Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#6697941 Napisano: 20.04.2020 16:56:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pikawka napisał(a):

asie90 napisał(a):

Aż sprawdziłam, nieświadomie moje wygrane zgłoszenie ma mniej niż 160 łącznie z imieniem i nazwiskiem, ale byłoby to przedziwne, bo formularz pozwalał na dokładnie 160 znaków w dużym okienku i przychodził mail potwierdzający zgłoszenie emotka

Rzeczywiście w regulaminie napisane jest, że zgłoszenie przez stronę max 160 znaków łącznie z imieniem i nazwiskiem....

Ale tam się chyba osobno uzupełniało imię i nazwisko, tak? Ja już nie pamiętam jak wyglądal ten formularz... Czyli sama sobie powinnam odjąć od tych 160 znaków swoje imię i nazwisko?:D

Osobno było imię i nazwisko. U mnie wszystkie zgłoszenia poszły prawie na max znaków  emotka . Też zero trafień mam  emotka . Konkursowa Grażyna  emotka

Witaj w klubie emotka  jeżeli to miało wyw na wybór to fatalnie emotka  i nie wiem czy wolę opcje, że miało wpływ, bo naprawdę się nawymyślałam, ale to by znaczyło że na yc może przegrałam przez niedoczytanie regulaminu  emotka  czy wolę opcje, że nie miało wpływu i po prostu zgłoszenia były za slabe :D tak źle i tak niedobrze

Bliskiej mi osobie wpadł bon za hasło na 157 znaków wpisanych do formularza na www (nie wliczając do tego imienia ani nazwiska). Zatem jeszcze raz powtarzam, nie wiem czy faktycznie nie brali takich zgłoszeń pod uwagę i to wyróżnienie było przeoczeniem z ich strony...czy jednak imię i nazwisko nie miało żadnego znaczenia w ilości użytych znaków. Natomiast u mnie - fenomenalny wynik: wielkie 0, a hasła miały w sobie uwzględnione literki z imienia i nazwiska. Trochę szkoda bo się nawymyślałam i "nadopieszczałam"...i na coś tam liczyłam. emotka emotka  no cóż. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6697932 Napisano: 20.04.2020 16:39:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

pikawka napisał(a):

asie90 napisał(a):

Aż sprawdziłam, nieświadomie moje wygrane zgłoszenie ma mniej niż 160 łącznie z imieniem i nazwiskiem, ale byłoby to przedziwne, bo formularz pozwalał na dokładnie 160 znaków w dużym okienku i przychodził mail potwierdzający zgłoszenie emotka

Rzeczywiście w regulaminie napisane jest, że zgłoszenie przez stronę max 160 znaków łącznie z imieniem i nazwiskiem....

Ale tam się chyba osobno uzupełniało imię i nazwisko, tak? Ja już nie pamiętam jak wyglądal ten formularz... Czyli sama sobie powinnam odjąć od tych 160 znaków swoje imię i nazwisko?:D

Tak, sama. Aczkolwiek nie wiem, czy to miało jakieś znaczenie przy wyborze prac (w przypadku strony www). Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6697887 Napisano: 20.04.2020 14:51:13 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

Czy Groszek Fantasia informowal?

nie Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6697797 Napisano: 20.04.2020 10:57:35 w Wkurza mnie...
gizoon napisał(a):

W sobotę zatrułem się 1 browarem ... kupiłem 4-pak Żubra, ale już to pierwsze piwo mi nie smakowało. Resztę zostawiłem i poszedłem w spać. Nie mogłem zasnąć, wymiotowałem. W niedziele czułem się jakbym miał kaca. W życiu tak głowa mnie nie bolała. Piwo nie było przeterminowane. Wylałem resztę browarów. Dzisiaj jest ok. W życiu nie miałem takich akcji po 1 browarze lub po większej ilości wypitego alkoholu. Nie, wiem może piwo było źle przechowywane?

Miałam dokładnie to samo po jednym pokalu piwa Heineken z KEG'a...z tym, ze akurat on byl przeterminowany (odrobinę, ale jednak)  Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6697693 Napisano: 19.04.2020 15:35:29 w Smolar
josefina napisał(a):

czy dostał ktoś potwierdzenie z Dino Silan oraz Tchibo nagradza elegancko?

nie i nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6697678 Napisano: 19.04.2020 13:21:11 w Czy informują/ informowali?
tytomaszszczescie napisał(a):

Old Spice Hebe informowali?

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6697665 Napisano: 19.04.2020 11:33:17 w Czy informują/ informowali?
patyk napisał(a):

A z "Wiosenne porządki pachną Lenorem" w ITM?

Pozamiatane? Nie widziałam żeby się ktoś pochwalił ale nagród było mało... 

raczej nie było Wyświetl w wątku >>
1 patyk 0

edzia21

#6697662 Napisano: 19.04.2020 11:06:49 w SZUKAM....
marek262 napisał(a):

szukam informacji o oczyszczaczach powietrza, który dobry, kto korzysta, czego unikać , czy się sprawdza, co polecacie co odradzacie? Może ktoś ma jakieś doświadczenie w tej sprawie

Mam PHILIPSA już drugi sezon emotka  w mieszkaniu czuć "rześkość", jest bardzo czuły i wg mnie skuteczny...co widać po filtrach, które są bardzo "uświnione" w okresie zimowym. Zauważyłam także zmniejszenie szybkości "kurzenia" się różnych przedmiotów. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6697496 Napisano: 17.04.2020 20:49:26 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

donia7 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Fantasia Groszek? Chyba do dzisiaj ma czas? NAV jak zwykle NAVala...

No raczej nic...

Dziś chyba ostateczny termin powiadomienia?

Tak, zobaczymy czy ogarną temat do północy. 

kiedyś chyba zdarzyło im się informować ok 22;00 ? emotka Tutaj chyba jest ten Pan z tego NAV na forum, nie pamiętam jaki login ale avatar to taki Cherubinek

case
jak się im przypomni, to poinformują, ale nie chce mi się emotka

Case już miesiąc sie tu nie logował - pewnie po weekendzie poinformują 

Pewnie tak...szkoda tylko, że według niektórych agencji regulaminy dotyczą wyłącznie jednej strony...czyli nas, wszak po terminie zgłoszenia się nie wyśle.  Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6697490 Napisano: 17.04.2020 20:13:20 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

donia7 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Fantasia Groszek? Chyba do dzisiaj ma czas? NAV jak zwykle NAVala...

No raczej nic...

Dziś chyba ostateczny termin powiadomienia?

Tak, zobaczymy czy ogarną temat do północy. 

kiedyś chyba zdarzyło im się informować ok 22;00 ? emotka Tutaj chyba jest ten Pan z tego NAV na forum, nie pamiętam jaki login ale avatar to taki Cherubinek

case
jak się im przypomni, to poinformują, ale nie chce mi się emotka Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

edzia21

#6697474 Napisano: 17.04.2020 18:44:50 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

donia7 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Fantasia Groszek? Chyba do dzisiaj ma czas? NAV jak zwykle NAVala...

No raczej nic...

Dziś chyba ostateczny termin powiadomienia?

Tak, zobaczymy czy ogarną temat do północy.  Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

edzia21

#6697471 Napisano: 17.04.2020 18:33:09 w Czy informują/ informowali?
Fantasia Groszek? Chyba do dzisiaj ma czas? NAV jak zwykle NAVala... Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6697410 Napisano: 17.04.2020 14:58:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

Czy dzwonilo do kogoś dzisiaj Albedo w sprawie nagrody  z konkursu Perwoll Poczuj się kwitnaco? Info o zamianie płynów na 2x black i wysyłce?

Tak, do mnie dziś dzwonili, przepraszam i za opóźnienia i informowali o zmianie płynów.

A kiedy przewidują wysyłkę, mówili coś?

Właśnie dostałam sms od GLS, że dzisiaj paczka będzie doręczona emotka

O matko...a mi sie wydawalo, ze oni DPD wysylaja i od rana mecze kuriera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6697190 Napisano: 16.04.2020 16:59:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

Czy dzwonilo do kogoś dzisiaj Albedo w sprawie nagrody  z konkursu Perwoll Poczuj się kwitnaco? Info o zamianie płynów na 2x black i wysyłce?

Tak, do mnie dziś dzwonili, przepraszam i za opóźnienia i informowali o zmianie płynów.

A kiedy przewidują wysyłkę, mówili coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6697187 Napisano: 16.04.2020 16:54:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cytrusek77 napisał(a):

Czy dzwonilo do kogoś dzisiaj Albedo w sprawie nagrody  z konkursu Perwoll Poczuj się kwitnaco? Info o zamianie płynów na 2x black i wysyłce?

właśnie sprawdziłam - cisza Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6697158 Napisano: 16.04.2020 14:33:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avanti99 napisał(a):

a poki bedziecie te paragony sprzedawac, dzielic sie, oddawac lub bo wie jak to sobie jeszcze nazwiecie to zawsze bedzie jak jest.

Tak, masz rację - zawsze tak będzie emotka  Tym bardziej że na FB jest grupa, na której ludzie stąd wymieniają się paragonami z konkursów i bardzo dobrze to prosperuje. Więc nie ma się co łudzić.  Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6696934 Napisano: 15.04.2020 16:47:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewunia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ewunia napisał(a):

yolka123 napisał(a):

izkak napisał(a):

Wygrani Redd'sowicze, czy wasze listy polecone dotarły do Kropki B.?

Aż sprawdziłam na stronie. Powtórnie awizowana, czeka w UP WARSZAWA 34 emotka

Mój list dzisiaj wrócił, był dwukrotnie awizowany i Kropka go nie odebrała... Wysłałam skan oświadczenia i paragon mailem.

Z którego etapu?

o ile dobrze pamiętam to z drugiego

świetnie...zatem i ja czekam na swoje listy. Porażka z nimi. Wiedzą dzbany, jaka jest sytuacja, wymyślają sobie pocztę. Stałam w 20 osobowej kolejce wyzywając ich pod nosem, straciłam kasę, a teraz jeszcze takie jaja. emotka emotka  Zabawa w skanowanie gratis. Zapewne to samo będzie z 3 i 4 etapem. Nie mam słów.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

edzia21

#6696930 Napisano: 15.04.2020 16:42:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewunia napisał(a):

yolka123 napisał(a):

izkak napisał(a):

Wygrani Redd'sowicze, czy wasze listy polecone dotarły do Kropki B.?

Aż sprawdziłam na stronie. Powtórnie awizowana, czeka w UP WARSZAWA 34 emotka

Mój list dzisiaj wrócił, był dwukrotnie awizowany i Kropka go nie odebrała... Wysłałam skan oświadczenia i paragon mailem.

Z którego etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6696829 Napisano: 15.04.2020 11:32:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Z tą krawcową to też zależy. Sam materiał nic nie daje, maseczki muszą w środku zawierać jakiś filtr. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

edzia21

#6696560 Napisano: 14.04.2020 11:12:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

Pod koniec ubiegłego tygodnia wpadł mi link do konka w Biedrze emotka Nie mogę nic w bazie znaleźć i zaczynam się zastanawiać czy dobrze widziałam emotka

Lay's? Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0