.  Wyświetl w wątku >>
2 olunka, darog 0

edzia21

#6694073 Napisano: 01.04.2020 14:17:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niewyspanamama napisał(a):

Persil w Biedronce już informował ? emotka Ktoś coś  ? emotka

jeszcze nie, ale do dzisiaj mają czas emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6694024 Napisano: 01.04.2020 12:24:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBilona napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nswe69 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Dokładnie. Właśnie chciałam wyjść na zakupy i klaps. Zadzowniłam na infolinie, mówią że to wina agencji i że oni jako bank nie mają prawa niczego "odsilać". WTF.

mi agencja ok 16.00 mówiła, że jakby coś to do mbanku właśnie, ale szybko kartki się znalazły.

w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby właśnie mój telefon przypomniał im o kartach i ktoś chce sobie dorobić... emotka

mBank powiedział, że oni nigdy nie "odsilają" - taka dyspozycję może złożyć jedynie strona "zasilająca". W przypadku "przeterminowania" kasa jest widoczna, ale nie można jej użyć - to tyle z ich strony. Dodatkowo Pan na infolinii wielce się zdziwił, kwitując tekstem "Ale przecież dzień trwa, karta jest ważna do 23:59, dziwna sprawa, proszę kontaktować się z organizatorem". 

Kurde.. u mnie też odsilona..... wkurzyłam się!

Miałam kartę mBanku na kwote 100zl, wydałam około 94zl. Potem już nie mogłam placic. Reklamowałam i mBank też mi powiedział że to nie ich broszka. Tylko się pytam kto i po co grzebie w zasilonych kartach. 6zk stracone

Spoko, Ty masz 6 zł... ja mam prawie o dwa zera więcej straconego hajsu emotka  
Pierwszy raz spotykam się z jakimś "odsilaniem" aktywnych kart. Kasę odzyskali, ale chyba trochę bezpodstawnie, bo to nie była już ich kasa. Inne przedpłacone normalnie mi zawsze działają do 23;59 ostatniego dnia miesiąca, widocznego na tłoczeniu karty. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6694011 Napisano: 01.04.2020 12:02:05 w Wkurza mnie...
FBgabriela1 napisał(a):

Hej, ostatnio 1 raz wpisałam się na grupie, że poszukuję paragonu. . Dostalam 3 wiadomości, że sprzedane będą za taka cenę jak kupione artykuly...  emotka
Powiedzcie czy tak zawsze było, czy obecna sytuacja robi z ludzi hieny ?? Przecież te produkty zostają w domach.. A grupa chyba ma sobie pomagać, A nie żerowac na kimś.jesli jestem zbyt naiwna, to mnie po prostu oswieccie!  emotka   

Nie kupuj, olej. Ja tak robię - bez przesady. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6693947 Napisano: 01.04.2020 09:07:38 w Paragony na trwające konkursy
Dino Jacobs - kupie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6693817 Napisano: 31.03.2020 18:40:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nswe69 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Dokładnie. Właśnie chciałam wyjść na zakupy i klaps. Zadzowniłam na infolinie, mówią że to wina agencji i że oni jako bank nie mają prawa niczego "odsilać". WTF.

mi agencja ok 16.00 mówiła, że jakby coś to do mbanku właśnie, ale szybko kartki się znalazły.

w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby właśnie mój telefon przypomniał im o kartach i ktoś chce sobie dorobić... emotka

mBank powiedział, że oni nigdy nie "odsilają" - taka dyspozycję może złożyć jedynie strona "zasilająca". W przypadku "przeterminowania" kasa jest widoczna, ale nie można jej użyć - to tyle z ich strony. Dodatkowo Pan na infolinii wielce się zdziwił, kwitując tekstem "Ale przecież dzień trwa, karta jest ważna do 23:59, dziwna sprawa, proszę kontaktować się z organizatorem".  Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

edzia21

#6693796 Napisano: 31.03.2020 17:50:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dokładnie. Właśnie chciałam wyjść na zakupy i klaps. Zadzowniłam na infolinie, mówią że to wina agencji i że oni jako bank nie mają prawa niczego "odsilać". WTF. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6693794 Napisano: 31.03.2020 17:42:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nswe69 napisał(a):

halliday napisał(a):

nswe69 napisał(a):

nswe69 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):Przypominajka: do dziś są ważne karty Carex z jednorożcem 


piny telefonicznie się uzyskiwało ?

kurde, kartę wynalazłem, ale pinu ni hu hu nie mogę wynaleźć  emotka

ale tam trzeba było  chyba potwierdzić otrzymanie karty aby doładowali, więc jak tego nie zrobiłeś to pewnie jest pusta. A pin był w tej samej kopercie co karta.

tak jest emotka  masz rację. aktywowałem już kiedyś, kopertę odnalazłem jednak i jedna z trzech to była właściwa, a w agencji info uzyskaliśmy, że zdarzały się problemy z kartami i wówczas do mbanku trzeba uderzać.

ile zjada prowizji bankomat ? ktoś wie ? bo na flaszkę wypłaciłem,ale zapojka by się przydała, a 50 nie dało rady emotka

U mnie jest info, że karta została "odsilona" -50 zł dzisiaj... i stan konta to 0 zł. Jaja sobie robią? emotka  Dzień się nie skończył. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6693785 Napisano: 31.03.2020 16:54:54 w Wkurza mnie...
A to w koncu od jutra czy od 2 kwietnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6693669 Napisano: 31.03.2020 12:29:30 w Paragony na trwające konkursy
kupię ITM kawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6693661 Napisano: 31.03.2020 12:13:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

asantesana napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
ASTRA - podejdź łagodnie w DINO
przez WWW piszecie z polskimi literami czy nie ?

pozdrawiam

W formularzu masz informację - bez polskich znaków emotka

no niby tak też to widzę ale strona nie ogranicza ilości jak wpisujesz polski znak, jak masz sms to wtedy ilość się zmiejsza a tu nicccc sie nie ogranicza samo

Jest opcja, że po wysłaniu zgłoszenia organizator widzi u siebie "krzaczki" w przypadku użycia "polskich znaków". Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6693614 Napisano: 31.03.2020 09:47:59 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

synk napisał(a):


W tym tygodniu zmarł na koronawirusa młody mężczyzna z pobliskiego powiatu. Był zupełnie zdrowy, w pełni sił, niewiele ponad 30 lat. Niektórzy młodzi ludzie myślą, że są nieśmiertelni. Otóż nie są. Jeden wrócił z zagranicy. Mega wkur***** na kwarantannę. I gdyby nie to, że po 2 razy na dobę w różnych godzinach był sprawdzany przez policję i wojsko, kwarantanny by nie zachował.
Chciałabym powiedzieć, że te rządowe ograniczenia coś dadzą, ale dopóki ludzie nie będą mądrzejsi, nic z tych ograniczeń nie będzie.

rządowe źródła nie odnotowały śmierci z powodu koronawirusa żadnego młodego mężczyzny - musiał umrzeć z innego powodu
https://tvn24.pl/...0-marca-2020-4514590

https://iotwock.i...-koronawirusa/943998
Nie mnie odpowiadać na pytania, dlaczego rządowe źródła tego nie odnotowały. Jest wpis siostry na FB. Jest wpis znajomych na FB, jeśli dobrze poszukasz.
Cóż, może tu też przyczyną była ostra niewydolność krążeniowo- oddechowa, zapalenie płuc albo inna sepsa....

Widziałam ten wpis na fejsie...i też zastanawiałam się dlaczego oficjalne źródła nie wspominają o żadnym młodym mężczyźnie. Zaczęłam nawet myśleć, że ten wpis to jakiś fejk, ale fejki nie są aż na taką skalę (wpisy znajomych). Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6693506 Napisano: 30.03.2020 17:48:08 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

W praktyce oznacza to, że nie opuścisz swojego miasta...i z drugiej strony nikt do Ciebie nie przyjedzie. Dość logiczne podejście do sprawy, święta za pasem, trzeba uziemić włóczykijów. Brawo.


Dla mnie bez podania wiarygodnego źródła to tylko zlepek liter, dlatego tradycyjnie apeluję o automatyczne wklejanie linków emotka Scenariusz "zamknięcia miast" uważam za sajyns fykszyn, już zresztą taką bzdurę o Warszawie tutaj kiedyś podano i... nic emotka

Nikogo nie odwiedzam i nikt nie odwiedza mnie - Wielkanoc nic w tej kwestii nie zmieni, poza tym codziennie respektuję wszystkie oficjalnie narzucone wymogi emotka

Czy ja wiem...czy aż takie SF? W 1963 potrafili "zamknąć Wrocław" na dwa miechy.  Wyświetl w wątku >>
0 0