Reklama na e-Konkursy.info

Rapsy z Liberem

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#6734646 Napisano: 08.10.2020 14:59:51 w Wkurza mnie...
agakaz2 napisał(a):

rufus napisał(a):

Wkurza mnie wprowadzenie zoltej strefy w calym kraju i obowiazek noszenia beznadziejnych maseczek w przestrzeni publicznej..

mnie też i to bardzo wrr

niezwykle inteligentne posunięcie. 
Rozumiem, że idąc z psem na spacer "na łąki" trzeba ubierać g***o dającą ścierkę na twarz?!
Ciekawa jestem ile osób "jedzie" na dokładnie tych samych MASECZKACH JEDNORAZOWYCH od marca emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6734637 Napisano: 08.10.2020 14:26:04 w Czy informują/ informowali?
nataszka napisał(a):

Całe dino poszło?

nie, tylko główne Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6734245 Napisano: 07.10.2020 02:46:42 w SZUKAM....
donia7 napisał(a):

W jakiej cenie są u Was najtańsze produkty E w Lidlu?

22 zł Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

edzia21

#6734218 Napisano: 06.10.2020 21:28:09 w Avanti
magdalena-chili napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Czy Avanti stosuje "kwarantannę" dla wygrywających? emotka  Czy można regularnie wygrywać u nich w każdym konkursie na te same dane? Trochę martwi mnie to, że już na starcie mają imię i nazwisko emotka

RACZEJ nie stosuje żadnej kwarantanny. Np. mój Teść wygrywa w każdym konkursie w którym zagra...a gra w wielu i od dawna  emotka

o choinka... Edzia, to Ciebie jest więcej? Nie dość, że Ty wymiatasz, to jeszcze Teścia gdzieś tam kitrasz? emotka no nie, to ja idę szukać wyzwań w balecie, tam szybciej osiągnę cokolwiek  emotka

Teściu ma "szczęśliwe dane" więc niech gra emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6733229 Napisano: 02.10.2020 12:34:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Napisałam jednak na bok do t- mobile i mi odpisali,że
Dzień dobry opłata została naliczona za mms międzynarodowy.

Jak międzynarodowy na konkurs Nivea-Rossmann odbywający się na terenie Polski.
Może mi to ktoś wytłumaczyć bo chyba jestem za głupa na to:(

Jak widać - jedynie u Ciebie jest ten problem, więc to raczej pytanie nie do nas. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6732934 Napisano: 01.10.2020 12:31:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Czy wam też pobrało za wysłanie mms-a na ten konkurs na numer 500700XXX NiveaXRossmann Instax 9 zł bez paru groszy?Bo właśnie zaliczyłam zgon przeglądając biling.

Nie emotka  nie wiem ile pobrało, ale miałam 2,10 zł na koncie "na kartę"...i wysłało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6732784 Napisano: 30.09.2020 20:54:45 w Paragony na trwające konkursy
Ogólnopolski Lindt sprzedam za 5 zl Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6732770 Napisano: 30.09.2020 20:00:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

W lindt ogolnopolski i c4 mozna jeden paragon wyslac na oba konkursy?

nie można Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6732756 Napisano: 30.09.2020 19:07:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodowa napisał(a):

Dzień dobry, mam pytanie do bardziej utytułowanych konkursowiczów, czy jeśli dostałam informacje o wygranej w dniu 24.09 i na odesłanie danych mam 7 dni, to muszę to zrobić do dzisiaj (licząc od 24) czy mam czas do jutra (licząc od 25). Chodzi o konkursy Tchibo w Intermarche oraz Zadbany dom w Kaufland. Zawsze odsyłam dane od razu, ale akurat mam zepsutą drukarkę i dopiero jutro będę miała dostęp do jakiejś, a myślałam, że już dziś dostanę. Więc nie wiem czy coś na szybko kombinować czy mogę jutro spokojnie wysłać? 

możesz Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6732468 Napisano: 29.09.2020 18:41:01 w Pomocy!!!!
banka-manka napisał(a):

Czy ktoś może pomóc?  emotka
Wróciłam do konkursów po długiej przerwie, a rzadko gram w promocyjnych i nie do końca wiem, gdzie na paragonie z sieci sklepów Carrefour znajduje się numer paragonu. Czy chodzi o: 
1. numer wydruku znajdujący się po prawej stronie, w jednej linii z datą
2. numer dowodu sprzedaży, znajdujący się na dole paragonu (z numerem kasy po prawej stronie).

1. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6732435 Napisano: 29.09.2020 15:47:40 w Czy informują/ informowali?
ewunia napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

ewunia napisał(a):

izkak napisał(a):

Czy Albedo informowało ewentualnych rezerwistów z konków:
1. Fa w Biedronce
2. Fa w Auchan
3. Henkel "Więcej za mniej" w Selgrosie

O ile dobrze pamiętam, to w obu konkursach Fa rezerwa jest przewidziana tylko do nagród głównych.

Nie wiem jak w Auchan, ale w Biedrze rezerwa jest do wszystkich nagród - były równorzędne emotka  

Oni ostatnio lubili informować rezerwy niedługo przed wysyłką nagród, a to jeszcze sporo czasu chyba...

Przepraszam, chodziło mi o Fa Auchan i ten ogólnopolski "Lato to przygoda".

Niestety, ale o rezerwach trzeba im przypominać mailowo...
Zawsz jak podpytam "co z rezerwą z konkursu X" to nagle (dziwnym trafem) na drugi dzień informują emotka   Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6732412 Napisano: 29.09.2020 14:04:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)

edzia21

#6732250 Napisano: 28.09.2020 20:25:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ewa, porażka emotka  również kilka razy dałam z siebie zrobić fra*era i odsyłałam...a to paragon, a to kod (na prośbę organizatora z różnych przyczyn) i nigdy niczego z tego nie miałam, oprócz salda "na minusie". Teraz już olewam. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6732238 Napisano: 28.09.2020 19:12:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

superloser napisał(a):

sylwijka napisał(a):

Konkurs ALMETTE zgłosiłam kod na stronce, a tam napis: KOD ZOSTAŁ WYKORZYSTANY ! Dzwoniąc do Firmy, prosili abym wysłała kod + paragon listem poleconym do weryfikacji i będzie brał udział w konkursie nagrody głównej. Dlaczego ja mam ponieś koszty? Chciałam wysłać emaila zeskanowanego kodu, ale niestety regulamin na to nie pozwala. Zamiast wysłać list polecony to wolę kupić 2 serki, chociaż straciłam zaufanie do tej firmy. Piszę abyście wiedzieli jak się taka sytuacja komuś zdarzy.

Bo tak ktos kreatywnie napisal regulamin  emotka
Bylo malo zgloszen w poprzednich edycjach, to teraz zmienili zasady i grajacy otrzymuje info. o wygranej automatycznie po dokonaniu zgłoszenia... i organizator daje szanse wszystkim sklepikom do podbicia statystyk, bo potrzebny tylko jeden paragon na jeden serek by odebrac nagrode.
Plus "bramki" oszczedzaja czas, bo jest tylko jedno losowanie wygranych "czasówek"

Jak nie masz sklepiku, albo nie masz czasu i pewnosci siebie, by cykac zdjecia kodow w sklepach to Almette raczej nie dla Ciebie... no chyba, ze lubisz przepłacać za serek emotka


Taka sama sytuacje miałam z Balcerzakiem, zgłaszam kod a tam info ze kod już zgłoszony, napisałam do organizatora napisali ze faktycznie ten kod jest już zgłoszony na inny numer i żebym przysłała oryginalna etykietę w celu weryfikacji, po jakimś czasie napisałam do nich jeszcze raz czy sprawa się wyjaśniła, odpisali ze badają sprawę a póki co dadza mi zastępczy kod, i to wszystko, na mój własny koszt wysłana etykieta i potem zero informacji dlaczego taka sytuacja miała miejsce, a w loterii Balcerzak w przypadku wygranej wysyłalo się tylko zdjęcie etykiety z kodem, a kod nie jest odkryty więc tak naprawdę ktoś mógł sobie robić zdjęcia etykiet z kodem w sklepie i je zgłaszać.

i oczywiście niczego nie wygrałaś na ten stary/nowy kod...i tylko za wysyłkę byłaś w plecy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6732203 Napisano: 28.09.2020 16:55:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Kolejny raz nie dotarł mi sms od Smolara a w wynikach jest: GRATULUJEMY , ciekawe czy to wina operatora (nie dochodzą na nju czy Smolara)Kurcze nie zawsze sprawdzam na stronie wyniki.Nie mam pojęcia ile nagród przez to mnie ominęło

Miałam taka sytuację i raczej problem leży po stronie agencji. 2 tyg wcześniej w innym konkursie smolara normalnie dostałam smsa o wygranej a potem już SMS w innym konkursie nie dotarł a też wygrałam. 

Raczej sieć, a nie agencja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6732026 Napisano: 27.09.2020 22:25:59 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

Tego się bałam, tego nie chciałam- moja szkoła (w której pracuję) od jutra przechodzi na zdalne nauczanie. Jest podejrzenie korony u jednej z koleżanek. Nienawidzę zdalnego nauczania!

A w jaki sposób odbywa się u Was zdalne nauczanie? MS Teams?
Zaczynam od czwartku "zdalne nauczanie" i w sumie się cieszę...bo nie muszę tracić godziny na dojazd i prawie 1,5 godziny na powrót w korkach. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6731888 Napisano: 26.09.2020 19:44:48 w SZUKAM....
kalinea napisał(a):

Kupiłam nowy starter w Orange. Czy muszę czekać dobę aż po wysłaniu smsa aktywują mi smsy Premium tak jak to jest np w Play?

Niekoniecznie. Załaduj za 10 zł i poczekaj z poł godziny. Wyświetl w wątku >>
1 fineessa 0

edzia21

#6731698 Napisano: 25.09.2020 15:50:36 w Avanti
zielonaszpilka napisał(a):

Czy Avanti stosuje "kwarantannę" dla wygrywających? emotka  Czy można regularnie wygrywać u nich w każdym konkursie na te same dane? Trochę martwi mnie to, że już na starcie mają imię i nazwisko emotka

RACZEJ nie stosuje żadnej kwarantanny. Np. mój Teść wygrywa w każdym konkursie w którym zagra...a gra w wielu i od dawna  emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6731471 Napisano: 24.09.2020 15:41:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Columbit niezmiennie  emotka

Amen. emotka Skąd mi do łba przyszło, że tam praktycznie każdy wygra? emotka

A o loteriach i bramkach to już szkoda gadać - kładę wszystkie prawa statystyki na łopatki. emotka

Dołączam do Was, Columbitowa padaka...emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, niurek 0

edzia21

#6731273 Napisano: 23.09.2020 23:01:04 w SZUKAM....
pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam... informacji, czy słuchawki z konkursu BIC w Hebe są czarne? Te z Haribo też? Ogólnie sugerować się kolorem na pudełku, czy jest gdzieś na nim napisane, jaki to kolor?

Moje z bic na pudełku czarne... w sumie nie otwierałam,.bo są na sprzedaż.

Kolor na pudełku jest zobowiązujący emotka jeśli są czarne na grafice - będą czarne w realu emotka    Wyświetl w wątku >>