Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#6718602 Napisano: 28.07.2020 19:29:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Działa Wam strona konkursu PEPSI Shell?? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6718587 Napisano: 28.07.2020 18:15:32 w Paragony na trwające konkursy
Kupię:
- "E" PoloMarket
- "Tetley" Itm Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6718360 Napisano: 27.07.2020 22:14:54 w Paragony na trwające konkursy
Kupię "E" PoloMarket Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6716478 Napisano: 17.07.2020 16:55:18 w Paragony na trwające konkursy
Kupię tchibo itm Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6714684 Napisano: 08.07.2020 19:13:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Paragon wgrałam w poniedziałek wieczorem (06 lipca), dzisiaj przyjechał kurier z ręcznikami.

edzia21 a spoko są te ręczniki czy takie ścierki? Jest jakaś metka z gramaturą?  emotka

100% bawełna, do tego logo Reginy tylko na metce - chociaż tyle. Jeśli chodzi o jakość, to trochę się zawiodłam - są raczej szorstkie niż puszyste...i biel jest raczej w odcieniu szarości niż nieskazitelności. Zdecydowanie lepsze ręczniki przyjechały kiedyś z konkursu Sanex (myślałam, że będą w podobnym stylu). Ogólnie spoko, ale mogłoby być lepiej emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6714678 Napisano: 08.07.2020 19:00:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

melancholia napisał(a):

Reginie brakuje chętnych na te ręczniki, a teraz bierze się za rozdawanie kilkuset butelek do wody... Kiedy ta agencja się zorientuje, że ludziom chyba znudziło się zbieranie śmieciowych nagród. Taka kasa na promocje idzie w błoto na bezsensowne akcje promocyjne. Mogli to lepiej przemyśleć. W końcu to produkt, który jest w każdym domu, a nagrody tak kiepskie, że ludziom nie chce się ich odbierać. 


Co to za akcja z ręcznikami?

https://www.regin...cja-papierrumiankowy

Licznik mają nieaktualny, w dodatku na początku ręczniki przyszły na następny dzień a siostra
zgłaszała 24 czerwca i do tej pory nie doszły

Paragon wgrałam w poniedziałek wieczorem (06 lipca), dzisiaj przyjechał kurier z ręcznikami. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6714462 Napisano: 07.07.2020 17:21:54 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon itm "aktywne lato" Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6713900 Napisano: 03.07.2020 17:37:26 w SZUKAM....
ewunia napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

Czy orientuje się ktoś jak wygląda reklamacja w przypadku JBL? Otwierał, ktoś może kartoniki? Są tam jakieś dokumenty? Nie wiem czy był dołączony protokół, bo paczkę odebrała mama.

Będę wdzięczna za odpowiedź emotka

O ile dobrze pamiętam, jest gwarancja na podstawie numeru seryjnego.

+ dokument zakupu (pytałam na infolinii miesiąc temu). Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6713298 Napisano: 01.07.2020 11:21:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pmww napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pmww napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Karlsbad odpisał, że koszulka bez podpisu wysłana jest przez pomyłkę, że mam przygotować koszulkę i w najbliższych dniach kurier dostarczy prawidłowa koszulkę i odbierze tą bez podpisu

I co zrobia z tymi obmacanymi? emotka  

no jasne...i produkcja podpisów na piłkach też w najbliższych dniach ruszy

jeszcze kwestia tych niebieskich z C4..

U mnie to samo. Piszmy wszędzie, gdzie się da... do P&G, Carrefour oraz do Store9_ to jest agencja reprezentująca Roberta. Wysyłajmy zdjęcia tych "dziwnych" koszulek i zdjęcia materiałów reklamujących konkurs.

Skoro agencja jest ugodowa i przyznała się do błedu, to w jakim celu chcesz rozkręcać dramę i pisać do tylu miejsc?! Rozumiem, że konkursów jest aż nadto i trzeba koniecznie zniechęcić kolejny koncern do ich organizowania?...za sprawą kawałka ścierki, serio???

Serio, serio... Przyznała się do błędu w jednym przypadku, niepodpisanej koszulki a co z "dziwnymi-kwadratowymi" podpisami na "dziwnych" koszulkach. Takich nagród było 130, cześć to faktycznie koszulki meczowe jak na zdjęciach a część - jakieś inne, już samo to jest podejrzane, skoro oferowany był jeden model. Poczytaj dobrze cały wątek, obejrzyj zdjęcia, które wkleili ludzie i zdjęcia nagród, które oferowała agencja. Nie chodzi o dramę tylko o zwykłą uczciwość. Jeśli wszyscy dostaną te koszulki, które były obiecane, to pierwszy tu napisze pean pochwalny dla Karlsbada. A replika koszulki meczowej z podpisem Roberta to nie jest byle ścierka i dla wielu ma wartość sentymentalną, niejednokrotnie większą od nagrody głównej.

Dalej nie rozumiesz mojego przekazu. Wyjaśnij wszystko z agencją "grzecznie". Oni są ugodowi. Na obecnym etapie nie kręć dram u P&G, bo to niczego dobrego nie przyniesie, uwierz. A z tym "bezcennym" podpisem Lewego to wiadomix - co kto lubi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6713282 Napisano: 01.07.2020 10:30:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pomóżcie co robię nie tak dodaje zdjęcie na konkurs Colgate można 12 Mb plik jpg moje zdjęcie na 1,2 Mb a pisze że plik za duży bu

a na który konkurs?

https://colgatemax.pl/

a spróbuj z innej przeglądarki?

nie pomogło dalej ten sam komunikat

Dzien pierwszy, to pewnie nie do pracowali strony. Napisz do nich

na stronie ani w regulaminie nie ma ani maila ani telefonu

promocja@losmejores.pl Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

edzia21

#6713220 Napisano: 01.07.2020 05:00:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pmww napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Karlsbad odpisał, że koszulka bez podpisu wysłana jest przez pomyłkę, że mam przygotować koszulkę i w najbliższych dniach kurier dostarczy prawidłowa koszulkę i odbierze tą bez podpisu

I co zrobia z tymi obmacanymi? emotka  

no jasne...i produkcja podpisów na piłkach też w najbliższych dniach ruszy

jeszcze kwestia tych niebieskich z C4..

U mnie to samo. Piszmy wszędzie, gdzie się da... do P&G, Carrefour oraz do Store9_ to jest agencja reprezentująca Roberta. Wysyłajmy zdjęcia tych "dziwnych" koszulek i zdjęcia materiałów reklamujących konkurs.

Skoro agencja jest ugodowa i przyznała się do błedu, to w jakim celu chcesz rozkręcać dramę i pisać do tylu miejsc?! Rozumiem, że konkursów jest aż nadto i trzeba koniecznie zniechęcić kolejny koncern do ich organizowania?...za sprawą kawałka ścierki, serio??? Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6711868 Napisano: 24.06.2020 23:01:16 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Znowu kurier fedex mnie wkurzył. Od rana siedzę w domu czekam na paczkę, która niby kolejny raz ma być mi doręczona. W końcu dzwonię na infolinie i dowiaduje się iż do 17 kurier dostarczy gdyż tak właśnie wpisał gdzieś tam. Cały czas w śledzeniu mam ; wydano do doręczenia i nagle po 18 zmienia się , że to niby ja o 12 OMÓWIŁAM ODEBRANIA przesyłki. No kur... czy można cos z tym zrobić? Mamy monitoring przed domem a kurierzy u nas muszą wjechać pod sam dom i łatwo bym mogła udowodnić, ze wcale go nie było.

Nic nie zrobisz. W przypadku ODMOWY paczka wraca tego samego dnia do nadawcy i koniec. Przerabiałam to samo z DPD. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6711586 Napisano: 23.06.2020 22:42:29 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

marlena083 napisał(a):

Czy Lidl Colgate/Palmolive informawal?

w tamtym tygodniu emotka

a nawet 2 tygodnie temu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6711529 Napisano: 23.06.2020 18:36:48 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

@visserarthur tu akurat gratis nie jest, bo trzeba najpierw kupić dużo produktów. Gratis jest wtedy, kiedy coś się kupuje tak czy siak, np jedno opakowanie, a coś innego jest za darmo

A tam, bzdury piszesz.
Gratis do zakupów, jak każdy inny. Czasami wystarczy 1 produkt, innym razem np. 4...a tutaj trzeba ich 8 i odbierasz ręczniki (do wyczerpania puli). Chyba, że widzisz tutaj konkurs lub loterię to nie mam pytań.

A ta cała ilość wymaganych produktów (8) wynika zapewne z wartości owego gratisu. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6711413 Napisano: 23.06.2020 13:06:09 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie Fedex, mail od nich wpadł do spamu i przypadkiem dowiedziałam się, ze niby nie odebrałam przesyłki.Jestem w domu  nikt nie dzwonił.Najlepszy tekst na infolinii, ze nie maja obowiązku. Ciekawe co to za firma i co mi wysłała; RITF ADVNET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

RITF robi reginę. Po ręczniki się nie zgłaszałaś? Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6711366 Napisano: 23.06.2020 10:56:16 w Informują
Informują z Konkurs "Czysty i bezpieczny dom" E. Leclerc

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6711238 Napisano: 22.06.2020 16:55:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avanti99 napisał(a):

serio z tym carrefour to juz koniec?. ahh, karlsbad agencja, ktora niegdys kochalam chociaz duzo w sumie mi nie dawala, teraz jakies dziwne uczucia mna miotaja, ale pewnie inni sie nie chwala i konsternacje te sytuacje wyzwalaja.

Karlsbad to nie jest jedna osoba, tylko kilka. Zależy kto opiekuje się danym konkursem. Widzę po "wygranych" odpowiedziach, że na bank zupełnie ktoś inny "ogarnia" konkursy milkowe...a ktoś inny akcje organizowane np. dla P&G. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6710847 Napisano: 20.06.2020 02:46:37 w Paragony na trwające konkursy
mariolakal napisał(a):

- somersby z C4 sprzedam za 10 zł. lub wymienię na inny paragon,
- Lech z C4 na konkurs "Lechendy Rocka" sprzedam za 8 zł. lub wymienię na inny,
- colgate z biedry wymienię na colgate lub nivea z ITM,
- ręcznik kuchenny Regina x 2/ponoć trwa jakaś akcja/ wymienię na inny paragon.

Ręczniki kuchenne REGINA nie biorą udziału w promocji. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6710786 Napisano: 19.06.2020 19:53:21 w Czy informują/ informowali?
ewikewikk napisał(a):

Nestle ITM za 01.06 było obdzwaniane?

tak, już zakończyli informowanie Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

edzia21

#6710319 Napisano: 18.06.2020 10:28:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

co dzisiaj wozi DPD ? beskidzkie nie grałam

bony Haribo III etap

też nie grałam, ale widzę ,że Smolar -a więc albo bony do ITM na 500 zł ,albo kubek z kaw

Tak, sprawdziłam innego maila i faktycznie jedzie 500 zł z wody w itm emotka Wyświetl w wątku >>
0 0