Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#6704456 Napisano: 21.05.2020 20:22:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ludziska moje kochane, przecież zwrotki będą, nie musicie raportować emotka  Jakiś Albedziak pierwotnie ustalił koniec konkursu na 21.05.2020 godzina 00:00, stąd brak aktywności bramki i zwrotek. "Naprawili" rano poprzez przedatowanie, więc zwrotki będą do 23:59 - luźna guma. emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6704431 Napisano: 21.05.2020 17:02:17 w Paragony na trwające konkursy
Kupię HARIBO C4 w rozsądnej cenie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6704266 Napisano: 21.05.2020 01:48:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

edzia21 napisał(a):

BREF Biedronka, czy otrzymujecie zwrotki? Od północy cisza.

Niech sobie jaj nie robią... Jeszcze się za to nie zabrałam... Czy tam naprawdę nie ma limitu znaków ???  emotka

21.3.2. nie może być dłuższa niż 160 zn! Też teraz siedzę dopiero nad hasłem emotka
posłałam teraz z orange i faktycznie nie ma zwrotki

Standard...jak zwykle jakiś dzban z agencji nie widzi różnicy pomiędzy 23:59, a 00:00.  Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6704260 Napisano: 21.05.2020 01:06:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
BREF Biedronka, czy otrzymujecie zwrotki? Od północy cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6704246 Napisano: 20.05.2020 23:12:14 w WC - rozmowy o wszystkim
dwaburekoty napisał(a):

brandcomm???? oni to na pewno nie czytają emotka .

To jest wyłącznie SUBIEKTYWNA opinia zielonejszpilki - każdy ma swoją, wiadomo emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6704228 Napisano: 20.05.2020 20:58:18 w Kupię...
Kupię voucher Irena Eris w dobrej cenie oraz elektroniczne kody do Zalando (aktywne). Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6704178 Napisano: 20.05.2020 15:46:13 w Czy informują/ informowali?
Czy ALBEDO puściło już eski na nieodebrane z dzisiejszego "E"? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6704176 Napisano: 20.05.2020 15:44:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilona162 napisał(a):

Czy ktoś z was reklamował kiedyś/oddawał na gwarancję nagrodę wygraną w los mejores?

tak emotka  - pw Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6703981 Napisano: 19.05.2020 18:18:29 w PLAGIATY
lukasz6 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Oswiadczenie Góralki:
"Drodzy Uczestnicy konkursu „GO! Po nagrody!”, ze względu na Wasze liczne komentarze i uwagi w stosunku do nagrodzonego hasła, które bardzo nas zaniepokoiły, podjęliśmy działania w celu wyjaśnienia wszelkich zarzutów i wątpliwości. Zwróciliśmy się do Zwyciężczyni naszego konkursu, aby wyeliminować ewentualne naruszenia regulaminu. Zwyciężczyni udzieliła nam wyjaśnień i złożyła oświadczenie, iż jako autorka posiada pełnię praw do nagrodzonego hasła, a jego poszczególne elementy nie zostały zaczerpnięte z jakichkolwiek prac i haseł zgłoszonych w innych konkursach, organizowanych przez inne podmioty i są w całości rezultatem jej twórczości. Zwyciężczyni oświadczyła także, że według jej wiedzy, zgłoszone hasło nie narusza autorskich praw majątkowych i osobistych oraz dóbr osobistych innych osób, a zgłoszenie go w Konkursie nie jest działaniem w złej wierze lub niezgodnym z dobrymi obyczajami. Zwracamy uwagę, że fakt podobieństwa haseł zgłoszonych w różnych konkursach, nie świadczy automatycznie o tym, że autorem danego hasła jest osoba, która zgłosiła je w innym konkursie wcześniej. Zapewniamy, że chcemy oferować Wam dobrą zabawę i atrakcyjne konkursy, w których mamy na celu nagradzanie Waszej kreatywności. Zgłaszanie nam informacji o pracach naruszających prawa innych osób zawsze spotykało się z naszą reakcją i nigdy nie pozostawiliśmy takich uwag bez odpowiedzi. Nagradzanie prac naruszających prawa innych osób jest niezgodne z naszymi ideami i wartościami, a także celami naszej marki, dlatego zawsze odpowiednio badamy i weryfikujemy wszelkie zarzuty w tym zakresie. Zdarzało nam się pozbawiać laureatów praw do nagrody, gdy tylko, niejednokrotnie z Waszą pomocą, stwierdziliśmy jakiekolwiek naruszenie Regulaminu. Mamy nadzieję, że Wasze wątpliwości zostały odpowiednio rozwiane, a pomimo ich zaistnienia, konkurs przysporzył Wam dobrej zabawy i wspaniałych nagród. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy, a wszystkich pozostałych Uczestników i Obserwatorów, zapraszamy do naszych kolejnych konkursów!"

srutututu majtki z drutu...chyba też zacznę wysyłać plagiaty i później oświadczać, że to moje i już. Bez sensu się wysilać   Cóż za głupie oświadczenie w obliczu tak wielu dowodów, d-n-o!

odpowiedź organizatora to jak farsa w sądzie. Zapytali zwyciężczynię jak sędzia oskarżonego: ukradł pan ten rower? Wysoki sądzie, nie! Ale widziano pana z tym rowerem przy sklepie. Wysoki sądzie, to nie mój rower, ale ja tylko pożyczyłem ten rower od kogoś, już nie pamiętam od kogo i zapomniałem oddać:P a tu pani idzie w zaparte, że jej twórczość. Może beknie za to, jak dalej forumowicze nie odpuszczą.

Przy takim podejściu organizatora, jedynym "beknięciem" laureatki będzie te...po wypiciu coli na Times Square. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

edzia21

#6703930 Napisano: 19.05.2020 15:15:57 w PLAGIATY
wrrrryyy napisał(a):

Oswiadczenie Góralki:
"Drodzy Uczestnicy konkursu „GO! Po nagrody!”, ze względu na Wasze liczne komentarze i uwagi w stosunku do nagrodzonego hasła, które bardzo nas zaniepokoiły, podjęliśmy działania w celu wyjaśnienia wszelkich zarzutów i wątpliwości. Zwróciliśmy się do Zwyciężczyni naszego konkursu, aby wyeliminować ewentualne naruszenia regulaminu. Zwyciężczyni udzieliła nam wyjaśnień i złożyła oświadczenie, iż jako autorka posiada pełnię praw do nagrodzonego hasła, a jego poszczególne elementy nie zostały zaczerpnięte z jakichkolwiek prac i haseł zgłoszonych w innych konkursach, organizowanych przez inne podmioty i są w całości rezultatem jej twórczości. Zwyciężczyni oświadczyła także, że według jej wiedzy, zgłoszone hasło nie narusza autorskich praw majątkowych i osobistych oraz dóbr osobistych innych osób, a zgłoszenie go w Konkursie nie jest działaniem w złej wierze lub niezgodnym z dobrymi obyczajami. Zwracamy uwagę, że fakt podobieństwa haseł zgłoszonych w różnych konkursach, nie świadczy automatycznie o tym, że autorem danego hasła jest osoba, która zgłosiła je w innym konkursie wcześniej. Zapewniamy, że chcemy oferować Wam dobrą zabawę i atrakcyjne konkursy, w których mamy na celu nagradzanie Waszej kreatywności. Zgłaszanie nam informacji o pracach naruszających prawa innych osób zawsze spotykało się z naszą reakcją i nigdy nie pozostawiliśmy takich uwag bez odpowiedzi. Nagradzanie prac naruszających prawa innych osób jest niezgodne z naszymi ideami i wartościami, a także celami naszej marki, dlatego zawsze odpowiednio badamy i weryfikujemy wszelkie zarzuty w tym zakresie. Zdarzało nam się pozbawiać laureatów praw do nagrody, gdy tylko, niejednokrotnie z Waszą pomocą, stwierdziliśmy jakiekolwiek naruszenie Regulaminu. Mamy nadzieję, że Wasze wątpliwości zostały odpowiednio rozwiane, a pomimo ich zaistnienia, konkurs przysporzył Wam dobrej zabawy i wspaniałych nagród. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy, a wszystkich pozostałych Uczestników i Obserwatorów, zapraszamy do naszych kolejnych konkursów!"

srutututu majtki z drutu...chyba też zacznę wysyłać plagiaty i później oświadczać, że to moje i już. Bez sensu się wysilać emotka  Cóż za głupie oświadczenie w obliczu tak wielu dowodów, d-n-o! Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6703833 Napisano: 19.05.2020 09:43:56 w Czy informują/ informowali?
prosiaczek napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-pewnosc-siebie-z-head-shoulders-hebe.html  Hebe H&S było już?

Tak, już dawno. Nawet już rezerwa była Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6703823 Napisano: 19.05.2020 08:55:09 w Paragony na trwające konkursy
Kupie Nestle Itm emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6703801 Napisano: 18.05.2020 23:16:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

"aromat wiosny" w C4

z którego etapu dziś informowali?

1 Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

edzia21

#6703615 Napisano: 18.05.2020 11:47:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Co DHL jest dziś nadane, dostałam SMS? 

Tymbark Auchan Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6703461 Napisano: 17.05.2020 12:42:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patyk napisał(a):

Dzięki może to jakiś trop emotka
Chociaż na moich jest 09.2021 emotka

A masz na opakowaniu słowo "SHAKE"? Wątpię emotka Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

edzia21

#6703317 Napisano: 15.05.2020 22:50:23 w PLAGIATY
kiedystobylo napisał(a):

Strasznie smutna i irytująca sytuacja. Tyle osób się starało... Wiadomo, że nie zawsze się wygrywa główną, ale miło widzieć, że wygrywa fajne i autorskie hasło. A tutaj - nie dość, że hasło się nie trzyma kupy (liczba mnoga początku zdania, dokończenie w liczbie pojedynczej), to jeszcze autentyczny plagiat. Tak jakby jury wybrało tylko: na pierwsze wrażenie, bez żadnego przemyślenia. 

Wpisy na fb znikają, a zarządzający stroną nie są nawet w stanie udzielić krótkiej odpowiedzi: ,,zajmujemy się sprawą", ,,sprawa jest w toku"... Wygląda to wszystko tak, jakby bronili ,,zwyciężczyni", do zarzutów nie ustosunkowują się w żaden sposób (poza bezsensownym powoływaniem się na regulamin). 
Dla firmy to na pewno trudna i kiepska piarowo sytuacja, ale chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby chociaż zdjęcie tego posta i napisanie kilka słów: ,,czekamy na rozwój sytuacji, będziemy informować". Czyżby przelew już zrobiony pierwszego dnia? (no wątpię emotka ). Bardzo mnie taka niesprawiedliwość denerwuje - szkoda mi uczciwych osób (i autora hasła). 

Dyskusja na FB Góralki pojawiła się ponownie, ciekawe za ile (szanowne Góralki) ją wykasują.  Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6703301 Napisano: 15.05.2020 21:07:23 w PLAGIATY
kumulacja napisał(a):

tytomaszszczescie napisał(a):

Nie chcę rozpętać burzy ale ten tekst nagrodzony w Góralkach znalazłam w starych wynikach Absolwenta z 2010 lub 2011 roku

Ale kto jest autorem tego tekstu? Najlepiej byłoby, gdyby autor napisał do Góralek oficjalne pismo i żądał odebrania nagrody przez złodziejkę hasła.

Żeby odwalać takie rzeczy...trzeba być na serio pozbawionym wyobraźni chamem. To nadaje się nie tylko na "odbiór" nagrody, ale na zgłoszenie sprawy przez organizatora "dalej" - zdecydowanie. Do tego czuję tutaj rękę "zawodowego konkursowicza", który siedzi w tym długo. Mugol nie miałby dostępu do tak starych haseł. I szczerzę wątpię w teorię, że to hasło osoby, która wygrała nim w absolwencie...tak nie postępują KREATYWNE osoby. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6703082 Napisano: 14.05.2020 22:18:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewa84 napisał(a):

ewa84 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

ewa84 napisał(a):

Dostałam dzisiaj SMS, że wygrałam szklankę z Dino podejdź łagodnie, chyba rezerwa to była, ale czy to rzeczywiście jest 1 szklanka? Pytanie do osób, które być może już mają nagrodę w domu.

szklanki są dwie,duże 450 ml,trudno wziąć do ręki 

Dziękuję, jeszcze zapytam to takie termiczne szklanki?

Szklanki Ambition Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6702992 Napisano: 14.05.2020 14:49:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
anialistopad napisał(a):

https://www.e-kon...nie-intermarche.html były nagrody z tego konkursu wysyłane? 

nie, mają jeszcze czas Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6702948 Napisano: 14.05.2020 12:24:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
koniczynka123 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

bluszczowelove napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Jestem pewna, że ten zwycięski tekst z Góralek widziałam już kiedyś w innym konkursie, tylko nie wiem w jakim emotka

O tych flegmatykach i cholerykach pisałam w konkursach kilkanaście lat temu emotka potem widziałam podobny tekst w wynikach innych konkursów...
Udziału w góralkach nie brałam, projekt graficzny nawet mi się podoba ale ludzie emotka postarajcie się coś napisać od serca a nie zżynać teksty innych

Projekt graficzny - jest chyba od nich. Główna była tylko za hasło emotka   mi też się wydaje, że już go gdzieś widziałam ;(

Również gdzieś już widziałam tę odpowiedź (kojarzy mi się z jakimś "kawowym" konkursem?!?!)...i nawet się zastanawiam czy COKOLWIEK zostało w niej zmienione. 

Chyba masz rację, teraz też mi się z kawowym skojarzył

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konurs-fresh-cafe-moj-smak.html#.Xr0WK0Qzapo
wyszukałam po frazie choleryka na starym dysku i jest ...
 
A w innej odpowiedzi z tego konkursu przeplata się też kwestia "apetytu na życie", porażka.

Ja znalazłam swoje z maślanki  odnośnie "choleryków"  w nalewce babuni w 2009r, potem w Kamisie 2011 roku  w haribo kilka lat później napisanego przez p. W.Pastucha. Wszystkie to 8 słów.  A dokładnie to co napisał pan Wojciech dziś opublikowały Góralki. Kiedyś już pisałam, że auto wygrał pan który kropka w kropkę zerżnął moje hasło z Herballa emotka   Każde hasło od początku swej działalności  zapisywałam w zeszycie, potem w  na dysku gdzie można sprawdzić daty wpisywania emotka Ludzie weźcie się do roboty a nie kopiowania tekstów innych emotka

Trochę słabo, że główna w konkursie przypada za tekst - plagiat. Współczuje wszystkim, którzy brali udział i "pocili czoła" nad autorskimi tekstami. Swoją drogą od zawsze zastanawiam się nad kolejnymi rozwiązywanymi konkursami bez podawania "wybranych" haseł - ile tam plagiatów wygrywa.  Wyświetl w wątku >>